خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکورو بر دارن که فرقی نمیکنه میشه بر اساس معدل و بازم موسسه هایی که میان و میگن
      چگونه معدل امتحانات نهایی را 20 بگیرید
      با استفاده از دبیران مجرب در خدمت شماییم

من خودمم گیر یکی از این موسسه های کنکور افتادم ولی خوب چیکار میشه به قول aishinادم برای هدفش هر کار میکنه برداشتن کنکورم هم دردی رو دوا نمیکنه تازه بدترم هست ما کنکوریا باید خودمون حواسمون جمع باشه بهتر منبعمون کتابمونه ولی جای خوندن اون رو میارین به چیزای متفرقه تازه وقتی معلم خوبی هم نداشته باشی که دیگه بدتر

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجبه برداشتن کنکور که موافق نیستم!چون منی که سالای قبل درس نخوندم و تو جهالت بودم الان اگه متحول شده باشمو نهایتِ زورمو بزنم میتونم به چیزی که بخوام برسم ولی اگه کنکورو بردارن و مثلن معدلیش کنن دیگه فقط باید پشیمونی بکشی...
      اقا اصن موسسه ها مزخرف...اون کسی که میخواد پس فردا دکتر بشه چرا باید انقد ساده باشه که گیر بیوفته؟!
      من فکر میکنم هرکسی عقل داره،حقِ انتخاب داره...کسی مجبورش نکرده که بره فلان کلاس بعد سرش کلاه بزارن...اول باید قشنگ فکر کنه بعد تصمیم بگیره...
      هرکس مسئول کارای خودشه...هدف هم وسیله رو توجیه نمیکنه....اینکه خودکشی میکنه هم دیگه نهایتِ بی عقلیشو میرسونه...!
      اندکی خشن حرف زدم ولی حرفِ دلم بود چون دوستایِ خودمم متاسفانه درگیرِ این چیزا شدن...
      شکست اجتناب ناپذیره
      ولی موندنی نیس...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبول دارم. ولی یه چیزیم هست ما درنظر نمیگیریم، اونم اینه که اطرافیان یه کنکوری (حداقل کنکوریای مث من ) انقد به این بنده خدا ترس میدن ( ایندتو بساز،تلاش کن، باید ی جای خوب ی رشته خوب قبول شی وو.....) که واقعا حاضره هـــــــــر کاری بکنه! استثنا هم نداره!
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خودکشی کردن؟ اگه واقعن اینقد بی‌عقل بودن که به خاطر شکست تو یه آزمون خودکشی کنن همون بهتر که این دنیا رو از شرشون خلاص کردن!!
      هدف اولیه اون موسسه ها کمک به دانش‌آموزاست، هر چند کم کم دارن از این هدف فاصله میگیرن و پر کردن جیبشونو اصل قرار میدن، ولی به هر حال دانش آموز که نباید فقط متکی به اونا باشه!
      مشکل اصلیم از بعضی دانش آموزاست که مثلن آزمون قلم چی دارن میرن کتابشو میخونن و دلشون خوشه که ترازشون بالای 7000 میشه!!

اگه کنکورو وردارن اونوقت حداقل هر دانشگاه یه امتحان ورودی میزاره که تو اینجور آزمونا، بیشتر فامیلای رییس دانشگاه قبول میشن که سرشکستگی بدتری واسه کسایی که واقعن تلاش کردن و قبول نشدن بوجود میاره!
      مسیرو هم که عوض کنیم، باز فرصت طلبا بعد یه مدت پیداش میکنن و شروع میکنن به تله گذاریش!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودکشی؟!!!!!!

از نظر من کنکور یه شرایط عادلانه رو در حال حاضر ایجاد کرده هرکی تلاشش بیستره موفقتره (اگه میخوان کنکورو بردارن براساس معدلش کنن اقا باید از 3 یا 4 سال قبل بگن تا بچه ها حوتاسشون به معدلشون باشه منه بیچاره که معدلم پایینه اگه کنکورو بردارن کلام پس معرکه اس پس فعلا کنکور باشه خوبه )

بعد موسسه ها بد نیستن انقدم که شما میگید بابا ادم عقل داره دیگه.ریاضیت افتضاحه دوبار بشین عین بچه ادم بخون دیدی اگه نشد اصلا نفهمیدی برو کلاس.به نظرم ازمونم خوبه حداقل بچه هارو مجبور به درس خوندن میکنه فضای کنکورو هم شبیه سازی میکنه ادم با برنامه میشه

خلاصه اینکه الان تبلیغات زیاد شده ادم باید چشمو گوشش باز باشه
      خواهر من متولد 62 هستش یه بار اومد باهم بریم کتاب بخریم از تعجب شاخ دراورده بود گفت اون موقع که ما کنکور میدادیم 2تا انتشارات بیشتر نبود الان بین این همه کتاب ادم گیج میشه!!!

در نهایت بچه ها به این حواشی توجه نکنین به قول اقای دکتر افشار سرتونو بندازید پایین کار خودتونو بکنید به این چیزا هم فکر نکنید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به جای منت گذاشتن بیایید یک فکری بکنی... ی کاری بکنیم که همچین تله های جلوی پامون بر داریم..
      مثلا شما دوست عزیز توی ی راهی که میری ی جا میدونی تله هس .. برای کسی که داره همون راه رو میره نباید بگی فلانی این قسمت راه تله دار مواظب باش.
      اخه کنکورهم به همین شیوه س باید باید به جای منت گذاشتن بیایین به همدیگر کمک کنیم تا از سال 80 تا 92 که امسال باشه 87 نفر خودکشی نکنن .. پس بیایین به جای منت به همدیگر کمک کنیم تا دیگرون هم گول این نامردا رو نخورن.. بازم مرسی بابت نظراتتون..

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doki74 نمایش پست ها
      دوستان به جای منت گذاشتن بیایید یک فکری بکنی... ی کاری بکنیم که همچین تله های جلوی پامون بر داریم..
      مثلا شما دوست عزیز توی ی راهی که میری ی جا میدونی تله هس .. برای کسی که داره همون راه رو میره نباید بگی فلانی این قسمت راه تله دار مواظب باش.
      99 درصد افراد تا خودشون تو اون تلهه نیفتن، قبول نمیکنن که تله‌ای در کاره!!
      من خودم با اسفاده از مغرم بهش رسیدم!! اگه کسی از مغزش استفاده نکنه همون بهتر که از جمعیت حذف بشه!!(انتخاب طبیعی در جمعیت‌های تعادلی!!)
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      تو كاري كه به شما مربوط نميشه دخالت نكنيد لطفا.كنكور زماني حذف ميشه كه شرايط تو كل كشور يكسان باشه نه اينكه شما تو ولنجك تهران باشي مدرسه و معلم خوب داشته باشي يكي ديگه تو روستاهاي محروم و دور دست زندگي كنه و معلم نداشته باشه.اگه كنكور حذف بشه فقط عده ي معدودي به آرزوهاشون ميرسن.هرچي براي خود ميپسندي براي ديگران هم بپسند.هيچوقت آرزوي كسي رو بخاطرراحتي خودت نابود نكن.در مورد موسسات بايد بگم صلاح هر كسي دست خودشه خودش ميدونه شايد يكي واقعا نياز داشته باشه بره سي دي بخره.بره كلاس كنكور.به ما چه كه بخوايم در موسساتو تخته كنيم.با حرص خوردن ما هيچي عوض نميشه.بهتره سرمون تو درسمون باشه
      ویرایش توسط nahid : 22 بهمن 1392 در ساعت 19:20

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ۱- با حذف کنکور کاملا مخالفم، تنها امتحانی که عدالت توش رعایت میشه همینه.

۲- کسانی که به خاطر کنکور خودکشی کردن کار خوبی کردن، این افراد ضعیف النفس تو جامعه نباشن بهتره.

۳- تو هر جایی خوب و بد داریم، کلاهبرداری هم همه جا هست، چشممون باید باز باشه تا کسی به کلاهمون دست نزنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن