خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

اولین تغییر انتقال دهنده عصبی ... منظورش؟

salam ageemkanesh hast in jomalato baram ye khorde baz konid va dalilesho behem begid ina ro tooye ye jozve didam va motavajeh nashodam manzooresh hiye :اولین تغییر انتقال دهنده عصبی به سلول پس سیناپسی : تغییر پتانسیل الکتریکی !سیناپس نورون حسی و ماهیچه نداریم برای مقابله با بازوفیل های بافت انتی هیستامین موثر است

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

سلام . روزی روزگاری دختری کبریت فروش ... ای وای ، بریم سر اصل مطلب :
      1- اولین تغییر . . . : همونطور که تو شکل کتاب سوم مشخصه انتقال دهنده ها باعث باز شدن کانال های یونی میشن و یون های مختلف پس از ورود به سلول ، باعث تغییر پتانسیل الکتریکی سلول پس سیناپسی میشن .
      2 - سیناپس حسی به ماهیچه : ماهیچه ها مسئول حرکتند پس باید بهشون پیغام های حرکتی برسه نه حسی که این وظیفه نورون های حرکتیه .
      3 - آنتی هیستامین : بازوفیل هیسنامین تولید میکنه که برای مقابله با اون آنتی هیستامین استفاده میشه تا تاثیرات هیستامین کمتر بشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      salammm ..az tahe del azat mamnoonammmmm ..... ey kash manam mitoonestam inghadr khob matalebo barakhodam baz konam

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما:

جواب های fery املا مورد تایید هستن و کاملا درسته

فقط در مورد مورد اول بازم برای اینکه باز تر بشه!!!! اینکه منظور از تغییر پتانسیل سلول میشه یعنی باعث میشه پتانسیل عمل اجرا بشه این کار با ورود انتقال دهنده ها با انتشار تسهیل شده به پس سیناپسی انجام میشه

یعنی ترشح انتقال دهنده ها به صورت وزیکولی (اگزوسیتوزی) و با صرف انرژی ولی ورود اونها به پس سیناپسی با کانال ها و بدون نیاز به انرژی انجام میشه

موفق باشید....
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط maede72 نمایش پست ها
      salammm ..az tahe del azat mamnoonammmmm ..... ey kash manam mitoonestam inghadr khob matalebo barakhodam baz konam
      سلام . شما هم میتونی منم نمی تونستم زور زدم و زور زدم و از بقیه ( مثل همین amir-t) یاد گرفتم. فقط مطالب جاهای مختلف کتاب ها رو بهم ربط نمی دی ( شاید به نظر من اینطوری اومده) . آره ؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      salam age bedoonid vaghti javab solamo midid cheghad roohiye migirammmm....... chon man emsal poshte konkuriyam va madrese nemiram b komak ehtiyaj daram omidvaram ta akharesh ba amn bemoonid va komakam konid.....dar javab b jenab fery ham bayad begam dorost motavajeh shodid man aslan balad nistam mafhoomi bekhoonam va in ye moshkele bozorge baraye man va inke faghat doost daram ye matlabo zooodtar tamam konam ...bazam mamnoonammmm

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maede72 نمایش پست ها
      salam age bedoonid vaghti javab solamo midid cheghad roohiye migirammmm....... chon man emsal poshte konkuriyam va madrese nemiram b komak ehtiyaj daram omidvaram ta akharesh ba amn bemoonid va komakam konid.....dar javab b jenab fery ham bayad begam dorost motavajeh shodid man aslan balad nistam mafhoomi bekhoonam va in ye moshkele bozorge baraye man va inke faghat doost daram ye matlabo zooodtar tamam konam ...bazam mamnoonammmm
      دقیقا دست گذاشتی روی نقطه ضعف خیلی از بچه ها...

عجله در تمام کردن یه مطلب

به این بهامه که ایجاد شد باز به بچه ها میگم که دوستان عزیز اینقد برای خوندن یه صفحه و رفتن به صفحه بعد عجله نکنید

باور کنید هیچ خبری نیست بار ها شده به چنین افرادی گفتم مگه کار داری گفته نه گفتم مگه میخوای تفریح کنی یا بشینی پای کامپیوتر یا تی وی یا بازی ؟

بازم گفته نه بش گفتم خب پس چرا اینقد با عجله میخونی میگه هیچی فقط میخوام زودتر تموم کنمش!!!!!!!!!

دوستان به شبکه سلولی مغزتون اجازه بدید رشته هاشا بسازه!!!! باور کنید بارها پیش اومده بود که من فقط 2 ساعت به 2 صفحه کتاب زیست نگاه میکردم بدون اینکه حتی یه کلمه بخونم!!! فقط فکر میکردم به مطالبش و تمام مطالبشا

توی ذهنم میرفتم جلو اون صفحه ها صفحه های میتوز و میوز بود که فقط من 2 ساعت فکر میکرد به فرآیند هاشون . کل کلمه ها و کل حروف!!! و کل شکلای کتاب را روشون فکر کنید به معنای واقعی کلمه روشون فکر کنید

الان که fery خدا را شکر به این تسلط توی زیست رسیده 100 % یکی از علتاش وقت زیاد گذاشتن بوده 100% این بوده یکی از علتاش که وقتی یکی از جمله های کتاب رو میخونه راحت از کنارش نمیگذره !!!

خانوم امیدوارم شما هم موفق بشید با این انگیزه که شما دارید بدون شک فقط نیاز دارید که به ذهنتون فرصت بدید تا حروف و سپس کلمات و بعد شکلها و مفاهیم و ... را به هم مرتبط کنه

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      salam ... mamnoon az rahnamayitoon ......pas az in b bad har bar k soali baram pish omad miyam azatoon soal mikonam ......eshkali k nadare hata age ziyad soal konam ???

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      معلوومه که نه اشکالی نداره اصن این سایت برای همینه

موفق باشید....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)