خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 938 نخستنخست ... 891019109 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 14067
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی تازه دارم میفهمم چقدر تو دبیرستان اسگل بودم که درسای به این راحتیو نمیخوندم و فکر میکردم سخته. الان که از اول و با علاقه میخونم میبینم عین عسل شیرینه و عین باقلوا نرم. از الان ناراحتم که این روزای کنکور زود تموم شه. واقعا فکر میکنم این 4 ماه و 20 روز آینده بشه بهترین ایام زندگیم.
      امروز سریال شهرزادو دیدم. فیزیک 1 تموم شد. ریاضی 1 هم جهت یاداوری تموم شد. یکسری باید برم بیرون. غروب برگردم اول تستای فیزیک یک بخش نور رو میزنم بعدم میرم سر عمومیا. انرژی در حد فوق اشباع و فورانه به شدتتتتتتت.
      کف کفشم میخوام بنویسم کنکور که همیشه زیر پام باشه

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      بالاخره یه جایی را پیدا کردم که کاربراش مثبت اندیشند
      منم تازه شروع کردم....روحیه عالیه فقط باید همت داشته باشم.......منفی بافی را بذارید کنار فقط مثبت.....نمی تونم...نمیشه...روحیه ندارم....سخته...حریف ها زیادی خوندند
      این ها را از توی فکرت بریز بیرون.....کار شیطون اینه که بهمون تلقین کنه نمی تونی و بدتر از اون نفسمونه که نتونستن را اجرا می کنه
      پس می خواهیم نشونشون بدیم که ما بمب انگیزه و انرژی هستیم....می خواهیم مچشون را بخوابانیم
      پس بلند شو....فردا نه.....همین الآن...بله تو می تونی....توکل کن....تصمیم بگیر...تلاش کن....تو بزرگترین پشتیبان را داری اگه حرکت کنی...حرکت کن که خدا پشتیبان شماست
      ویرایش توسط storm001 : 04 اسفند 1394 در ساعت 13:03

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایول داش افشین بمب انگیزه....ماشاالله خوب سرعتی داری....من سرعتم فعلا لاک پشتیه....بعد چند سال دوباره می خوام کنکور بدم.....فکر کنم واسه همینه

4. Top | #124
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها
      من معدلم 14.73 هست. رشته ریاضی. از 30 بهمن شروع کردم و رتبه زیر 300 هم میخوام و با هر کی هم بخواد شرط می بندم به این رتبه میرسم. مطمئنم
      معدل در حد این نیست که کسی رو از هدفش دور کنه
      شک نکنید به هدفتون میرسید !
      منم معدلم 16 ه ولی خب میدونم میتونم زیر 500 منطقه م
      باشم البته تجربی
      ^______________________^

5. Top | #125
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      ایول داش افشین بمب انگیزه....ماشاالله خوب سرعتی داری....من سرعتم فعلا لاک پشتیه....بعد چند سال دوباره می خوام کنکور بدم.....فکر کنم واسه همینه
      چاکرم داداش. اتفاقاً کسایی که مثل ما یک چند وقتی نخوندن، مخشون هوا خورده و تازه نفسه. بنابراین مثل برق و باد میشه خودمونو برسونیم. من امروز از صبح تا حالا نصف کتب آمار رو تموم کردم و 25 صفحه هم ریاضی 2 خوندم. میگم خوندم یعنی بلدما. نه الکی. یعنی تست تحویل بده جنازه تحویل بگیر. یک آبی بزنی به صورتت و به خودت بگی باید بخونی قضیه تمومه. انرزی منرژی ندارم هم که کلاً کشکه و دست خود آدمه. من اگه با یک دختر خانم زیبا قرار داشته باشم برم کوه،شبش 3 ساعت هم که بخوابم، صبحش ساعت 5 عین قرقی با انرژی ماورای بنفش از جا پا میشم.
      ولی همینجوری اگه بخوام ساعت 5 پاشم، فرفر میخورم. پس انرژی موجوده. فقط باید تکونش بدی بیاد بیرون.

6. Top | #126
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      معدل در حد این نیست که کسی رو از هدفش دور کنه
      شک نکنید به هدفتون میرسید !
      منم معدلم 16 ه ولی خب میدونم میتونم زیر 500 منطقه م
      باشم البته تجربی
      اوووه معدل 16 که عالیه. رتبه زیر 500 منطقه که خوراک واسه شما با یک کوچولو تلاش.
      باور کن من شک ندارم رتبه زیر 300 میشم. یعنی حتی از اینکه 2+2 میشه 4 هم بیشتر مطمئنم که رتبم زیر 300 میشه. چون 2+2 در 99% مواقع 4 میشه ولی 1% هم ممکنه 10 یا 11 بشه. ولی من 100% رتبه زیر 300 میشم.

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اوووه معدل 16 که عالیه. رتبه زیر 500 منطقه که خوراک واسه شما با یک کوچولو تلاش.
      باور کن من شک ندارم رتبه زیر 300 میشم. یعنی حتی از اینکه 2+2 میشه 4 هم بیشتر مطمئنم که رتبم زیر 300 میشه. چون 2+2 در 99% مواقع 4 میشه ولی 1% هم ممکنه 10 یا 11 بشه. ولی من 100% رتبه زیر 300 میشم.

اعتماد به نفستون عالیه
      امیدوارم تا لحظه ی آخر حفظش کنیم !!
      موفق باشید
      ^______________________^

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چاکرم داداش. اتفاقاً کسایی که مثل ما یک چند وقتی نخوندن، مخشون هوا خورده و تازه نفسه. بنابراین مثل برق و باد میشه خودمونو برسونیم. من امروز از صبح تا حالا نصف کتب آمار رو تموم کردم و 25 صفحه هم ریاضی 2 خوندم. میگم خوندم یعنی بلدما. نه الکی. یعنی تست تحویل بده جنازه تحویل بگیر. یک آبی بزنی به صورتت و به خودت بگی باید بخونی قضیه تمومه. انرزی منرژی ندارم هم که کلاً کشکه و دست خود آدمه. من اگه با یک دختر خانم زیبا قرار داشته باشم برم کوه،شبش 3 ساعت هم که بخوابم، صبحش ساعت 5 عین قرقی با انرژی ماورای بنفش از جا پا میشم.
      ولی همینجوری اگه بخوام ساعت 5 پاشم، فرفر میخورم. پس انرژی موجوده. فقط باید تکونش بدی بیاد بیرون.
      دقیقا....انرژی موجوده ولی انگیزه می خواد....بنظر در این موارد،انگیزه بالاتر از علاقه است....این انگیزه است که به انسان می گه از جات بلند شو.....
      خدا را شکر شما سرعت خوبی دارید و ان شاالله همینطوری پیش بروید چند دفعه هم مرور کامل خواهید داشت

به امید ترکوندن

9. Top | #129
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقایون و خانومای کنکوری خسته نباشید.
      بنده امروز هم پرچمم در حد لالیگا بالاست.
      تموم کردن نصف کتاب آمار. فصل دوم کتاب فیزیک 2 (حرکت شناسی). نصف کتاب عربی دوم راهنمایی برای یاداوری. درس اول ادبیات 2، فصل اول ریاضی 2و دیدن یک ویدیو از شیمی 3 به همراه گوش کردن چند آهنگ از انریکه و تیلور سویفت و همینطور سیاوش قمیشی از فعالیت های بنده در این روز عالی بود. در انتها هم یک شام رویایی در آشپزخونه صرف کردم.
      انرژی همچنان بالاست به صورتی که نمیدونم چجوری امشب خوابم میبره. فکر کنم باید باشگاه هم برم که یک مقداری از انرژی هم اونجا خالی شه. این کنکور پشمکی که در حد یک ببر کاغذی هست در حدی نیست که بتونه انرژی آدمو کامل تخلیه کنه.
      به امید موفقیت همه دوستان در این انجمن باحال

10. Top | #130
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من کتاب فیزیک گاج پیش دانشگاهی سال 91 رو دارم آیا لازمه چاپ جدیدشو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تغیرات زیادی داشته کتاب آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #131
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فصل ترکیبات ریاضی 2 هم تموم شد.
      حالا یک سوال از علاقمندان ریاضی
      اگه 7 تا ظرف داشته باشیم و بخوایم 10 تا توپ رو توشون قرار بدیم و توی هر ظرف هم بتونیم هر چندتا توپ که میخوایم قرار بدیم ( حتی هر 10 تاش ) به چند طریق میشه این کار رو انجام داد؟
      مثلا یک حالت اینه که هر 10 تا توپ رو بذاریم تو ظرف شماره 5 و بقیه ظرفا خالی باشه. یک حالت دیگه اینه که تو 3 تا ظرف هر ظرف 2 تا توپ بذاریم (این میشه 6 توپ) و تو 4 تا ظرف دیگه هر ظرف 1 توپ قرار بدیم. یک حالت دیگه اینه که تو ظرف شماره 2 و ظرف شماره 7، هر ظرف 5 تا توپ بذاریم و بقیه ظرفا خالی باشه.
      فردا شب جوابشو میذارم
      من که چیزی یادم نمی یاد.....یعنی نخوندم که یادم بیاد.....حداقل بگو چیه شاید یه کاریش کردیم....ترکیب....ترتیب...جایگ ت...کدومه

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      دوستان من کتاب فیزیک گاج پیش دانشگاهی سال 91 رو دارم آیا لازمه چاپ جدیدشو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تغیرات زیادی داشته کتاب آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      فکر نمی کنم تغییر کرده باشه.....از لینک زیر دانلود کن سرفصل ها را تطبیق بده

http://www.chap.sch.ir/books/3154
      ویرایش توسط storm001 : 05 اسفند 1394 در ساعت 13:15

13. Top | #133
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من سرکار میرم درس هم میخونم پارسال قبول نشدم رتبم20 هزار کشوری شد پارسال خیی بهتر خونده بودم امسال هنوز زیست رو شروع نکردم ریاضی رو نصف کردم فیزیکم میدونن میتونم تا تهش برم و درصد سی بیارم شیمی هم ۴۵ تقریبا میزنم کنکور عمومی هم خوندن نخوندنش برام فرق نداره میانگین ۴۰ ۵۰ میزنم پارسال با وجود بیشترین وقتی که واسه زیست گذاشتم و درصدم شد15 امسال هنوز همونقدم نخوندم یه راهکار بدین چیجوری بخونم راهنمایی میتنین بکنین بیشتر از دوساعت نمیتونم براش وقت بزارم در روز ۶ ساعت نهایتا امسال باید قبول شم

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      بچه ها من سرکار میرم درس هم میخونم پارسال قبول نشدم رتبم20 هزار کشوری شد پارسال خیی بهتر خونده بودم امسال هنوز زیست رو شروع نکردم ریاضی رو نصف کردم فیزیکم میدونن میتونم تا تهش برم و درصد سی بیارم شیمی هم ۴۵ تقریبا میزنم کنکور عمومی هم خوندن نخوندنش برام فرق نداره میانگین ۴۰ ۵۰ میزنم پارسال با وجود بیشترین وقتی که واسه زیست گذاشتم و درصدم شد15 امسال هنوز همونقدم نخوندم یه راهکار بدین چیجوری بخونم راهنمایی میتنین بکنین بیشتر از دوساعت نمیتونم براش وقت بزارم در روز ۶ ساعت نهایتا امسال باید قبول شم
      سلام
      چه رتبه ای می خواهی بزنی؟

15. Top | #135
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      سلام
      چه رتبه ای می خواهی بزنی؟
      متاسفانه تعداد غلط زده هام توزیست بیداد میکنه به نظرم میاد درسی که نخونم درصدم بیشتر میشه من پارسال لای فیزکو باز نکردم فقط آینه ا رو سر سری خوندم شاید یک پونصدم زیستم وقت نذاشتم فیزیکو زدم بیست زیستو ۱۵...

صفحه 9 از 938 نخستنخست ... 891019109 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن