خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به نظرتون کدوم یک از موسسه ها خصوصی برای آزمون های ارشد بهتر است؟

سلام...
      من دانشجوی کارشناسی علوم دامی هستم.می خواستم بدونم کدوم یک از موسسات برای من بهتر است؟و آیا ارزش رفتن دارند؟
      ممنون از سایت بسیار خوبتون....

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
      سلام...
      من دانشجوی کارشناسی علوم دامی هستم.می خواستم بدونم کدوم یک از موسسات برای من بهتر است؟و آیا ارزش رفتن دارند؟
      ممنون از سایت بسیار خوبتون....
      با سلام
      اگه تایپیک های قبلی رو میخوندین جواتونو میگرقتین.برای علوم دامی موسسه های زیادی هستند مثه ماهان سنجش تکمیلی.هرکدوم از این موسسه ها به نوعی خوبن چون یه جورایی باهم رقابت میکنن من خودم مدرسان رو پیشنهاد میکنم.البته اگه برای علوم دامی داشته باشه.هزینه این موسسه ها 500 تا 600 تومن واستون آب میخوره.اینا مفیدن ولی جای کتابا و منابع اصلی رو نمیگیرن یعنی انتظار نداشته باشین با خوندن یه دور جزوه ماهان قبول شید.من سال 90 یه هم اتاقی داشتم تو ارومیه فقط جزوه های دانشگاه خودمون + چند تا کتاب اصلیتونو خوند و با میانگین 33 درصد الان ارشد دام تبریزه.به نظرم برای رشته شما نیازی به موسسه نیست.درضمن بازار کار شما تو کارشناسی که خیلی خوبه...
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من سنجش تکمیلی امیرکبیر رو به شما پیشنهاد میکنم
      خودم هم از همین موسسه جزوات رو تهیه کردم خوبیش اینه که جزواتش برای دانشگاه های معتبر و اساتید طراح سوال هست این جوری میشه چکیده ای از مهمترین بخش های هر درس رو در اختیار داشت. قیمت بسته هاشم توی سایتش هست لینکش رو برات میذارم.
      که علاوه بر جزوات آموزشی آزمون های آزمایشی هم داره که هم مکاتبه ای هست و هم به صورت آنلاین میشه توی این آزمون ها شرکت کرد.
      منابع آزمون دکتری و سنجش تکمیلی - منابع آزمون دکتری - منابع آزمون کارشناسی ارشد
      موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن