خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 708 از 938 نخستنخست ... 608698707708709718808 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 10,606 به 10,620 از 14067
    1. Top | #10606
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام، امروز؛
      3ساعت زیست
      3ساعت شیمی
      2ساعت فیزیک
      بقیش نخوندم!
      I'm coming

2. Top | #10607
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امروز بی هیچ پیش زمینه عمومی سال ۹۲ رو زدم
      چند وقته درس نمیخونم اصلا در حد دو سه ماه
      ۴۰ دقیقه طول کشید برام مدتش ۷۵ دقیقه اس
      ادب و عربی و زبان ۴۵٪
      دینی ۶۶٪

واسه من فک کنم خوب باشه
      الان هدفم ایناس
      ادب ۷۰٪
      عربی ۶۰٪
      دینی ۸۰٪
      زبان ۵۵٪

3. Top | #10608
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      ممنون داداش
      یه چیزی خیلی منو داره اذیت میکنه و اون اینکه که وقتی میبینم یکی از دوستام تعریف میکنه که بکوب داره میخونه تصورم از خودم خراب میشه تو ذهنم احساس پوچی میکنم انگار اون جور که باید کار میکردم نکردم خیلی منو اذیت میکنه این مسئله و واقعا دارم رو یه سری نقاط قوتم تمرکز میکنم که 5 خرداد لااقل بترکونم که خوب بشه نتیجه ام ولی واقعا مفید مفید بیشتر از 9 یا ده نمیتونم بخونم یعنی میگم واسه فردا نمیدونم چطور انگیزه رو تقویت کنم وقتایی که 300 تا تست با یازده ساعت مطالعه دارم مغرور میکشم به خودم افتخار میکنم ولی پپرم نمیدونم دارم سرزنش میکنم خودمو خیلی میترسم خیلیییی
      میترسم از دوستانم که دارن بکوب میخونن احساس میکنم من هیچی نخوندم
      یه چی میگم .. خوب یاد بگیر و خوب حواستو واسش جمع بزن :: تو شرایط فعلی ... بیش از هرچی .... کیفیت مهمه ! >.. کیفیت کیفیت کیفیت ..... ! ..... رو کیفیت دقت و تمرکز خودت بیش از هرچی دیگه حواستو جمع بزن ...... 10 تا رو با کیفیت خیلی خوب کار کنی .... خیلی بهتر از 50 تست فله ای زدنه ! ::::: و بعدش حفظ آرامش ... ! ::: اساسن ....... بهترین جمع بندی تو شرایط فعلی ..... دقیق بودن و حفظ ارامشه ! :::
      ....................................
      یه مطلب دیگه بین داوطلبای کنکور .... کم و بیش ... هستش ... به خصوص بین دوستای نزدیک .... ! :: همین که گفته میشه چقدر خونده و چقدر پیشرفت داشته و .... ! ::: هرچند ظاهر امر میگه که دارم از روند پیشرفت کاریشون واسه هم میگن .... ولی در پس این ظاهر .... یه جور حفظ اعتماد به نفس خودش و ضعیف نشون دادن طرف مقابلش هست :::: خود طرف هم شاید متوجه این مطلب نباشه .... ولی بخای نخای ...... هستش ! ::::::: حتی ممکنه نزدیک ترین و صمیمی ترین دوستت هم این نوع رفتارو باهات داشته باشه ::::
      ...................................
      بیشتر رو بهتر شدن خودت کار کن ..... ! :::::: خودت خوب میتونی متوجه نقاط قوت و ضعف خودت بشی .... ::: به خصوص اینکه نقاط قوت و ضعف تو میتونه متفاوت از خیلیا دیگه باشه ! :: نقاط قوت خودتو بشناس و حفظ کن ... رو رفع نقاط ضعف خودت کار کن ! ::::
      ..............................
      صرفن جهت اطلاع !

2017-05-19_1-05-03.jpg
      ویرایش توسط ZAPATA : 29 اردیبهشت 1396 در ساعت 02:06

4. Top | #10609
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      امروز بی هیچ پیش زمینه عمومی سال ۹۲ رو زدم
      چند وقته درس نمیخونم اصلا در حد دو سه ماه
      ۴۰ دقیقه طول کشید برام مدتش ۷۵ دقیقه اس
      ادب و عربی و زبان ۴۵٪
      دینی ۶۶٪

واسه من فک کنم خوب باشه
      الان هدفم ایناس
      ادب ۷۰٪
      عربی ۶۰٪
      دینی ۸۰٪
      زبان ۵۵٪
      من چرا وقت کم میارم تو عمومی ها؟؟ اصلا نمی تونم به زبان برسم، وسطای دینی تمام...

5. Top | #10610
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فقط بچه ها،اگر واقعا این وسط علاقه ای دارید به پزشکی و اینجور چیزا یچیزی بگم:
      پشیمونی بدترین حسیه که یه انسان میتونه تو تموم ادوار زندگیش تجربه کنه،فقط فقط و فقط جوری مسیرتون رو برید که اخرش پشیمون نباشید، چون بمحظ اینکه بفهمید که پشیمونید،دیگه ههیچوقت خودتون رو نمیبخشید،و این خودش بدترین عذابه..فقط سعی کنید پشیمون نباشید.پشیمونی از کارایی که وقتش بود و نکردید،مثل خوره لحظه لحظه زندگی رو تباه میکنه!
      I'm coming

6. Top | #10611
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      من چرا وقت کم میارم تو عمومی ها؟؟ اصلا نمی تونم به زبان برسم، وسطای دینی تمام...
      باید ببینی چرا وقت کم میاری؟ تسلطط کمه یا سرعتت مشکل داره اگر تسلطیه که باید زیاد بخونی تا سوال دیدی جوابش ذهنت بیاد، اگرم سرعته خودتو مجبور کن ب خودت تلقین کن سریکساعت باید هر4درس رو سوالاش رو یکبار خونده باشی یا سرعت خوندن سوالو بالا ببر،سوالا رو دوبار خوانی نکن همون باراول بادقت بخون و دنبال جواب بگرد
      I'm coming

7. Top | #10612
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب از زمان های نقصانی استفاده کن
      و اینکه رو یه سوال کلید نکن که باید حل شه
      متن عربی نگهدار بعد اتمام دور اولت
      بعضی سوالا رو بلدی اما وقت گیره باید گذشت
      اینجوری وقتت نسبتا کافیه
      وقت عمومیا در کل کمه ۱۰۰ سوال و ۷۵ دقیقه
      پس باید مدیریت کنی شدیدا دقیقه ها از دستت در نره

8. Top | #10613
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم نمیدونم چرا فقط تا کلوز زبان میرسم و وقت تمام.....با اینکه حساب کردنی میبینم عربیو از وقت خودش هم کمتر زدم و دینی هم یک یا دو دقیقه بیشتر اما باز نمیشه..جور در نمیاد البته از یه طرفی خودمو قانع میکنم که شاید دلیلش اینه که هنوز شروع نکردم به کنکور زدن و اگه چند تا کنکور بزنم دستم راه میفته ...راستی دوستان میدونم بی ربطه سوالم ...ازمون قلم چی شروعش 8 یا 8:30؟سه تای اخرو ثبت نام کردم .چند ماه پیش که میرفتم خود ساختمون مرکزی میرفتم فک کنم این سه تا جای ددیگه باید برم

9. Top | #10614
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در پاسخ به دوستی که فرمون وقت کم میارن برای عمومیا:
      اول این که تکنیک زمان نقصانی استفاده کنید
      دوم هم این که چون اهمیت و ضریب دینی بیشتر از عربی هست بعد از ادبیات برید سراغ دینی
      این درس هم ساده تره و وقت کمتری میگیره در صورت تسلط البته و ضریبش هم از عربی بالاتره
      بعد از دینی برید سراغ سوالات ترجمه یا قواعد عربی...هر کدوم راحت ترید
      سوالات متن عربی هم اول اوناییش رو جواب بدید که نیاز به خوندن متن نداره
      در کل خوندن متن عربی و متنای زبان رو بگذارید برای آخر کار...
      (شرمنده نتونستم پیامتون رو پیدا کنم که ریپلای شه)

10. Top | #10615
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من رشته ام تجربیه
      اگه توی درس ریاضی و فیزیک تا 70 درصدشون رو تا الان یه دورخوندم ولی تست کم کار کردم و بعضی از فرمولاها یادم رفته
      به نظرتون .......!!!!
      از این به بعد مرور کنم یا
      سوالات 85 به بعد رو خوب مسلط بشم (جوری که اگه اون سوالا رو دوباره بدن درست بزنم ) با روش چند درصد میتونم بزنم؟؟؟

11. Top | #10616
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس96 نمایش پست ها
      سلام دوستان من رشته ام تجربیه
      اگه توی درس ریاضی و فیزیک تا 70 درصدشون رو تا الان یه دورخوندم ولی تست کم کار کردم و بعضی از فرمولاها یادم رفته
      به نظرتون .......!!!!
      از این به بعد مرور کنم یا
      سوالات 85 به بعد رو خوب مسلط بشم (جوری که اگه اون سوالا رو دوباره بدن درست بزنم ) با روش چند درصد میتونم بزنم؟؟؟
      ریاضی فیزیک ..... مثل بقیه درسا نیست که بگی یه دور خوندم ... ! :::: اگه این 70 درصدرو تست زده باشی و بیشترشو با فکر خودت حل کرده باشی ........ مطمئن باش خیلیا از فرمولا و نکات یادته ! :::: اون 30 درصد بقیه رو هم برو ..... بیشتر هم تستای کنکورو بزن یه جمع بندی خوب از کارت میمونه واست یادگار

12. Top | #10617
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نام خدا

امیدوارم زحمت های هیچکس بی نتیجه نمونه
      موفق باشید

13. Top | #10618
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      امروز
      3 ساعت زیست + 2 ساعت دینی + 1/5 ریاضی + 1/5 فیزیک +1/5 شیمی + 1 ساعت هم زبان که سر جمع شد 10/5
      سخنی از حضرت یاس: آدم همیشه تو محدودیت ها ستاره میشه

من بهش ایمان دارم.

14. Top | #10619
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه چی میگم .. خوب یاد بگیر و خوب حواستو واسش جمع بزن :: تو شرایط فعلی ... بیش از هرچی .... کیفیت مهمه ! >.. کیفیت کیفیت کیفیت ..... ! ..... رو کیفیت دقت و تمرکز خودت بیش از هرچی دیگه حواستو جمع بزن ...... 10 تا رو با کیفیت خیلی خوب کار کنی .... خیلی بهتر از 50 تست فله ای زدنه ! ::::: و بعدش حفظ آرامش ... ! ::: اساسن ....... بهترین جمع بندی تو شرایط فعلی ..... دقیق بودن و حفظ ارامشه ! :::
      ....................................
      یه مطلب دیگه بین داوطلبای کنکور .... کم و بیش ... هستش ... به خصوص بین دوستای نزدیک .... ! :: همین که گفته میشه چقدر خونده و چقدر پیشرفت داشته و .... ! ::: هرچند ظاهر امر میگه که دارم از روند پیشرفت کاریشون واسه هم میگن .... ولی در پس این ظاهر .... یه جور حفظ اعتماد به نفس خودش و ضعیف نشون دادن طرف مقابلش هست :::: خود طرف هم شاید متوجه این مطلب نباشه .... ولی بخای نخای ...... هستش ! ::::::: حتی ممکنه نزدیک ترین و صمیمی ترین دوستت هم این نوع رفتارو باهات داشته باشه ::::
      ...................................
      بیشتر رو بهتر شدن خودت کار کن ..... ! :::::: خودت خوب میتونی متوجه نقاط قوت و ضعف خودت بشی .... ::: به خصوص اینکه نقاط قوت و ضعف تو میتونه متفاوت از خیلیا دیگه باشه ! :: نقاط قوت خودتو بشناس و حفظ کن ... رو رفع نقاط ضعف خودت کار کن ! ::::
      ..............................
      صرفن جهت اطلاع !

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2017-05-19_1-05-03.jpg
مشاهده: 103
حجم: 18.5 کیلو بایت
      ممنون داداش
      این صرفا جهت اطلاع هم
      فکر کنم همه منتظر بودن که تو جواب بدی

15. Top | #10620
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      امروز فقط ۲ ساعت فیزیک‌ تونستم بخونم...
      انشاله از فردا ساعت مطالعه به حالت دیفالت برمیگرده.
      موفق باشین همگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن