خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 934 از 938 نخستنخست ... 834924933934935 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,996 به 14,010 از 14067
    1. Top | #13996
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همگی چون من وقتی هر شب میام انجمن فکرم درگیر میشه برا همون هفته ای یه بار میام وضعیتمو و انچه گذشت و بنویسم تا هفته به هفته بهترش کنم
      خلاصه روز اخر دی به خودم قول دادم به خودم بیام و واقعا هم اومدم خداروشکر یه برنامه خوب نوشتم تا درس هارو تا 14 فرودین تموم میکنم اگه خدا بخواد بعدم که میرم برا جمع بندی و ازمون جامع ها
      فقط دیگه حتما باید اجراش کنم وگرنه دیگه بدخت میشم

تو این شش روز خیلی اتفاقا افتاد 2 روز رو درگیر دندان پزشک بودم چون اعصالب کشی داشتم واقعا سخت بود حالا این ماه 2 بار دیگم باید برم باز
      بعد اینکه یکی از داداشام داره طلاق میگیره یکی دیگش عاشق شده میخواد ازدواج کنه اصلا یه بل بشوییه تو خونمون

حالا اینارو مینویسم شاید یه زمانی بخونم بخندم ولی من نباید الان کم بیارم باید قوی ادامه بدم همینطور که تا الان ادامه دادم
      14 ام میام گزارش بدم که هر روز چند ساعت خوندم این هفته ک تا اینجا فقط یه روز 10 ساعت خوندم بقیش کم بودن
      یادداشت میکنم که از 7 ام تا 14 ام

موفق باااااااااشییییییین

2. Top | #13997
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود بر دوستان کنکوری
      خب بلاخره وقت هرچی باشه وقت نابود کردن این کنکور بی ارزشه.من کلا اینطور میگم میگم دانش آموزان ۵ دسته هستن
      ۱-هدف ندارند،درس نمیخونن:قهوه ای لشکرهای کنکور
      ۲-هدف ندارند،تلاش میکنند:سیاهی لشگر های کنکور
      ۳-هدف دارند تلاش نمیکنند:سیاه قهوه ای های کنکور
      ۴-هدف دارند تلاش میکنند:میانه جدول تا ۱۰۰۰ کنکور
      ۵-هدف دارند تلاش وحشتناکی میکنن:زیر ۱۰۰۰ های کنکور از آن امروز به توی مرحله سه هستم میخوام شروع کنم و به سمت مرحله ۵ برم الان هدفم مشخصه کاملا(رتبه یک کنکور ریاضی ۱۴۰۰)ولی تلاش اصلا نیست.پس وقت تلاشه
      برو که بریم گزارش کار رو روزانه خواهم گذاشت.

3. Top | #13998
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      فازاول برنامه م تموم شد به ساعت مطالعه موردنظرم ینی 14ساعت رسیدم ومجازی روبه 20دقیقه درروزرسوندم
      امروزبرنامه ریزی کردم برافازدوم به همین دلیل8ساعت آزمون گرفتم ازخودم225تست بررسی کردم.
      وامافازدوم شدیدتر،جان کاه ترسخت تر
      مجازیوکلن میذارم کنارسال بعدباخبرقبولیم میام
      بدرود.

فاطما اینجایی کِِِِِِِ
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #13999
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سَ لااااام
      اخیش امروز خوب برگشتم
      دارم پس میوفتم
      فرداشب بهترش رو میام میگم خواستم بگم هستم
      خیلیی خوشحال تستام از ۲۰۰ رفت بالا

5. Top | #14000
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Full of energy..and"amazing

خیلی هم عالی: ))

6. Top | #14001
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اومدم
      خوشحاال و راضی
      بنظرم هیچی راضی بودنه حاصله انجام کار نیستمیدونم راه درازی مونده ولی شاعر میگه(البته رپر)هیچ قله ای سخت نیست هیچ کوهی بلند نیست

خلاصه که تازه اولشه زیست خوبم این گیاهی دست از سرم برداره با یک و نیم گفتار تاااامااامه امروز رکورد زدم برا خودم۵۶تست شیمی زدم عمومیا هم سد زبان و عربیو شکستم و دارم تن به اب میزنم ریاضی و فیزیکم خوبه روال پیش میره و کرنومتر خریدم زماااان گرفتم
      ۱۲ساعت ۲۱۰تست

بزار هرکی منکِر تو بود نتونه وایسه تو روت:y شبتون عالییی
      ویرایش توسط strang : 09 بهمن 1399 در ساعت 00:53

7. Top | #14002
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      همیشه با امید انگیزه درس بخونین ،نتیجه کارو بخدا بسپارین خیلی تایپینگ باحالی بود حیفم اومد up نشه UP

8. Top | #14003
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچها لطفا هرکی تازه شروع کرده اینجا گزارش بذاره،دیگه برای هر یه نفر یه تاپیک جدا نباشه...پوکیدیم به خدا هر تاپیکی میریم یکی تازه شروع کرده به خوندن.

موفق باشین همگییییی

UP

9. Top | #14004
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      پاتوق قدیمی من، نبینم خاک بخوره
      بعد مدتتتتتتتتت ها، امروز آنلاین شدم
      خیلیاتونو دیگه نمیشناسم، میبینید که کاربر بازنشسته ام و دیگه یمدت کم کار شده بودم
      ی پستی امروز خوندم که خیلییی بهم انرژی داد و خیلی خوشحالم هنوز بعضیا منو یادشونه
      این مدت که نبودم، خیلی کارا کردم که حالا بعد کنکورتون مفصل میگم، الان وقتش نیس

بچه ها میدونین که مدت زیادی تا کنکور نمونده
      اومدم بگم توی این مدت باقیمونده، چه خوندین یا تا الان شل گرفتین، بخونید بخونید بخونید
      الان حسرت نهر و آبان رو میکشید، بهم اعتماد کنید: شما تیرماه حسرت امروز و این ساعتو قراره بکشید
      بیخیال اون شنبه رویایی و شروع طوفانی
      فقط بخون
      همه توانتو بذار

10. Top | #14005
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من دوران کنکورم، بچه های اینجارو خیلیییی اذیت کردم
      نصف علت شکست و نصف علت موفقیتم، انجمنه
      شکست چوک غرق مجازی میشدم
      موفقیت چون واقعا انگیزهام ازینجا بود، چقد من تاپیک کارنامه زدم یادتونه؟ همیشه بچه ها لطف داشتن تشویقم میکردن که ادامه بدم
      یادم رفت بگم، من با پایه متوسط توی ۴ماه پزشکی قبول شدم
      بهرحال من نظام قدیم بودم و همه تجربیاتم تاپیکا هست ولی دیگه منابع اینا زیاد بدرد شماها نمیخوره
      فقط میخوام بگم که میشه
      ی تاپیک ۱۸۰ روز داشتم، کلی مثال آوردم که تونستن
      و یکی از مثالا خودم بودم

پس تو چرا نتونی؟
      نمیگم حتما پزشکی یا .... ، اما تو ی تلاش از دل و جون به خودت و آینده ات بدهکاری
      رفیق، تحمل عذاب وجدان خیلییییییی سخته
      اینکه بدونی میتونستی و عمل نکردی ، خیلیییی سخته
      شروع کن
      هرچی هم بشه، نسبت به الانت برنده محسوب میشی

11. Top | #14006
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      من دوران کنکورم، بچه های اینجارو خیلیییی اذیت کردم
      نصف علت شکست و نصف علت موفقیتم، انجمنه
      شکست چوک غرق مجازی میشدم
      موفقیت چون واقعا انگیزهام ازینجا بود، چقد من تاپیک کارنامه زدم یادتونه؟ همیشه بچه ها لطف داشتن تشویقم میکردن که ادامه بدم
      یادم رفت بگم، من با پایه متوسط توی ۴ماه پزشکی قبول شدم
      بهرحال من نظام قدیم بودم و همه تجربیاتم تاپیکا هست ولی دیگه منابع اینا زیاد بدرد شماها نمیخوره
      فقط میخوام بگم که میشه
      ی تاپیک ۱۸۰ روز داشتم، کلی مثال آوردم که تونستن
      و یکی از مثالا خودم بودم

پس تو چرا نتونی؟
      نمیگم حتما پزشکی یا .... ، اما تو ی تلاش از دل و جون به خودت و آینده ات بدهکاری
      رفیق، تحمل عذاب وجدان خیلییییییی سخته
      اینکه بدونی میتونستی و عمل نکردی ، خیلیییی سخته
      شروع کن
      هرچی هم بشه، نسبت به الانت برنده محسوب میشی
      سلام.
      اون تاپیک ۱۸۰ روز ۱۸۰ درجه تغییرت خیلیییی خوبع یعنی عاااالیه من پی دی افش رو دارم میخونمش هرزگاهی که تو گرداب میفتم.
      موفق باشی..
      در مورد کارایی که تو این چهار ماه کردی توضیح دادی قبلا؟اگ دادی لطفا لینکش رو بذار شاید یسری از بچها نیاز داشته باشن.
      ویرایش توسط indomitable : 20 فروردین 1400 در ساعت 22:17

12. Top | #14007
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

سلام.
      اون تاپیک ۱۸۰ روز ۱۸۰ درجه تغییرت خیلیییی خوبع یعنی عاااالیه من پی دی افش رو دارم میخونمش هرزگاهی که تو گرداب میفتم.
      موفق باشی..
      در مورد کارایی که تو این چهار ماه کردی توضیح دادی قبلا؟اگ دادی لطفا لینکش رو بذار شاید یسری از بچها نیاز داشته باشن.
      مرسی
      آره چندین بار گفتم اما مال خیلییی وقت پیشه و دیگه یادم نیس کجاها بود
      شب دوباره همینجا کامل میگم

13. Top | #14008
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی
      آره چندین بار گفتم اما مال خیلییی وقت پیشه و دیگه یادم نیس کجاها بود
      شب دوباره همینجا کامل میگم
      بی صبرانه منتظر پستتون هستم ...

14. Top | #14009
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidam نمایش پست ها
      بی صبرانه منتظر پستتون هستم ...
      دیروز قرار بود بفرستم که وقت نشد
      من حدود ۴ماه ناپیوسته خوندم، یعنی حدود یکماه مهر و دوماه آخر ، بقیش اون وسطا دو روز بخون ۲۰روز نخون
      ولی اینم همیشه گفتم که سطحم متوسط بود و مدرسه دانش آموز خوبی بودم اما ریاضی فیزیک هیچی بلد نبودم
      زیست و شیمی ام خوب بود، فقط کافی بود وقت بذارم خوب بخونم و تستشو بزنم
      عمومیام داغون بود که فقط دوماه آخر خوندم و سوالات کنکورو کار کردم

الان وقت تست تالیفی نیس، به تست های کنکور و سنجش بسنده کنید بخصوص عمومیا و ریاضی فیزیک ، مگر اینکه مطلب براتون گنگ بمونه
      من منابعمو نمیگم چون نظام قدیم بودم و دیگه بدردتون نمیخوره، ولی منابعی استفاده کردم که درسنامه کامل قابل فهم و کوتاه ترین حد ممکن باشه، مثلا شیمی اونموقعا فیل بود، جمع و جور اما عالی

دیگه چی بگم، آهان من درسامو تموم نکرده بودم که دوره کنکور های اختصاصی شروع شد، منم شروع کردم با اینکه درسم مونده بود اما کسی که دیر شروع میکنه نباید انتظار نظم داشته باشه. مشکل بچه های الان همینکه همش فکر نتیجه ان و دنبال شرایط ایده آل، اما کسی که وقتش کمه باید بدونه قرار نیس آسون باشه

خیلیا میان میگن شروع کنیم، اما و روز بعد چون ایده آلشون نشد میذارنش کنار
      من کنکورارو با اینکه نصفه خونده بودم میدادم و تحلیل میکردم، باعث شد یسری مطالب رو بدون خواندن نصفه یاد بگیرم و بقیه تندتند مرور شه
      تازه چون به خونده هام اضافه میشد، درصدم بیشتر میشد و انگیزه میگرفتم
      بماند که چقد ناز و ادا داشتم و بچه های انجمن کلی کمک کردن تا ادامه بدم

دیگه چی بگم، چیزی به ذهنم نمیرسه اگه سوالی دارین بپرسین
      فقط یادشون باشه هدف الان شما فقط خوندن مطالب امروز باشه، نه رتبه ، وگرنه کارتون زاره

15. Top | #14010
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قشنگ نصف خاطراتم از انجمن مال تاپیکای تو بود.هیچ وقت نمیگفتی وقت کمه یعنی طرف دو روز قبل کنکور بیومد بگفت امیدی هست سریع میگفتی آره همین الان برو فصل فلان از خط ویژه ریاضی و قسمت فلان از فیل شیمی و ...بخون.یادش بخیر.راستی الان تعهدی هستی یا همون آزاد غرب کشور
      دیروز قرار بود بفرستم که وقت نشد
      من حدود ۴ماه ناپیوسته خوندم، یعنی حدود یکماه مهر و دوماه آخر ، بقیش اون وسطا دو روز بخون ۲۰روز نخون
      ولی اینم همیشه گفتم که سطحم متوسط بود و مدرسه دانش آموز خوبی بودم اما ریاضی فیزیک هیچی بلد نبودم
      زیست و شیمی ام خوب بود، فقط کافی بود وقت بذارم خوب بخونم و تستشو بزنم
      عمومیام داغون بود که فقط دوماه آخر خوندم و سوالات کنکورو کار کردم

الان وقت تست تالیفی نیس، به تست های کنکور و سنجش بسنده کنید بخصوص عمومیا و ریاضی فیزیک ، مگر اینکه مطلب براتون گنگ بمونه
      من منابعمو نمیگم چون نظام قدیم بودم و دیگه بدردتون نمیخوره، ولی منابعی استفاده کردم که درسنامه کامل قابل فهم و کوتاه ترین حد ممکن باشه، مثلا شیمی اونموقعا فیل بود، جمع و جور اما عالی

دیگه چی بگم، آهان من درسامو تموم نکرده بودم که دوره کنکور های اختصاصی شروع شد، منم شروع کردم با اینکه درسم مونده بود اما کسی که دیر شروع میکنه نباید انتظار نظم داشته باشه. مشکل بچه های الان همینکه همش فکر نتیجه ان و دنبال شرایط ایده آل، اما کسی که وقتش کمه باید بدونه قرار نیس آسون باشه

خیلیا میان میگن شروع کنیم، اما و روز بعد چون ایده آلشون نشد میذارنش کنار
      من کنکورارو با اینکه نصفه خونده بودم میدادم و تحلیل میکردم، باعث شد یسری مطالب رو بدون خواندن نصفه یاد بگیرم و بقیه تندتند مرور شه
      تازه چون به خونده هام اضافه میشد، درصدم بیشتر میشد و انگیزه میگرفتم
      بماند که چقد ناز و ادا داشتم و بچه های انجمن کلی کمک کردن تا ادامه بدم

دیگه چی بگم، چیزی به ذهنم نمیرسه اگه سوالی دارین بپرسین
      فقط یادشون باشه هدف الان شما فقط خوندن مطالب امروز باشه، نه رتبه ، وگرنه کارتون زاره
      ...

صفحه 934 از 938 نخستنخست ... 834924933934935 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 38 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن