خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 929 از 938 نخستنخست ... 829919928929930 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,921 به 13,935 از 14067
    1. Top | #13921
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیر خاکی رو کردین !
      ۳ اسفند ۹۲
      و حالا اذر ۹۹
      عمیقن تامل برانگیز : )
      25 : 32 : 13 : 00

2. Top | #13922
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      زیر خاکی رو کردین !
      ۳ اسفند ۹۲
      و حالا اذر ۹۹
      عمیقن تامل برانگیز : )
      همینجا از همین تریبون اعلام میکنم تا حداقل 1405 این تایپک آپ میشه :troll (5)::troll (7):
      بماند همیشه یه سری مهمون سایت فقط اینجارو نگا میکنن شبانه روزی
      ویرایش توسط Hope400 : 14 آذر 1399 در ساعت 20:54

3. Top | #13923
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا کسی مثل افشین مقتدا سالیان سالیان روش بحث میکنن که راست بوده یا دروغ یا کس دیگه نمیتونه یا چون اون میتونسته بقیه هم میتونن ولی یکی مثل بهنود محمدی رو الگو قرار نمیدن کسایی که دیر شروع میکنن... اون با وجود دوری از درس و دیر شروع کردنش رتبه خیلی عالی آورد با عکس کارنامه و مصاحبه ش؟
      واقعا نمی بینن این موفقیت بزرگو؟؟؟ یا همش دوس دارن برن دنبال چیزایی که بقیه روش بحث میکنن و حاشیه درست میکنن

4. Top | #13924
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hope400 نمایش پست ها
      چرا کسی مثل افشین مقتدا سالیان سالیان روش بحث میکنن که راست بوده یا دروغ یا کس دیگه نمیتونه یا چون اون میتونسته بقیه هم میتونن ولی یکی مثل بهنود محمدی رو الگو قرار نمیدن کسایی که دیر شروع میکنن... اون با وجود دوری از درس و دیر شروع کردنش رتبه خیلی عالی آورد با عکس کارنامه و مصاحبه ش؟
      واقعا نمی بینن این موفقیت بزرگو؟؟؟ یا همش دوس دارن برن دنبال چیزایی که بقیه روش بحث میکنن و حاشیه درست میکنن
      میگم دوست عزیز کجا باید مصاحبه این لفرادی ک نام بردین رو بخونم

5. Top | #13925
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisasadeghi نمایش پست ها
      میگم دوست عزیز کجا باید مصاحبه این لفرادی ک نام بردین رو بخونم
      فقط یه نفر رو گفتم افراد چیه

مصاحبه با رتبه 247 منطقه 1 کنکور تجربی 99 نظام جدید - بهنود محمدی

6. Top | #13926
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه چیزی بگم؟
      مدرسه ما هر سال کلی المپیادی داره که کلی مدال میارن و کلی از بچه ها هم فیلد میشن و میان برای کنکور !!! اغلب اون بچه ها دیر شروع میکنند و اغلب من دیدم رتبه های خوبی میارن !!!! اما یک ویژگی خاصی دارند ، هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتت نمیگن از الان شروع کنم میشه ؟؟؟؟؟؟؟ هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتت دنبال نمونه نیستند . که بگن کسی بوده از فلان تاریخ شروع کرده باشه و رتبه شده باشه !!! میدونید چرا ؟ چون اغلب به خودشون باور دارن . و مطمئن هستند اگر تا حالا کسی از الان و از فلان تاریخ رتبه نشده ، به درکککککککک ! چرا؟
      چون اولا میگن من مثل بقیه نیستم و از همین الان میترکونم!
      و ثانیا خودشون رو محکوم میکنند به خوندن ! میگن اصلا گیریم الان نشد . من بشینم مثل بیکار ها دیوار رو نگاه کنم؟؟
      حداقل زورمو بزنممممممممممممممممم . نشد سال دیگش که میشه !
      بابا ججججججججججااااااااااااااا ااان انقدر دنبال نمونه و انگیزش کوفتی نباش !!!!!!!!
      سعی کن بهترین خودت باشی .

7. Top | #13927
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تقریبا میشه گفت هرسال، به اینموقع از سال که میرسیم، این تاپیکا که آیا از الان دیره..؟ داغ میشن حسابی.. و این اولشه! به بهمن و اسفند که برسیم این تاپیکا غووووغااااا میکنن اصلا!!.. بگذریم..

به عقیدۀ من، اینکه هی دنبال اینیم که کی کِی شروع کرده و اگه از الان شروع کنیم چی میشه یا توی تاپیکا همش دنبال موضوعاتی مثه دیر شروع کردن و چگونه به درس علاقمند شدن و از الان بخونم خوبه یا نه و ... هستیم، فقط بهانه ایه برای توجیه نخوندن و موفق نشدنمون. کسی که میخواد بخونه اونقدرا براش مهم نیست الان چه ماهی از ساله، مهم نیست براش که الان آذره؟ دی ماه شده؟ بهمن؟!... و بعدم بشینه به این فکر کنه که وای همه وقتم تلف شد و نه دیگه نمیتونم.... فقط برنامه میریزه مقتضی زمانش و میخونه!

اما در 90 درصد مواقع....
      یه شخص کنکوری محترم که آذر و دی و ... رو نخونده، خرداد که میشه یهو به خودش میاد (البته بعضیا که کلا از مرحله پرتن و کاری ندارم با اونا) و یه ماه رو میخونه و هی که نزدیکتر میشه به تیر و کنکورش، هم استرسش بیشتر میشه هم عذاب وجدانش که چرا همون اسفند نخوندم!! اصلا چرا از فروردین نخوندم!!
      میبینی؟!! حتی فروردین و اسفند هم برات غنیمت میشه اونموقع!!!! بعد تو از الان میگی نمیرسم و نمیخونی؟! اگه همچین طرز فکری داری دنبال موفقیت نباش، دنبال توجیه برای شکستت بگرد از همین حالا..

اصلاً گیرم تو درست میگی و الان خیلی برای شروع دیره؛ آیا همین الان زودتر از خرداد و تیرماه نیست؟! ینی واقعا نمیتونی جای یک ماه تا کنکور، الان بخونی تا به جای مثلا 5 یا 10 درصد، 40 درصد بیاد روی درصدایی که الان داری؟!

اینهمه نا امیدی از کجا آب میخوره؟! چرا بعضاً به حرفای بی پایه و اساس یه عده گوش میدین و باور میکنین که نمیشه؟؟ یارو میاد میگه محاله از الان بخونی و بتونی رتبه زیر فلان بیاری مثلا.. خب اون نتونسته به واسطه محدودیت مغزی و ذهنی که خودش داره اینکارو انجام بده، آیا تو هم مغزت مثه اونه؟! واسه همینه که میگی از الان نمیخونم چون دیگه بی فایدس؟... یکم خودتونو باور داشته باشین و کمتر تاثیر بپذیرین از حرفای دیگران و فقط هدفتونو ببینین!! جون بدین برای هدفتون! راحت ازش نگذرین! نندازین برای سال بعد! افکار منفی رو دایورت کنین و متمرکز بشین رو هدفتون و حاشیه و بهونه رو بریزین دور... بخدا قول میدم بشه...
      حتی اگه اونی که میخواین نشه، عذاب وجدان اینو نمیگیرین که اگه دی خونده بودم حالا فلان رتبه رو داشتم و .... و اگه خانواده ناظر باشن به درس خوندنتون، اونا هم متوجه میشن شما تلاشتو کردی و اونقدرا سرزنشت نمیکنن اگه موفق نشی...

هیچوقت نذارین اهداف و آرزوهاتون خاک بخوره.. با ارزش ترین داراییاتون هستن که شاید خیلی زود، دیر شه برای رسیدن بهشون...
      ویرایش توسط _pariya.sh_ : 16 آذر 1399 در ساعت 07:43

8. Top | #13928
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

9. Top | #13929
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دو ساعته دارم کامنتارو میخونم آخر برگشتم میبینم برای سال۹۲هست

10. Top | #13930
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر این تاپیک توش قبولی زیاده، ادم کیف میکنه بعضی پستارو میخونه

11. Top | #13931
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اااقااا یکی بیاد بزنه تو گوش من
      چرا من اینو قبلا ندیدم

اوف بر من

12. Top | #13932
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باز منم
      اقا من اصن این تاپیک خیلی به دلم نشست
      دوستان عزیزی که تازه شروع کردید نکردید میخواید بکند
      بیاید دست به دست هم دهیم این تاپیکو اااباااد کنیم
      از همین امروز بیاید ما قبولیای سال بعد باشیم

میدونم قبلا بیشتر تک نفری بودم و میگفتم()
      اما یکم که نه زیادی سوت و کور بود منم جوگیر
      الان بنظرم بهم نیاز داریم

بیااااید
      کامان این
      ویرایش توسط strang : 22 دی 1399 در ساعت 16:54

13. Top | #13933
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خددداااااای من خیلییییییییییییییییی قشنگ بود این تاپیک

14. Top | #13934
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین تاپیک انجمنه از نظر خودم، اونایی ک حس میکنن ضعیف خوندن یا هدفشون براشون مهمه و میخوان خاطره خوبی ازشون بجا بمونه بیان این تاپیکو ادامه بدیم، صرفا با مطالب درسی و ساعت مطالعه و ...

15. Top | #13935
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاااام ،خب بچه ها این اولین کامنتم تو انجمن هست و البته قشنگ ترین و بهترینش ������ خودشیفته هم خودتونین����������� خب من می‌خوام از امروز ،والا تاریخ درست یادم نیست ولی در این می‌دونم اخرای دی تشریف داریم ������می‌خوام استارت بزنم به امید خدا و بترکونم کنکورم رو ،رشتم هم تجربی هست ،سال سومم هست وبیخودی والکی درگیر حاشیه بودم و وقتی هم سرم به سنگ میخورد دیگه دوباره تو چاله ناامیدی افتاده بودم پبازم نمیخوندم و الان فهمیدم خیلی از دوستام هم همین وضع رو دارن و ناامید وافسرده وبی انگیزه شدن اماااااااااا باید بگم که می‌خوام یه بار برای همیشه کار رو تموم کنم و این دندون لق رو بکنم و بشم چیزی که باید و بعد سال دیگه برای خیلی از بچه ها تو مدرسه و ..توضیح بدم که چرا شد و چطور شد ..یا علی

صفحه 929 از 938 نخستنخست ... 829919928929930 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن