خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عقب افتادگی درسی...

سلام... میخاستم بگم من الان یه سری درسای پیش دانشگاهی رو عقب تر از کلاس پیش میبرم و نمیتونم با کلاس جلو برم...مثلا شیمی فصل 4 رو شروع به درس دادن کردن اما من هنوز وسط فصل 3ام...یا مثلا فیزیک فصل 5 رو شروع به درس دادن کردن اما من هنوز فصل 3رو هم شرو نکردم...میخاستم ببینم من اون قسمتایی که نخوندمو ول کنم و با معلم پیش برم یا اونجاهایی که عقب موندمو جبران کنم؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh_tfa نمایش پست ها
      سلام... میخاستم بگم من الان یه سری درسای پیش دانشگاهی رو عقب تر از کلاس پیش میبرم و نمیتونم با کلاس جلو برم...مثلا شیمی فصل 4 رو شروع به درس دادن کردن اما من هنوز وسط فصل 3ام...یا مثلا فیزیک فصل 5 رو شروع به درس دادن کردن اما من هنوز فصل 3رو هم شرو نکردم...میخاستم ببینم من اون قسمتایی که نخوندمو ول کنم و با معلم پیش برم یا اونجاهایی که عقب موندمو جبران کنم؟؟؟؟

در مورد فیزیک میتونم راهنماییت کنم.

باید هرچه زودتر خودت رو به کلاس برسونی، نمیتونی هیچ قسمتی رو ول کنی، چون مباحثی که نخوندی پایه و پیش زمینه ی فصل های بعدیه.
      باید حرکت دایره ای رو خوب یاد بگیری که تو نوسان دچار مشکل نشی.
      نوسان رو خوب یاد بگیری که از پس موج های مکانیکی بر بیای.
      باید رو مفاهیم موج های مکانیکی مسلط باشی تا در صوت دچار ضعف نشی......
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh_tfa نمایش پست ها

سلام دوست عزیز..باتوجه به توضیحات دوستمون...شما باید هر فصلی رو که میدونید نمیتونید خوب یاد بگیرید رو فقط یه دوره ای کنید که لااقل یه چیزی فرا بگیرید
      به نظر من تمام دروس پیش دانشگاهی رو باید خوند حتی اگه قرار باشه درسهای سال قبل رو نخوند...دروس پیش دانشگاهی خیلی مهم اند مخصوصا درسهای تخصصی که واقعا نباید عقب افتادگی داشته باشند
      حالا اینکه شما عقب افتادین از درس شیمی میتونم یه راه حل بهتون ارائه بدم...خب شما اینطور که گفتین زیاد عقب نیستین فقط تنها پیشنهاد من اینه که فعلا با کلاس پیش روی کنید بعد در یه فرصت خوب اون نیم فصلی رو که عقب افتادین رو با همکاری دوستانی که در کلاس حضور داشتن و از شما جلوتر هستن همون فصل رو جبران کنید.امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه
      موفق باشید
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز نگران نباش،دوران عید به کمکت میاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن