خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26

موضوع: ریاضی تجربی

1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      واقعا اقا شایان واسه همیشه رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
      خیر. تمامی دوستان بی منت در این انجمن تلاش می کنند. از جمله مدیریت انجمن و شایان عزیز.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

2. Top | #17
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید منظورم اون یکی اقا شایان که مدیر بخش دین وزندگی وریاضیو....بود.....بود!!!!!!!!
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      ببخشید منظورم اون یکی اقا شایان که مدیر بخش دین وزندگی وریاضیو....بود.....بود!!!!!!!!
      بله. اگر هم رفته باشن احتمالا با دلیل موجه بوده نه از روی ناراحتی و دلخوری.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #19
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجججججججججججججججججججججججج جججججججب!!!!!!!!!!!خودشون که یه چیز دیگه گفتن!!!!!!!!!!!!!!!به هر حال شما بهتر مطلعید......
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا از من میشنوی فقط برو سراغ مهندس دربندی
      خیلی خوب درس داده
      من محصولاتشو دارم
      واقعا بهش ایمان دارم
      فقط برو محصولات مهندس دربندی رو بگیر

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان شما فقط كافي هست يكبار برنامه كنكور اسان است راديو رو گوش كنيد با سر درد ميخوابيد از 60 دقيقه برنامه 55 دقيقه تبليغ سي دي هاشون هست.از ين سايت تعجب كردم به حرف اين مبلغان دروغ كه جرات شكايت رسمي ندارند( چون دروغ كه كار قانوني نميشه) گوش كرده و روشنگري ها رو پاك كرد.قلبم درد مي گيره وقتي مي بينم اين جور اجازه مي ديم به يك غير ايراني كه هم ميهنانمون رو فريب بده.نگفتم برنامه هاي تصويري شون رو ببينيد چون من دو بار ديدم و هر بار خجالت كشيدم زبون اين ها پارسي هست چه برسه به مليتشون.اين بچه هاي دبيرستاني روزي كارمند يا تاجر ميشوند با اين تفكر كه دروغ از آب خوردن هم راحتتر است.

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . نميدونم چرا شماها فقط دنبال سي دي و كتاب هستيد. واقعا ميشه تو رياضيات تجربي اگه خوب و مفهومي تست بزني ميتوني يه درصد واقعا خوبي و بزنيد؟؟؟؟ انقد هراسون نباشيد. بهم بگيد الان كجاي كاريد براي خوندن رياضي و چه كارايي انجام دادي تا بيشتر كمكتون كنم.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من شرط اصلی یک منبع آموزش خوب در ابتدا امکان ارتباط با استاد درس است تنها مجموعه ای که در کشور این ویژگی را دارد فرهیختگان شریف مهر (مهندس دربندی ) است حتما برای اطلاع هم شده یکبار به شماره های زیر زنگ بزنید (8 صبح تا 11 شب حتی روزهای تعطیل) و از مشاوره مستقیم استاد دربندی و سایر اساتید با صبر و حوصله زیاد استفاده لازم را ببرید

02147626200
      09121247864

دومین شرط مفهومی بودن آموزش است که به جرات سیستم ایشان مقام اول است

سونین شرط تکنیکی بودن است --تکنیک های ایشان در همه تستها جواب می دهد سراسرس آزاد تالیفی تازه اگر یک در هزار تستی برخورد کنی و مشکل داشته باشی زنگ یا ای میل می زنی و خود مهندس برایت حل می کند

من سال 1386 با کار ایشان آشنا شدم و ان موقع در همه دروس به خصوص ریاضی و فیزیک بسیار ضعیف بودم و آن سال رتبه سراسری من 289 شد و پزشکی شهرمان قبول شدم الان هم در حال گذراندن آموزشهای تکمیلی هستم و به بچه های شهر کوچکمان مشاوره می دهم راستی موسسه ایشان همه درسها را هم توسط اساتید شبیه خودشان و متخصص فراهم کرده اند

جدیدا سایتی را وزارت ارشاد و آموزش پرورش ایجاد کرده اند به نام samandehi.ir برو آنجا واسم سایت های مهندس را بزن ببین همه مجوز های قانونی را دارد و سایر موسسات را هم جک کن ببین دارند یا خیر

www.farayand-pasok.com
      صفحه اصلی - mohasebat
      فرآیند پاسخ مهندس دربندی mohasebat کنکور92,آموزش ریاضی استاد دربندی,KONKUR,فرآیند پاسخ برتر دی وی دی های آموزشی فرآیند پاسخ مهندس دربندی

راستی مهندس جدیدا دروس ریاضی دانشگاه را هم کار کرده که واقعا بیست است بچه های رشته ریاضی که وارد دانشگاه می شوند مثل دوست خودم با دی وی دی های ایشان مسایل حتی المپاد های دانشجویی را هم حل می کنند

خدا ایشان را حفظ کند افتخار کشور ما هستند

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط متخصص منابع آموزشی نمایش پست ها
      سلام

ادامه نده وگرنه اخراج میشی

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط متخصص منابع آموزشی نمایش پست ها
      سلام
      به نظر من شرط اصلی یک منبع آموزش خوب در ابتدا امکان ارتباط با استاد درس است تنها مجموعه ای که در کشور این ویژگی را دارد فرهیختگان شریف مهر (مهندس دربندی ) است حتما برای اطلاع هم شده یکبار به شماره های زیر زنگ بزنید (8 صبح تا 11 شب حتی روزهای تعطیل) و از مشاوره مستقیم استاد دربندی و سایر اساتید با صبر و حوصله زیاد استفاده لازم را ببرید

یه نکته ی آموزشی:
      میخوای تبلیغِ خودتو بکنی اینجوری توضیح نده خو!! بخدا خیلی ضایعس بدتر مشتری هات میپرن

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      من یه پکیج احتمال و امار از منتظری گرفتم به نظرم آموزشش عالیه ولی خیلی گرونه!! کتابش ریاضیات پایه هم داره که اونم باز اموزشش خوبه و بازم گرونه!! ولی از نظر تستی شاید قوی نباشه در مقایسه با کتابای بازار مثلا خیلی سبز.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن