خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 889 از 938 نخستنخست ... 789879888889890899 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,321 به 13,335 از 14067
    1. Top | #13321
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      چه گرد و خاکی گرفته این تاپیکو
      سلام
      واقعا نظرات داخل این تاپیک خیلی جالبه من تقریبا پنجاه صفحش رو خوندمو چیزای زیادی یاد گرفتم.

2. Top | #13322
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      واقعا نظرات داخل این تاپیک خیلی جالبه من تقریبا پنجاه صفحش رو خوندمو چیزای زیادی یاد گرفتم.
      توی این تاپیک امید موج میزنه وقتی اسفند سال 94 بود
      رمان خیلی زود میگذره انگار دیروز بود...واسه همینه که این تاپیک هر سال آپ میشه

3. Top | #13323
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چی مثلا؟البته من یخورده تو خوندن متن بی حوصله اخر صفحه فقط پیام بچه هارو می خونم نه اولش

4. Top | #13324
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      چی مثلا؟البته من یخورده تو خوندن متن بی حوصله اخر صفحه فقط پیام بچه هارو می خونم نه اخرش
      مثلا مشکلات متعددی که باهاش روبه رو بودن چه ساعت مطالعه ای داشتن یه زمانی برا خودش طرفدارای خاص خودش روداشته این تاپیک
      یه روز زد به سرم همش رو بخونم ولی واقعا زیاد بود دم استارترش گرم دوست دارم بدونم الان چی قبول شده؟

5. Top | #13325
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      توی این تاپیک امید موج میزنه وقتی اسفند سال 94 بود
      رمان خیلی زود میگذره انگار دیروز بود...واسه همینه که این تاپیک هر سال آپ میشه
      اره اما نمیدونم چرا امسال هیچکی اهل ریسک کردن نیست و نمیخواد تازه شروع کنه

6. Top | #13326
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اره اما نمیدونم چرا امسال هیچکی اهل ریسک کردن نیست و نمیخواد تازه شروع کنه
      شاید یه عده مثل الان من انگیزه ای که داشتنو از دست دادن

7. Top | #13327
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الان بزرگترین حسرت زندگیم اینکه چرا نرفتم دارو سراسری
      واقعا بریدم از دست محیط و خانواده

8. Top | #13328
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عزیزم منم بریدم اما وقتی به کسایی که وقتی من اشک میریختم اونا داشتن میخندیدن فکر میکنم باید هر جور شده اگه 16ساعت هم لازم باشه از این به بعد میخونم بابا تو خیلی نزدیکی به هدف به قران حیفه این مسخره بازیا رو بریز دور

9. Top | #13329
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیزم منم بریدم اما وقتی به کسایی که وقتی من اشک میریختم اونا داشتن میخندیدن فکر میکنم باید هر جور شده اگه 16ساعت هم لازم باشه از این به بعد میخونم بابا تو خیلی نزدیکی به هدف به قران حیفه این مسخره بازیا رو بریز دور
      این هفته قشنگ مورد عنایت قرار گرفتم از هرجهت
      دندونم اداش گرفته
      ازینور هی خانواده میگن بخون سراسری بیار
      نمیشه گذشته رو عوض کرد اما اگه برمیگشتم عقب حتما میرفتم دارو
      حس میکنم سر چیزایی که هیچکدوم تضمینی به بودنشون نبوده زندگیمو زهرمارم کردم
      اون حالگیری که میگی تابستون شد برام باورت نمیشه همیشه یجوری رفتار کردن که انگار شدیدا دوستم دارن..ملت آفتاب پرست

10. Top | #13330
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مثلا مشکلات متعددی که باهاش روبه رو بودن چه ساعت مطالعه ای داشتن یه زمانی برا خودش طرفدارای خاص خودش روداشته این تاپیک
      یه روز زد به سرم همش رو بخونم ولی واقعا زیاد بود دم استارترش گرم دوست دارم بدونم الان چی قبول شده؟
      استارتر تاپیک الان پزشکی رفسنجان میخونه.

11. Top | #13331
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دندونم اداش گرفته
      اون حالگیری که میگی تابستون شد برام باورت نمیشه همیشه یجوری رفتار کردن که انگار شدیدا دوستم دارن..ملت آفتاب پرست
      همیشه برای رسیدن به بزرکترین چیزهای یک فرد درطول زندگی به ریسک نیازه نمیدونی خودم وقتی این رفتارو باهام کردن چقدر ازهمه کس حتی خانواده خودم بدم اومد وفهمیدم توی زندگی هرگز نباید روی دیگران حساب کرداما امسال من حتما قبول میشم وتمام سعیمو میکنم تو این مسیر خیلی چیزا یاد گرفتم که به بزرگ شدنم کمک کردن و خوشحالم که این اتفاقا افتاد حقیقتا دراینده هم به دور از همه برای خودم بی چیزهایی که علاقه دارم میرم و هیچ کس هم دیگه مهم نیست چی میگه!

12. Top | #13332
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دندونم اداش گرفته
      درخشش تو درست زمانی اتفاق میوفته که تاریکی مطلق همه جارو گرفته...ینی در بهترین زمان ممکن..اینایی هم که گفتی سختیا و چالش هاییه که برای رشد باید تحمل کنی..قرار نیست تا فشار بهمون اومد کم بیاریم..قرار نیست وسط راه ول کنیم..
      کرم ابریشم زمان زیادی رو با فشار و سختی تحمل میکنه و درست موقعی که فکر میکنه عمرش تموم شده بال در میاره و پروانه میشه ...یه شن باید طاقت بیاره تا مروارید بشه...زغال سنگ باید فشار رو تحمل کنه تا الماس بشه! تو هم اگه زیر فشاری بدون داری واسه یه مرحله بعد اماده میشی ! یه بار دیگم اینو گفتم : مسیر موفقیت از درد میگذره ..دلیل اینکه افراد موفق همیشه کمترن اینه که ادمای معمولی تا به مرحله درد میرسن کم میارن و همونجا میمونن...ولی ادمای موفق به ماورای درد میرن و موفقیت خودشون رو میسازن...تو الان فرصت این رو داری تا بقیه زندگیت رو جوری که میخوای بسازی..دوراه داری یا بشینی و خودت رو قربانی شرایط بدونی و سرزنش کنی خودت رو مثل الان..یا اینکه قوی باشی و بجنگی برای چیزی که میخوای...و وقتی به قله ای که میخوای رسیدی به پشت سرت نگاه می کنی و به خودت افتخار میکنی !میگی من بودم که کل این مسیر رو با تموم سختی هاش رد کردم..به گذشته هم فکر نکن..ما به دنیا نیومدیم کاری رو از سر اجبار یا بی علاقگی انجام بدیم ..خانوادت رو هم به دل نگیر..منم مثل خودتم با این تفاوت که من پسرم و برام سخت تره شرایط!! ولی من گوشم رو میگیرم و توی دلم میگم به موقش میفهمین دنیا دست کیه !خانواده ما خاطرخواه مان ولی روش ابراز علاقشون چکشیه متاسفانه ! فقط یه چیزی میگم ...کلی اتفاق خوب و قشنگ کلی معجزه تو زندگی تک تک ما منتظرمونه ..همونایی که الان به فکرت میرسه که بعد قبولیت توی رشته مورد علاقت ممکنه بیوفته ..! ..به شرطی که لیاقت نشون بدیم...کسی رو نمیشه مجبور به درس خوندن یا کار کردن کرد..ولی بدون موفقیت و حس خوب از انچه فکر میکنیم به ما نزدیک تره .

13. Top | #13333
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      الان که دارم به پستا نگاه میندازم...خیلی متاسف میشم به الانِ انجمن.....

چه تاپیک مفیدی بوده اینجا انصافا.

دلم اون موقع رو خواست ...اونهمه آدم که حتی اسفند ماه هم امید داشتن!!
      چقد انگیزه داشتن...چقدر روحیه کمک به هم دیگه داشتن .

14. Top | #13334
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دارو بهترین رشته هست بین سه رشته اصلی به نظر من خیلی اشتباه کردی نرفتی مخصوصا اگه روزانه باشه

15. Top | #13335
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

دارو بهترین رشته هست بین سه رشته اصلی به نظر من خیلی اشتباه کردی نرفتی مخصوصا اگه روزانه باشه
      ممنون از دلداریت
      آره روزانه میاوردم براساس کارنامه سبز.........اما خب فکر کردم هم شغل خشکیه هم انگار بقالیه! فقط جای پفک ژلوفن میفروشه(توهین نش به داروسازا)

صفحه 889 از 938 نخستنخست ... 789879888889890899 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن