خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 932 از 938 نخستنخست ... 832922931932933 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,966 به 13,980 از 14067
    1. Top | #13966
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دوازدهم تجربیم و به علت یک سری مشکلات که همشونم تقصیر خودم بوده تا الان صفرصفرم.ولی میخوام از همین لحظه کنکورو بترکونم میخوام باهاش کاری کنم که تا اخر عمرش اسمم و رتبم تو مخش حک بشه تا حالا خیلی وقتا خواستم که شروع کنم به درس خوندن ولی...ولی این دفعه فرق میکنه.دیگه نمیخوام این ثانیه های عذاب اور برام تکرار بشه میخوام گذشتمو پاک کنم و خودمو این زندگیمو با دستای خودم بسازم.میخوام کر و بیتفاوت بشم نسبت به حرفای بقیه.پس از همین لحظه همه وجودمو میزارم پای هدفم و با همه وجودم با سلول به سلول تنم به خودم و هدفم و برنامم ایمان بیارم و درست و منظم گزارش کار بفرستم.
      خدا به مشکلاتم رحم کنه چون محاله که من بهشون رحم کنم.
      کنکور خودتو اماده کن من دارم میااااااااااام

2. Top | #13967
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلااااااااااااام به همگی
      خب امروز به عنوان روز اول روز معرکه ای بود هر چند هنوز هم ادامه داره.خب برم سراغ گزارش کار.از راس یک شروع کردم به خوندن تا همین الان فقط یک ربع رفتم واسه شام و نیم ساعتم هم متاسفانه پرت گذشت ولی جبرانش میکنم.اره خب اولین کاری که کردم هرچی که میدونستم یک جورایی منو به خودش جذب میکنه از زندگیم حذفش کردم واسه همین از یک شروع کردم بعدش نشستم سر زیست دهم با 77تا تست بعدشم رفتم سراغ ریاضی با 35تست بعد از اون هم دینی خوندم یک درس با درس 1عربی3.الانم باید برم سر شیمی و فیزیک.اگه بتونم تا 3بیدار بمونم معرکه میشه اره باید بیدار بمونم .فردا باید هم تعداد تستمو بیشتر کنم و هم ساعت مطالعمو ولی برای روز اول بدک نبود.خب دیگه من برم بدرسم.بای.
      خدا به مشکلاتم رحم کنه چون محاله که من بهشون رحم کنم.
      کنکور جان،دشمن دلبندم دارم میام لت و پارت کنم وایستا که اومدم.

3. Top | #13968
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ۱۴ساعت ۴۴۹تست
      فقط اینو بگم طوفان در راه است.
      اونم تواین تاپیک.
      خودموپیداکردم تا آخرش میرم
      تاحقمونگیرم ول کن ماجرانیستم.
      مشوق ونمیدونم چی همشوبریزیددور
      من مقصودموازاون بالایی خواستم
      اونم عوضشومیده.
      مطمئنم پاشید ببینم باهمتونم
      نمیشه و ممکن نیست وایناچرت محظن
      خودتونبازرفیق پاشو
      تا الان نخوندی خوب نبوده ؟ضعیفی به جهنم
      پاشوبه همه ثابت کن پاشوکه بعدکنکورمیخوام اینجاپرکارنامه بشه ها

من برم کلوزوریدینگموبرنم به بخوابم
      کجاشو دیدین گزارش فردامیخکوبتون می‌کنه
      بای من رفتم شب بخیر.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 02 بهمن 1399 در ساعت 01:21

4. Top | #13969
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب قرار بود دیشب ساعت 3بخوابم ولی متاسفانه راس دو و ربع خوابم برد صبحم که راس 7از خواب پاشدم و خب این طور که معلومه بدنم نمیخواد از من حرف شنوی داشته باشه و دلش واسه مهسای گذشته تنگ شده اشکالی نداره امروز جوری ازش کار میکشم که بفهمه عاقبت نافرمانی چیه بای

5. Top | #13970
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها...من همه کتابای کنکور نظام جدید رو دو هفته پیش سفارش دادم.حتی یه خط هم توش نکشیدم...دیگه نمی خوام کنکور بدم فورش فوری میخوام بزنم هر کی خواست دایرکت پیامم بده

6. Top | #13971
      NOW
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام منم از بهمن استارت زدم .خانوم متاهل و خونه دار هستم. با همه مسولیت ها و اتفاقات پیش بینی نشده زندگی . بعد ده سال شروع کردم به درس خوندن. یه رویا قدیمی دارم که برای ادامه زندگیم نیاز دارم واقعی بشه کتاب ها خیلی تغییر کرده و درک زیست برام سخت بود و فعلا مشغول جلد اول کمپبل هستم تا پایه ام قویی بشه و میخام خودمو به ازمون 24 بهمن برسونم وباید محاسبه های پایه ریاضی قویی کنم و جلد دوم کمپبل هم بخونم تا پایه زیستم قویی شه .مشاورتحصیلی ندارم . خودم حواسم به برنامه ام هست . ان شالله تا پنج روز دیگه جلد دوم کمپبل و کتاب اموزش محاسبات اولیه ساده ریاضی تموم میکنم و میام براتون از ادامه برنامه ام میگم . هدف هم رتبه دورقمی هست . ان شالله پنج روز موفق و پرتلاشی همگی تجربه کنیم

7. Top | #13972
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود دوستان از بروبچ پایه کسی هست با هم برنامه رو بچینیم شبش از هم سوال کنیم که معلوم شده واقعا خوندیم یا نه؟کسی هست بگه

8. Top | #13973
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامی چو بوی خوش دماغ سوخته کنکور..گزارش کار دیروزم رو فرستادم ولی نمیدونم چرا نیومد.
      99/11/1:صد و دوازده تست+خواندن زیست+ریاضی+دینی+عربی+فیزیک.( دیروز زیاد تست نزدم بیشتر درسنامه خوندم.از ساعت یک ظهر دیروز تا دووربع نصفه شب.در این بین یک ربع شام خوردم و یک ساعتم هم متاسفانه پرت گذشت.
      امروز از راس 7پاشدم فصل 3فیزیک دوازده رو تا یک جاهایی خوندم و بعدشم 150تست زدم.فصل2زیست12رو هم شروع کردم با 57تست.حالاهم میخوام برم سر دینی.
      خب دیگه من برم ناهار بخورم.بعدشم برم سراغ تیکه پاره کردن کنکور.بااااااای
      خدا به مشکلاتم رحم کنه چون محاله که من بهشون رحم کنم

9. Top | #13974
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ۱۳ساعت و۴۵دقیقه
      ۴۵۳تست
      زبانم مونده البته میرم اونوبخونم.
      پرقدرت ادامه میدم ومیترکونم
      ازجون مایه میذارم
      نتیجه شم میبینم
      بااراده خودم وکمک اون بالایی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

10. Top | #13975
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NOW نمایش پست ها
      سلام منم از بهمن استارت زدم .خانوم متاهل و خونه دار هستم. با همه مسولیت ها و اتفاقات پیش بینی نشده زندگی . بعد ده سال شروع کردم به درس خوندن. یه رویا قدیمی دارم که برای ادامه زندگیم نیاز دارم واقعی بشه کتاب ها خیلی تغییر کرده و درک زیست برام سخت بود و فعلا مشغول جلد اول کمپبل هستم تا پایه ام قویی بشه و میخام خودمو به ازمون 24 بهمن برسونم وباید محاسبه های پایه ریاضی قویی کنم و جلد دوم کمپبل هم بخونم تا پایه زیستم قویی شه .مشاورتحصیلی ندارم . خودم حواسم به برنامه ام هست . ان شالله تا پنج روز دیگه جلد دوم کمپبل و کتاب اموزش محاسبات اولیه ساده ریاضی تموم میکنم و میام براتون از ادامه برنامه ام میگم . هدف هم رتبه دورقمی هست . ان شالله پنج روز موفق و پرتلاشی همگی تجربه کنیم

سلام
      افرین به این اراده
      زیست کمپبل رو کسی براتون پیشنهاد کرد بخونیدش؟؟

11. Top | #13976
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام ۱۳ساعت و۴۵دقیقه
      ۴۵۳تست
      زبانم مونده البته میرم اونوبخونم.
      پرقدرت ادامه میدم ومیترکونم
      ازجون مایه میذارم
      نتیجه شم میبینم
      بااراده خودم وکمک اون بالایی.
      میتونم بپرسم مقدار خوابت چقدره؟ باید خیلی کم باشه که میتونی روزی ۱۴ بخونی و انجمن هم بیای

12. Top | #13977
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام
      افرین به این اراده
      زیست کمپبل رو کسی براتون پیشنهاد کرد بخونیدش؟؟
      یوسف کنکوری ۱۴۰۰ هستی یا ۱۴۰۱؟

13. Top | #13978
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      یوسف کنکوری ۱۴۰۰ هستی یا ۱۴۰۱؟
      تمام سعیم 1400 هستش ولی فعلا نتونستم کتابای زیست رو پیدا کنم و بخرمشون احتمال زیاد برای 401 بمونم چون فعلا سر در گمی هام زیاد شده و یکم هم هومم استرس پیدا کردم خودم که البته طبیعیه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 03 بهمن 1399 در ساعت 01:39

14. Top | #13979
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تمام سعیم 1400 هستش ولی فعلا نتونستم کتابای زیست رو پیدا کنم و بخرمشون احتمال زیاد برای 401 بمونم چون فعلا سر در گمی هام زیاد شده و یکم هم هومم استرس پیدا کردم خودم که البته طبیعیه
      جوزف؟ تو مگه ریاضی نیستی؟
      میخوای تجربی بدی امسالو؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

15. Top | #13980
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اوکی دادا در هر صورت برا ۱۴۰۰ آماده شو نهایتش هم نشد با قدرت بیشتر میری برای ۱۴۰۱ ، توکل بر خدا

صفحه 932 از 938 نخستنخست ... 832922931932933 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن