خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تاثیر معدل

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاثیر معدل

سلام دوستان ...... معدل نهایی من 15.04 هست .........البته درسم خیلی خوبه ...........به خاطر یکسری مشکلات شخصی نتونستم معدل خوبی بگیرم !!!!!!!!! کسی میدونه این معدل چقدر رتبه کنکور امو خراب می کنه ؟ مثلا اگر 500 شم.................دیگه حداکثر چقدر رتبم خراب می شه ؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ای کاش تاثیرش + بود

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منضورت اینه که کسی جواب این سوالو نمیدونه !!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط noori759 نمایش پست ها
      سلام دوستان ...... معدل نهایی من 15.04 هست .........البته درسم خیلی خوبه ...........به خاطر یکسری مشکلات شخصی نتونستم معدل خوبی بگیرم !!!!!!!!! کسی میدونه این معدل چقدر رتبه کنکور امو خراب می کنه ؟ مثلا اگر 500 شم.................دیگه حداکثر چقدر رتبم خراب می شه ؟؟؟؟
      معلوم نیست چقدر می تونه رتبه ها رو جابجا کنه
      ولی اونچه که مسلمه چون تو اون رنج رتبه ها (زیر 2-3 هزار) ، ترازای کنکور خیلی بهم نزدیکه سوابق تحصیلی می تونه خیلی رو جابجایی رتبه ها تاثیر گذار باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها
      ای کاش تاثیرش + بود

یا اگه کسی مثل دوستمون به خاطر مشکلی نتوست نهاییا رو خوب بده ، حداقل مثل کنکور سالی یک بار بتونه دوباره امتحان بده و نمراتشو جبران کنه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واي خدا 30 درصد مربوط ميشه ب امتحان نهايي ها من معدلم شد 16/90 بدبختي.......
      یه روز مونده به پایان عمرم استقلالی می شم تا وقتی از دنیا رفتم
      یه استقلالی از روی زمین کم بشه نه یه پرسپولیسی!

http://nimkat.org

http://mechanical.kntu.ac.ir//Dorsap...le/1001CCC.jpg

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حيف حال توضيح دادن نيست ، ولي كلي بگم فقط و فقط كنكور تعينن كنندس!
      الكي ناراحت نكن خودت رو ، منم خودم ١٧ شدم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه دوستان،اولا اینکه جای هیچ گونه نگرانی نیست.جای شکرش باقیه که فقط25% اینگونس و 75%باقیمانده متعلق به کنکوره و شما شانستون بیشتره.
      دوما بخشی از سوابق تحصیلی متعلق به نمرات اون درسیه که توی انتخاب رشتتون تاثیر گذاره و فرضا اگه شما رشته زبان انگلیسی بخاید برید و نمره نهایی درس زبانتون شده 19 پس شانس بیشتری نسبت به اونی که نمرش تو این درس کمتر شده و توی درس ریاضی بیشتره دارید.
      سوما این معدل روی درصد ها تاثیر آن چنانی نداره و روی تراز تاثیر داره پس شما اگه به رشته پزشکی علاقه مند هستیدو معدلتون پایینه می تونید توی اون رشته قبول بشید،منتها نه در یک دانشگاه عالی بلکه در یک دانشگاه خیلی خوب....پس اصلا نترسید و با قدرت ادامه بدید.
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      میخواستم بدونم 25% که توی نکور تاثیر داره از کلاس سوم دبیرستان ؟؟ کدوم نوبت ؟؟
      مشاوره ی ما به ما گفت که اون25% امتحان سال سوم <خرداد >تعیین میکنه . درسته؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن