خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 890 از 938 نخستنخست ... 790880889890891900 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,336 به 13,350 از 14067
    1. Top | #13336
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      ممنون از دلداریت
      آره روزانه میاوردم براساس کارنامه سبز.........اما خب فکر کردم هم شغل خشکیه هم انگار بقالیه! فقط جای پفک ژلوفن میفروشه(توهین نش به داروسازا)
      اشتباه بزرگی که همه میکنن
      ویرایش توسط sina_hp : 22 آذر 1397 در ساعت 17:23

2. Top | #13337
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از دلداریت
      آره روزانه میاوردم براساس کارنامه سبز.........اما خب فکر کردم هم شغل خشکیه هم انگار بقالیه! فقط جای پفک ژلوفن میفروشه(توهین نش به داروسازا)
      راهنما شدنت مبارک
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

3. Top | #13338
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gripin نمایش پست ها

راهنما شدنت مبارک
      ممنون عزیزم
      تصمیم گرفتی با کدوم پیش بری؟

4. Top | #13339
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      only 202 day

5. Top | #13340
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      only 202 day
      با ماه حساب کنی انگار دیره با روز خیلی نزدیک میشه

6. Top | #13341
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      only 202 day
      روزی ک نتایج اومد و من تصمیم گرفتم دوباره درس بخونم تقریبا 300 روز به کنکور مونده بود الان شده 202 روز تقریبا یک سومش .به سرعتت برق و باد رفت و واسه یه پشت کنکوری خیلی سخت میگذره این روزا چون همش خودتی تو خونه و در و دبوار و کتاباییی که شاید بعضیاشون رو برایی بار دهم به بعد داری میخونی وقتی به یاد این می افتی که پارسالم مثل امسال داشتی همینارو میخوندی و امسالم همون ادم پارسالی با انگیزه کمتر واسه ادامه وقتی میبینی هم کلاسیات اکثرشون دانشگاهن و تو هنوز داری مشتق میخونی هنوز داری این نکته رو مرور میکنی که مرکز برخی انعکاس ها نخاع هس همین تکرار کارای پارسالت وقتی بهش فکر میکنی مثل وفتی که داری خاطراتتت رو مرور میکنی واست غم اننگیزه
      اما خب از اونورم میگی 200 روز شکیبا شو سپس تو را متولد کن(آهنگ چاووشی با اندکی تغییر) میتونی با این 200 روز باقی مونده به همه این کابوسس روزانه ات پایان بدی و یه تو دهنی بزنی به اونایی که روز اعلام نتایج کنکور 97 از قبول نشدنت خوشحال بودن باعث میشه ارومتر بشی
      راستی تاپیک ثبت مططالعه نظام قدیما که گزاشتی خیلی عالیه باعث شد این هفته سه چهار برابر هفته های قبل بخونم چون همش این انگیزه رو داشتم که برای اینکه اخر شب بیام انجمن ساعت مطالعه و تعداد تستامو بگم بیشتر بخونم تا تعداد تست و ساعت مطالعه بیشتری داتشه باشم
      ممنون

7. Top | #13342
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      روزی ک نتایج اومد و من تصمیم گرفتم دوباره درس بخونم تقریبا 300 روز به کنکور مونده بود الان شده 202 روز تقریبا یک سومش .به سرعتت برق و باد رفت و واسه یه پشت کنکوری خیلی سخت میگذره این روزا چون همش خودتی تو خونه و در و دبوار و کتاباییی که شاید بعضیاشون رو برایی بار دهم به بعد داری میخونی وقتی به یاد این می افتی که پارسالم مثل امسال داشتی همینارو میخوندی و امسالم همون ادم پارسالی با انگیزه کمتر واسه ادامه وقتی میبینی هم کلاسیات اکثرشون دانشگاهن و تو هنوز داری مشتق میخونی هنوز داری این نکته رو مرور میکنی که مرکز برخی انعکاس ها نخاع هس همین تکرار کارای پارسالت وقتی بهش فکر میکنی مثل وفتی که داری خاطراتتت رو مرور میکنی واست غم اننگیزه
      اما خب از اونورم میگی 200 روز شکیبا شو سپس تو را متولد کن(آهنگ چاووشی با اندکی تغییر) میتونی با این 200 روز باقی مونده به همه این کابوسس روزانه ات پایان بدی و یه تو دهنی بزنی به اونایی که روز اعلام نتایج کنکور 97 از قبول نشدنت خوشحال بودن باعث میشه ارومتر بشی
      راستی تاپیک ثبت مططالعه نظام قدیما که گزاشتی خیلی عالیه باعث شد این هفته سه چهار برابر هفته های قبل بخونم چون همش این انگیزه رو داشتم که برای اینکه اخر شب بیام انجمن ساعت مطالعه و تعداد تستامو بگم بیشتر بخونم تا تعداد تست و ساعت مطالعه بیشتری داتشه باشم
      ممنون
      من روزی نیس که به خودم غر نزنم که میمردی بری دارو الان راحت شده بودی...آخه من پارسالم پشت کنکور بودم و به طبع سختتره برام
      اما میدونم برگردمم باز همین تصمیمو میگیرم
      زمان توی روز نمیگذره جونش بالا میاد تا شب شه اما هفته ها و ماها نمیدونم چطوریه مثل برق و باد میگذرن
      عمدا نوشتم نظام قدیما چون فکر کردم لفظ پشت کنکور بار منفی داره ......ممنون
      من دنبال میکنم تاپیکو هم ساعت مطالعه تون هم تعداد تست عالیه فقط موندم چطوری با وجود زیست آیکیو میتونید تعداد تست زیاد بزنید...ممنون میشم توضیح بدید

8. Top | #13343
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من روزی نیس که به خودم غر نزنم که میمردی بری دارو الان راحت شده بودی...آخه من پارسالم پشت کنکور بودم و به طبع سختتره برام
      اما میدونم برگردمم باز همین تصمیمو میگیرم
      زمان توی روز نمیگذره جونش بالا میاد تا شب شه اما هفته ها و ماها نمیدونم چطوریه مثل برق و باد میگذرن
      عمدا نوشتم نظام قدیما چون فکر کردم لفظ پشت کنکور بار منفی داره ......ممنون
      من دنبال میکنم تاپیکو هم ساعت مطالعه تون هم تعداد تست عالیه فقط موندم چطوری با وجود زیست آیکیو میتونید تعداد تست زیاد بزنید...ممنون میشم توضیح بدید
      سلام ببخشید دیر شد جوابت رو بدم
      ببین من صبح ساعت 9 بیدار میشم( اصولا زمستونا نمیتونم زودتر از 8و نیم یا 9 بیدار شم) بعد سریع یه آب میزنم صورتم میرم پای کتاب و چون پارسال آیکیو رو به صورت آموزشی تست زدم این بار سنجشی تست میزنم و 50 تا تست انتخاب میکنم و توی تایم بین 40 تا50 دقیقه میزنم و میرم سراغ بررسیش حدودا هر 50 تست که میزنم با بررسی کردنش 2 ساعت طول میکشه و 4 ساعت در روز زیست میخونم که میشه 100 تا تست آیکیو
      من الان واسه قلمچی 30 آذر که از فصل 6 و7 پیش دانشگاهی و فصل 1 و 2 سوم میاد همه ی تستای آیکیو این فصول رو زدم و فردا نکات آیکیو + متن کتاب رو مرور میکنم

9. Top | #13344
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخشی از پست یکی از دوستان همین انجمن:

ایمان سرورپور رو شاید همه تون بشناسین من عاشق شخصیتشم...یه الگو شده برام...یه جمله استثنایی داره که نباید با طلا ...بلکه با الماس بنویسیمش ما... :

"واسه موفق شدن و رسیدن به خوشبختی باید از دایره امن زندگیت بیای بیرون و با چالش ها روبرو بشی"
      خود من یه ادم محافظه کارم و با اینکه عاشق ریسک و هیجان و فضاهای جدیدم ولی حاظر نیستم از محیط و ساحل امن زندگیم برم بیرون...
      ولی باید تغیر کنم...میخوای موفق شی درسته؟از ساحل امن زندگیت بیا بیرون...
      همیشه تا ساعت 9 خواب بودی؟حالا باید 6 پاشی...
      همیشه تا 2 شب بیدار بودی و مشغول فیلم و فضای مجازی ؟حالا باید تا اون موقع درس بخونی...
      همیشه در حد پاس کردن درسارو میخوندی و روز ی 3 ساعتم نمیرسید ساعت مطالعه ات؟الان باید 14 ساعت ساعت بخونی...
      میخوام کمی سختی بکشم..چی میشه مگه؟چی میشه 6 ماه سختی بکشی...6 ماه کمه؟کی گفته 6 ماه کمه؟؟ بذار بهت بگم چرا کم نیست و کاملن کافیه:
      قدر این 6 ماه رو من پشت کنکوری میدونم که پارسال هیچی نخوندم و یه ماه قبل کنکور دعا میکردم ای خدا چند سال از عمرم رو بگیر ولی سه ماه بهم فرصت بده واسه کنکور بخونم...و میتونستم یه جوری بخونم که به هدفم برسم..
      قدر این 6 ماه رو منی میدونم که هنوز کسی به جز خودم و خدام و دکتر خدایی کسی رتبه پارسالم رو نمیدونه...به کسی نگفتم چون حوصله فلسفه بافتن و چیز شر تعریف کردناشون رو ندارم...من همیشه تو مدارسی که بودم رتبه 1 بودم و همه ازم انتظار دارن...کل فامیل ...کل خاندان فعلن رو من حساب باز کردن و نمیخوام این حساب تبدیل به یه حباب بشه که خیلی زود میترکه...
      قدر این 6 ماه رو منی میدونم که یه ماه اخر صبح سحر بلند میشدم و شبا تا ساعت 1 درس میخوندم و اصلن نمیدونستم دوروبرم چه خبره و دنیا برام Motion blur شده بود...
      قدر این 6 ماه رو من میدونم که با دو سه هفته تست زدن تونستم ادبیات 45 بزنم در صورتی که اگه 6 ماه وقت د اشتم میتونستم 200 درصد بزنم...
      قدر این 6 ماه رو منی میدونم که که مادرم وقتی میدید چقد درس میخونم ذوق میکرد و کلی امیدوار بود که پزشکی قبول بشم و من نا امید بودم و میدونستم یه ماه خیلی کمه...
      قدر این 6 ماه رو منی میدونم که وقتی پدرم گفت پسرم امسال دیگه جوری بخون که زحمتای منو مادرت هدر نره بغض کردم و بزور جلو گریه ام رو گرفتم...
      از کنکور یه غول نسازیم...ازین امتحان لعنتی تو تو 4 ساعت کل زندگیمونو متحول میکنه کوه نسازیم...
      لازمه کنکور قبول شدن حتی همون رشته های تاپش مسلط بودن به دروس و حل تمرین و تست های زیاده که باعث میشه سرعت تست زنی بره بالا و بتونی تمام سوالات رو تو زمان لازم جواب بدی...که با 6 ماه میشه رسید...

10. Top | #13345
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این روزا همه میگذره
      مهم اینه از تک تک روزاش لذت ببرید
      و به خودتون سخت نگیرید

چایت را بنوش
      نگران فردا نباش
      از گندمزار من و تو
      مشتی کاه می ماند
      ...برای بادها

واقعا واقعا براتون دعا میکنم که نتیجه زحماتتون رو ببینید و موفق شید
      Great men are not born great but they grow great

11. Top | #13346
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      سلام ببخشید دیر شد جوابت رو بدم
      ببین من صبح ساعت 9 بیدار میشم( اصولا زمستونا نمیتونم زودتر از 8و نیم یا 9 بیدار شم) بعد سریع یه آب میزنم صورتم میرم پای کتاب و چون پارسال آیکیو رو به صورت آموزشی تست زدم این بار سنجشی تست میزنم و 50 تا تست انتخاب میکنم و توی تایم بین 40 تا50 دقیقه میزنم و میرم سراغ بررسیش حدودا هر 50 تست که میزنم با بررسی کردنش 2 ساعت طول میکشه و 4 ساعت در روز زیست میخونم که میشه 100 تا تست آیکیو
      من الان واسه قلمچی 30 آذر که از فصل 6 و7 پیش دانشگاهی و فصل 1 و 2 سوم میاد همه ی تستای آیکیو این فصول رو زدم و فردا نکات آیکیو + متن کتاب رو مرور میکنم
      خیلی ممنونم

12. Top | #13347
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بهــــــــــــــترین تاپیک تو کل انجمن ، این تاپیک بود مخصوصاً شور و شوق کنکوریهای 95 در اسفند 94
      کل تاپیکو با همه کامنتاش خوندم عالـــــــــــــــی بود
      آقای مقتدا واقعاً بمب انرژی بودن ؛ تنها چیزی که نبودنش مشکل خیلی از ما کنکوریاس
      قابل تحسین بوده موفقیتشون البته من خیلیای دیگه رو هم با اسم میشناسم که حتی بعد عید شروع کردن تو رشته تجربی و همون سال موفق شدن

موفقیت دور از انتظار نیس اگه سفت و سخت برای خواسته هامون تلاش کنیم
      بهونه برای فرار از درس همیشه خیلی زیاده ولی بنظرم تنها دلیلی که میتونه این بهونه ها رو از بین ببره اندیشیدن به هدفه
      هدف خیلی مهمه هدف نباشه انگیزه و انرژی از کجا میخواد بیاد

اونایی که هنوز در بطالت و ناامیدی به سر میبرن : به خودت بگو تا الان هر چقد به تواناییت گند زدی و توهین کردی به خودت بسه دیگه الان وقت عمله پاشــــــــــــو

به امـــــــــــــــــــــــ ـید موفقیت همه کنکوریــــــــــــا

13. Top | #13348
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کیاپشت کنکورین وامسال ازمون میدن دوباره؟!چن سال پشت کنکوربودین؟!
      من بازم بی انگیزه شدم):
      هرروز میخام شروع کنم ولی... دگ امیدی ندارم):

14. Top | #13349
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Np7 نمایش پست ها
      کیاپشت کنکورین وامسال ازمون میدن دوباره؟!چن سال پشت کنکوربودین؟!
      من بازم بی انگیزه شدم):
      هرروز میخام شروع کنم ولی... دگ امیدی ندارم):
      من ؛ کنکور سوممه و آزمون هم بله تازه ثبت نام کردم

میخوای یه سر به تاپیکی که زدم بزنی ؟
      اونجا دلیل بی انگیزه شدنت رو بگو شاید تونستم کمکت کنم

15. Top | #13350
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم
      خواهش میکنم
      میشه بپرسم چرا خودتون تو تاپیک ساعت مطالعه نظام قدیما ساعت مطالعتون رو نمینویسین

صفحه 890 از 938 نخستنخست ... 790880889890891900 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 80 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 80 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن