خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 99 از 938 نخستنخست ... 899899100109199 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,471 به 1,485 از 14067
    1. Top | #1471
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گوش نسپارید به سخن کسانی که مخالف بلند پروازی‌اند،
      آنها همان‌هایی هستند
      که حتی قادر نیستند به بلندی یک خانه به پرواز درآیند!
      و ترس از پرواز همیشه زمین‌گیرشان می‌کند ...
      ⭕️➕

2. Top | #1472
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      shhh.jpg

3. Top | #1473
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها

اصلا نگران نباشید من باید امسال زیر هزار بیارم تا یه تو دهنی باشه برای برخی از افراد فامیل بخصوص اونایی که تازه واردن مث زن عموم!!!!!!!! و برخی دوستام که تو مدرسه جوری باهام برخورد کردن که واقعا ناراحت شدم مث.....
      بعدش میام تاپیک میذارم که ‌کدوم یک از این دو رشته رو برم چون اگه زیر ‌هزار شم خانوادم پشتم درمیان و دیگه براشون پزشکی مهم نیست مهم خودم میشم و علاقم
      نه اینکه بگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف
      این ضرب المثلو مادرم یکی امسال زیاد میگه یکیم پنجم ابتدایی نزدیکای امتحان تیزهوشان
      خب من کلی ‌انگیزه گرفتم
      انگاری خانوم معصومه جلیلیان تازه به گروه این تاپیک اضافه شدن

و اینکه ممنون اینقدر پر انرژی هستین
      و از رها خانومم تشکر میکنم که ازم تعریف کردین!!!!!! و اینکه راهنماییم کردین ممنون حتما بهش فکر کردم!!!! و باهاتون موافقم کاملا.
      دوستان ادامه ی بدبختی های من و علاقه مندی هام باشه ایشاالله بعد کنکور و نتایجش
      خب دیگه بخندید یکم بیشتر یکمم بیشتر،نه دیگه در این حد خودتو جمع کن ملیح باشه
      آفرین همینجوری برو بدرس خیلی وقته اینجایی فقط ۶۰روز و ۱۸ساعت از الان مونده تا کنکور
      برو که پیروزی
      یا علی
      مرسی از خوش امد گویی
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #1474
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

دردت نته....قشنگ معلومه چقدر اینجا ناله شنیدی که نا خوداگاه خسته شدی
      ببین تاریخ عضویتت فروردین همین ساله
      2 روز اف کن کامل....یعنی حتی فکر کنکورم نکن...یعنی طوری که بقدری با تفریح تایمت پر شه که لحظه ای زمان براش نمونه
      تفریحت هیجان انگیز و کم خطر باشه....استخر/فوتبال/یا حتی ی مسافرت کوتاه 2 روزه ب اطراف شهرتون یا رفتن ب روستا
      مورد دوم...غیر کنکوری خودت نه ولی هفت جد و اباد قبل از دهه 60 ه
      خوب همه ما میدونیم حجم زیاد و خفراموشی چیه
      واسه خستگی که گفتم اما برای فراموشی از تو بازار کتاب های ازمون و جمع بندی با تست بگیر
      به این دوتا لینک نگاه کن
      دسته بندی محصولات جمع بندی | انتشارات خیلی سبز
      دسته بندی محصولات آزمون | انتشارات خیلی سبز
      علاوه بر اینا الگو و خط ویژه گاج هم هست
      نیام بیام نبینم که ببینم بپرسی کدوم کتاب ها رو بخرم...نمونه پی دی اف هاشو ببین و انتخاب کن از نگارش کدوم خوشت میاد چون منبع کتابا کتاب درسیه پس تنها فرقشون نگارش
      کتابه
      بعد انتخاب کتاب ازمون قشنگ میشینی دو تاش رو میزنی 3 تاش رو میزنی و ی تحلیل خوب...اینطوری میدونی که کجا هارو بلدی و اعتماد بنفست رو مجدد بدست میاری ثانیا میدونی کجاهارو بلد نیستی و ضعفت رو جبران می کنی
      اینطور دیگه نیاز نیست حجم زیاد داشته باشی
      در ضمن تا یه هفته مونده ب کنکور وخت هست برا قوندن
      نروالی که عمو کاظم میگه برا جمع بندی واسه اوناس که زنجیره وار امتحانا رو اومدن جلو....ب نوعی مستحبه ن واجب
      @
      khast-am-khaste@

سلام دوست عزیز شما زحمت کشیدید وقت گذاشتید تایپ کردید من دست شما رو می بوسم ولی سوالی داشتم ازت حتی صمیمی ترین دوستان تو فضای حقیقی نمی تونن هم دیگه رو بشناسن یا درک کنن شما حتی تو انجمن جزو لیست دوستان من نیستین بعد می گید کاملا معلومه دردت نته شما اصلا منو می شناسی؟؟؟؟؟؟ من روزی ی بار بیشتر آنلاین نمی شم اگرم بیشتر آنلاین بشم یا منتظر جواب کسیم یا کار فوق العاده ضروری دارم میانگین پستامم که خود انجمن کنکور محاسبه کرده 2 پست در طول روزه تو پرو فایلمم تو قسمت درباره من می تونی ببینی با اجازتم بعد از 2 فرودین هم که عضو شدم ی بار 4 هفته آف بودم بعد شما چطور اینقدر با اطمینان این حرف و می زنید نکنه شما طیرالارض هم می کنید بعدش اینکه کی از شما راجع به منابع پرسید من توی دو تا پستی که گذاشتم یک کلمه درمورد منابع چیزی نگفتم (تو خیالاتت برا خودت می بری و می دوزیا) بنظرم همه اینایی که نوشتید درد خودتونه ی ضرب المثل هست که می گه کافر همه را به کیش خود پندارد خدایی نکرده منظورم این نیست که شما کافرید به نظرم همه اینایی که برا من نوشتید درد خودتونه پیامبر می گه قبل از اصلاح دیگران اول به فکر اصلاح خودتون باشین این قد هم تو انجمن به بچه ها مشاوره ندین می ترسم ی وخ ده بیستا رتبه یک داشته باشیم

5. Top | #1475
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

ببینید آقای خسته و خسته شما چندین قدم از بچه های تاپیک جلوتری...
      و این حس فراموشیتون یا یه تلقینه و یا بعلت عدم مرور کامل و جمع بندی نامناسبه....
      الان تا کنکور 60روز وقت هست ک براحتی میتونین از پسش بر بیاین..
      بنظر من اولین قدمش تعویض اسم کاربریتونه...
      وقتی باور دارین ک خسته این مغزتونم هم دیگه خوب کار و پردازش نمیکنه...
      مثبت گرا باشید
      نه این تلقین نیست از پستی هم که گذاشتم معلومه خب دارم می گم تست می زنم یهو می بینم ی مطلب و ناقص یادمه نمی تونم تست بزنم بعد این که مطمعنم که می تونم تو فرصت باقی مونده جمش کنم ولی شک ندارم که نمی شه عجب تناقضی داشتا یاد جمله ی بر بساطی که بساطی نیست افتادم(فک کنم از نیما بودش داشت وضع بد جامعه رو به تصویر می کشید) و این که وقتی نظر کسی رو می خونین به محتوای پیامش دقت کنین نه نام کاربریش من نه منفی گرام نه مثبت اندیش بلکه واقع گرام

6. Top | #1476
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز شما زحمت کشیدید وقت گذاشتید تایپ کردید من دست شما رو می بوسم ولی سوالی داشتم ازت حتی صمیمی ترین دوستان تو فضای حقیقی نمی تونن هم دیگه رو بشناسن یا درک کنن شما حتی تو انجمن جزو لیست دوستان من نیستین بعد می گید کاملا معلومه دردت نته شما اصلا منو می شناسی؟؟؟؟؟؟ من روزی ی بار بیشتر آنلاین نمی شم اگرم بیشتر آنلاین بشم یا منتظر جواب کسیم یا کار فوق العاده ضروری دارم میانگین پستامم که خود انجمن کنکور محاسبه کرده 2 پست در طول روزه تو پرو فایلمم تو قسمت درباره من می تونی ببینی با اجازتم بعد از 2 فرودین هم که عضو شدم ی بار 4 هفته آف بودم بعد شما چطور اینقدر با اطمینان این حرف و می زنید نکنه شما طیرالارض هم می کنید بعدش اینکه کی از شما راجع به منابع پرسید من توی دو تا پستی که گذاشتم یک کلمه درمورد منابع چیزی نگفتم (تو خیالاتت برا خودت می بری و می دوزیا) بنظرم همه اینایی که نوشتید درد خودتونه ی ضرب المثل هست که می گه کافر همه را به کیش خود پندارد خدایی نکرده منظورم این نیست که شما کافرید به نظرم همه اینایی که برا من نوشتید درد خودتونه پیامبر می گه قبل از اصلاح دیگران اول به فکر اصلاح خودتون باشین این قد هم تو انجمن به بچه ها مشاوره ندین می ترسم ی وخ ده بیستا رتبه یک داشته باشیم
      برادر شمشیرو از رو رو بستی حالا چون مشکل بیشتر بچه ها اینه در این زمینه راهنمایی کردن زدن نداره که با ملاطفم میشه مسئله رو حل کرد

7. Top | #1477
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برادر شمشیرو از رو رو بستی حالا چون مشکل بیشتر بچه ها اینه در این زمینه راهنمایی کردن زدن نداره که با ملاطفم میشه مسئله رو حل کرد
      داداش هرچی که نوشتم منطقی بوده و حرف غیر حق نزدم

8. Top | #1478
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش هرچی که نوشتم منطقی بوده و حرف غیر حق نزدم
      آره حرفت حقه اما مشکل از وقتی شروع میشه که لحن زدن حرف حق بد میشه یعنی یکم خشونت قاطیش میشه اگه حق با شماس نیازی به خشونت نیست اگرم با شما نیست حق خشونت ندارین
      بهتره حرفامونو با یکم لطافت بیان کنیم حتی اگه طرف مقابل بهمون توهین کنه که خب اینجا چنین اتفاقی نیفتاده
      یکم لطافت بیشتری به خرج بدین

9. Top | #1479
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره حرفت حقه اما مشکل از وقتی شروع میشه که لحن زدن حرف حق بد میشه یعنی یکم خشونت قاطیش میشه اگه حق با شماس نیازی به خشونت نیست اگرم با شما نیست حق خشونت ندارین
      بهتره حرفامونو با یکم لطافت بیان کنیم حتی اگه طرف مقابل بهمون توهین کنه که خب اینجا چنین اتفاقی نیفتاده
      یکم لطافت بیشتری به خرج بدین
      من از همون اول هم گفتم که ایشون تایپ کردن زحمت کشیدن و من دستشون و می بوسم و از الفاظ رکیک و آنچنانی هم استفاده نکردم

10. Top | #1480
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من از همون اول هم گفتم که ایشون تایپ کردن زحمت کشیدن و من دستشون و می بوسم و از الفاظ رکیک و آنچنانی هم استفاده نکردم
      آهان هر وقت یه پسر اول متن بگه دستتونو میبوسم آخرش کار به چک و چک کاری میکشه!!!!
      خب فقط لفظ مم نیست حرف من سر لحنه اینکه شما کلمات معمولی رو به شیوه ای استفاده کردین که تقریبا انگاری میخواستین طرف مقابلو بزنین یه بار دیگه متنی که واسه اون بنده خدا نوشتینو بخونین متوجه میشید بخصوص خطوط آخر
      دقیقا مث مدیر مدرسه که از کلمات مؤدبانه استفاده میکنه اما از چشاش آتیش میباره و آدمو میترسونه
      خب حالا از اینا که بگذریم سخن از درس خوش است
      آفرین تا الان خوب پیشرفتین سردرگمیم تو این دوران طبیعیه مراقب باشین باعث بشه از درساتون زده بشین و همینطور قاطعانه پیش برین
      موفق باشین

11. Top | #1481
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آهان هر وقت یه پسر اول متن بگه دستتونو میبوسم آخرش کار به چک و چک کاری میکشه!!!!
      خب فقط لفظ مم نیست حرف من سر لحنه اینکه شما کلمات معمولی رو به شیوه ای استفاده کردین که تقریبا انگاری میخواستین طرف مقابلو بزنین یه بار دیگه متنی که واسه اون بنده خدا نوشتینو بخونین متوجه میشید بخصوص خطوط آخر
      دقیقا مث مدیر مدرسه که از کلمات مؤدبانه استفاده میکنه اما از چشاش آتیش میباره و آدمو میترسونه
      خب حالا از اینا که بگذریم سخن از درس خوش است
      آفرین تا الان خوب پیشرفتین سردرگمیم تو این دوران طبیعیه مراقب باشین باعث بشه از درساتون زده بشین و همینطور قاطعانه پیش برین
      موفق باشین
      نه من واقعی گفتم خب ایشون وقت گذاشته تایپ کرده برا من حالا بیخیال ای حرفا من باید برم کلی کار و بدبختی دارم به مولا گودبای

12. Top | #1482
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز با ی انرژی عالی شروع شد...
      ساعت مطالعه بالای 10...
      ی فصل زیست پیش 2...
      ی فصل فیزیک پیش 2...
      دوتا ویدئو ناصح زاده....
      ولی آخرش خیلی گند شد...
      یه احساس گندی ک همه انرژیمو پوکوند..
      امیدوارم شما امروزتون خوب بوده باشه...
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

13. Top | #1483
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای خسته ای و خسته..
      وقتی شما تو این تاپیک حرفاتونو در میان میذارید...
      ماهم ب قصد کمک و با فرض اینکه شما بدلیل مشورت اون پست گذاشتید جواب میدیم...
      درضمن من رو نوشته هاتون فکر کردم بعد جواب گذاشتم...
      و وقتی اغلب دوستان برداشت منو از نوشته هاتون دارن پس حتما ایراد از طرز نوشتن شماس ...
      بهرحال امیدوارم موفق باشین...
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

14. Top | #1484
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      😊😊😊
      خوشبختي گاهی ، آنقدر دم دستمان است که نمیبینیمش ، که حسش نمیکنیم ، چایی که مادر برایمان میریخت و میخوردیم ، خوشبختی بود ، دستهای بزرگ و زبر بابا را گرفتن ، خوشبختی بود ، خنده های کودکیهامان ، شیطنت ها ، آهنگ های نوجووانیمان ، خوشبختی بود ، اما ، ندیدیم و آرام از کنارشان گذشتیم ، چای را به غر غر خوردیم که کمرنگ یا پر رنگ است ، سرد یا داغ است ، زور زدیم تا دستمان را از دست بابا جدا کنیم و آسوده بدویم ، گفتند ساکت ، مردم خوابیده اند و ما ، غر غر کردیم و توپمان را محکمتر به دیوار کوبیدیم ، خوشبختی را ندیدیم یا ، نخواستیم ببینیم شاید ، اما ، حالا ، رفیق جانم ، هر‌کجا که هستی ، هر چند ساله که هستی ، با تمام گرفتاریهای تمام نشدنی که همه مان داریم ، فردا را ، قدر بدان ، خوشبختی های کوچکت را بشناس و بفهم و باور کن.برای بوییدن دامان مادرت که هنوز داریش ، برای بوسیدن دست پدرت که هنوز نمیلرزد ، هنوز هست ، بهانه کن برای به آغوش کشیدن یک دوست ، برای تقدیم یک شاخه گل به همسرت ، رفیق جانم ، خوشبختی ها/ مانا نیستند ، اما ، میشود تا هستند زندگیشان کرد ،نفسشان کشید....
      یادمان باشد ، بزرگترین خوشبختی عشق است

یا گاهی رسیدن به بهترین نتیجه
      پس تلاش کن و بی وقفه به هدفت فک کن
      آخرش به خدا بسپار
      اگر حکمتت باشد همان میشود

15. Top | #1485
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      What the fax????[emoji52] [emoji55] [emoji53]

صفحه 99 از 938 نخستنخست ... 899899100109199 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن