خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 74 از 938 نخستنخست ... 6473747584174 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,096 به 1,110 از 14067
    1. Top | #1096
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آغا کلا من دو سه روزه مغزم پوکيده ،ترمزم بریده کلا هم از لحاظ جسمی و هم ذهنی خستم
      خودشم دو روزه از بدنم زیاد کار کشیدم دیگه نا ندارم امروزم مربی واليبالم بهم عصبانی شده میگه تو چجور کاپیتانی هستی بهت به خاطر کنکور سخت نمی گیرم کلا بیخیال شدی به همین خاطر پدرمو درآورده
      فک کنم به همین پراید کشورمون رفتم وسط راه آتیش نگیرم خوبه
      امتحانا هم که پشت سرهم صف کشیدن منم که صفدرم کلا آخه!!!
      وای من یکی باید دست به دامن تقلب شم اینبار تا زمينو پاس کنم کاش مراقبمون معلم شيميمون باشه دفعه ی پیشم ترم اول مراقبمون شد گفت بهمون میدونم زمینه هیچی بلد نيستين به کسی چیزی نمی گم آشکارا تقلب کنین و به پاس تقلب شدم 15 حالا خوبه اينايي که نوشتم حاصل اطلاعات گروهی بودا
      ولی درکل اگه بخوام جمع بندی کنم کم مونده ریاضی پایه رو تموم کنم فیزیک اول مرور کردم و دومو خوندم و یکم از زیست از هر کتاب یه چندفصلي خوندم

2. Top | #1097
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      خب من امروزو که نه دوهفته ی مهمو از دست دادم مردم دارن سر عقل میان من تازه دارم میزنم کوچه علی چپ قشنگ بیخیالم کاش یه خورده از استرس بقیه برسه به من والا
      خب اما دیگه فردا رو از دست نمیدم صب یه زنگ کلاس ریاضی دارم مدرسمون که عالیه چون پیاده میرم مدرسه خوابم قشنگ میپره بعدشم میام میترکونم با ساعت مطالعه ی بالای ۱۰ ساعت اونم باکیفیت
      چون وقت کمه برای رسیدن به هدفم خوابمو مث افشین جیره بندی میکنم!!!
      یعنی از ۴صب تا۷ صب ... ۱بعد از ظهر تا ۳ بعد از ظهر ....اگه خوابم اومد یه ساعتم شب میخوابم
      اینم ساعات درسیم واسه یه روز معمولی:
      فایل پیوست 53554
      اون یه ربع آخر مال زمینه
      دعا کنین موفق شم.ایشاالله موفق شین
      فعلا تا پست پر افتخار فردا(البته هستما میام میخونم پستاتونو)
      فقط مراقب باش یهو وسط راه نبری
      و هر هفته یا دو هفته بهتره یه روز آنتراکت به خودت بدی زیاد خسته نشی
      موفق باشی

3. Top | #1098
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      رفیقم کجایی ؟ دقیقا کجایی؟کجایی تو بی من دقیقا کجایی؟
      م.خ

4. Top | #1099
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب من امروزو که نه دوهفته ی مهمو از دست دادم مردم دارن سر عقل میان من تازه دارم میزنم کوچه علی چپ قشنگ بیخیالم کاش یه خورده از استرس بقیه برسه به من والا
      خب اما دیگه فردا رو از دست نمیدم صب یه زنگ کلاس ریاضی دارم مدرسمون که عالیه چون پیاده میرم مدرسه خوابم قشنگ میپره بعدشم میام میترکونم با ساعت مطالعه ی بالای ۱۰ ساعت اونم باکیفیت
      چون وقت کمه برای رسیدن به هدفم خوابمو مث افشین جیره بندی میکنم!!!
      یعنی از ۴صب تا۷ صب ... ۱بعد از ظهر تا ۳ بعد از ظهر ....اگه خوابم اومد یه ساعتم شب میخوابم
      اینم ساعات درسیم واسه یه روز معمولی:
      فایل پیوست 53554
      اون یه ربع آخر مال زمینه
      دعا کنین موفق شم.ایشاالله موفق شین
      فعلا تا پست پر افتخار فردا(البته هستما میام میخونم پستاتونو)
      شما که ساعات خوابت زیاد بود قبلا الان بخوای یهویی جیره بندی کنی سختت میشه...بنظرم کم کم و به مرور کمش کن...
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

5. Top | #1100
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      آغا کلا من دو سه روزه مغزم پوکيده ،ترمزم بریده کلا هم از لحاظ جسمی و هم ذهنی خستم
      خودشم دو روزه از بدنم زیاد کار کشیدم دیگه نا ندارم امروزم مربی واليبالم بهم عصبانی شده میگه تو چجور کاپیتانی هستی بهت به خاطر کنکور سخت نمی گیرم کلا بیخیال شدی به همین خاطر پدرمو درآورده
      فک کنم به همین پراید کشورمون رفتم وسط راه آتیش نگیرم خوبه
      امتحانا هم که پشت سرهم صف کشیدن منم که صفدرم کلا آخه!!!
      وای من یکی باید دست به دامن تقلب شم اینبار تا زمينو پاس کنم کاش مراقبمون معلم شيميمون باشه دفعه ی پیشم ترم اول مراقبمون شد گفت بهمون میدونم زمینه هیچی بلد نيستين به کسی چیزی نمی گم آشکارا تقلب کنین و به پاس تقلب شدم 15 حالا خوبه اينايي که نوشتم حاصل اطلاعات گروهی بودا
      ولی درکل اگه بخوام جمع بندی کنم کم مونده ریاضی پایه رو تموم کنم فیزیک اول مرور کردم و دومو خوندم و یکم از زیست از هر کتاب یه چندفصلي خوندم
      واس ما هم تو امتحان میان ترم زیست اونجوری شد دبیر زبانمون گذاشت همشو باهم بنویسیم...امروزم به امید این که باز اون مراقب بشه رفتیم سر جلسه...
      ولی اون نبود...
      شانس ما هم ک گند برعکس بعضیا تقلب نتونستم بکنم ولی تقلب دادنی کاغذامو دید بعد اومد ک مچمو بگیره از شانس گند اون کاغذ سفیدا به تورش خورد
      ویرایش توسط EdisS : 12 اردیبهشت 1395 در ساعت 00:37

6. Top | #1101
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان. شبتون به خیر.

من به این مسأله خیلی اعتقاد دارم که اگر به اندازه داشته هامون، مصرف بکنیم، خیلی از نگرانیها و استرس هامون برطرف میشه. به قول معروف کم بخور، گرد بخواب. این موضوع هم در مسائل مالی صحیح هست و هم در کلیه امور زندگی. الان مهمترین سرمایه ما تا کنکور، زمان هست که اگر بتونیم اون رو درست مدیریت کنیم، خیلی از نگرانی هامون برطرف میشه. واقعا بررسی کنیم که در طول یکروز چند صفحه درس و چند تست میتونیم کار کنیم. بعد برنامه ریزی کنیم.

خیلی از شما یک کوله بار از کتاب و جزوه رو گذاشتین جلوتون و بعد هم با ناامیدی و استرس و غم و غصه، به این کتابا نگاه میکنی و با خودت میگی مگه میشه این همه رو تا کنکور بخونم و اتفاقاً دقیقاً هم حق با شماست. اصلا امکانش نیست. ولی نکته مهم اینکه برای موفقیت در کنکور اصلا نیازی هم به مطالعه این همه کتاب نیست. بابا اکثرتون کتاب درسیتون هم درست نخوندین. از همین بچه های تاپیک چند بار شده یک سوال خیلی راحت از کتاب درسی پرسیدم و توش مونده. بعد هم میگه این سوال رو از کدوم کتاب آوردی. مال لقمه هست یا فیل یا کرگدن یا تانک یا موشک. میگم بابا لامصب مال کتاب درسیههههه.

در هر صورت من خودم از کتابهای درسی (همراه جزوه معلم) بیشترین استفاده رو میکنم. وقت اساسی میذارم که مطلب اصلی رو خوب بفهمم و به تعداد معقول، حدوداً 50 تست برای هر فصل از کتاب، تست سراسری کار میکنم. ولی اونی رو که میخونم واقعا میجوم و روی تست ها هم حسابی فکر میکنم، گزینه ها رو بررسی میکنم و نکتشو کنار کتاب درسی مینویسم.

نکته آخر اینکه روشهای افراد با هم متفاوت هست و به هر کسی یک روش بهتر میسازه. اما با هر روشی که هست، ولو روش بهینه نباشه، باید شروع کنی و جلو بری. خیلی از شما مثل یک راننده هستید که تو پارکینگ خونه اش منتظره که اول همه چراغهای راهنمایی سبز بشه، بعد حرکت کنه. خوب مطمئنا این جوری باید تا ابد تو پارکینگ منتظر بمونه. راه درستش اینه که راه بیفته و هر جا به چراغ قرمز خورد یکمی صبر کنه تا چراغ سبز بشه و دوباره حرکت کنه. بعضی از شماها هم مثل اون راننده هستید که میخواید قبل از اینکه جدی شروع کنید به درس خوندن، ابتدا بهترین منابع رو داشته باشین، بهترین برنامه درسی رو تنظیم کنی، حتی بهترین برنامه جمع بندی رو هم قبل از اینکه درس اصلیتو خونده باشی، داشته باشی، بعد اگه افتخار دادییییی، شروع کنی به درس خوندن. اینجوری نمیشه، باید شروع کنی و در هر جایی که به مشکل خوردی، با انعطاف لازم روشتو اصلاح کنی.

و اما مهمترین نکته اینکه تمام چیزایی رو که گفتم خودتون خیلی بهتر از من میدونید. اما همیشه برای فرار از درس خوندن دنبال یک بهانه میگردید که نخونید و خودتون رو هم توجیه کنید که حق با شماست که نخوندید و چه بهانه ای بهتر از استرس، ترس، نگرانی، برنامه نداشتن، تأثیر قطعی معدل، نداشتن برنامه مناسب و این آخری هم که سوسک ‼‼

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2015 نمایش پست ها
      سلام من امروز تصمیمی گرفته بودم اینکه چون تو خونه ی ما سر و صدا برم سر بالکن بشینم بخونم ...بعدش کلی بالکن رو تمیز کردم دورشو پارچه کشیدم کتابا مو همه رو بردم اونجا بعدش شروع کردم به درس خوندن ..همه چی داشت خوب پیش می رفت که دیدم یه مشت سوسک حملهه وور شدن.:troll (17):.اقا چشتون روز بد نبینه تا دوساعت داشتم سوسک کشی می کردم اعصابم خورد شد دوباره همه رو جمع کردم اوردم تو اتاقم..اخه از سوسک چندشم میشه .. هیچی دیگه الانم کمرم گرفته باز خوبه داداش کوچیکم کمکم کرد ..داداشم می گه ولش کن مریم لابد خدا نمی خواد دیگه قسمت نیست تو به جایی برسی....اما من تسلیم نمی شم خواهیم دید...فردا با ساعت مطالعه ی بالا خواهم امدامشب که پرپر شد...:troll (21):
      به عنوان یک نمونه از بهانه جویی های شما دوستای عزیز، برای فرار از درس خوندن، چند تا سوال از این خواهر گلم دارم.

مریم خانم یعنی تو این همه مدتی که داشتی بالکن رو تمیز میکردی و پرده میزدی، متوجه سوسک نشدی و تا اومدی سر درس، ناگهان سوسکا حمله ور شدن و به قول معروف مریم و سوسکا یهوییی؟؟؟؟ حالا اصن حمله ور شدن، اگه لباس میپوشیدی و از مغازه سر کوچه اسپری سوسک کش میخریدی و تو بالکنتون میزدی، کلا نیم ساعت نمیشد. این چه سوسک کشی بوده که 2 ساعت طول کشیده؟؟؟؟ سوال دیگه اینکه آیا با شمشیر و نیزه به جنگ این سوسکای خبیث رفتی که علی رغم کمک داداشت در این نبرد سنگین، بازم کمرت گرفته؟ حالا مهمترین مسأله اینکه داداش شما چجوری از وجود چند سوسک در بالکن، به مشیت خداوندی مبنی براینکه شما نباید به جایی برسید، پی بردن؟ یعنی قدرت و اراده شما در حدی هست که سوسک بتونه سرنوشته شما رو رقم بزنه؟ آخه سوسکککک ؟؟؟؟؟

و آخرین سوال. اگه با چند تا از دوستای صمیمیت میخواستین تو بالکن خوش باشید و گل بگین و گل بشنوید، باز هم با دیدن سوسک همه برنامه هاتون به هم میخورد؟

7. Top | #1102
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

واس ما هم تو امتحان میان ترم زیست اونجوری شد دبیر زبانمون گذاشت همشو باهم بنویسیم...امروزم به امید این که باز اون مراقب بشه رفتیم سر جلسه...
      ولی اون نبود...
      شانس ما هم ک گند برعکس بعضیا تقلب نتونستم بکنم ولی تقلب دادنی کاغذامو دید بعد اومد ک مچمو بگیره از شانس گند اون کاغذ سفیدا به تورش خورد
      دوستان یادمان باشد ذکات علم نشر آن است بخصوص تو امتحانات سر جلسه به کسایی که در مرز افتادنن
      لطفا ذکاتتونو پرداخت کنین وگرنه اون دنیا کارتون گیره

8. Top | #1103
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها

من به این مسأله خیلی اعتقاد دارم که اگر به اندازه داشته هامون، مصرف بکنیم، خیلی از نگرانیها و استرس هامون برطرف میشه. به قول معروف کم بخور، گرد بخواب. این موضوع هم در مسائل مالی صحیح هست و هم در کلیه امور زندگی. الان مهمترین سرمایه ما تا کنکور، زمان هست که اگر بتونیم اون رو درست مدیریت کنیم، خیلی از نگرانی هامون برطرف میشه. واقعا بررسی کنیم که در طول یکروز چند صفحه درس و چند تست میتونیم کار کنیم. بعد برنامه ریزی کنیم.

خیلی از شما یک کوله بار از کتاب و جزوه رو گذاشتین جلوتون و بعد هم با ناامیدی و استرس و غم و غصه، به این کتابا نگاه میکنی و با خودت میگی مگه میشه این همه رو تا کنکور بخونم و اتفاقاً دقیقاً هم حق با شماست. اصلا امکانش نیست. ولی نکته مهم اینکه برای موفقیت در کنکور اصلا نیازی هم به مطالعه این همه کتاب نیست. بابا اکثرتون کتاب درسیتون هم درست نخوندین. از همین بچه های تاپیک چند بار شده یک سوال خیلی راحت از کتاب درسی پرسیدم و توش مونده. بعد هم میگه این سوال رو از کدوم کتاب آوردی. مال لقمه هست یا فیل یا کرگدن یا تانک یا موشک. میگم بابا لامصب مال کتاب درسیههههه.

در هر صورت من خودم از کتابهای درسی (همراه جزوه معلم) بیشترین استفاده رو میکنم. وقت اساسی میذارم که مطلب اصلی رو خوب بفهمم و به تعداد معقول، حدوداً 50 تست برای هر فصل از کتاب، تست سراسری کار میکنم. ولی اونی رو که میخونم واقعا میجوم و روی تست ها هم حسابی فکر میکنم، گزینه ها رو بررسی میکنم و نکتشو کنار کتاب درسی مینویسم.

نکته آخر اینکه روشهای افراد با هم متفاوت هست و به هر کسی یک روش بهتر میسازه. اما با هر روشی که هست، ولو روش بهینه نباشه، باید شروع کنی و جلو بری. خیلی از شما مثل یک راننده هستید که تو پارکینگ خونه اش منتظره که اول همه چراغهای راهنمایی سبز بشه، بعد حرکت کنه. خوب مطمئنا این جوری باید تا ابد تو پارکینگ منتظر بمونه. راه درستش اینه که راه بیفته و هر جا به چراغ قرمز خورد یکمی صبر کنه تا چراغ سبز بشه و دوباره حرکت کنه. بعضی از شماها هم مثل اون راننده هستید که میخواید قبل از اینکه جدی شروع کنید به درس خوندن، ابتدا بهترین منابع رو داشته باشین، بهترین برنامه درسی رو تنظیم کنی، حتی بهترین برنامه جمع بندی رو هم قبل از اینکه درس اصلیتو خونده باشی، داشته باشی، بعد اگه افتخار دادییییی، شروع کنی به درس خوندن. اینجوری نمیشه، باید شروع کنی و در هر جایی که به مشکل خوردی، با انعطاف لازم روشتو اصلاح کنی.

و اما مهمترین نکته اینکه تمام چیزایی رو که گفتم خودتون خیلی بهتر از من میدونید. اما همیشه برای فرار از درس خوندن دنبال یک بهانه میگردید که نخونید و خودتون رو هم توجیه کنید که حق با شماست که نخوندید و چه بهانه ای بهتر از استرس، ترس، نگرانی، برنامه نداشتن، تأثیر قطعی معدل، نداشتن برنامه مناسب و این آخری هم که سوسک ‼‼

به عنوان یک نمونه از بهانه جویی های شما دوستای عزیز، برای فرار از درس خوندن، چند تا سوال از این خواهر گلم دارم.

مریم خانم یعنی تو این همه مدتی که داشتی بالکن رو تمیز میکردی و پرده میزدی، متوجه سوسک نشدی و تا اومدی سر درس، ناگهان سوسکا حمله ور شدن و به قول معروف مریم و سوسکا یهوییی؟؟؟؟ حالا اصن حمله ور شدن، اگه لباس میپوشیدی و از مغازه سر کوچه اسپری سوسک کش میخریدی و تو بالکنتون میزدی، کلا نیم ساعت نمیشد. این چه سوسک کشی بوده که 2 ساعت طول کشیده؟؟؟؟ سوال دیگه اینکه آیا با شمشیر و نیزه به جنگ این سوسکای خبیث رفتی که علی رغم کمک داداشت در این نبرد سنگین، بازم کمرت گرفته؟ حالا مهمترین مسأله اینکه داداش شما چجوری از وجود چند سوسک در بالکن، به مشیت خداوندی مبنی براینکه شما نباید به جایی برسید، پی بردن؟ یعنی قدرت و اراده شما در حدی هست که سوسک بتونه سرنوشته شما رو رقم بزنه؟ آخه سوسکککک ؟؟؟؟؟

و آخرین سوال. اگه با چند تا از دوستای صمیمیت میخواستین تو بالکن خوش باشید و گل بگین و گل بشنوید، باز هم با دیدن سوسک همه برنامه هاتون به هم میخورد؟
      داداش شمشیرو از رو بستی؟ خوب دخترا از سوسک می ترسن نه یعنی چندششون میشه همینکه سوسک کشتن جای تقدیر داره حتی اگه یه سال طول بکشه والا
      خداروشکر مث بعضیا بیهوش نشدن شوخی نمیکنما جدیم

9. Top | #1104
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها

8224466498372622301.jpg

10. Top | #1105
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یادمان باشد ذکات علم نشر آن است بخصوص تو امتحانات سر جلسه به کسایی که در مرز افتادنن
      لطفا ذکاتتونو پرداخت کنین وگرنه اون دنیا کارتون گیره
      واس خاطر همین ذکات داشتم فقط0.25 میگرفتما...

11. Top | #1106
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش شمشیرو از رو بستی؟ خوب دخترا از سوسک می ترسن نه یعنی چندششون میشه همینکه سوسک کشتن جای تقدیر داره حتی اگه یه سال طول بکشه والا
      نه من از سوسک نمی ترسم
      همین الان یه چنتایی رو تو انباری دیدم...
      بهم سلام کردیمو گذشتیم.

12. Top | #1107
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

نه من از سوسک نمی ترسم
      همین الان یه چنتایی رو تو انباری دیدم...
      بهم سلام کردیمو گذشتیم.

13. Top | #1108
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کی از سوسک ميترسه بچه بودم براشون قبرستون درس کرده بودم اونقدر میزدم لهشون میکردم
      الانم اینجوریم زیاد اذیت کنن از زمین با دستم ورش میدارم پدرشو درميارم
      بعد بگو ترس

14. Top | #1109
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا یکاری کنید استرس بگیرم بشینم درست حسابی بخونم نمیدونم چم شده، یه هفته ای میشه روزی 5 ساعت بیشتر نمیخونم. از فردا روزی 14 ساعت باید بخونم اصن دیگه راهی نداره. تا الان همیشه میومدم پستارو نگا میکردم الان تصمیم دارم اخر شبا بیام گزارش کار بدم به شما هم پیشنهاد میکنم اینکارو انجام بدین و به بقیه روحیه بدین و راهنماییشون کنید.

راستی بنظرتون واسه دین و زندگی دور اول تست های سراسری رو بزنم یا اول تالیفی بزنم و موقع مرور دوباره سراسری بزنم؟؟؟ تصمیم گرفتم از سراسری تجربی نزنم تا موقع جمع بندی بزنمشون. چی میگین؟؟؟

15. Top | #1110
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      کی از سوسک ميترسه بچه بودم براشون قبرستون درس کرده بودم اونقدر میزدم لهشون میکردم
      الانم اینجوریم زیاد اذیت کنن از زمین با دستم ورش میدارم پدرشو درميارم
      بعد بگو ترس
      فک کنم امام به زودی ظهور کنه اینم از علائمش!!!!!!!!!!!
      آقا من تسلیم.پس چرا فقط دخترای فامیل ما از سوسک و هرچی حشرس میترسن فامیله ما داریم
      اما انصافی من سوسکو تو دستم نگرفتم تا حالا آفرین بر دختران غیور و پهلوان این تاپیک

صفحه 74 از 938 نخستنخست ... 6473747584174 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن