خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 938 از 938 نخستنخست ... 838928937938
    نمایش نتایج: از 14,056 به 14,067 از 14067
    1. Top | #14056
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسایی که اینجا خوندن و تو تایم کم نتیجه گرفتن کیا بودن؟

2. Top | #14057
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامممم سلاممم من اینجا قول رتبه 2رقمی کنکور تجربی رو داده بودم . هنوزم پایه حرفم هستمم
      گفتم بیام اینجا هم تاپیکو بکشم بالا هم خودم بیام بالا و به درس خوندنه ی اوجی بدم .
      ی برنامه ریزی تا 18 اسفند دارم که باید تموم بشه حدودا ی ماه فرصت هست با وجود اینکه چند روزش واسه مهمونی اینا رفت اما تو ی ماه میتونم جمعش کنم.
      بیشتر برنامه رو انجام دادم و باید جمعبندی کنم . امروز میرم سراغ اون درسا و تستای تموم نشده .
      ی لیست کار هست تا اخر امروز تموم شده تحویل جناب کنکور میدم از الان شروع میکنم شب لیستم تموم شد میام)

3. Top | #14058
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی دو روزه دست راستم درد میکرد اما میتونم بازم بخونم احتمالا یا در رفته یا رگ به رگ شده از ی طرف هم مهمون داریم باید شرایطو هندل کنم . بعد از ناهار ی برنامه میچینم 100% امشب هم بیدارم و باید برنامه رو تموم کنم . ی برنامه 18 ساعته بعد ناهار میچینم و میرم له کنم این کنکورو

4. Top | #14059
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامی دوباره
      چالشم از همین حالا شروع میشه مهمونا فعلا رفتن بیرون شب میان تا اون وقت میخونم و حتی اگه بیان هم با یه معذرت خواهی میام سراغ درسم .
      ی لیست کار هست که باید تموم شه .
      زیست3 تا صفحه 41
      زیست پایه: گوارش.تبادلات گازها . قلب. تنطیم اسمزی. دنیای زنده.
      فیزیک پایه. جریان . مغناطیس.
      شیمی دهم . فصل 1 و2
      ریاضی . معادله و نامعادله . تعیین علامت . تابع و معادله درجه دوم . تابع گویا و عبارت های جبری.
      زمین شناسی . فصل1

این لیست کاریه که تا فردا شب وقت دارم تمومش کنم . کلا باید این فصلایی که نوشتم پوکونده شن .
      یعنی کلا هرچی نکته از فصلای بالا هست رو باید تمومش کنم . البته بگم ی سریاشونو باید مرور کنم .
      5ونیم استارته میریم تا فردا . یاعلی.

5. Top | #14060
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام صبح عالی متعالی
      امروز پاشدم که بترکونم . ی برنامه ریزی خفن کردم تا فرداشب حتما حتما حتما باید تمومش کنم و حجمشم زیاده تقریبا . اما باید تموم شه.
      الان میرم شیمی بخونم بعد میام میگم چه کردم

6. Top | #14061
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla. نمایش پست ها
      بچه ها کسایی که اینجا خوندن و تو تایم کم نتیجه گرفتن کیا بودن؟
      اینجا رو نمیدونم ولی یک الگوی فوق العاده برای شما اقای رستگار رحمانی هستن رتبه 1 کنکور که دقیقا از بهمن ماه شروع میکنن بعد دو سال خدمت سربازی تازه فقط هم به علت کمبود امکانات کتاب درسی رو می خونن
      در ضمن لازم نیست 3 صبح بیدار بشی پیش مشاور برو برنامه بگیر واجرا کن کنکور های سال قبل یا دوپینگ رو بخر واجرا کن شما که اینقدر مصممی
      موفق باشی

7. Top | #14062
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام و درود
      دیشب اومدم ی برنامه نوشتم . فوق العاده فشرده ست اما میدونم از پسش برمیام . یکی 10 تا 16 اسفند . یکی 18 الی 29 اسفند . یکی 1 الی 12 فروردین. یکی 14 الی 24 فروردین . تا 24 فروردین من کامل به برنامه ی کنکور میرسم و خوب و مفهومی کلااا تموم میکنم . از 25 تا 5 اردیبهشت جمعبندی و آزمون و مروره . بعدش کنکور اردیبهشت
      از 9 الی 28 اردیبهشت میشه 20 روز که بایددد عین چی بشینم و نهایی رو بخونم تو این 20 روز شده 2 تا 3 بار مطالبو واسه نهایی دوره میکنم . همزمانش روتین میذارم واسه مرور کنکوری
      خرداد ماه هم که امتحانه و من فقط مرور میکنم و سوال حل میکنم . و بازم کنکورو دوره میکنم و آزمون میدم .
      اینم از برنامه من .
      راستش دروغ چرا قرار بود 10 اسفند عالی بخونم و امروز هم عالی بخونم منتها تایمم رفت اما خب با برنامه فشرده ای که چیدم راحت راحت جبران میشه .
      دقیقا باید 42 روز ببخشیدا اما عین سگ بخونم و سختی بکشم و بعدش مسیرم سرازیریه و دختریم که منو به این میشناسن که رو حرفام جدیم و واقعا بخوام کاری رو انجام بدم هیچ چیزی جلو مو نمیگیره
      من اینجا قول رتبه 2 رقمی رو دادم و هنوزم پای حرفم هستم و قول دادم که برسم راستش از همون روز که قولو دادم خواستم روزمرگی اوضاع درسمو اینجا بگم اما فکر کردم شاید وقتم تلف شه .
      اما میبینم اگه بیام اینجا مصمم ترم و شاید بتونم انگیزه ای باشم واسه حداقل بچه های کنکور های سال های بعدی . که بگن اره هستن کسایی که خیلی جدی شروع کردن و رتبه 2رقمی شدن
      الان برنامه کوتاه مدتم رسیدن به برنامه تا 17 اسفنده اما خب یکم تایمم رفته میدونم اما شده با شب بیداری هم این تایم 10 و 11 اسفندو جبرانش میکنم .
      چالش های کوتاه مدت من :
      11 اسفند 6 ساعت مطالعه . مهلت21:35 تا 6:35
      12 اسفند 11 ساعت مطالعه مهلت 13:00 تا 1:00
      13 اسفند 18 ساعت مطالعه مهلت 5:00 تا 1:00
      14 اسفند 18 ساعت مطالعه مهلت 5:00 تا 1:00
      15 اسفند 18 ساعت مطالعه مهلت 5:00 تا 1:00
      16اسفند 18 ساعت مطالعه مهلت 5:00 تا 1:00
      17 اسفند 6 ساعت مطالعه مهلت 5:00 تا .....

با این برنامه راحت تموم میکنم لیستو . تو این مدت میتونم حدودا 100 ساعت درس بخونم . 17 اسفند عروسیه و روز استراحته . قشنگ میخوام بعد این تایمای فشرده برم خودمو خالی کنم
      بعد دوباره از 18 اسفند شروع میکنم تا 29 اسفند
      میدونم باید سخت باشه اما من خیلی سخت ترم من میتونم و مطمئنم میتونم و این فرصتو اصلا از دست نمیدم . الانم میرم 6ساعتو تا صبح بخونم که باید این مدت قشنگ بترکونم . انرژیم خیلی بالاست ظهر ی امگا3 و قرص آهن بعدش ی شام توپ بر بدن زدم و الان میخوام برم همه کتابارو جرواجر کنم . این 6 ساعت زمانسنجمو روشن میکنم و فردا صبح عکسشو میذارم . من برم شبتون خوش تا فردا صبح
      ویرایش توسط Mahla. : 12 اسفند 1402 در ساعت 00:10

8. Top | #14063
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام سلام برنامه امروز :
      زیست : دنیای زنده - گوارش - تبادلات گازی -
      فیزیک : اندازه گیری - ویژگی های فیزیکی مواد

میرم 10 ساعت بکوب تا شب میخونم . هدفم این نیست فقط این تموم شه میخوام مفهومی بترکونمش که دیگه هر سوالی ازین مباحث بودو رنده کنم . من برم شب میام

9. Top | #14064
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم هستم
      اردک‍‌‌ تک‍‌ تک‍ ،تک‍ اردک‍

10. Top | #14065
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاممممم صبحتون بخیرررر 4:00 بیدار شدم ی ورزش کردم و الان میرم برنامه امروزمو بترکونم . نمیدونم تا کی طول بکشه شاید حتی امشب هم واسه برنامه بیدار موندم تا تموم شه.
      الان میرم 3فصل ریاضی رو بخونم و تستاشو بزنم بعدش میام میگم چقدر خوندم فعلا

11. Top | #14066
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا ظهر اتمام فصل 1 شیمی 2
      بعد فصل 7 زیست 2
      تا جایی که برسم فصل 3 شیمی 2
      و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم...

12. Top | #14067
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سرماخورده بودم و نتونستم این دو روز هیچی بخونم
      پس امروز جبران می کنیم
      فصل 4 و 5 زیست دهم
      اتمام 7 یازدهم
      اتمام 3 شیمی یازدهم
      و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم...

صفحه 938 از 938 نخستنخست ... 838928937938

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 67 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 67 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن