خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب برای مثلثات ... از پایه شروع کرده باشد

سلام به همه دوستان بزرگوار ...
      من دوم دبیرستان هستم و میخوام مثلثات خودم رو قوی کنم . به نظر شما کتاب خاصی برای مثلثات هست که تمام چیز ها را تا کنکور به صورت جامع گفته باشد . یه کتاب پر محتوا و عالی .

آگه کمکم کنید ممنون میشم ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      الان دومی
      لازم نیست چیزایی که مثلا تو مثلثات ریاضی 3 یا اگه رشته ریاضی باشی حسابان بحث میشه رو یاد بگیری
      یه کتاب با تست های استاندارد و درسنامه ی خوب بگیر (مثلا گاج میکرو طبقه بندی) هم درسنامه هاش رو بخون هم تست هاش رو کار کن
      سال بعد هم همین کار رو با مثلثات سال سوم بکن
      گام به گام بری جلو خیلی بهتر یاد میگیری (البته به شرطی که یهو نذاریش کنار که کلا یادت بره!!)

خلاصه نویسی و یادداشت کردن نکات مهم
      و مارک دار کردن تست ها رو فراموش نکن

موفق باشی...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب کلا چه کتاب عالیه ؟؟؟ از پایه شروع کرده باشد . حالا یا برای دوم باشه یا جامع !!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      کتاب خاصی که فقط به مبحث مثلثات پرداخته باشه مد نظرم نیست
      به نظرم (با فرض اینکه رشته ریاضی باشی) گاج میکروطبقه بندی ریاضی2 و حسابان خیییلییی خوبه

البته کتاب ریاضی پایه "فار" هم خیلی خوب توضیح داده

ولی شیوه ی کاریت این باشه : درسنامه معلم و تمرین هاش + تمرین های کتاب + درسنامه و تست های کتاب تست

ویرایش: تازه فهمیدم تجربی هستی... کتاب های میکرو طبقه بندی گاج معمولا خوب و استانداردن واسه همین جای گاج حسابان همون گاج ریاضی 3 رو استفاده کن (یا فار!)
      ویرایش توسط Fogyfog : 25 بهمن 1392 در ساعت 23:22

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام این کتاب مهر و ماه هست که به مثلثات فقط پرداخته.
      مثلثات انتشارات مهروماه
      سایز کتابش اندازه کتاب انگلیسی2 هستش قیمتش هم پایینه ولی نمیدونم خوبه یانه چون خودم هنوز شروع نکردم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آشتی با مثلثات انتشارات تخته سیاه بهترین و کاملترین کتاب واسه مثلثات کنکور.

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترين كتاب به نظر من "مرجع مثلثات" از خوشخوانه، كامل كامله، هم كلي تست داره، هم كلي تمرين، هم آموزش كامل، يه نگاهي بهش بندازين

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر شما کدام بهتره ؟؟؟ مرجع مثلثلت خوشخوان یا تخته سایه یا مهر و ماه ؟؟؟
      کلا چند تا سوال مثلثات برا کنکور میاد ؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط okay_good نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان بزرگوار ...
      من دوم دبیرستان هستم و میخوام مثلثات خودم رو قوی کنم . به نظر شما کتاب خاصی برای مثلثات هست که تمام چیز ها را تا کنکور به صورت جامع گفته باشد . یه کتاب پر محتوا و عالی .

آگه کمکم کنید ممنون میشم ...
      بخون

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست من

از بین کتاب هایی که عزیزان گفتن من فار و مهر و ماه رو دارم تخته سیاه و کوله پشتی رو هم دیدم

اما مطمئنا کتابی که از تمام اینها پایه ای تر درس داده و کاملا دانش آموز رو شیرفهم کرده ریاضی پایه منتظری هست

رایگان و بدون هیچ هزینه ای هم میتونی دانلودش کنی (دانلود کنی متوجه میشی که واقعا پایه ای درس داده)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب ریاضی ایه تخته سیاه رو بگیر تمام درسنامه هاشو بخور بعدشم تستاشو دوبار بزن میشی اسطوره مثلثات
      خسته ام حوا سیبی بچین بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا نمیدونم تخته ساه باشه یا خوشخوان . چون تخته سیاه قیمتش 17500 است . شاید حجمش بیشتر باشه ولی رنگی است . شما هم که از تهتخ سایه تعریف میکنید . پس آشتی با مثلثات تخته سیاه خوبه دیگه ؟؟؟
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی فقط خیلی سبز جامع کنکور برای تجربیاااااااااااااااااااا ااااااااااااااا عالیییییییییییییییییییییی ییییییییی کتابش

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      مثلثات درس سختی نیست فقط باید کمی به روابط و فرمول های اون مسلط بشید بقیش فقط بازی با همین روابطه
      این جزوه هم شاید بتونه کمکتون کنه برای یادگیری

جزوه خلاصه مثلثات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن