خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک کمَمَمَمَک

با سلام
      من براي کنکور 92 ميخواهم بخونم تا حالا هم لاي جزوه اي رو باز نکردم يا تستي نزدم
      پول ان چناني هم ندارم که بخوام کلاس برم ارم ازمون هاي قلم چي ثيت نام ميکنم و دوتا پک dvdهاي اموزشي 100رو ميخوام بگيرم
      ميتونين بگين چي بخونم؟چطور بخونم؟یه برنامه میخوام مو لادرزش نره میخوام بکوب بخونم من علاقه ی زیادی به درس دارم اما به خاطر یه سری مشکلات نمره ی کتبی سوم دبیرستانم13 شد
      میتونین کمکم کنین؟
      هیچ برنامه ای هم ندارم
      خواهش میکنم کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      gozine 2sabtenam kon ham barnamash khobe ham jozve va dvdhay amozeshish

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

نگران نباش

سلام! من برنامه ریز و مشاور هستم. تدریس هم میکنم. از دانش آموزای پارسالم یک رتبه ی 250 و یک رتبه 800 و یک رتبه 1500 هستند. اگر نیاز به برنامه دارید میتونید به شماره 09367008043 پیام بدید و برنامه کلاسیتونو بفرستید.متاسفانه هزینه هر برنامه شخصی و مشاوره ای کامل در حال حاضر در موسسه های مشاوره ای بین 100 تا 700 هزار تومان هست. اما تو این سایت مشاوره بسیار ارزان و هدف گرا خواهد بود. هزینه برنامه توافقی خواهد بود. شما مبلغ واریزی را تعیین می کنید. این هزینه صرفا بخاطر پشتیبانی از ماست. نه کسب در آمد.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

ویرایش توسط Mahmoodi__M.20 : 14 مهر 1391 در ساعت 23:41

4. Top | #4
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سلام! من برنامه ریز و مشاور هستم. تدریس هم میکنم. از دانش آموزای پارسالم یک رتبه ی 250 و یک رتبه 800 و یک رتبه 1500 هستند. اگر نیاز به برنامه دارید میتونید به شماره 09367008043 پیام بدید و برنامه کلاسیتونو بفرستید.متاسفانه هزینه هر برنامه شخصی و مشاوره ای کامل در حال حاضر در موسسه های مشاوره ای بین 100 تا 700 هزار تومان هست. اما تو این سایت مشاوره بسیار ارزان و هدف گرا خواهد بود. هزینه برنامه توافقی خواهد بود. شما مبلغ واریزی را تعیین می کنید. این هزینه صرفا بخاطر پشتیبانی از ماست. نه کسب در آمد.
      با سلام

شما می توانید بعنوان مشاور در تاپیک مشاوره تحصیلی ما فعالیت کنید و در قسمت امضاتون هم تبلیغ خود را انجام دهید

اگر مایل بودید از طریق ایمیل زیر با من در ارتباط باشید

konkur.in@gmail.com

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید میشه من و هم راهنمایی کنید ، من امسال باید دانشجو باشم ولی متاسفانه با اینکه خیلی میخوندمم ولی نمیدونم کجای کارم اشتباه بود و توی پیشدانشگاهی موندم و رشته ام هم تجربی هست و امسال هم میخوام برای پیشدانشگاهی بخونم هم کنکور اما واقعا نمیدونم چه طوری متاسفانه شانس من هم امسال امتحانات پیشدانشگاهی بزرگسالان 4درس و دی امتحان میدیم و 4درس دیگه رو خرداد ..من واقعا میترسم فیزیک رو اصلا نمیفهمم افسردگی گرفتم بخاطر این امتحانات و کنکور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن