خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: واسه آزمون های بعدی هم این جزوه ها رو آپلود کنم یا نه؟

رأی دهندگان
    130. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آره

125 96.15%
    • نه

5 3.85%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

جزوه دست نویس ادبیات من(مطابق با مباحث آزمون بعد قلمچی)

سلام

من سال سوم و پیش از کتاب ادبیات جزوه بر می داشتم

سعی می کردم جزومو طوری بنویسم که کامل باشه

سال سوم هم وقتم بیشتر بود هم حوصله ام

واسه همین جزوه ام رنگی بود

اما جزوه سال چهارمم جلوه های ویژه اش کمتره )))

خلاصه این جزوه هارو آپلود کردم شاید به دردتون خورد شایدم نخورد

درسته من خودم ادبیاتو 100 زدم ولی دلیل نمیشه هرکاری میکردم درست بوده باشه ))

حجم فایل ها هم واسه این زیاده که بتونین قشنگ زوم کنین

اگه فرصت کردم کیفیت پایین ترش رو هم تو یکی دو روز آینده آپلود میکنم

یا حق

مباحث مربوط به بچه های پیش دانشگاهی :

آزمون 25 بهمن

سوم_1.pdf

پیش_1.pdf

مباحث مربوط به بچه های سوم :

آزمون 25 بهمن

سوم_1.pdf
      ویرایش توسط A.H.Shokouhi : 18 بهمن 1392 در ساعت 14:31

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      واقعااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چجوری ادبیاتو صد زدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی بابت جزوه ها.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ميتونم بگم بي نهايت عاليه حيف كه الان مثلا من سوم هستم ازمون بعد قلمچي مربوط به نيم سال دوم وص89 تا 98 هست يعني ادبيات جهان(چشم به راه) و انواع ادبي 2 (انواع ادبي اميدديدارو افتاب وفا) اگه جزو اون قسمت رو داريد ميشه واسم پ .خ كنيد اخه من درصدم توي ادبيات از 40 بالا نميرم اميدوارم بتونيد كمكم كنيد با تشكر ( راستي من الان ادبيات موضوعي دارم يك اقاي شجاعي رويش نوشته شما هستين!؟)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

خیلی ممنون دوست عزیز ممنون میشم اگر توضیح بدید برای املا و ارایه چیکار کردید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MA30D نمایش پست ها
      ميتونم بگم بي نهايت عاليه حيف كه الان مثلا من سوم هستم ازمون بعد قلمچي مربوط به نيم سال دوم وص89 تا 98 هست يعني ادبيات جهان(چشم به راه) و انواع ادبي 2 (انواع ادبي اميدديدارو افتاب وفا) اگه جزو اون قسمت رو داريد ميشه واسم پ .خ كنيد اخه من درصدم توي ادبيات از 40 بالا نميرم اميدوارم بتونيد كمكم كنيد با تشكر ( راستي من الان ادبيات موضوعي دارم يك اقاي شجاعي رويش نوشته شما هستين!؟)
      لطف داری دوست عزیز
      اونقدرا هم دیگه خوب نیست که ))
      مباحث مربوط به آزمون بچه های سال سوم رو هم تو پست اول اضافه کردم کردم

راستی من شکوهی ام. پارسال کنکور دادم. منو چه به تالیف کتاب اونم کتاب ادبیات موضوعی؟ )
      من خودمم ادبیات موضوعی می خوندم پارسال
      آقا شجاعی بزرگ ماست. مثه آقا نظری )
      ویرایش توسط A.H.Shokouhi : 17 بهمن 1392 در ساعت 23:38

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur_93 نمایش پست ها
      سلام

خیلی ممنون دوست عزیز ممنون میشم اگر توضیح بدید برای املا و ارایه چیکار کردید
      خواهش می کنم
      این چیزارو قبلا واسه کسایی که سوال می پرسیدن می گفتم :

آرایه

تو آزمونای قلم چی درست جواب میدادم ولی حس میکردم خوب بلد نیستم !با آرایه ها آشنا بودم ولی وقتی توی تست این همه آرایه یکجا میدن و تازه مثلا فقط یکیش ایراد داره ... خب نمیتونستم سریع تشخیص بدم !
      تا این که بالاخره بعد از عید یه روشو تمرین کردمو جواب داد، تو این روش من در آوردی اول سعی کردم برای تست ها وقت نگیرم و مرحله اول رو فقط به یادگیری اختصاص دادم.
      یعنی هر تستی که میخواستم بزنم اول تمام آرایه های بیت رو پیدا میکردم و بالای بیت مینوشتم. بعد گزینه هارو نگاه میکردم و از رد گزینه به جوابم می رسیدم. یه چند وقتی که این کارو بکنی کم کم دستت روون میشه و راه میفتی.بعد میتونی وقت بگیری و تستارو تو وقتش جواب بدی

املا
      من واسه املا کار خاصی نمی کردم. همی لغتارو که تو این جزوهها می نوشتم و از روش چند بار میخوندم اتومات میرفت تو حافظه ام )
      البته با تست قشنگ تثبیت می شد
      یه دفترچه هم داشتم که توش لغتای مهم املایی رو از تو تستا در آورده بودمو نوشته بودم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون حالا خوب شد بازم تشكر اقا هر نوع جزو به درد بخور داشتي من درخدمتم واسه من پ.خ كن مخصوصا عربي اصلا جزو عربي اين معلم ما چي بگم والا از توضيحات خود كتاب كم تره!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جناب شکوهی احیانا شما بچه لاهیجان نیستی؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اقاي شكوهي به اقاي نظري سلام برسونيد... بگيد كه از من ناراحتن نه؟ من مرد نيستم اگر اين ازمون هم مث ٢ تا قبلي ١٠٠ نزنم ادبيات رو. حالا گرچه جواب اس ام اس مارو براي اينكه كي تماس بگيرم نميدن، ليك اشكال نداره. ما همينقدرم كه ازشون روش ياد گرفتيم زيادمونه....و البت بگيد كه من تا خودشون اجازه ندن دوباره تماس نميگيرم. شما به هر حال گل سرسبدشوني و هميشه تعريف ميكنن ازت:-""""
      ویرایش توسط Amir James : 18 بهمن 1392 در ساعت 07:16

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      اقاي شكوهي به اقاي نظري سلام برسونيد... بگيد كه از من ناراحتن نه؟ من مرد نيستم اگر اين ازمون هم مث ٢ تا قبلي ١٠٠ نزنم ادبيات رو. حالا گرچه جواب اس ام اس مارو براي اينكه كي تماس بگيرم نميدن، ليك اشكال نداره. ما همينقدرم كه ازشون روش ياد گرفتيم زيادمونه....و البت بگيد كه من تا خودشون اجازه ندن دوباره تماس نميگيرم. شما به هر حال گل سرسبدشوني و هميشه تعريف ميكنن ازت:-""""
      گل سر سبد که چه عرض کنم؟
      تو این مدت 30-40 سال پیر کردم بنده خدا رو :-)))))
      به هر حال اگه یادم بمونه بهشون میگم این قضیه رو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.Shokouhi نمایش پست ها
      خواهش می کنم
      این چیزارو قبلا واسه کسایی که سوال می پرسیدن می گفتم :

آرایه

تو آزمونای قلم چی درست جواب میدادم ولی حس میکردم خوب بلد نیستم !با آرایه ها آشنا بودم ولی وقتی توی تست این همه آرایه یکجا میدن و تازه مثلا فقط یکیش ایراد داره ... خب نمیتونستم سریع تشخیص بدم !
      تا این که بالاخره بعد از عید یه روشو تمرین کردمو جواب داد، تو این روش من در آوردی اول سعی کردم برای تست ها وقت نگیرم و مرحله اول رو فقط به یادگیری اختصاص دادم.
      یعنی هر تستی که میخواستم بزنم اول تمام آرایه های بیت رو پیدا میکردم و بالای بیت مینوشتم. بعد گزینه هارو نگاه میکردم و از رد گزینه به جوابم می رسیدم. یه چند وقتی که این کارو بکنی کم کم دستت روون میشه و راه میفتی.بعد میتونی وقت بگیری و تستارو تو وقتش جواب بدی

املا
      من واسه املا کار خاصی نمی کردم. همی لغتارو که تو این جزوهها می نوشتم و از روش چند بار میخوندم اتومات میرفت تو حافظه ام )
      البته با تست قشنگ تثبیت می شد
      یه دفترچه هم داشتم که توش لغتای مهم املایی رو از تو تستا در آورده بودمو نوشته بودم
      یه مقدار سخت خونده میشد ولی ممنون عالی بود و همچنین راهنمایی هاتون عالی بود ممممممممنوووون

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r-nazary نمایش پست ها
      یه مقدار سخت خونده میشد ولی ممنون عالی بود و همچنین راهنمایی هاتون عالی بود ممممممممنوووون
      حالا شما بد خطی ما رو به بزرگواری خودتون ببخشید
      آخه با عجله می نوشتم اینجوری می شد )))

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aishin نمایش پست ها
      واقعااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چجوری ادبیاتو صد زدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی بابت جزوه ها.
      سلام
      قبلا جدا جدا واسه کسایی که پ.خ میدادن بهم توضیح میدادم
      ایشالله چند وقت دیگه هم راجبه ادبیات توضیح میدم هم عربی که چجوری 100 زدم :-)
      موفق باشید

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MA30D نمایش پست ها
      ممنون حالا خوب شد بازم تشكر اقا هر نوع جزو به درد بخور داشتي من درخدمتم واسه من پ.خ كن مخصوصا عربي اصلا جزو عربي اين معلم ما چي بگم والا از توضيحات خود كتاب كم تره!
      سلام
      خواهش می کنم
      سعیمو می کنم خلاصه های عربیم رو هم یه جا بذارم برای دانلود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای عربی سخت منتظریم پس

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن