خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات

زمین.شناسی برای دارو.سازی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت یکایک شما دوستان عزیز,بنده از دوستان عزیزی که داروسازی قبول شده اند و شما دکترهای گرامی درخواست میکنم که یک منبع خیلی خوب با توجه به تجربتون برای زمین.شناسی معرفی کنید.و اینکه.چطوری.درصد زمینم رو.به بالای 50درصد برای قبولی در رشته داروسازی برسونم,ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima_tmd نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت یکایک شما دوستان عزیز,بنده از دوستان عزیزی که داروسازی قبول شده اند و شما دکترهای گرامی درخواست میکنم که یک منبع خیلی خوب با توجه به تجربتون برای زمین.شناسی معرفی کنید.و اینکه.چطوری.درصد زمینم رو.به بالای 50درصد برای قبولی در رشته داروسازی برسونم,ممنون
      سلام
      با توجه به اینکه کتاب هایخوب و کاملی در زمینه زمین شناسی وجود ندارد و منابع خیلی محدود است به شما پیشنهاد میکنم در درجه اول کتاب درسی را مطالعه کنید چون سوالات سال های اخیر نشان میدهد از مطالب حفظی کتاب سوال می دهند و طبق بررسی که خودم از کتاب های زمین شناسی موجو در بازار انجام دادم به این نتیجه رسیدم که نمیشود به طور کامل به کتاب کمک آموزشی بازار تکیه کرد چون مطالب را خلاصه و ناقص آورده اند و فقط جنبه حفظی دارد و کتاب درسی و سوالات کنکور را به صورت کامل پوشش نمی دهند ولی می توانم کتاب همایش زمین شناسی دکتر چلاجور از انتشارات نشر دریافت که به حق حرف اول زمین شناسی ایران را می زنند تهیه کنید که خودم هم افتخار شاگردی ایشان را داشتم
      در ضمن زدن درصد زمبن شناسی بالا برگ برنده شما برای قبولی در داروسازی و کاهش دادن رتبه کشوری شماست
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

3. Top | #3
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام بابت پاسخ کامل و مفیدتون از شما خیلی ممنون به امید خدا کتابی رو که معرفی نمودید به زودی تهیه میکنم و با این دید که اول کتاب درسی رو خوب مطالعه میکنم بعدش هم از این کتاب کمک میگیرم,دوباره به خاطر راهنماییتون خیلی ممنونم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید
      برای قبولی در رشته داروسازی و میکروبیولوژی ترازو رتبه لازم چقدره؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام حقیقتش رو.بخوای تا اونجایی که من در کارنامه های 90و91 دیده ام به طور کلی زیر.رتبه 2000 میتونی داروسازی قبول شی برای رسیدن.به جوابت فکر کنم بهتره یه نگاهی.به کارنامه*های این.دو سال اخیر و همچنین تخمین رتبه ی گزینه دو که یکی.از دوستان هم.زحمت کشیده و.در این.سایت.هم.قرار داده سر بزنی,همیشه شاد باشی و.موفق

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رتبه ی 2000 از پزشکی قبول میشه بعد پزشکی دندانپزشکی هست فکر نکنم زیر2000باشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام خب من نمیگم که اگه رتبه زیر 2000نباشه نمیشه که داروسازی قبول شد اگه درست یادم.مونده باشه یه چند مورد استثنا هم توی همین کارنامه های چند سال اخیر دیدم که رتبشون بین 2000_2500 بوده و خب داروسازی و.برخی دیگر از رشته های پر طرفدار گروه علوم پزشکی رو آوردن ولی کلا به نظر من نباید خیالمون رو به این خوش کنیم که با رتبه بالای 2000 بشه داروسازی و یه.سری رشته های خاص دیگه رو.به راحتی قبول شد ولی خب ما میتونیم برای رسیدن به این رشته از درسی که میتونه به عنوان یه دوست دستمون رو.بگیره در حالی که بیشتر دوستان در کنکور ازش غافلند استفاده کنیم میدونی منظورم زمین شناسیه,یه درسی که تقریبا همش حفظیه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

کاشکی کتاب جامع زمین دکتر چلاجور بیاد همه راحت شیم!!!
      فعلا
      همایش دریافت+چکیده تخته سیاه((هر2 از استاد چلاجور))
      هفت چیز خیلی سبز((استاد بازوبندی))

به زودی کتاب جمع بندی زمین انتشارات مهروماه!!!!

فعلن ...!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      با توجه به کاهش ظرفیت ها بهتر است به قبولی های سال 92 توجه کنید برای نمونه به سایت زیر مراجعه کنید:

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به قبولی دانشگاه تهران منطقه 2 نگاه کنید!!آخرین نفر ستون دوم !!رتبه اش 9798!!هی وای من !!اخه ادم انقدر ...شانس؟؟!!من با 4000 نتونستم دارو قبول شم عجب سهمیه هایی!!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز دارم ، کتاب بدی نیس اما هیچی مثه کتاب درسی نمیشه
      http://www.8pic.ir/images/43234048140810718855.jpg

چــ تقدیرے از ایـטּ بهتـــر کــاز عشــق تــو میمیرم ...

12. Top | #12
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک سری از بچه ها هستند که درس زمین رو رها کردند و قصد 0 زدن اون رو دارند که بهشون پیشنهاد میکنم اصلا این کار رو نکنند و لااقل یه مقداری اون رو بخونند و چندتا سوالی رو در کنکور جواب بدند،یه سری از درسها هستند که کاملا سوالاتش معلومه و جز قسمت های حفظی حساب میشه،با بررسی سوالات کنکور سالهای قبل اون درسها رو حتما شناسایی کنید و بخونیدشون
      یه سری هم سوالات مفهومی داره که فک کنم بشه با یه کتاب کمک درسی به اونها هم جواب داد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبید؟
      به نظرتون کتاب همایش زمین رو بگیرم؟میخوام بالا 70 یزنم
      قلمچی و مهر و ماه رو دارم
      یه چی میخوام در حد سوالا کنکور باشه
      فراتر نمیخوام.میخوام زود جمع بندی شه
      تو باید از درونت بفهمی که می تونی

اگه هیچ کس دیگه ای بهت اعتقاد نداشته باشه ، تو باید به خودت اعتقاد داشته باشی

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khanom.dr.albalu نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبید؟
      به نظرتون کتاب همایش زمین رو بگیرم؟میخوام بالا 70 یزنم
      قلمچی و مهر و ماه رو دارم
      یه چی میخوام در حد سوالا کنکور باشه
      فراتر نمیخوام.میخوام زود جمع بندی شه
      قبلا گفته بودم زمین آسون هست ولی نه تا اون حد
      کتاب همایش خیلی خوبه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من میخوام زمین رو 100 بزنم
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن