خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 808 از 938 نخستنخست ... 708798807808809818908 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 12,106 به 12,120 از 14067
    1. Top | #12106
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه شنیدیم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی..

پشت نکن به آرزوهات!
      هر کسی آرزوی پزشکی تهران و دندون بهشتی و... رو نداره
      هرکسی آرزوی برق شریف و مکانیک امیرکبیر رو نداره..
      فقط کافیه باور کنی، شوق سوزان برای رسیدن بهش رو داشته باشی، ایمان بیاری که اگه راهی رو که افراد موفق رفتن رو طی کنی
      رسیدن به موفقیت حتمیه...
      تو که این آرزو ها رو داری پس حتما لیاقت رسیدن بهش رو داشتی که این رویا سراغت اومده
      تو این دنیای پر از فراوانی به راستی سهم تو چیه..
      دلت نمیخاد عصر پاییزتو تو یه کافه بشینی و فنجون قهوتو از کنار سویچ ماشین آخرین مدلت برداری و بنوشی و قرار کاری هاتو چک کنی...
      یه نگاه به شهر که بندازی
      پر از لیسانسه هایی که فقط اسم یه لیسانسه یا فوق لیسانس رو یدک میکشن
      قبولی تو دانشگاه ضامن موفقیت نیست

چرا که هر رشته دانشگاهی بازار کار موفق نداره
      بازی بین 2 تا 3 هزار نفر اوله
      قبولی تو فلان رشته تو شهر های گوشه کنار کشور تو رشته هایی که بازار کار ندارند و فقط تنها چیزی که میمونه یه برگه به نام مدرکه������
      کاش تو هم داد بزنی بگی
      منم بازی..
      کاش قدر بدونیم که خدا هر روز اجازه زندگی کردن بهتون میده..
      اینکه هر روز اجازه زندگی رو داری یعنی اون بالایی از تو توقع بیشتری داره
      یعنی اینکه جایگاه تو اینی که الان هستی
      نیست..

رفیق یادت باشه
      بعضی وقتا خیلی زود دیر میشه
      تا موفقیت فقط یه گام داری
      اونم ایمان به خودته✌️

جوری تلاش کن که بعدا پشیمون نباشی������
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

2. Top | #12107
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آیا فکر می کنی با فرار از موقعیت ناخوشایندی که برای خودت در این شش ماه ساختی از شر اون خلاص میشی ، بی خبر اینکه به هرکجا بری ، با همان وضع روبرو خواهی شد . مگه نمی دونی زندگی یک چرخ دوار هست ؛ اگر از سد مشکل و امتحانی حالا مثل کنکور نگذری ، اونحتما ی جای دیگه و ی جور دیگه ای گریبان گیرت میشه و امتحان تجدیدی ها ازت دوبارهمیگیره و اگر تو بازم بخوای فرار کنی ... سه ، صفر باختی ؟ ؟ !!

چند وقت پیش درباغ تیمارستان ، با جوانی برخورد کردم که سراسر گیج و منگ کنار من روی نیمکت نشستو به او گفتم : چرا اینجا هستی ؟ با با حیرت به من نگاه کرد و گفت : سوال بی ربطیپرسیدی ولی بهت جواب میدم . پدرم با من نسخه ای دیگر از خودش به وجود آورده وعمویم نیز همین کار کرده است. مادرم مرا تصویری از تصویر ممتاز پدر خود می داند .خواهرم از شوهر دریانوردش خواست تا مرا نمونه ای از خود بارآورد . برادرم فکرمیکرد که من باید مثل او یک ورزشکار خوب شوم . معلمانم هم ، استاد فلسفه ، موسیقیو ریاضی همین تصمیم را گرفتند و هریک مرا بازتاب شغل و زمینه خود می دیدند ؛ برایهمین اینجا آمدم که عقل بیشتری پیدا کنم و خودم باشم .

بنظرت چند درصدما آدم ها تو شیارهای زندگی گم شدیم و گیج و مبهوت بین بودن و نبودن داریم زندگیمی کنیم ؟ چقدر با حرف های مایوس کنندهدیگران در مور کنکور انقدر به خودمون شک کردیم که باید راهی تیمارستان بشیم ؟ کاریبا درصدش حالا نداشته باش ، به خودت نگاه کن ... اینجوری هستی یا نه ؟

مثل یهودی ، " چنانچه کوشش کنم مثل او باشم ، پس کی مثل من خواهد شد . "

تصمیم گرفت سیگارکشیدن را ترک کند ، زیرا متوجه شده بود که مدتی است به محض پخش شدن دود سیگار درفضای اتاق ، طوطی شیرین سخنش به سرفه می افتد . طوطی را پیش دامپزشک برد که مبادادود سیگار به طوطی صدمه ای زده باشد . دامپزشک طوطی را معاینه کرد و گفت : بیمارنیست ، فقط سرفه های خودت را تقلید می کند .

به قول مولوی :این جهان کوه است و فعل ما ندا ...... سوی ما آید نداها را صدا

چیزی که داره منو تو رو اذیت میکنه آئینه عملکرد خودمون هست . این طور نیست ؟

اما ما اغلب میلبه مقاومت داریم و معتقدیم همیشه ایجاد تغییر سخته ؛ طبق قانون سوم نیوتون هم هرچهبیشتر فشار بیاریم ، فشار و رنجش بیشتری متقابلا" احساس می کنیم . اما وقتی اونهارو در آغوش بگیریم و حتی از مشکلات مون تشکر کنیم که دارن بستری رو فراهم می کنندتا ما با کسب تجربه یک سطح پیشرفت کنیم ، اونوقت مشکلات بطور بالقوه ای به هدایا ونعمات بدل میشن و تنش ها و انرژی منفی از ما دور میشه .

زمان بس کندمیگذره برای آنهایی که در انتظارند .بس تند میگذرهبرای آنهایی که می ترسند .بس کوتاه برایآنهایی که سرخوشند .و بس طولانیمیگذره برای آنهایی که در اندوهند ؛اما ابدیست برایآنهایی که عاشقند .
      کاش میشد عاشق بود ... عاشق مسیر و نه مقصد .

کاش میشد بهشت ندیده آدم خوبی بود ، کاش میشد بی دلیل امروز دست به ی تغییر کوچیک زد و یک درجهتفاوت به وجود آورد . !

کاش میشد ی تندباد هم از جانب کانزاس این طرف ها بیاد و دروتی و توتو قصه منو بلند کنه و ببرهاون بالاها به شهر زمرد ... آخر قصه یادت میاد که جادوگر شهر زمرد همون شعبده بازقلابی دهکده دروتی اینا از آب در اومد ولی مترسک عقل ، مردآهنی قلب و شیر جرات پیداکردند . جادوگر شهر زمرد هرگز وجود نداشت اما فرشته خوب شمال به آنها نشون داد کهچون در مسیر بودن پیشاپیش با آرزوی خودشون رسیدند .دلت نمیخواد یکبار دیگه بچه بشی و حقایق عمیق کودکانه ات قبول کنی ؟

آیا تو مسیر بودنارزش امتحان رو نداره ؟
      میگن در بحبوحهجنگ جهانی اول خوف و حشت همه جا رو فرا گرفته بود ، سربازی متوجه شد که صمیمی تریندوستش در سنگری زیر بارانی از گلوله و آتش گرفتار شده . از فرمانده اش درخواست کرداگر ممکن هست نزد دوستش برود و او را به پشت خط برگرداند .

فرمانده گفت : میتونی بری اما فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه ؛ رفیقت باید تا حالا مرده باشه .بهتره جونت برای خودت نگه داری و به خطر نندازی ! . نصحیت فرمانده افاقه نکرد وسرباز برای نجات دوستش رفت و بطور معجزه آسایی به دوستش رسید ؛ اونو بلند کرد وروی کولش گذاشت و بالاخره تا پشن خط آورد . در حالیکه آنها در سنگر خودی باهم تنهابودند ، فرمانده وارد شد و شروع به بررسی زخم های دوست سرباز کرد و بعد به نرمیسرش را بالا آورد و مهربانانه به سرباز نگاهی انداخت . فرمانده گفت : به تو گفتمارزشش را ندارد ، رفیقت مرد . سرباز جواب داد : خیر قربان ، ارزشش داشت . فرماندهجدی تر گفت : منظورت چیه که ارزشش رو داشت ؟ رفیقت مرده ، می فهمی ؟

بله قربان ، میدونم اما ارزشش داشت چون وقتی به سنگر رسیدم او هنوز زنده بود و خیلی خوشحال باصدایی آروم و شکسته شنیدم که بهم گفت : می دونستم که برای نجاتم بر می گردی رفیق .

حالا بجای اینهمه غر زدن بهتر نیست خودمون تبلور تحقق تغییراتی باشیم که دوست داریم در دنیاشاهد و نظاره گرشون باشیم .

به این فکر کن اگه امروز تمام فرصتت باشه ، اگر امروز نخواد دیگه واسه تو رنگ فردا شه ... دلتمیخواد کجا باشی ، تو این دنیای دیوونه ؛ اگه همین امروز آخرین روزه ،، دیگه نذار بازمدلت بسوزه ... به این فکر کن که هر روزی می تونه روز آخر شه .... بدون هیچ فردایی عمرمون سر شه ؛

ازت میخوام که باور کنی میشه در ۶ ماه هم کنکور فیتیله پیچ کرد ،اگه فقط و فقط اگر با عشق بیایجلو و دنبال تحقق رویای خودت باشی و تنها خودت نشون بدی . دعا می کنم جز گروهیباشی که تا خمیازه کشیدن عقربه های ساعت بیدارند و برای رسیدن به موفقیت و نابترین حس دنیا (رضایت درونی) از هیچ تلاشی کوتاه نمی کنند .

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 25 دی 1396 در ساعت 05:27

3. Top | #12108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ✳️به نام خدا✳️
      #شروع_دوباره

#زیست3:میتوز/60,1.5hتست71%/ 0.5h استخراج و یادداشت نکته

#شیمی3:محلولها/مطالعه ازص 73تا87 /16تست

#ریاضی:1h/مثلثات/مطالعه و تمرین فرمول های دو آلفا و نسبت های مثلثاتی نصف قوس/8تست

#زبان_پیش:لغات درس5 +حفظ و مرور لغات خارج از کتاب/1h/تست21

#معارف:مطالعه سنت ها
      الهی/65تست/1h

#ادبیات_پیش:قرابت معنایی درس5،6و70/ 70تست91%

✅جمع کل:8h
      ✅تعداد تست:240
      📌آزمون: _
      📌مشاور: _
      #فارغ_التحصیل
      #24 دی
      #never_give_up

4. Top | #12109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab sadat نمایش پست ها
      عه الان من دو دل شدم ینی فقط خط ویژه بخونم دیهه مبتکران اناریو نخونم......؟؟؟؟؟!!!!
      اینا همش به خودت برمیگرده...باید ببینی با کدوم راحت تری: )

5. Top | #12110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی هست که بخواد از الان تا روز کنکور پرقدرت درس بخونه و بخواد حتما حتما به هدفش برسه ؟....و وضعیت درسیش مثل من باشه تا باهم بخونیم

6. Top | #12111
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NH_8949 نمایش پست ها
      کسی هست که بخواد از الان تا روز کنکور پرقدرت درس بخونه و بخواد حتما حتما به هدفش برسه ؟....و وضعیت درسیش مثل من باشه تا باهم بخونیم
      سلام. من هستم! اگه بخوای حتما موفق می شی.

همه لطف خداست.

7. Top | #12112
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      photo_2017-12-07_07-22-18.jpg
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

8. Top | #12113
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      اینا همش به خودت برمیگرده...باید ببینی با کدوم راحت تری: )
      با همین خط ویژه 80 زدی

9. Top | #12114
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان همه خسته نباشید من که امروز از خودم راضی بودم با 12ساعت مطالعه . ایشالله شما هم همچین حسی رو نسبت به خودتون داشته باشید.......

10. Top | #12115
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab sadat نمایش پست ها
      با همین خط ویژه 80 زدی
      آره زینب جان^.^

11. Top | #12116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      دوستان همه خسته نباشید من که امروز از خودم راضی بودم با 12ساعت مطالعه . ایشالله شما هم همچین حسی رو نسبت به خودتون داشته باشید.......
      موفق باشی دوست من....لطف میکنی بگی ساعت استارتت کی بود ؟ و چه قد مابین استراحت کردی ؟
      97

12. Top | #12117
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      موفق باشی دوست من....لطف میکنی بگی ساعت استارتت کی بود ؟ و چه قد مابین استراحت کردی ؟
      استارت 7 تا 13 و از ساعت یک امتحان مدرسه رفتم تا 3 و از ساعت 4 تا 10 البته وقت ناهار رو و نماز و غیره نیم ساعت مابین .

13. Top | #12118
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امروز چهار ساعت
      ۲/۵ساعت زیست پیش
      ۱/۵ ساعت زبان دروس ۱/۵/۷/۸

پ.ن:خیلی کم میخونم[emoji17][emoji26]
      I Feel

14. Top | #12119
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      امروز روز خوبی بود
      30 تست عربی به همراه 15 تست قرابت معنایی و حفظ 70 تا لغت ادبیات و خوندن 5 برگ تاریخ ادبیات کارایی بود که واسه عمومیا انجام دادم
      از اختصاصیا هم شکست نور رو کامل جمع کردم (امروز 4 ساعت فیزیک خوندم ) زیست هم تا سر تنظیم بیان ژن پودرش کردم با تستای آی کیو
      شیمی هم که فعلا داریم ساختار لوویس یاد میگیریم ببینیم خدا چی میخاد
      امیدوارم همتون موفق باشید ♡

15. Top | #12120
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ALI98 نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی.من هنوز شروع نکردم ولی به زودی شروع میکنم هدفم کسب رتبه ی منطقی در کنکور 97 و قبولی حتمی پزشکی در کنکور 98.
      اگه از الان اینجوری میگید خیلی به مشکل بر میخورید 98 هیچی به هیچیه نمیدونی چی میشه در ضمن قدر زمان مونده رو بدون .وقت طلاست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 70 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 70 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن