خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پیش دانشگاهیا شما بعد عید مدرسه میرید یا نه ؟

رأی دهندگان
    95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

15 15.79%
    • خیر

59 62.11%
    • یکی درمیون کلاسا رو میرم

21 22.11%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 80
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بعد عید مدرسه میرید یا نه ؟ ( نظرسنجی )

سلام بعد عید شما مدرسه میرید یا نه ؟ ( حتما در نظرسنجی شرکت کنید )

یه سوالی هم داشتم : اگه مدیر مدرسه گیر بده که حتما باید بیاید مدرسه و ما نریم و اون لج کنه نهایت کاری که میتونه برعلیه ما انجام بده و بیشترین صدمه رو به ما بزنه چیه ؟!!! از لحاظ نمره ای که فک نکنم کاری بکنه چون هم نمره هام خوبه هم اینکه اگه خیلی لج کنه و نذاره معلما نمره بالا بدن وقتی دیگه تو دانشگاه خوب قبول بشم دیگه نمیتونه کاری کنه بالاخره رئیس آموزش پرورش و امام جمعه و اینا نمیذارن بندازتمون !!!

من خودم شخصا اگه بکشنمم دیگه بعد عید مدرسه نمیرم کلی درسای پایم مونده که خوب نخوندم مدرسه هم که میرم نصف روزم میسوزه کار خاصی هم نمی کنیم .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

ما که سال چهارم کل بچه های تجربی و ریاضی مدرسمون هماهنگ کردیم دیگه بعد از عید نرفتیم اگه بچه هاتون پایه باشن هیچ موشکلی پیش نمیاد اما اگه نخاله داشته باشید همتون گیرید

فعلن ...!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

ما که سال چهارم کل بچه های تجربی و ریاضی مدرسمون هماهنگ کردیم دیگه بعد از عید نرفتیم اگه بچه هاتون پایه باشن هیچ موشکلی پیش نمیاد اما اگه نخاله داشته باشید همتون گیرید

آخ آخ از این نخله ها!!!خدا نصیب گرگ بیابون نکنه!!!

ماهم چن تا نخاله دارم تازه تمام معما به ما گفتن درستون تا بعد عید طول میکشه.ولی من که به شخصه نمیرم مدرسه جز اون درسایی که میدونم نرم ضرر میکنم وگرنه من که در کل مدرسه رفتنم وقت تلف کردنه .هیچ کدمشو گوش نمیدم
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      خب چرا میرید سر کلاس ولی گوش نمیدید؟؟؟

به نظرمن اینجوری اصلا فایده نداره......بشینید خونه خودتون بخونید....هیچ اتفاقی هم نمیوفته.....مگه کارنامه ترم یکو نگرفتید؟؟؟

خب معلما چیکار کردن؟؟؟امن زمین سر کلاسش نرفتم مستمرمو 12 داد!!!البته نمیتونست بیشتر کم کنه!!چون پایانی 20 گرفتم تا سوزش در آد!!!خخخخ

کلیم تهدید کرد درستو حذف میکنم و .... آخرشم هیچ کاری نکرد.....

ته تهش بهتون مستمر کم میدن که چه اهمیتی داره؟؟؟شما معدلت 20 باشه ولی بمونی پشت کنکور چه فایده داره؟؟ولی حالا 15 شو ولی برو یه دانشگاه خوب........

ما تا اخر اسفند بشتر نمیریم.....ولی من تا ازمون بعدی کانون(9 اسفند) بیشتر نمیرم......
      چون اکثر درسا یا تموم شدن یا تموم میشن یا کلاسشون ارزش رفتن نداره!

هیچ کسیم هیچ کاری نمتونه بکـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــنه!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ما که تمومیم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ما سالای قبل مدیرامون خیلی خوب بودن و خیلی با چهارمیا همکاری می کردن اما امسال افتادیم گیر یه مدیر بد قلق که البته قبلا هم معلم ادبیاتمون بود خیلی سختگیریای الکی میکنه یعنی یه سره رو اعصابه شاید الآنم این پست منو بخونه چون معمولا هرچی پشت سرش میگمیمو دودقه بعد میفهمه ! ولی مهم نیس آب از سر من یکی که گذشته . خداوکیلی تز فکری رو ببین میگه شما اگه نیاید اولیا هم میگن ماهم نمیایم حالا ما بشینیم دوساعت براش بگیم بابا شما باید مثل مدیرای قبلی به بقیه بفهمونید قضیه چهارمیا با بقیه فرق داره مگه میفهمه ! میگه نه قانون مدرسه اینه که تا آخرش بیاید رئیس آموزش و پرورش منطقه گفته زیاد به چهارمیا سخت نگیرید اینا به حد کافی استرس دارن شما دیگه بهش اضافه نکنید ولی نه مرغ این بابا یه پا داره و اونم رعایت قانونای من درآوردیه که فقط و فقط به ضرر دانش آموزه . امسال من فقط کلاسای عمومی به دردم خورد چون تو خونه ماهی دوروز بیشتر عمومی نمیخونم تو کلاس که گوش بدم یادم میمونه ولی تخصصیا رو که خودم تو خونه با دی وی دی و کتاب همشو خوندم .
      ( کورش کبیر )

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو معلما هم ادم معلم خوب داره معلم ناجورم داره مثلا معلم دیفرانسیل ما آقای صدوق یا معلم زبان ما آقای بهرامی که رتبه ی 11 کنکور زبان هم بودن خیلی انسان های روشنفکری هستن و هم خیلی خوب درس خودشونو میدن و علمشون زیاده هم اینکه با بچه ها رفیقن و اصلا کاری به دیر یا زود اومدن ما ندارن فقط میگن درصداتونو بالا بزنید مهم نیس بیاید سر کلاس ما نیاید ( البته زبونی نمیگن نیاید که مدیر به پر و پاشون بپیچه ولی اخلاقشون خیلی خوبه ) ولی بعضی دیگه از معلما هم مثل معلم شیمیمون که دکترا هم داره میگیره و کارشناسیشو از صنعتی شریف گرفته خیر سرش اسمشم دوس دارم بگم آقای کریمی اصلا همکاری نمیکنه یعنی هنوز مثل این معلمای ابتدایی و راهنمایی برا نیاوردن کتاب منفی میده یا مثلا میگه فلانی ادامشو بخونه !!! یا مثلا اگه 5 دقه دیر بریم سر کلاس میگه برو با معاون بیا !!! یعنی کارایی بچه بازی که در حد و اندازه یه معلم پیش دانشگاهی نیس .
      ( کورش کبیر )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با شاگرد زرنگا و خوبای کلاستون برید و با مدیرتون توافق کنید که میخاید برید بخونید،درضمن اولیاء توم فراموش نشه.....اگه دیدین هم نمیشه تا ساعت 10 برید مدرسه و بعدش بپیچونین
      پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 28 بهمن 1392 در ساعت 00:59

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آدم از اول نره بهتره اینه که بره بعد بپیچونه . مدیر ما اگه با حرف و منطق و استدلال کوتاه میومد باید تا الآن زیر استدلالا و منطقای من کمر خم میکرد مشکل اینجاس که استدلال اون فقط قانونه !!!
      تصمیممو قطعی گرفتم نمیرم مدرسه ته ته ته تهش یه معلما که خیلی بام لج داره و درسشم خیلی ضعیفم و کلا درسشو کنار گذاشتم برا کنکور نهایتش مستمر نمیده و میفتم که اونم تک ماده میکنم مهم اینه که میخوام رتبه زیر 2000 بشم چه اهمیتی داره یکی دوتاشو هم تک ماده کنم اینا که ارزشی نداره ( البته فک نکنم معلمامون اینکارو بکنن چون نوبت اولم هرجوری بود همه رو به 10 رسوندن ولی ته تهشو گفتم )
      ( کورش کبیر )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هو ه ه ه ه ه ه
      عید که تعطیلیم هیچی
      من همین الانشم به مدیرمون گفتم نمیرم مدرسه البته نه کامل
      چون هفته ای1بار این مدیرمون میزنگه خونه میگه بیا مدرسه ما تحت فشاریم:خخخخخ
      ________

منم میگم باشه تا هفته بعدش که باز بزنگه اونوقت یکی2روز میرم و بعدشم نمیرم)
      ولی کلا1توصیه بهتون دارم اگر معلمای مدرستون خوبه و بچه های کلاس شیطونی نمیکنن به نفعته که بری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      مال ما هیچ کدوم به غیر از فیزیک تموم نمیشه!!!
      بگو من چی کار کنم؟؟

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوش به حال شماها من بیچاره پارسال بعد عید مدرسه که رفتم هیچ تا امتحانای خرداد هم مدرسه مجبور شدیم بریم مدرسه
      باورتون نمیشه امتحانای داخلی رو بعد از کشوری دادیم بعدشم چون هفته ی آخر کل کلاس تعطیل کردیم و دوشنبه نرفتیم مدرسه فقط به خاطر اینکه درسا تموم شده بود وفقط دبیر شیمی میخواست امتحان بگیره ها
      دبیر شیمی مستمر بهم 11 داد یعنی بیشتر معدل من بخاطر همین شیمی کوفتی افت کرد
      بین امتحانا و کنکورمون فقط 20 رو فاصله افتاده بود

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما معلم زیستمون گفته فصل اخر احتمالن میمونه واسه بعد از عید...معلم ریاضی هم گفته تا اخرِ اردیبهشت باید بیاین!!!
      بقیه معلما تقریبن اطمینان دادن که تا اخرِ سال تموم میکنن...
      فکر کنم بعد از عید واسه زیستم که شده مجبور باشم یکی دو روز تو هفته مدرسه بریم....
      شکست اجتناب ناپذیره
      ولی موندنی نیس...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      خب چرا میرید سر کلاس ولی گوش نمیدید؟؟؟

به نظرمن اینجوری اصلا فایده نداره......بشینید خونه خودتون بخونید....هیچ اتفاقی هم نمیوفته.....مگه کارنامه ترم یکو نگرفتید؟؟؟

خب معلما چیکار کردن؟؟؟امن زمین سر کلاسش نرفتم مستمرمو 12 داد!!!البته نمیتونست بیشتر کم کنه!!چون پایانی 20 گرفتم تا سوزش در آد!!!خخخخ

کلیم تهدید کرد درستو حذف میکنم و .... آخرشم هیچ کاری نکرد.....

ته تهش بهتون مستمر کم میدن که چه اهمیتی داره؟؟؟شما معدلت 20 باشه ولی بمونی پشت کنکور چه فایده داره؟؟ولی حالا 15 شو ولی برو یه دانشگاه خوب........

ما تا اخر اسفند بشتر نمیریم.....ولی من تا ازمون بعدی کانون(9 اسفند) بیشتر نمیرم......
      چون اکثر درسا یا تموم شدن یا تموم میشن یا کلاسشون ارزش رفتن نداره!

هیچ کسیم هیچ کاری نمتونه بکـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــنه!!!
      خب مجبوریم بریم.تازه ما یه روز همینطوری غیبت کنیم از نمره انضباطمون کم میکنن.مگه انضباط مهم نیس؟؟

امروز با مدیرمون صحبت کردیم که بعد عید نریم گرچه همه درسامون تا بعد عید ادامه داره.مدیرمونم گفت درموردش فک میکنم!!!!!!!!خخخخخخخ ولی من که نمیرم

ناگفته ها... (وبلاگم)

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای خوش به حالتوننننننننننن چطوری دبیراتون درساشونو تموم کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما که همشون گفتن تا اردیبهشت تموم نمیشه.خیلی نامردن واقعااااااااااااا!!!شده خودمم بخونم دیگه سرکلاساشون نمیرم!!

ناگفته ها... (وبلاگم)

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن