خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 798 از 938 نخستنخست ... 698788797798799808898 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11,956 به 11,970 از 14067
    1. Top | #11956
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      سلام
      اگه برای درصد بالای ۵۰ بخوایید به تنهایی کافی نیست
      مندلیف کلا ده عنصر رو پیش بینی کرد
      سلام ممنون

2. Top | #11957
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_pishva نمایش پست ها
      نشد رو ۶ ساعت بیدار شم .شد ۷ و خورده ای. باید یکم به کارام سرعت بدم .
      اخ گفتی ! نصف مشکلم فقط همین صب لعنتیه ! دیر ک بلند میشم کل انگیزم ****** میره ! فکر اساسی باید کرد ! وقت نی!
      97

3. Top | #11958
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فـــنا چرا فیلتره !
      97

4. Top | #11959
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام..ببخشید قرار شد گزارشمو بنویسم..اما از بس خسته بودم ک نشد....برنامه ی من ثابته....50زیس40ریاضی 40فیز25(فار)شیمی ک به اندازه ی50تاس همون 25تاش
      و سه عمومی...ببخشید...
      باتوجه به اینک من گوشی ندارم..خیلی سخته ک برام با لب تاپ(ب)بیام...و یاتوجه به مشکلاتی ک الان پیش اومده(خونه عوض کردن)من ی مدتی ک ن فک کنم کلاااااااا...دورم ازین فضاها....ولی حداقل قول میدم اخر شبا ی سری بزنم(چون به راهنمایی های ی نفر احتیاج دارم..)و صحبت های شما هم ببینم...میدونین جریان نت های گوشی و دیگ تا ی دق داده همراه رو روشن میکنی...فررررت تموم میشه
      شرمندتون....

5. Top | #11960
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اینم گزارش من.برناممو زود خوندم.هورااا
      زیست2.30ساعت 90تست/شیمی2ساعت30تست/
      فیزیک1.30ساعت 30تست/ریاضی نشد بخونم
      ادبیات1.15 /عربی نیم ساعت8تست
      دینی1.15/زبان 1ساعت20تست
      ------------------'''''''''''''''''----------------
      مجموع 10ساعت(نیم ساعت بهتراز دیروز) و حدود180تست(مثل دیروز).خوب بودم.همینکه ثابتش کردم ساعتو کافیه
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

6. Top | #11961
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Havash533 نمایش پست ها
      سلام اینم گزارش من.برناممو زود خوندم.هورااا
      زیست2.30ساعت 90تست/شیمی2ساعت30تست/
      فیزیک1.30ساعت 30تست/ریاضی نشد بخونم
      ادبیات1.15 /عربی نیم ساعت8تست
      دینی1.15/زبان 1ساعت20تست
      ------------------'''''''''''''''''----------------
      مجموع 10ساعت(نیم ساعت بهتراز دیروز) و حدود180تست(مثل دیروز).خوب بودم.همینکه ثابتش کردم ساعتو کافیه
      افرین شما افشین مقتدای شماره 2 هستید میشه بگید چگونه اینقدر پر انرزی هستید یعنی اصلا استرس ندارید و در ضمن شما چی شدبازه از ساعت 3 شب تا 9 شب را انتخاب کردید به نظر شما مثمر ثمر هست این روش
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 20 دی 1396 در ساعت 20:04

7. Top | #11962
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      افرین شما افشین مقتدای شماره 2 هستید میشه بگید چگونه اینقدر پر انرزی هستید یعنی اصلا استرس ندارید و در ضمن شما چی شدبازه از ساعت 3 شب تا 9 شب را انتخاب کردید به نظر شما مثمر ثمر هست این روش
      نه بابا.آقای مقتدا که دیوونه وار میخوند.البته منم نیم ساعت نیم ساعت میبرم بالا ساعت مطالعمو.درمورد ساعت3صبح باید بگم بستگی به خودتون داره که چه موقع سرحالترین.من شبا از7به بعد دیگ واقعاسخت میشه برام.اماصبح عالی میخونم.بلعکس یه دوست دارم اونم 10ساعت میخونه اماساعت7صبح بیدارمیشه شب هم 12میخوابه...البته من یه دوست دارم ساعت 3صبح به هم دیگ زنگ میزنیم و همدیگرو بیدارمیکنیم.
      استرس ک فعلا ندارم چون ما کجا و کنکور کجا..اما ازنظرم هرچی استرس نزدیک شدن به کنکور بیشترباشه کیفیت مطالعه هم میره بالا.البته نظر شخصیمه ها
      حرف آخرم اینکه فقط باید خوند.وقتی بخونی و تلاشتو کنی اون بالایی بهترین نتیجه رو برات رقم میزنه.
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت
      ویرایش توسط Havash533 : 20 دی 1396 در ساعت 20:33

8. Top | #11963
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Havash533 نمایش پست ها
      نه بابا.آقای مقتدا که دیوونه وار میخوند.البته منم نیم ساعت نیم ساعت میبرم بالا ساعت مطالعمو.درمورد ساعت3صبح باید بگم بستگی به خودتون داره که چه موقع سرحالترین.من شبا از7به بعد دیگ واقعاسخت میشه برام.اماصبح عالی میخونم.بلعکس یه دوست دارم اونم 10ساعت میخونه اماساعت7صبح بیدارمیشه شب هم 12میخوابه...البته من یه دوست دارم ساعت 3صبح به هم دیگ زنگ میزنیم و همدیگرو بیدارمیکنیم.
      استرس ک فعلا ندارم چون ما کجا و کنکور کجا..اما ازنظرم هرچی استرس نزدیک شدن به کنکور بیشترباشه کیفیت مطالعه هم میره بالا.البته نظر شخصیمه ها
      حرف آخرم اینکه فقط باید خوند.وقتی بخونی و تلاشتو کنی اون بالایی بهترین نتیجه رو برات رقم میزنه.
      میشه اون فیلم انگیزشی که دیدید و باعث شد ساعت مطالعتون از 4 ساعت به 10 ساعت برسه را بگذارید
      ​فارسی را پاس بداریم

9. Top | #11964
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      میشه اون فیلم انگیزشی که دیدید و باعث شد ساعت مطالعتون از 4 ساعت به 10 ساعت برسه را بگذارید
      شاید این فیلم واسه خیلیا زیاد جالب نباشه اما من هروقت نگاش میکنم اشکم درمیاد (واقعا گریم درمیاد)خودمو میزارم جاش http://uupload.ir/view/5oik_vid_20180110_195550.mp4/
      خدایا شکرت

10. Top | #11965
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلاااااااام
      یکی دو ساعت دیگه مهمون دارم برای همین صب یکم زود شروع کردم و خوشبختانه برنامه امروز رو به نحو احسن اجرا کردم!!!!
      امروز اولین روزی بود که عمومی رو با جدیت شروع کردم و قراره که هرشب دو صفحه تست از قرابت معنایی بزنم و فیلم های آرایه ادبی و زبان فارسی عبدالمحمدی رو ببینم و وقتی که تموم شد هرشب چند تا تست ازشون بزنم، دینی و زندگی هم درس 1 و 2 سال دوم رو خوندم و تستشم از آیکیو گاج زدم (آیکیو سطحش بالا نیستا فقط همون کتاب جوکار قدیمه و درسنامه کافی داره فقط نکات مهم و ترکیبی رو آورده) عربی هم صرف فعل های ماضی و مضارع رو خوندم و فردا باید تستشو بزنم ....
      اما اختصاصی ها ، فیزیک فصل نور رو تقریبا تموم کردم یه قسمت کمش موند که فردا کامل میشه و استارت شکست نور رو میزنم
      زیست فصل حرکت رو خوندم و فردا بازم میخونم اگه وقت شد تستاشم میزنم که از برنامم جلو بیفتم اگه نشد هم که فدای سرم طبق برنامه اجرا میشه
      شیمی فصل پیوند های یونی رو به غیر از انرژی شبکه و مسائل آب تبلور از مبتکران خوندم و تستاشم زدم
      ریاضی هم فردا باید معادلات رو بخونم (کلا خوشم نمیاد از ریاضی ولی مجبورم باید خوشم بیاد )
      دوستان اصن نگران نباشین فرصت کافیه ، اونایی که از تابستون خوندن و تراز بالایی هم آوردن کم کم دارن کسل میشن و میبُرن و مایی که تازه شروع کردیم قراره ازشون جلو بزنیم و اسطوره بشیم
      دوسدون دارم بای

11. Top | #11966
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوشنبه یک ساعت هم نخوندم
      دیروز 4 ساعت ( دو ساعت دیف ) (دو ساعت دینی)
      امروز تا الان 5 ساعت ( 2 ساعت فیزیک) (دو ساعت شیمی) ( یک ساعت ادبیات)
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

12. Top | #11967
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امروز 2 ساعت فیزیک
      2 ساعت شیمی
      2.15 ادبیات
      مجموع 6.15
      هر روز 2 ساعت اضافه تا به 10 برسه
      خدایا به امید تو

13. Top | #11968
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت بخیر
      من سوالی دارم ونمیدونم جاش اینجاست یانه ولی لطفا هرکی میدونه جواب بده
      سرنوشت قطعی کنکور98 چیه...؟؟؟

14. Top | #11969
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yas.m نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت بخیر
      هیچکس نمیدونه
      حتی رئیس سازمان سنجش
      ولی احتمالا باید برگزار بشه

15. Top | #11970
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yas.m نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت بخیر
      سلام دوست عزیز سازمان سنجش اعلام کرده
      از سال ۹۸ تا سه سال دو کنکور همزمان برگزار میشه
      یعنی داوطلبینی که میخوان بر اساس نظام قدیم کنکور بدن سر جلسه دفترچه کنکور بر اساس نظام قدیم تعلق میگیره.
      یعنی داوطلبی که سال ۹۷ قبول نشه میتونه تا سه سال پشت سرهم کنکور نظام قدیم بده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن