خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تراکتور قهرمانی ات مبارک

قهرمانی تراکتور نگینی درخشان در تاریخ فرهنگ و ورزش آذربایجان است

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از ایجاد کننده تاپیک ضمن عرض تبریک به همه طرفداران این تیم میخواستم خدمت اون بابایی که تو تاپیک قبلی به تورکا توهین کرد بگم که داداش فقط میخوام دو تا چیزو تو زندگیت درک کنی(آگه درکش برات خیلی سخته میتونی تن تن تکرارشون کنی تا حفظشون بشی!):
      1.بدون که هر عملی عکس العملی داره.
      2.تا در مورد یه موضوع اطلاعات دقیق نداری لطف کن و اصلا راجع بهش حرف نزن واظهار نظر نکن! چون یه زوایایی از موضوع وجود داره که آدمای ظاهر بین از دیدنشعاجزن، باید تو بطن ماجرا باشی تا ببینی چه خبره.
      من داشتم تاپیک قبلی رو میخوندم و واقعا با خودم عهد کرده بودم که وارد بحث با کسی نشم(اونم یه شخصی مثل تو که ...) ولی از خودم شرمسار شدم که به عنوان فرزند یه ترک اجازه بدم هر کی هر چی دلش میخواد بگه و از این که من یا امثال من چیزی بهشون نمیگن احساس کنه که طرف چیزی واسه گفتن نداره. بدون که همیشه باید بین ماها و شماها یه فرقی باشه دیگه.... قرار نیس که اگه شخص شخیصی مثل تو اومد به یه گروهی از مردم تحت عنوان قوم ترک توهین کرد، من و امثال من هم بیایم با توهین جوابشو بدیم نه آقای نسبتا محترم این جوری نیس. ولی اگه بخوای با حرفای بی مورد و غیر معقولت به توهین کردنات ادامه بدی خوب مطمئن باش که جوری شرمنده میشی که اگه یه ذره به اندازه یه اپسیلن آبرو داشته باشی از خجالت و شرم دیگه روت نمیشه بیای انجمن کنکور.
      من قصد توهین نداشتم و معتقدم که همه آدما قابل تحسین و احترامن مگر اینکه خودشون خلاف اینو بخوان.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قارتال تیراختور ، بیزلره جان سان
      سن قودرتینی ، بیزدن آلان سان ....

وور گل لاری وور ، سن گل ووران سان
      قوردلار دره سی ، یاشاسین سسی

یوز مین طرفدار ، سسلر اوجالار

یاشا تراختور ، سن قهرمان سان
      هر تیم کی اولسا ، دیفایا دولسا
      جیریخ یئرینی ، تئز تئز تاپان سان
      دالیندا میللت ، ائیله سن هیممت

تیم لر ایچینه ، قورخو سالان سان

هر گون اودورسان ، بیزه غرورسان

آذربایجانا ، قیزیل نیشان سان

شاعیر : وحید شکرزاده
      [CENTER]

احسان منفی، ترمز موفقیت ماست؛ ترمزهای خود را رها کنید.
      برایان تریسی ENTER

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نساء نمایش پست ها
      قارتال تیراختور ، بیزلره جان سان
      سن قودرتینی ، بیزدن آلان سان ....

وور گل لاری وور ، سن گل ووران سان
      قوردلار دره سی ، یاشاسین سسی

یوز مین طرفدار ، سسلر اوجالار

یاشا تراختور ، سن قهرمان سان
      هر تیم کی اولسا ، دیفایا دولسا
      جیریخ یئرینی ، تئز تئز تاپان سان
      دالیندا میللت ، ائیله سن هیممت

تیم لر ایچینه ، قورخو سالان سان

هر گون اودورسان ، بیزه غرورسان

آذربایجانا ، قیزیل نیشان سان

شاعیر : وحید شکرزاده
      ترجمش رو بزارید ما هم بهره مند بشیم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

بلـــــــــــــــــــــــ ی

ما ی همچین تیم همیشه ییروزی هستیم

تبریک........تبریک

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      با تشکر از ایجاد کننده تاپیک ضمن عرض تبریک به همه طرفداران این تیم میخواستم خدمت اون بابایی که تو تاپیک قبلی به تورکا توهین کرد بگم که داداش فقط میخوام دو تا چیزو تو زندگیت درک کنی(آگه درکش برات خیلی سخته میتونی تن تن تکرارشون کنی تا حفظشون بشی!):
      1.بدون که هر عملی عکس العملی داره.
      2.تا در مورد یه موضوع اطلاعات دقیق نداری لطف کن و اصلا راجع بهش حرف نزن واظهار نظر نکن! چون یه زوایایی از موضوع وجود داره که آدمای ظاهر بین از دیدنشعاجزن، باید تو بطن ماجرا باشی تا ببینی چه خبره.
      من داشتم تاپیک قبلی رو میخوندم و واقعا با خودم عهد کرده بودم که وارد بحث با کسی نشم(اونم یه شخصی مثل تو که ...) ولی از خودم شرمسار شدم که به عنوان فرزند یه ترک اجازه بدم هر کی هر چی دلش میخواد بگه و از این که من یا امثال من چیزی بهشون نمیگن احساس کنه که طرف چیزی واسه گفتن نداره. بدون که همیشه باید بین ماها و شماها یه فرقی باشه دیگه.... قرار نیس که اگه شخص شخیصی مثل تو اومد به یه گروهی از مردم تحت عنوان قوم ترک توهین کرد، من و امثال من هم بیایم با توهین جوابشو بدیم نه آقای نسبتا محترم این جوری نیس. ولی اگه بخوای با حرفای بی مورد و غیر معقولت به توهین کردنات ادامه بدی خوب مطمئن باش که جوری شرمنده میشی که اگه یه ذره به اندازه یه اپسیلن آبرو داشته باشی از خجالت و شرم دیگه روت نمیشه بیای انجمن کنکور.
      من قصد توهین نداشتم و معتقدم که همه آدما قابل تحسین و احترامن مگر اینکه خودشون خلاف اینو بخوان.

چطور فحاشی کردید.تهدید به اخراج کردید . من هیچی نگم ؟
      خوشا آنان كه در ميزان وجدان/ حساب خويش سنجيدند و رفتند
      نرود میخ اهنین در سنگ

عـیـب رنـدان مـکن ای زاهـد پـاکـیـزه سرشـت، کـه گــنـاه دگـران بـر تــو نـخـواهـنـد نــوشـت، حافظ

ویرایش توسط arashpar16 : 27 بهمن 1392 در ساعت 03:20

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashpar16 نمایش پست ها
      چطور فحاشی کردید.تهدید به اخراج کردید . من هیچی نگم ؟
      خوشا آنان كه در ميزان وجدان/ حساب خويش سنجيدند و رفتند
      نرود میخ اهنین در سنگ

عـیـب رنـدان مـکن ای زاهـد پـاکـیـزه سرشـت، کـه گــنـاه دگـران بـر تــو نـخـواهـنـد نــوشـت، حافظ

توجه نکردی دیگه یه بار دیگه با دقت پستمو بخون! من تهدید به اخراج نکردم چون من تو این فروم مدیر نیستم من گفتم اگه به سخنان غیر معقولت ادامه بدی چنان جوابی از من یا سایر دوستان خواهی گرفت که اگه مقدار اندکی حیا و آبرو باقی مونده باشه دیگه روت نمیشه بیای با نظرات گرانبهات بقیه رو محظوظ و بهرمند کنی.
      در ضمن لطف کن شعر نگو! اگه حرفی داره رک تو روم بگو. میدونی از این چن تا پست آخرت چه چیزی برداشت میشه؟ اینکه جنابعالی انسان فرومایه ای هستی که از دیدن شادی دیگران ناراحت میشه و میخواد به هر نحو ممکن شادیشونو بهم بزنه(حالا فرق نداره براش که واسه این هدفش به یه نفر توهین بشه یا به یه دسته از انسانها).
      من نمیخواستم وارد بحث شعر و این جور چیزا بشم ولی حالا که شما به جای اینکه درست و حسابی حرف بزنی این جارو با مجلس مشاعره اشتباه گرفتی، بهت توصیه اکید میکنم که شعر زیرو با دقت تمام چن بار بخونی تا یه مفهوم مناسب ازش دستگیرت بشه:

زاحمق دور شو زیرا که جانت را به لب آرد
      ز نادانی او جانا بدان روزت به شب آرد
      کلام حق نمیداند چرا که سخت نادان است
      سخن بیهوده میگوید برایش چون که آسان است
      دمی با عقل دم خور نیست، دلش باشد چنان خارا
      به امر جهل میباشد از این رو میکشد مارا
      ندارد عقل پا بر جا ادب از او بری گشته
      گمان دارد حیات این است برایش سر سری گشته
      ز نادانی و بی عقلی بگوید مرغ من یک پا
      نصیحت گر کنی او را خطا برگفته ای جانا!
      بزرگی را بپرسیدند تو را کی سختتر بوده؟
      بگفتا احمقی یک شب وجودم کرد فرسوده
      ... .
      نادر بختیاری

ختم کلام اینکه مادامیکه بخوای این جوری جوابگو باش مطمئن باش حتی اگه منم نباشم از یکی دیگه یه جواب دندان شکن خواهی گرفت. ازم دلگیر نشو نمیخواستم شخصیتتو زیر سوال ببرم، خواستم بدونی هیچ چیزی بی جواب نمیمونه.
      آقا من پیشاپیش از همه بچه های فروم عذرخواهی میکنم اگه موجبات ناراحتیشونو فراهم کردم؛ از من دلگیر نباشین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بحثا رو کش ندین
      مخصوصا که این قصه ها سر دراز دارد
      بــــــسته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن