خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ارشد بدون کنکور آزاد برای شاگرد ممتاز های آزاد ( لطفاراهنمایی کنید )

سلام دوستان حتما میدونید دانشگاه آزاد شاگرد ممتاز های واحد های دانشگاه ازاد رو برای ارشد بدون کنکور ثبت نام میکنه که البته به ترتیب اولیت معدل میباشه !!!

ولی ی مشکلی دارم من الان برام زوده چون تقریبا ترم 3 هستم ( 45 واحد دارم با این ترم که انتخاب واحد کردم ) ولی معدلم رو سعی کردم بالا نگه دارم الان معدلم 18 ـه !!!!!

ولی من دو تا درس ( زبان - اندیشه 1 ) رو معادل سازی کردم تو تبصره زده بود کسانی که دروس معادل سازی دارن شامل ثبت نام بدون ازمون نمیباشند !!!!!!!!!!!!!

حالا من ناراحتم اخه میخواستم آینده یا برم سراسری یا یکی از واحد های خوب تهران ( مرکز - جنوب - علوم تحقیقات )

حالااز الان هم انگیزه ای برا درس خوندن برا معدل بالا ندارم قبلش خیلی تلاش میکردم معدلم رو بالا نگه دارم که بتونم برم دانشگاه خوب اما میبینم به هیچ و پوچه !!!!!!!!

راه حلی به نظرتون میرسه؟؟؟؟؟
      Long Live the walls we crashed through

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خوب وقتی شاملش نمیشی الکی وقت و هزینتو تلف نکن..انگیزتو حفظ کن و خوب بخون انشالله دانشگاه بهتری از طریق کنکور ارشد سراسری بیاری.اینقد زود امیدتو از دانشگاه سراسری قطع نکن .درسته دانشگاه آزاد واحدای تهران سطح خوبی داره ولی بازم دانشگاهای خوب سراسری یه چیز دیگس:/شاید بتونی رتبه ی خوبی بیاری..

+بازم از مسئولینش سوال کنی مطمئن تره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو فکر اینم که دو تا درس زبان و اندیشه رو دوباره بردارم تا جزو معادل سازی حساب نشه نظر شما ها چیه
      Long Live the walls we crashed through

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه بتونی این کارو کنی و دوباره درسارو برداری ارزش داره منم جزو ممتازین دانشگاه آزاد هستم شاید یه جاهایی کمتر از چیزی که حقم بوده به دست اوردم ولی هیچ وقت ممتاز بودنم به ضررم تموم نشد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)