خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 101 از 938 نخستنخست ... 91100101102111201 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,501 به 1,515 از 14067
    1. Top | #1501
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirali75 نمایش پست ها
      من فهمیدم امسالمم...مث پارسال...مث سال قبیلش داغووونم
      از الان میخونم واسه کنکور 96....
      شما هم اگه فکر میکنن ...خیلی داغونین
      فشار زیادی نیارین...
      برین آزاد
      یا پول ندارین بخونین واسه 96
      شمام یا انگیزتونو بیشتر کنید یا هم اگه انگیزه ندارین بروبچ این تاپیکو منحرف نکنین و لطفا پست ناامیدی نذارین و برای خودتون نگه دارین
      شاید حرفم چندان درست نباشه متاسفم اما خب بهتره دوستانو از دور درس خوندن و کنکور بیرون نیندازین
      چون نشون میده یا خیلی زرنگین و قصدتون رقیب کشیه
      یا هم واقعا ناامیدین و میخواین بقیه هم مث خودتون بشن
      در صورتیکه اینطوری نیستید دیگه ازین پستا نذارین برین یه تاپیک بزنین به اسم غمکده و اونجا پست ناامیدی بذارین
      بازم معذرت میخوام بابت حرفای رکم امیدوارم درک کنین و بد برداشت نکنین حرفامو

2. Top | #1502
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مقاله انگیزشی 50-60 روز مانده به کنکورکاری از جناب امین فرجی
      سلام.
      الان میدونی چند روز به کنکور مونده ؟
      بذار بگم. امروز 1393/02/1 هست. اگه کنکور 1393/04/06 باشه ( حدودا ) میشه 31 + 31 + 6 =68
      واقعا 68 روز مونده به کنکور. تازه ، اگه امتحان هم داشته باشی چند روز واسه اون از دست میدی . دو سه روز آخر رو هم که نباید درس بخونی و باید استراحت کنی . پس حدود 55 روز وقت داری ؟
      آماده ای ؟
      اگه آره که خوش به حالت.
      اگه نه …
      خیلی بد شد.
      یک خودکار و کاغذ بیار بذار کنارت.

اگه میخوای واست خوب بشه کارایی که میگم رو همین الان انجام بده.
      اول یک خودکار و کاغذ بذار کنارت.
      خوب.
      حالا با دستی که مینویسی روی کاغذ بنویس : هدفم از درس خوندن چیه ؟
      نوشتی ؟
      حالا با دست دیگت جواب بده.
      سوال بعدی رو بنویس : اگه درس نخونی چی میشه ؟
      نوشتی ؟
      حالا باز سوال بعدی رو بنویس : چقدر پدر و مادرت بهت امکانات دادن که درس بخونی ؟
      سوال بعدی : به نظرت میشه توی این 55 روز بتونی توی رشته دلخواهت قبول بشی ؟
      صبر کن…
      این جواب رو با همون دستت که سوال مینویسی بنویس .
      نوشتی ؟خوب. حالا اینا که میگم رو با دقت بخون.
      وقتی تو دست راستی و با دست چپ جواب میدی ، از نیم کره راست مغزت در اون لحظه داری استفاده می کنی ( اعمال سمت چپ بدن توسط نیم کره راست و اعمال سمت راست بدن توسط نیم کره چپ اداره میشه ) . تو در اون لحظه داری از یک نفر که درون تو هست استفاده میکنی.
      بله!
      اون کودک درونت هست. الان که تو توی سایت ما هستی ، اینو کودک درونت نگفته بیای. چرا کودک درونت نمیگه که ای فلانی بیا بریم توی سایت خورسند ، ببینیم چی داره . ولی این کودک درون بهت میگه که ای عزیزم ، بیا بریم نماز بخونیم. بیا بریم حرم. بیا بریم درس بخونیم.
      خیلی راستگو هست.حالا :
      من کاری نداریم که سوالات رو چی جواب دادی. ولی ؛ مهم سوال آخری هست. اعتماد
      مغز انسان مثه یک اقیانوس میمونه. یک اقیانوس بی کران. هرکسی اندازه یی از اون استفاده میکنه. یعنی یک نفر میاد از این اقیانوس یک استکان آب میکنه . یک نفر میاد یک بشکه آب میکنه. یک نفر میاد استخری رو آب میکنه. یک نفر انیشتن میشه و یک دریاچه رو آب میکنه. ولی تو چی ؟
      تو خودت بگو چقدر از این اقیانوس استفاده کردی ؟ به اندازه یک دریاچه بوده ؟
      چرا تو نتونی کل اون اقیانوس رو استفاده نکنی ؟
      مثه خورشید.
      آره. مثه خورشید. خورشید هم از اقیانوس استفاده میکنه. از کلش . البته این کار خورشید یک عیبی هم داره. خورشید باید کلی کلی زحمت بکشه ( حتی چند صد سال ) تا بتونه یک دریاچه رو خشک کنه . ولی اقیانوس رو چی ؟
      بعضی ها وقتی از یک نعمتی استفاده میکنن ، سعی میکنن اون نعمت فقط مال خودشون باشه . ولی بعضی ها مثه خورشید ، اونو با بقیه تقسیم میکنن. واسه همینه خورشید بزرگه.
      گفتم نعمت.
      نعمت چیه ؟ میتونی بگی ؟
      **اممممم. بذار فکر کنم.
      ای بابا . فکر کردن نداره بگو دیگه.
      **آقا اجازه. نعمت زمینه. میوه ها . دریا . کوه . طبیعت.
      خوب خوب خوب. صبر کن ببینم.
      تو که همش داری طبیعت رو میگی. بگو نعمت طبیعته.
      **آره دیگه آقا . طبیعته دیگه. چیز دیگه ای هم هست ؟؟؟؟
      بله که هست. بزرگ ترین نعمت انسان که توی معارف هم میخونی چیه ؟ اختیار و تعقل
      بله. تعقل.
      تعقل یعنی همه چیز . همین الان که تو داری این مقاله رو که من نوشتم و بعد گذاشتم توی سایت khorsandm.ir رو میخونی ، یک لحظه فکرشو بکن. اگه عقل نبود ، آیا این کامپیوتر بود ؟ آیا اینترنت بود ؟
      نه دیگه. نبود.
      **حالا اینا چه ربطی داشت به کنکور ؟ ما میخوایم ببینیم که میشه توی 50 -60 روز دانشگاه دلخواه قبول بشیم یانه .
      ربطش میدم. ( با سیم رابط (!!!
      ببین یک ضرب المثل هست ( نمیدونم کجاییه ) میگه غیر ممکن ، غیر ممکنه .
      بذار با یک نمونه خوبشو بگم.
      اون روز داشتم با محمدرضا حرف میزدم. ( خورسند رو میگم ) . میگفت زنگ زده به آقای سلیمانی ( فکر میکنم مشاور باشه ) . و از حرفایی که اون آقا زده تعجب کرده بود. میگفت اون آقا گفته که یک نفر بعد از 10 سال از اردیبهشت شروع کرده به درس خوندن ، و تونسته رتبه 350 بیاره .
      میدونی این حرف یعنی چی ؟
      یعنی یک انسان اینقدر توانایی داره.
      خدا شاهده این ضرب المثل خیلی درسته که میگه (( خواستن توانستن است ))
      تاحالا چقدر از عمق وجودت خواستی درس بخونی ؟؟ چقدر از عمق وجودت خواستی یک درسی رو بفهمی ولی نفهمیدی ؟
      اصلا امکان نداره. وقتی تو قصد یک کاری کنی ، و اون کار از تو برتر باشه ؟؟؟؟؟ خنده دار نیست ؟ ! من کلی میخندم . وقتی خودم هم کنکور داشتم مثه تو بودم. ولی الان دارم میخندم. میگم ای بابا. این کنکور هم چقدر مارو مسخره کرده بود.
      باور کن

3. Top | #1503
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      دوستان یه سوال ازتون دارم لطفا همه جواب بدن اونم صادقانه چیزی که واقعا باورش دارن
      در ضمن انگیزه دارما گفتم که در جوابم پست انگیزشی نذارین فقط یه نظر خواهیه
      خب حالا سوال:
      به نظرتون میشه تو ۵۸روز خوند واسه کنکور و اینکه تقریبا از صفر شروع کنی و در نهایت پزشکی جایی مث تبریز قبول شی که حدودا رتبه زیر ۱۰۰۰ میخواد؟؟؟؟

خب حالا یه سوال دیگه در واقع اینجا ازتون کمک میخوام
      فیزیک پیش۲ رو چطور و از کجا میخونین؟
      من کلا از فصل سه به بعد صفرم اومدم شروع کنم اول فصل۷ رو بخونم بعد نیم ساعت که دیدم هیچی نمی فهمم حوصلم سر رفت واقعا شده برام یه معضل
      و اینکه کاربرد مشتقو از کجا و چطوری میخونین؟اینم معضل دومم
      خب ممنون میشم جواب بدین شمام بچه ی خوبی باشین و جواب بدین!!!!!

راستی زهرا خانوم ازت ممنونم پیشنهاد خیلی خوبی هم بهم دادین تا حالا اینطوری بهش فکر نکرده بودم و انگیزم بیشتر شد واسه خوندن مرسی
      Hi Bro

سوال اول : اول اینکه هیچکدومه ما صفر مطلق نیستیمو خیلی بیشتر از این ک خودمون فک میکنیم حالیمونه
      فک میکنم خیالت باید بابت درسای سوم راحت باشه چون معدل بالایی تو نهایی آوردی و این نشون میده ک تسلطت بالاست و فقط نیاز ب ی مرور دقیق داری
      و مباحث پیشم ک تازه خوندی و هضمشون برات خیلی اسونتره
      میمونه کتابای سال دوم ک باید ی یادآوری اساسی بشن!
      خب حالا 58 روز وقت داری و این
      کل کارایی ک باید بکنی
      میبینی ک زیادم سخت نیست و میرسی ک مرورم کنی..
      رسیدن ب پزشکی یعنی ب بیشتر مباحث مسلط باشی
      ک با این کارایی ک تو این 58 روز انجام میدی میشی..
      فقط یخده پشتکارو سماحت قاطی کارات کن ک زیر 1000 رو شاخشه

سوال دوم : من کلا پیش 2 رو کلاس نبودم! و الان یکم مشکل فهم دارم

روش من اینطوریه ک اول کتاب درسی و دقیق میخونم و سعی میکنم بفهممو درک کنم(البته بسختی
      )
      بعدش جزوه ی معلم ک از دوستم گرفتم و بعدش درسنامه ی گاج.. و در آخر چن تا تست آموزشی
      بعد اینا دیگ آمادم ک تستای کنکورو بجوم..

سوال سوم : در مورد ریاضی هیچ نظری ندارم.

4. Top | #1504
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      ارمیا فقط ی چیزی بهت میگم
      که شاید مخاطبش کسای دیگه هم باشن
      حتی خود من
      از الان تا شب حدودا 10 ساعت وقت داری
      هم برا این زمان تا کنکور
      و
      هم برا بقیه زندگیت
      بشین ببین با خودتت چند چندی
      چی میخوای
      کی هستی
      کی میخوای بشی
      میخوام انقدر جواب این سوالا تو ذهنت واضح باشه
      که تا اخرش بری
      تا اخرش درخشان
      و سوزان
      نه مثل ی اتیش
      که بود و نبودش به خودش بستگی نداره
      و یا خاموشه یا روشن
      مثل خورشید
      مداوم
      بزرگ
      خودکفا
      سخاوتمند

توضیح(تجربه ریپلای دوست خسته ام خسته):این صحبت ها را بدلیل خط اولت نوشتم
      دوستان یه سوال ازتون دارم لطفا همه جواب بدن اونم صادقانه چیزی که واقعا باورش دارن
      خب حالا سوال:
      به نظرتون میشه تو ۵۸روز خوند واسه کنکور و اینکه تقریبا از صفر شروع کنی و در نهایت پزشکی جایی مث تبریز قبول شی که حدودا رتبه زیر ۱۰۰۰ میخواد؟؟؟؟
      یه لحظه انگیزت کمه 10 مین بعد زیاد و پست انگیزشی
      خودت باور کن
      ویرایش توسط Mr.mTf : 28 اردیبهشت 1395 در ساعت 14:13

5. Top | #1505
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب حالا سوال:

خب حالا یه سوال دیگه در واقع اینجا ازتون کمک میخوام
      فیزیک پیش۲ رو چطور و از کجا میخونین؟
      من کلا از فصل سه به بعد صفرم اومدم شروع کنم اول فصل۷ رو بخونم بعد نیم ساعت که دیدم هیچی نمی فهمم حوصلم سر رفت واقعا شده برام یه معضل
      و اینکه کاربرد مشتقو از کجا و چطوری میخونین؟اینم معضل دومم
      خب ممنون میشم جواب بدین شمام بچه ی خوبی باشین و جواب بدین!!!!!

راستی زهرا خانوم ازت ممنونم پیشنهاد خیلی خوبی هم بهم دادین تا حالا اینطوری بهش فکر نکرده بودم و انگیزم بیشتر شد واسه خوندن مرسی
      در مورد سوال اولی ...
      شما دقیقا مث مدیر مکتبستانی (!!!) ایشونم حدودا پنج ماه مونده ب کنکور اول میپرسید میشه بعدش جواب خودشو میداد ک اره اونم فقط با برنامه من (برنامه 4ماهه تا کنکور)..
      بعد 1.5ماهی ک گذشت بازم پرسید میشه بعدشم خودش جواب داد آره چرا که نه البته با برنامه 2.5 ماهه من
      فک کنم اینروزا هم میخواد یکم بیشتر از سر و ته برنامه 2.5ماهش بزنه بشه برنامه 1 ماهه واس رسیدن ب پزشکی...
      الان شمام می پرسی بعد خودت جوابشو در قالب متن میذاری
      سوال دوم فیزیک پیش 2...
      1: جزوه دبیر( د.عباسلو) هم مختصره هم مفید..
      2:ولی من خودم از رو معجزه فیزیک مهروماه میخونم البته فقط پیش2 رو ک اونم هم مختصره هم مفید هم سوالای 90ب بعد رو داره خیلیم خوب متوجه میشم...
      و سوال سوم...
      ی دبیر داریم بنام( ع. حسن زاده) ک جزوش خعلی توپه البته اگه حوصله داشته باشی ک بخونی...
      و بنظرم کاربرد مشتقو نمیشه مث فیزیک پیش2 از رو کتاب جمع بندی خوند..
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

6. Top | #1506
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

در مورد سوال اولی ...
      شما دقیقا مث مدیر مکتبستانی (!!!) ایشونم حدودا پنج ماه مونده ب کنکور اول میپرسید میشه بعدش جواب خودشو میداد ک اره اونم فقط با برنامه من (برنامه 4ماهه تا کنکور)..
      بعد 1.5ماهی ک گذشت بازم پرسید میشه بعدشم خودش جواب داد آره چرا که نه البته با برنامه 2.5 ماهه من
      فک کنم اینروزا هم میخواد یکم بیشتر از سر و ته برنامه 2.5ماهش بزنه بشه برنامه 1 ماهه واس رسیدن ب پزشکی...
      الان شمام می پرسی بعد خودت جوابشو در قالب متن میذاری
      سوال دوم فیزیک پیش 2...
      1: جزوه دبیر( د.عباسلو) هم مختصره هم مفید..
      2:ولی من خودم از رو معجزه فیزیک مهروماه میخونم البته فقط پیش2 رو ک اونم هم مختصره هم مفید هم سوالای 90ب بعد رو داره خیلیم خوب متوجه میشم...
      و سوال سوم...
      ی دبیر داریم بنام( ع. حسن زاده) ک جزوش خعلی توپه البته اگه حوصله داشته باشی ک بخونی...
      و بنظرم کاربرد مشتقو نمیشه مث فیزیک پیش2 از رو کتاب جمع بندی خوند..
      شاید مدیر مکتبستانه
      بنظر من درسی که اصلا پیش زمینه نداره و تو کلاسش نبوده نخونه
      حالا این قضیش با درسی که حداقل سر کلاس نشسته و یا کمی مطالعه داشته فرق داره
      بهتره رو نقاط قوتت کار کنی قیدش
      در مورد ریاضی هم الان با جمع بندی سروش معینی میشه مباحثی که هیچی نخوندی هم راه بندازی خودت رو
      عالیه
      ی سر بزن ادیس
      http://kheilisabz.com/books-category...%D8%AF%DB%8C-2

7. Top | #1507
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آهان در مورد پست خودمم خندم گرفت گفتم پست انگیزشی نذارین خودم گذاشتم
      راستش داشتم تو انجمن واسه خودم ول میگشتم متنو قبلا خونده بودم دوباره دیدمش گفتم بذارم شمام مستفیض بشین

8. Top | #1508
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

شاید مدیر مکتبستانه
      بنظر من درسی که اصلا پیش زمینه نداره و تو کلاسش نبوده نخونه
      حالا این قضیش با درسی که حداقل سر کلاس نشسته و یا کمی مطالعه داشته فرق داره
      بهتره رو نقاط قوتت کار کنی قیدش
      در مورد ریاضی هم الان با جمع بندی سروش معینی میشه مباحثی که هیچی نخوندی هم راه بندازی خودت رو
      عالیه
      ی سر بزن ادیس
      دسته بندی محصولات جمع بندی | انتشارات خیلی سبز
      ار کجا میدونین تو کلاسش نبوده؟؟؟
      در مورد لینک هم ممنون میخاستم خودمم برم ک راحتتر شد

9. Top | #1509
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش داشتم تو انجمن واسه خودم ول میگشتم متنو قبلا خونده بودم دوباره دیدمش گفتم بذارم شمام مستفیض بشین
      من که خیلی مستفیض شدم
      و من مطمین هستم شما پزشکی قبول میشید
      فقط ب نظرم بشینید ببینید چی باعث میشه حوصله تون نشه بدرسید و انگیزتون کم میشه
      من خودم فهمیدم موزیک و نت
      ادم خود ب خود وارد نت که میشه نه فقط انگیزه اش واس درس واسه بقیه کار های دیگه اش هم کم میشه ... و دقیقا چیزی که گریبان گیر من بود

من قول میدم شما قبول میشید
      کتبا
      امضا هم میدم
      (یکی بیاد از این قولا به منم بده )

10. Top | #1510
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      من که خیلی مستفیض شدم
      و من مطمین هستم شما پزشکی قبول میشید
      فقط ب نظرم بشینید ببینید چی باعث میشه حوصله تون نشه بدرسید و انگیزتون کم میشه
      من خودم فهمیدم موزیک و نت
      ادم خود ب خود وارد نت که میشه نه فقط انگیزه اش واس درس واسه بقیه کار های دیگه اش هم کم میشه ... و دقیقا چیزی که گریبان گیر من بود

من قول میدم شما قبول میشید
      کتبا
      امضا هم میدم
      (یکی بیاد از این قولا به منم بده )
      من بدم؟؟

11. Top | #1511
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      شروع کننده ی تاپیک الان از کدوم رشته در اومده

12. Top | #1512
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      یه سوال
      شروع کننده ی تاپیک الان از کدوم رشته در اومده
      پزشکی

13. Top | #1513
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آهان اینم بگم بعدش برم با سرماخوردگی مبارزه کنم البته به لطف دعاهای خالصانه شما!!!!!! یکم بهترم از صب فقط دارم چای شیرین میخورم گرسنمه اما نمیتونم بخورم
      اما نهارمون قرمه سبزیه بمیرمم میخورم هرکی میخواد آدرس بدم بیاد تعارف نکنینا
      اولا از همتون ممنونم که وقت گذاشتین جوابمو دادین دم همتون گرم
      ثانیا به نظر من که فیلسوفیم واسه خودم!!!! هرکی شروع کنه و با درس خودکشی کنه پزشکی رو شاخشه بین ایران و تبریز و اینا متغیره که حالا کدوم دانشگاه بره
      و اینکه اینو بهتون قول میدم
      اما مشکلی که هست اینکه شروع کنی یعنی تنبلی رو بذاری کنار این خودش یه بحث جداست که در حوزه ی اطلاعات من نیست چون خودمم بسی تنبلم راهکاری هنوز پیدا نکردم چطوری ۱۵ ساعت بدرسم
      یافتم اطلاع خواهم داد
      خب دیگه کاری باری؟
      فعلا تا هر وقت اومدم!!!!!

14. Top | #1514
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برادر جان بخووون دست دست نکن که ثانیه ها دارند میگذرن، يادمه دبیرستان ک بودم سرایدار مدرسه مون خونه کنج حیاط مدرسه بود،دختری داشت ک در همون مدرسه درس میخوند، اون دختر شاگرد اول کلاس بود،رشته ادبیات،همه نمراتش 20سال اولم با رتبه عالی تربیت معلم قبول شد، شاید از نظر ما رشته های تجربی و ریاضی ادبیات آسون باشه اما باید بدونید اونم سختی داشته،،، اما با برتری با 20بودن با موفقيتش زحمات پدرومادرش رو جبران کرد،کاری کرد ک همه به والدینش بگن شماها والدین فلان شاگرد ممتاز هستید،،، نه اینکه بگن فلان شاگرد دختر آقای دکتر /خانم دکتر خانم آقا معلم فلان کارمند است ،میفهمید چ میگم،،افتخار آفرین باشید ن این افتخارات خانواده باعث غرور بشن و بزارن صفر بمونیم،خوشبختی تصادفی نیست، بلکه ساختنی است......امیدوارم این 58روز سختی باعث بهترین روزای عمرمون بشه

15. Top | #1515
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آهان اینم بگم بعدش برم با سرماخوردگی مبارزه کنم البته به لطف دعاهای خالصانه شما!!!!!! یکم بهترم از صب فقط دارم چای شیرین میخورم گرسنمه اما نمیتونم بخورم
      اما نهارمون قرمه سبزیه بمیرمم میخورم هرکی میخواد آدرس بدم بیاد تعارف نکنینا
      اولا از همتون ممنونم که وقت گذاشتین جوابمو دادین دم همتون گرم
      ثانیا به نظر من که فیلسوفیم واسه خودم!!!! هرکی شروع کنه و با درس خودکشی کنه پزشکی رو شاخشه بین ایران و تبریز و اینا متغیره که حالا کدوم دانشگاه بره
      و اینکه اینو بهتون قول میدم
      اما مشکلی که هست اینکه شروع کنی یعنی تنبلی رو بذاری کنار این خودش یه بحث جداست که در حوزه ی اطلاعات من نیست چون خودمم بسی تنبلم راهکاری هنوز پیدا نکردم چطوری ۱۵ ساعت بدرسم
      یافتم اطلاع خواهم داد
      خب دیگه کاری باری؟
      فعلا تا هر وقت اومدم!!!!!
      آقا ارمیا،،، منم 3روز سرما خوردم روز اول ک خیلی حالم بد بود اما دارو هامو سروقت ک خوردم از خودم مراقبت کردم خوب شدم،روز دوم بهتر و امروز عالی هستم،،،،،یاااااادت نره اگه تلاش نکنی یکی دیگ تو دانشگاه مورد علاقه ت جاتو میگیره، تلاش کن جایگاه اصلی زندگیتو پیدا کنی تا از خودت راضی باشی وگرنه اگه اونجا که میخاستی نباشی هيچوقت آرامش نیست مثل رشته های دیگ که علاقه نداری،،از خود رضایت مند بودن بهترین شادی زندگیه

صفحه 101 از 938 نخستنخست ... 91100101102111201 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن