خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز
      ببينيد ٥٠ درصد فيزيك رو زدن كار سختي نيس،ولي شما بايد بدونيد روي بقيه درسا چقدر تسلط دارين و چقدر زمان ميتونيد براي درس فيزيك سر جلسه كنكور بذارين،چون در صورت تسلط كم بر دروس زيست يا شيمي شما مجبورين زمان بيشتري رو ب اين دروس اختصاص بدين و نكته ي ديگه استرس و جو كنكور رو بايد در نظر بگيرين،من خودم ٩٣ كنكور دادم،درس فيزيك جز درسايي بود ك حدود ٧٠-٨٠ درصد تسلط داشتم ولي ٤٤.٥ زدم،هم بخاطر وقت هم بخاطر استرس،ك ي سري سوالاي ساده رو راحت ازشون گذشتم،خلاصه كلام اينكه شما بايد بقيه درسهاتون رو هم درنظر بگيرين،رتبه دلخواهتون رو بگين،شايد بشه با مانور روي زيست و شيمي با ٣٠ درصد فيزيك هم به رتبه ي دلخواه رسيد و اگر فرضا شما تسلط كافي بر بقيه ي دروس دارين،پيشنهاد ميكنم فيزيك رو كامل بخونيد،چون حتي مباحث ديناميك و خازن و مقاومت بعضي وقتا سوالاي بسيار بسيار ساده اي ازشون طرح ميشه،پيش ٢ رو حتما حتما مسلط شين،چون بينهايت ساده س،فيزيك سال دوم هم ساده س و سوالاي خوبي ازش طرح ميشه،فيز ٣ فصول آخرش مخصوصا خيلي خيلي ساده س،ممكنه ديناميك و مكانيك ي ذره زمان ببره ك اونو ديگه خودتون بايد بسنجيد،ببينيد ارزش وقت گذاشتن داره يا نه،چون خيلي پارامترا تعيين ميكنن بايد حذف شه يا نه،مثل ساعت مطالعتون، ميزان يادگيريتون،آمادگي ذهني و داشتن پيش زمينه و خيلي چيزاي ديگه،اگه سوال و هدفتون رو واضحتر بيان كنيد مطمئنا زودتر ب جواب ميرسين(مثلا قرار بود خلاصه كلام باشه😁)

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تاپیک های فسیل شده رو بالا نیارین دوستان

پ ن ؛
      تاپیک مال بهمن 92 هستش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

تاپیک های فسیل شده رو بالا نیارین دوستان

پ ن ؛
      تاپیک مال بهمن 92 هستش
      سلام دوست عزيز،من تازه عضو شدم،در جريان تاريخش نبودم😁،همون موقع بوده ك داشتم واسه كنكور ميخوندم،احتمالا سوال خودمم بوده😁😁😁

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن