خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Exclamation معرفی کتابهای تست کنکور( موضوع بسیار مهم و فوری)

سلام من همین الان عضو شدم
      راستش پس فردا میرم نمایشگاه کتاب برا خرید
      نمیدونم چی بگیرم که به کارم بیاد.....
      برای درس زیست شناسی..گربه و خیلی سبز میگیرم...
      اما..شیمی..فیزیک...ریاضی رو نمیدونم چی بگیرم...
      دروس عمومی زیاد مهم نیست چی بگیرم..گاج میگیرم برا اونا
      فقط خواهشا زود جواب بدید...اصلا وقت نیست

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی بازرگان و خیلی سبز
      ریاضی تست آبی قلم چی ، آموزش ژرف
      فیزیک هم مثل ریاضیه جای ژرف می تونی انرژی اتمی هم بگیری.
      خدا یعنی میشه؟

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلام من همین الان عضو شدم
      راستش پس فردا میرم نمایشگاه کتاب برا خرید
      نمیدونم چی بگیرم که به کارم بیاد.....
      برای درس زیست شناسی..گربه و خیلی سبز میگیرم...
      اما..شیمی..فیزیک...ریاضی رو نمیدونم چی بگیرم...
      دروس عمومی زیاد مهم نیست چی بگیرم..گاج میگیرم برا اونا
      فقط خواهشا زود جواب بدید...اصلا وقت نیست

به هر تاپیک بروید و ببینید مدیران هر بخش چه کتابی رو معرفی کرده اند

در هر تاپیک چند کتاب معرفی شده است

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی یادم رفت بگم من تو ریاضی یکم مشکل دارم..فیزیک رو هم به کلی مشکل دارم ( فقدان معلم مجرب)

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      راستی یادم رفت بگم من تو ریاضی یکم مشکل دارم..فیزیک رو هم به کلی مشکل دارم ( فقدان معلم مجرب)
      ریاضی و فیزیک رو باید زیاد تمرین کنید. به جزوتون مسلط بشید و بعد تمرکزتون رو بذارید روی تمرین زیاد. تمرین تمرین تمرین.تمرین از دبیر مهمتره. باز اگر نیاز به جزوه داشته باشید میتونم براتون جزوه دست نویس ارسال کنم تدریس استاد صادقی و استاد گلچین فرد دبیران مجرب ریاضی و استاد اکبری و زارع دبیران مجرب فیزیک.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      ریاضی و فیزیک رو باید زیاد تمرین کنید. به جزوتون مسلط بشید و بعد تمرکزتون رو بذارید روی تمرین زیاد. تمرین تمرین تمرین.تمرین از دبیر مهمتره. باز اگر نیاز به جزوه داشته باشید میتونم براتون جزوه دست نویس ارسال کنم تدریس استاد صادقی و استاد گلچین فرد دبیران مجرب ریاضی و استاد اکبری و زارع دبیران مجرب فیزیک.
      جزوه جامع 5 درس بنده هم درحال آماده شدن هست. به محض اتمام جزوه بهتون اطلاع میدم. دروس: ریاضی - فیزیک - شیمی - عربی - زبان انگلیسی

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1- برای فیزیک خیلی سبز و الگو
      2-برای دیف: تخته سیاه تالیف محمد مهربان
      3-هندسه تحلیلی:فار و الگو
      4-گسسته : فار
      5- هندسه پایه : الگو و خوشخوان
      البته سطح این کتابا بالاست.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من چند روز دیگه دارم میرم نمایشگاه کتاب.چهارم انسانی هستم.کتاب کنکور ادبیات و عربی چی خوبه؟
      خودم میخوام آبی کانون رو بخرم.خوبه؟شما چی معرفی میکنین؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rotbeh1 نمایش پست ها
      سلام.من چند روز دیگه دارم میرم نمایشگاه کتاب.چهارم انسانی هستم.کتاب کنکور ادبیات و عربی چی خوبه؟
      خودم میخوام آبی کانون رو بخرم.خوبه؟شما چی معرفی میکنین؟
      کانون خوبه

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا یکم واقع بین باشید. به خدا اصلا لازم نیست برای کنکور کتابای فار و خوشخوان بخونید..... من خودم کنکوری پارسالم و بهترین نتیجه رو هم گرفتم.....
      برای معارف: فقط و فقط میکرو گاج( خاکستری رنگه) تالیف زهرا سمیعی عارف
      برای ادبیات: گاج سبز
      برای عربی: اگه وقت داشته باشید خیلی سبز( فوت و فن) عالیه + گاج سبز( لبته باید تستاشو هم خوب بخونید)
      زبان: تنها کتابی که واقعا اصولیه؛ زبان جامع کنکور انشارات خیلی سبز تالیف پرویز بیرجندی( مولف کتب درسی) و دکتر جابری
      دیفرانسیل: کتاب آبی قلم چی حرف نداره ولی اگه میخواید بترکونید این درسو باید دیفرانسیل کوله پشتی تالیف مهندس عباس مرادی رو بخونید( اگه ببینیدش عاشقش میشید!)
      ریاضیات پایه: بازم کوله پشتی حرف نداره
      هندسه تحلیلی: خیلیا میگن گاج سبز خوبه+ کوله پشتی هم واقعا عالیه ولی یکمی مطالب اضافی داره( در کل اگه تجربه ی منو بخواین باید بگم تحلیلی رو اگه کتاب درسی خوب بلد باشید کافیه چون سوالات کنکور 91 فقط کتابی بود و تحلیلی هم یه جوریه که اگه زیاد بخونی برات سخت تر میشه! کلا یه جوریه!)
      گسسته و جبر و احتمال( بلای جون کنکوریا!): کتاب درسی باید فول باشید( حتی تمرینای مهمو رو اگه حفظ کنید خیلی خیلی بدردتون میخوره) من میگم آبی قلم چی حرف نداره+ رمزینه رو هم دیدم خیلی خوبه! کلا سرمایه گذاری زیاد روی این دو درس اشتباهه ؛ چون سوالای کنکور توی این درس هر ساله تیپش عوض میشه و غیرقابل پیشبینیه و اگه کتاب درسی رو خوب بلد باشید تقریبا میتونید تا دو سوم سوالارو جواب بدین( یادتون نره که خیلیا این دو درس رو تو کنکور سفید میذارن)
      هندسه پایه: کنکور 91 که آبروی هندسه رو بردن از بس ساده بود! کتاب درسی برای تیپ سوالاتی مثل کنکور 91 کافیه......... ولی اگه میخواید جای حرف باقی نمونه؛ خیلی سبز بخونید
      در کل برای ریاضیات: 8کتاب گاج( میکرو طبقه بندی) عالیه؛ همونطور که توی مقدمه ی کتاب نوشته: این کتاب شرط لازم است؛ اما کافی نیست!
      فیزیک: به خدا اگه فقط کتاب فیزیک پیش و فیزیک پایه ی استاد احمد جوکار( میکرو گاج) همراه با درسنامه و پاسخنامه؛ خوب بخونید؛ شک نکنید راحت راحت بالای 70درصد میزنید..... از ما گفتن بود!

شیمی: بی برو برگشت شیمی مبتکران بهمن بازرگانی حرف نداره.... البته لازم نیست همه ی تستاشو بزنید..... یعنی اگه فقط تونستین خیلی خوب درسنامه هاشو بخونید و فقط تستای کنکورو بزنید؛ شک نکنید بالای 80 درصد رو شاختونه! فراموش نکنید که سوالات شیمی توی کنکور خیلی وقتا از متن کتاب کپی میکنن؛ پس حتما متن کتاب+ شکلها+ نمودارها+ وسایل آزمایشگاه شیمی+ اطلاعات مهم بعضی از جداول مهم( مخصوصا سال دوم) رو خوب خوب بخونید.
      ویرایش توسط master1372 : 03 آذر 1391 در ساعت 19:35

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master1372 نمایش پست ها
      دوستان خواهشا یکم واقع بین باشید. به خدا اصلا لازم نیست برای کنکور کتابای فار و خوشخوان بخونید..... من خودم کنکوری پارسالم و بهترین نتیجه رو هم گرفتم.....
      برای معارف: فقط و فقط میکرو گاج( خاکستری رنگه) تالیف زهرا سمیعی عارف
      برای ادبیات: گاج سبز
      برای عربی: اگه وقت داشته باشید خیلی سبز( فوت و فن) عالیه + گاج سبز( لبته باید تستاشو هم خوب بخونید)
      زبان: تنها کتابی که واقعا اصولیه؛ زبان جامع کنکور انشارات خیلی سبز تالیف پرویز بیرجندی( مولف کتب درسی) و دکتر جابری
      دیفرانسیل: کتاب آبی قلم چی حرف نداره ولی اگه میخواید بترکونید این درسو باید دیفرانسیل کوله پشتی تالیف مهندس عباس مرادی رو بخونید( اگه ببینیدش عاشقش میشید!)
      ریاضیات پایه: بازم کوله پشتی حرف نداره
      هندسه تحلیلی: خیلیا میگن گاج سبز خوبه+ کوله پشتی هم واقعا عالیه ولی یکمی مطالب اضافی داره( در کل اگه تجربه ی منو بخواین باید بگم تحلیلی رو اگه کتاب درسی خوب بلد باشید کافیه چون سوالات کنکور 91 فقط کتابی بود و تحلیلی هم یه جوریه که اگه زیاد بخونی برات سخت تر میشه! کلا یه جوریه!)
      گسسته و جبر و احتمال( بلای جون کنکوریا!): کتاب درسی باید فول باشید( حتی تمرینای مهمو رو اگه حفظ کنید خیلی خیلی بدردتون میخوره) من میگم آبی قلم چی حرف نداره+ رمزینه رو هم دیدم خیلی خوبه! کلا سرمایه گذاری زیاد روی این دو درس اشتباهه ؛ چون سوالای کنکور توی این درس هر ساله تیپش عوض میشه و غیرقابل پیشبینیه و اگه کتاب درسی رو خوب بلد باشید تقریبا میتونید تا دو سوم سوالارو جواب بدین( یادتون نره که خیلیا این دو درس رو تو کنکور سفید میذارن)
      هندسه پایه: کنکور 91 که آبروی هندسه رو بردن از بس ساده بود! کتاب درسی برای تیپ سوالاتی مثل کنکور 91 کافیه......... ولی اگه میخواید جای حرف باقی نمونه؛ خیلی سبز بخونید
      در کل برای ریاضیات: 8کتاب گاج( میکرو طبقه بندی) عالیه؛ همونطور که توی مقدمه ی کتاب نوشته: این کتاب شرط لازم است؛ اما کافی نیست!
      فیزیک: به خدا اگه فقط کتاب فیزیک پیش و فیزیک پایه ی استاد احمد جوکار( میکرو گاج) همراه با درسنامه و پاسخنامه؛ خوب بخونید؛ شک نکنید راحت راحت بالای 70درصد میزنید..... از ما گفتن بود!

شیمی: بی برو برگشت شیمی مبتکران بهمن بازرگانی حرف نداره.... البته لازم نیست همه ی تستاشو بزنید..... یعنی اگه فقط تونستین خیلی خوب درسنامه هاشو بخونید و فقط تستای کنکورو بزنید؛ شک نکنید بالای 80 درصد رو شاختونه! فراموش نکنید که سوالات شیمی توی کنکور خیلی وقتا از متن کتاب کپی میکنن؛ پس حتما متن کتاب+ شکلها+ نمودارها+ وسایل آزمایشگاه شیمی+ اطلاعات مهم بعضی از جداول مهم( مخصوصا سال دوم) رو خوب خوب بخونید.
      بسیار عــالی بود ؛ ممنون !
      اینو اضافه کنم که تحلیلی رمزینه هم کتاب خوبـــی هست ! فیزیک پیش گــاج ســبز هم خیلی خوبه و میتونه کمک کنـــه !!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .
      ویرایش توسط Sajad TbT : 03 آذر 1391 در ساعت 20:05

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن