خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما نظرتون چیه؟؟

رأی دهندگان
    44. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • تا عید تموم کن

7 15.91%
    • با برنامه قلمچی برو

22 50.00%
    • با برنامه خودت برو

13 29.55%
    • با سیار برنامه ها (توی پاسختون تو پایین بگین)

2 4.55%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که خودم تاعید همه درساروتموم می کنم بعدعیدم یه جمع بندی کلی می کنم

2. Top | #32

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زود تموم کردن مهم نیست تا حالا نشنیدم هیچ مشاوری بگه باید تا عید درساتون و تموم کنید پشتیبان من که هشدار داده با برنامه کانون پیش برم وگرنه موفق نمیشم

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا منم این پرسشو داشتم که قبل عید یا با قلم چی؟؟ ولی نمیشه تموم کرد تا قبل عید اگرم تموم شه بی کیفیته شاید عمومیا بشه.....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      والا منم این پرسشو داشتم که قبل عید یا با قلم چی؟؟ ولی نمیشه تموم کرد تا قبل عید اگرم تموم شه بی کیفیته شاید عمومیا بشه.....
      تموم کردن عمومی ها قبل از عید فایده زیادی نداره، باید به طور منظم خونده بشن، حتی نزدیک کنکور ساعت مطالعه عمومی نسبت به قبل باید بیشتر بشه.
      با این اوصاف چرا باید به خودمون فشار بیاریم و عمومی ها رو تموم کنیم؟ خودش پیش میره دیگه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستش من تقریبا اخصتاصیارو تموم کردم ، به کم مونده که اونم یه هفته به عید تمومه (خیلی هم با کیفیت خوندم)
      البته من کلا عمومی نمیخونم تا عید
      به نظرم اگه رشته تجربی هستین ، زیستو شیمیو تا عید تموم کنید ، بقیه هم متناسب با اوضاع خودتون تنظیم کنید
      یکی از دوستان گفته که مشاورای قلمچی از ما بهتر کارشون رو بلدن ، در جوابشون باید بگم که برنامه کانون کاملا عمومی هست و برای کل دانش آموزا اوکی شده ، پس شاید کسی بتونه برا خودش بر اساس ویژگی های خودش اونو تغییر بده و نتیجه هم بگیره
      شما باید برنامه عمومی قلمچی رو خودتون اختصاصی کنید

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من كسي كه معدل پايين داره بهتره قبل عيد تموم كنه مثل من.شايد بعد عيد يه زلزله اي چيزي اومد يا مثل الان من خونه خراب شد.يا خداي نكرده يكي از نزديكاشو از دست دادبازم مثل من .حادثه خبر نميكنه.اگه كسي پايه خيلي قوي داره از عيد هم بخونه ميتونه رشته مورد علاقش قبول بشه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عید؟؟؟

مگر اینکه معجزه بشه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم تا عید اختصاصی هارو میبندم غیر فیزیک پیش .فقط فقط بخاطر اینکه استرسم اونور سال کم شه و اینکه برا جمع بندی زمان بیشتری لازم دارم چون وسواسیم.همین

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ریسک بزرگیه . بنظرم هر چی سر جای خودش خب میشه ی درس در حد پرو فسیونال جمع بشه مثلا تا 20 فروردین. ولی بال اجبار و عجله ای تا عید سریع تموم شه بی کیفیت و بعد ادم دل چرک باشه و مجدد وقت بیشتری بزاره و جمع بندی رو از دست بده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حقیقتش اینه چهارمیایی که فقط اخرهفته میتونن بالای10ساعت بخونن یهوتوعیدمیرسن بهدوهفته تعطیلی.بخاطرهمین بهش میگن طلایی.وگرنه جزاب وهواکه چیزی عوض نمیشه.اکثرپیشرفت هاوالبته بریدناهم توهمین دوره هست.وچیزیکه باعث میشه همه سعی کنن تااونموقع تموم کنن مقایسه خودبابقیس واسترس گرفتنشه.یماه هم براجمع بندی کافیه ویه هفته براکنکورزدن.من اینوازکلیمشاورشنیدم.خودمن که دارم این حرفومیزنم خودموکشتم تابتونم تاعیدباکیفیت تموم کنم.خبازم بعضی نکات یادم نیس امایکوچولوهم استرس ندارم.چون بادوروزدرس دوماه قشنگ یادم میفته.
      من یه پسری میشناختم ازهمین دوران خیلی بخودش فشارآوردتااردیبهشتم همه روعالی خوندامایهوبرید.تاروزکنکور درست نشد.اونقدخسته بودکه نموندیسال رفت آزادیه رشته گمنام.همگی موفق باشیم.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا عید تموم کن بعدش چکار کن!؟ تست بزن فقط؟ 3.5 ماه مرور ؟
      فکر نکنم درست باشه ، خودم تصمیم دارم از عید تا اردیبهشت قشنگ همه دروسو یه دور کنم ، خرداد مرور + جمع بندی تا شب کنکور
      البته نمیدونم درسته یا نه ولی فکر می کنم زود که تموم کنی ( مثلا تا عید )بعدش یکم از درس مجبوری فاصله بگیری و خوب نیست
      خوبی بعد عید اینه ساعات مطالعه رو میشه تا 12.13 ساعت افزایش داد ...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این تاپیک برعکس بسیییییاری از تاپیک ها چقدر به آدم امید و روحیه میده

مرسی بچه ها
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها
      به نظر شما درسته که تا عید درس ها رو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اینکه با برنامه قلمچی پیش بریم خوبه ؟؟ کدوم منطقی تره؟؟؟ شما چکار کردید؟؟؟(میکنید))) لطفا راهنمایی کنید

مگه جنگه داداش ! ما تا وسطا فروردین هنوز دیفرانسیل کلاس میرفتیم انتگرال یاد میگرفتیم ، اینطوری بخوای هی زور بزنی تا عید تموم کنی کیفیت خیلی وقتا قربونی میشه ! خیالت راحت وقت هست تست زدن و جمع بندی اندازه یادگیری وقت نمیگیره ، فقط عید به بعد دیگه تکلیف حذفیاتتو باید مشخص کرده باشی، خیلیم مهمه چون بعد عید دیگه وقت تلف کردن ظلم ب خودته ، من خودم با برنامه قلمچی پیش رفتم شکر خدا از صفر صفر تونستم 3رقمی بیارم پارسال راضیم هستم
      .Human, Developer, Innovator

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن