خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 285
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای سلیمانی می خواستم ببینم اگه درس های اختصای رو بالای 70 و درس های عمومی (بجز ادبیات 60 درصد) رو 85 بزنم آیا پزشکی شهید بهشتی قبولم؟ منطقه 2 - معدل 19.33
      و یکی دیگه این که این حقیقت داره که اگه یه درسو تو کنکور 100 بزنیم دو درصد 100 منظور می شود؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلامjavadfathi در صورتی که جزو بوم و قطب و ناحیه شما باشد تقریبا رتبه زیر 300 منطقه

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلامbenzslr تخمین رتبه و دانشگاه بصورت پیش فرض هست و نمیشه دقیق پاسخگو بود پس دانش آموزان خواهش چنین سوالتی نپرسن.شما برای قبولی در دانشگاه شهید بهشتی باید ادبیات و دینی بالای 75 ( تقریبا ) باشه. واختصاصی ها هم همون حدود که گفتید. خیر 2 تا 100 لحاظ نمیشه ( تا حالا نشنیدم ) سلام صبوادلا شما برای کاهش استرس خود سعی کنید آب خیلی بخورید و واقع بین باشید . کنکور و امتحانات رو باید آسان گرفت و از منابع مناسب استفاده کرد . اگر شما فیزیک بالای 60 میزنید از نشر الگو استفاده کنید در غیر اینصورت از ژرف اندیشان -فاطمی و......... که از پایه آموزش دادن استفاده کنید. متاسفانه برخی از دانش آموزان در آزمون دچار سردر گمی میشن و استرس زیاد باعث خراب شدن آزمونشون میشه چون تسلط کافی روی سوالات ندارند و با دیدن یک سوال سخت دست و پای خودشون رو گم میکنند. پسعی کنید در منزل قبل از هر آزمون چند بار از خودتون امتحان بگیرید و شرایط آزمون رو برای خودتون بازسازی کنید تا از استرستون کاهش بده . در درس زیست ابتدا متن کتاب درسی رو با دقت مطالعه و سپس بدنبال تستهای خط به خط برید و بعد از تسلط بر مباحث کلیه کتابها اعم از سال دوم -سوم و.... تست تالیفی کار و نکات ترکیبیث رو مطالعه کنید.

4. Top | #34
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بر شما ali761
      پاسخ سوال شما :
      شما زیاد درگیر کنکور نباش و به عنوان یک دانش آموز با مسایل برخورد کن سعی کن علاوه بر کتابهای سال دوم تجربی سالهای اول وحتی دوره راهنمایی رو هم با دقت کامل بخونی و مشکلات پایه ای خودت رو برطرف کنی .
      در دروس زیست -شیمی - ریاضی و فیزیک میتونی از کتابهایی که یه کم از محدوه فراتر رفتن و حوالی المپیاد میچرخن مثل انتشارات فاطمی استفاده کنی .
      ادبیات : گاچ سبز یا کلک معلم ساجدی
      عربی : گاج سبز و یا ایاد فیلی مبتکران ( عربی به زبان ساده { جهت مطالعه بیشتر }
      دین و زندگی : ( لازم نمیبینم کتاب کمک آموزشی تهیه کتی ) گاج -مهر و ماه - خیلی سبز ( ویرایش جدید ) - نشر الگو
      زبان : نشر تاجیک - مبتکران -خط سفید -شبقره - فرهنگ هادی
      زیست شناسی : فاطمی - رزمندگان اسلام - کالج - نگرش روز ( تالیف بنده - البته زیست 1 رو تهیه کنید)
      شیمی : مبتکران - گاج - تخته سیاه - کالج - مهر و ماه
      فیزیک و فیزیک: فاطمی - ژرف اندیشان - منتشران -نوبل - رمزینه ( برای کسانی که مشکل آموزشی دارند ) - نشر الگو (برآیند یا انرژی اتمی ) - کوله پشتی - گاج - کانون فرهنگی آموزش - خوشخوان ( داوطلبانی که قوی هستند )
      باز هم سلام بازحمت های ما؟میخاستم بدونم خوبه یا لازمه که من تو یکی ازموسسات مثل قلم چی شرکت کنم و میزان پیشرفتم و بسنجم؟و اگه میشه درسایتتون برای مطالعه غیر کنکوری دروس (فهمیدن و سپردن به حافظه ی بلند مدتو تست زدن و...)لینک بذارین.ممنون انشاالله بازم مزاحم میشم

5. Top | #35
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هم چنین میشه بفرمایید واسه درس ها چه نوع تست هایی باید زد و چه نوع نه؟و همچنین کی باید این تست هارو زد؟مثلا برای زیست میگن بهتر تست تالیفی نزنیم و فقط تست های کنکور... آیا این درسته؟بازم ممنون

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام
      سال سوم تجربی
      معدلم امسال حدودا19.60
      منابع ریاضی اغلب برای ریاضی تست های کنکور که احتمال 90 با بالا تابع 60 به بالا
      برای فیزیک نشر الگو تست هاشو کار میکنم

پس من چی؟؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام صبوادلا شما برای کاهش استرس خود سعی کنید آب خیلی بخورید و واقع بین باشید . کنکور و امتحانات رو باید آسان گرفت و از منابع مناسب استفاده کرد . اگر شما فیزیک بالای 60 میزنید از نشر الگو استفاده کنید در غیر اینصورت از ژرف اندیشان -فاطمی و......... که از پایه آموزش دادن استفاده کنید. متاسفانه برخی از دانش آموزان در آزمون دچار سردر گمی میشن و استرس زیاد باعث خراب شدن آزمونشون میشه چون تسلط کافی روی سوالات ندارند و با دیدن یک سوال سخت دست و پای خودشون رو گم میکنند. پسعی کنید در منزل قبل از هر آزمون چند بار از خودتون امتحان بگیرید و شرایط آزمون رو برای خودتون بازسازی کنید تا از استرستون کاهش بده . در درس زیست ابتدا متن کتاب درسی رو با دقت مطالعه و سپس بدنبال تستهای خط به خط برید و بعد از تسلط بر مباحث کلیه کتابها اعم از سال دوم -سوم و.... تست تالیفی کار و نکات ترکیبیث رو مطالعه کنید. ali761 سلام. چشم .موسسات رو در اینجا نمیتونم بگم ولی آزمون سنجش خوبه ادبیات و عربی و زبان و شیمی و زمین فرقی نداره زیست ابتدا آزاد و یا سراسری تالیقی که نکته ترکیبی نداره ریاضی و فیزیک کنکوری ها تالیفی دیگه از الان نزنن دین و زندگی هم ابتدا تالیقی بعدا سراسری

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقای سلیمانی من بیشتر این روش هارو امتحان کردم ولی جواب نداده در واقع استرس من ترس از شکست هست از سوالات نمیترسم و تو خونه خیلی خوب جواب میدم و درصد فیزیکم تو خونه بالای 60 اما تو آزمون ها به شدت افت میکنم و ....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام میگم به نظرتون امسال مدرسه مهم هست ؟ به نظرتون خوبه تا حدی که میشه نریم؟آخه دوستام که نمیان پیشرفت کردن

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      صبوادلا شما میتونی از کتاب چگونه در امتحانات موفق شویم دومینیک ابران استفتده کنی. واقع بین باش شما در صورت امکان سعی کن با بنده تماس بگیرید . mehran34 سلام . شما در منزل درسها را مطالعه و پرسش های خود را از معلم بپرسید .حتما باید برید کلاس خوصوصی پول بدید؟؟؟ خوب از همین معامهای عزیز مدارس استفاده کنید .خیر بنده قبوا ندارم غیر حضوری بردارید.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      آقای سلیمانی من بیشتر این روش هارو امتحان کردم ولی جواب نداده در واقع استرس من ترس از شکست هست از سوالات نمیترسم و تو خونه خیلی خوب جواب میدم و درصد فیزیکم تو خونه بالای 60 اما تو آزمون ها به شدت افت میکنم و ....
      از اقاي سليماني عذر ميخوام بخاطر جوابم ولي در طب سنتي استرس ناشي از سردي هست سعي كن غذا هاي سرد نخوري .روزي يه يلوان شربت عسل بخور
      ببين خوب ميشي يا نه

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      متشکر م

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقای سلیمانی ببخشید یه سوال شاید مسخره به نظر بیاد اما من اصلا استرس کنکور ندارم ،واقعا هیچی!!!!!!!!!!این بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      مسخرتر از همه اینه که من خیلی میخوابم.سال های گدشته اصلا ظهر ها نمیخوابیدم یا اگه میخوابیدم نیم ساعت.شب ها 12 خواب بودم خیلی از صبح ها هم 4 صبح بیدار میشدم.اما امسال بعضی شب ها 12 میخوابم بعضی شب ها هم 1-2-3 صبح ها دیر بیدار میشم تو مدرسه هم خوابم.خواب نیم روزم هم 2 ساعت یا بیش تره حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      هیچ بیماری نداشتم تا حالا،تا قبل از پیش دانشگاهی ورزش حرفه ای میکردم.فقط کم خونی دارم.
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام.من سوم ریاضی هستم مشکلم با برنامه ریزیه که فرضا توی برنامه ام مشخص کنم امروز فیزیک 3ساعت فلان مبحثو بخونم یا فقط مباحث رو مشخص کنم برای یک روز یا یک هفته؟وقتی ساعتو مشخص میکنم کیفیت درس خوندن میاد پایین وقتی زمان نامشخصه هم به بقیه کارام نمیرسم و ساعتها رو یه مبحثم.میشه راهنمایی کنید

15. Top | #45
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با سلام.من دانش آموز دوم تجربی منطقه ی 3 هستم میخام واسه کنکور درس بخونم با اینکه درسم خوبه اما یکی دوتا از معلم ها میگن تا پزشکی خیلی فاصله داری البته من به صورت حرفه ای شطرنجم دنبالم میکنم و وقت زیادی ندارم واسه درس خوندن به نظر شما چیکار کنم؟رو چه درس هایی تمرکز کنم؟از کدوم کتابا بخونم؟البته من پس از نیمسال اول آزمون قلم چی سال قبلو اینگونه زدم البته تو خونه
      درس تعداد سوال در مدت (دقیقه) درصد توضیحات
      ادبیات 10 6 90
      فقط کتابو با جزوه ی معلم خوندم
      عربی 10 14 50
      جزوه ی معلم +عربی محوری گاج(بدون تست هایش)
      معارف 10 7 53 فقط جاهایی که معلم گفته بود نه کل کتاب
      زبان 10 5 100 کتاب+خط سفید
      ریاضی 30 45 70 جزوه ی معلم +گاج سفید
      هندسه 10 20 60 جزوه ی معلم
      فیزیک 30 45 74 جزوه ی معلم+نشر الگو فقط قسمت آموزش
      شیمی 30 28 65 جزوه ی معلم+جزوه ی معلم های دیگر ی که از اینترنت دانلود کردم با تست های تمرینی کمی که زدم
      زیست 20 15 45 فقط کتاب سلام بر شما
      ali761
      پاسخ سوال شما :
      شما زیاد درگیر کنکور نباش و به عنوان یک دانش آموز با مسایل برخورد کن سعی کن علاوه بر کتابهای سال دوم تجربی سالهای اول وحتی دوره راهنمایی رو هم با دقت کامل بخونی و مشکلات پایه ای خودت رو برطرف کنی .
      در دروس زیست -شیمی - ریاضی و فیزیک میتونی از کتابهایی که یه کم از محدوه فراتر رفتن و حوالی المپیاد میچرخن مثل انتشارات فاطمی استفاده کنی .
      ادبیات : گاچ سبز یا کلک معلم ساجدی
      عربی : گاج سبز و یا ایاد فیلی مبتکران ( عربی به زبان ساده { جهت مطالعه بیشتر }
      دین و زندگی : ( لازم نمیبینم کتاب کمک آموزشی تهیه کتی ) گاج -مهر و ماه - خیلی سبز ( ویرایش جدید ) - نشر الگو
      زبان : نشر تاجیک - مبتکران -خط سفید -شبقره - فرهنگ هادی
      زیست شناسی : فاطمی - رزمندگان اسلام - کالج - نگرش روز ( تالیف بنده - البته زیست 1 رو تهیه کنید)
      شیمی : مبتکران - گاج - تخته سیاه - کالج - مهر و ماه
      فیزیک و فیزیک: فاطمی - ژرف اندیشان - منتشران -نوبل - رمزینه ( برای کسانی که مشکل آموزشی دارند ) - نشر الگو (برآیند یا انرژی اتمی ) - کوله پشتی - گاج - کانون فرهنگی آموزش - خوشخوان ( داوطلبانی که قوی هستند )

بازم سلام الان یه مشکلی که دارم اینه که علاقم سطحیه یعنی یه موقع زیست رو دوس دارم یه موقعاز خوندنش متنفر میشم یا بعضی موقعه به ریاضی و فیزیک و شیمی علاقه پیدا می کنم ولی بعدش پشیمون میشم.مثلا یه موقع تصمیم میگرم تغییر رشته بدم و مهندسی نفت یا مهندسی شیمی و... ولی بعدش پشیمون میشم.تو تجربی ام گاهی میخام دندون بخونم گاهی دارو گاهی هم پزشکی.استعداد تو ریاضی نسبت به زیست بیشتره ولی علاقم یه خورده کمتر.چیکار کنم؟تغییر رشته بدم؟تورو خدا کمک کنید

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، فوتسال، فیزیک، فیزیک کنکور، قلمچی، مفید، مهم، مهندسی، مهر و ماه، محوری، مسابقه، مشورت، مشکل، مشاوره، مطالب کنکوری، مطالعه، معدل، چهارم، نیرو، نظام وظیفه، هدف، کمک، کنکور، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکوری، کانون، کتاب، کتاب کمک آموزشی، کتاب خوب، گاج، گزینه 2، پیوستگی، پزشکی، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، امتحان، انتخاب رشته، ادبیات، اعداد، برنامه ریزی، تمرکز، تابع، تجربی، تخمین رتبه، تست، تغییر رشته، جمع بندی، جزوه، خلاصه، خیلی مهم، خیلی سبز، دوره، دینی، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، روانشناسی، ریاضی، راهنمایی، رشته تجربی، زیست، زیست شناسی، زبان فارسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوالات مشاوره ای، سوالات کنکور، سراسری، شیمی، علی سلیمانی، عربی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن