خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 937 از 938 نخستنخست ... 837927936937938 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 14,041 به 14,055 از 14067
    1. Top | #14041
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اره اینجا کلید اسرار بود برای بازکردن قفل در کنکور

2. Top | #14042
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      پایان …

3. Top | #14043
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رفتم تاپیکو خوندم منم میخوام از الان شروع کنم و رتبه زیر 500بیارم و میدونم که میتونم از فردا اینجا گزارش کار میدم رشتمم تجربیه12تا کتاب نمیتونه منو از پار دراره اررره مطمعنم که رتبم زیز 500میشه و یکی از دانشگاهای تهران قبول میشم قول میدم

4. Top | #14044
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وایی چ جالب تاپیک مال سال 92 میشه ینی کنکور ده سال پیش ، جالبه حتی کنکوری های اون موقع هم دغدغه هاشون شبیه ما بوده ، منم خیلی تیکه تیکه خوندم ، میخوام اینجا گزارش مطالعه روزانه بزنم به رتبه 7 هزارم راضیم که پزشکی یا دارو ناکجاآباد تعهدی دربیام ، واقعا از خودم خجالت میکشم که اینقدر ضعیفم حتی بهترین ها تو ذهنم نمیگنه ...
      هیییی... ولی منم دارم تغییر میکنم شاید یه روز شایسته بهترین ها باشم...

5. Top | #14045
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بیای باهم رقابت کنیم هر شب گزارش کار بدیم بهم

6. Top | #14046
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک جالبی به نظر میاد و نشون میده خیای از مشکلات کنکوری ها در طول سالها متاسفانه ثابت مونده و کسی راه حل خیلی کامل و درستی نتونسته براشون پیدا کنه

7. Top | #14047
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برنامه امروز اتمام فصل ۱ یازدهم شیمی ب علاوه گفتار ۱و ۲ زیست دوازدهم مرور پینوکیو و تست های زوج آی کیو

8. Top | #14048
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشبدچرا از دهم شروع نمی کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasyas نمایش پست ها
      برنامه امروز اتمام فصل ۱ یازدهم شیمی ب علاوه گفتار ۱و ۲ زیست دوازدهم مرور پینوکیو و تست های زوج آی کیو

9. Top | #14049
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up
      اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی
      فلک آن پند را روزی به تلخی ات بیاموزد
      پایان فعالیت در ۱۴۰۳/۲/۳

10. Top | #14050
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام!
      اسم این تاپیک رو تاپیک انگیزشی نمیشه گذاشت ولی اگه با هم بحرفیم و کارایی که میخوایم انجام بدیم تو این مدت رو با هم در میون بذاریم و از همدیگه مشورت بگیریم و برناممونو واسه زمان باقی مانده بگیم خودش ی نوع ایجاد انگیزه ست
      --------
      من از خودم میگم اول
      شما هم اگه پایه این بگین بلکه از کارای هم ایده گرفتیم و با هم به هدفمون رسیدیم
      من:
      دانشجوی ترم دو مترجمی!
      هدف : رتبه زیر ده هزار (منطقه سه)- پرستاری شیراز (یا هر رشته خوب تو شیراز)
      چیزایی که تا الان خوندم: شما فک کنین از هر درسی ی فصل! تابستون خوندم-مهر که رفتم دانشگاه ثبتنام کنم گفتن نمیشه انصراف داد واسه همین تا الان نخوندم ولی این ترم با سوال از هزارتا مشاور و کلی کارای اداری گفتنکه میتونم بی دغده کنکور بدم و اینجوری شد که از الان تازه شروع کردم و هیچی هم یادم نیس!
      زمانی که شروع کردم تا نوشتن این متن : 5روز با میانگین خوندن 11.5ساعت در روز
      مشکل : مشکلی که دارم اینه که برنامم از 7صبح شروع میشه و من از اون دسته افرادی ام که تا صب بیدار بودم این مدت همش ساعتای 2-3-4 خوابیدم الان یهویی بخوام یازده بخوام برام سخته و از اون طرف 7نمیتونم بیدار شم
      دلمم نمیخواد و کشش هم ندارم که شبا بیدار باشم بخونم دوس دارم صبحا زودتر بیدار شم و شبا زودتر بخوابم
      برنامم : برنامه ای که دارم اینه که تا هفته دوم اردیبهشت درسارو تا حدودی که میخوام بخونم تموم میشه بعدشم میخوام برم ازمونای ازمایشی جامع و تستای کنکور سالای اخیر رو بزنم
      نظرتون؟
      اصن اینجا کسی هس تازه شروع کرده باشه؟
      راستش تنها موضوعی که داخلش میتونم راهنمایی کنم یه نفرو ، در رابطه با ساعت مطالعس ، چون خودم زیاد ضربه دیدم از نوسانی خوندنه ، من این طوری بودم که مثلا یه ویس انگیزشی یا ویدیو انگیزشی میدیدم یا مثلا مصاحبه و تاپیک های کسایی رو که ساعت مطالعه ۱۶ ، ۱۷ ساعت داشتنو میخوندم و روز بعدش یه برنامه سنگین مینوشتم که با ۱۶ ساعت شروع کنم ( در مواردی ۱۸ ساعتم مینوشتم) این در حالی بود که یه هفته مستمر ۱۰ ساعت درس نخونده بودم ، تا اینکه تصمیم گرفتم استارتمو با همون ۱۰ ساعت بزنم و فیکسش کنم بعد دو هفته ای یا یک هفته کم کم بهش اضافه کنم ، ( هممون میدونیم ساعت مطالمون باید بالا باشه ولی یدفعه ای نمیشه..موارد نقضو فاکتور میگیریم) چند باری ساعت ۵ و نیم پامیشدم بعد چهار روز با مخ میخوردم زمین... در کل این تجربه من بود امیدوارم کمک کننده باشه .

11. Top | #14051
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من از همین امروز شروع میکنم و رتبه دورقمی تجربی 1403میرسم . قول میدم . تا الان پراکنده خوندم و خوب نبستم . از آزمون قلمچی کلا عقب افتادم ی برنامه ریزی کردم تا 18 اسفند میتونم به بقیه برنامه قلمچی برسم . بعدش حالا ی برنامه دیگه مینویسم . الان میرم بخوابم صبح زود پامیشم . شبا میدونم با تمرکز پایین تاثیری واسم نداره . 3 صبح پامیشم و اینجا گزارشکار میدم
      ویرایش توسط Mahla. : 19 بهمن 1402 در ساعت 16:15

12. Top | #14052
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla. نمایش پست ها
      سلام دوستان من از همین امروز شروع میکنم و رتبه دورقمی تجربی 1402 میرسم . قول میدم . تا الان پراکنده خوندم و خوب نبستم . از آزمون قلمچی کلا عقب افتادم ی برنامه ریزی کردم تا 18 اسفند میتونم به بقیه برنامه قلمچی برسم . بعدش حالا ی برنامه دیگه مینویسم . الان میرم بخوابم صبح زود پامیشم . شبا میدونم با تمرکز پایین تاثیری واسم نداره . 3 صبح پامیشم و اینجا گزارشکار میدم
      403 منظورته دیگه
      موفق باشی عزیزم .ایشالا انقد نتیجه ات خوب بشه ک کارنامه ات رو بزاری برامون
      ..God, I’m so blue

13. Top | #14053
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام صبح بخیر الان بیدار شدم برم فیزیک جریانو تمومش کنم . امروزم ی آزمون زیست دارم اونم میرم ۱۰۰ بزنم . افشین مقتد با معدل ۱۴ و خورده ای ا از ۱اسفند شروع کرد و دورقمی شد من با سطح متوسط از حالا شروع میکنم و دورقمی میشم .

آره عزیزم منظورم ۱۴۰۳عه . حتما حتما کارنامه مو میذارم مطمئن باش

14. Top | #14054
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام رفقا . من امروز ی کتاب مبخواستم به دستم رسید کتاب مسائله . 50 درصد شیمی رو باهاش میبندم قشنگ . الانم ی لیست کاره تا هر وقت طول بکشه باید تمومش کنم . صده تا صبح طول بکشه اما تمومش میکنم . هر 3ساعت یه ربع استراحت گذاشتم . این جمعه هم ی آزمون دارم هدفم فقط اونه باید تا جمعه تمومش کنم .
      من برم هر وقت لیستم تموم شد میام میگم بهتون.
      عصرتون بخیر)))))))

15. Top | #14055
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاممم الان میرم مسائل شیمی 1فصل 1 رو بترکونم . یه لیست کاز دازم تا انجامش ندم خواب امشب بی خواب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن