خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از فیزیک میترسم!!!!:(

سلام
      اقا م با این فیزیک چیکار کنم؟؟؟؟؟
      جزوه رو میخونم تقریبا همه سوالات رو خودم حل میکنم ولی وقتی میام سر تست اصلا جام میکنم!!
      سوالات سراسری ریاضی رو که اصلا نمیشه حل کرد تجربی ها هم از هر دو تا یکیشو حل میکنم

کسی که رتبه زیر 2000 میخواد حداقل باید فیزیکو 50 تا60 بزنه
      تو ازمونا 30 تا40 میزنم تو روخدا یه کاری بکیند من یه کم بهتر بشم

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از دست ما کاری برنمیاد جز دعا و راهنمایی!
      روی نقاط ضعف وقت بذار. نشر الگو آموزششو بخون.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستش داشته باشه.
      دنبال مفاهیمش تو دنیای واقعی باشه.
      هر مسئله ای حل میکنی تو ذهنت تصور کن.
      اگر میتونی خودت تو واقعیت انجام بده، ببین مسائل فیزیک چقدر تو زندگیت دخیل هستند.
      کم کم میتونی بدون حل کردن جواب رو حدس بزنی.

تمام اطرافت رو فیزیک گرفته، تمام زندگیت رو فیزیک میچرخه، چطور میتونی از چیزی که تمام زندگیت رو گرفته بترسی؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سختن بخدا سختن

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin6422 نمایش پست ها
      سختن بخدا سختن
      نمیدونم سال چندمی، ولی اولین قدم اینه که کامل درکش کنی.
      من با این که رشته ام ریاضیه، ولی خیلی زیست رو دوست دارم، هر دفعه هم سرما میخورم، به جای درس خوندن در مورد اجزای بدنم تو اینترنت سرچ میکنم، یا انواع باکتری ها و ویروس ها، مریضی های ژنتیکی
      دوستش دارم چون به من مربوطه، تاثیرش در زندگیم محسوسه. فیزیک هم همینطوره، تاثیرش حتی از زیست هم مشهود تره.
      نگاهت رو بهش عوض کن، نگو من باید این سوال رو حل کنم تا درصدم بره بالا، تو ذهنت تصور کن اگر مسئله تو واقعیت اتفاق میفتاد چی شد؟
      بعد حلش کن و ببین آیا درست حدس زدی؟ اون وقت ازش لذت میبری، چیزای لذت بخش هم ترسناک نیستن.

مشتق رو که سال سوم میخونید، وقتی انتگرال هم تو پیش دانشگاهی بخونی تازه جعبه ابزارت برای حل مسائل تکمیل میشه، اون وقت سخت ترین مباحث فیزیک شیرین میشه.
      Math & Physics are fun

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکوری ام!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      با ریاضی خوب ارتباط برقرار میکنما ولی نمیدونم چرا با این فیزیک نمیسازم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پشت کنکوری ام!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      با ریاضی خوب ارتباط برقرار میکنما ولی نمیدونم چرا با این فیزیک نمیسازم
      خب این خیلی عالیه که با ریاضی ارتباط برقرار میکنی، ریاضی ابزار ما برای حل سوالات فیزیکه، بعضی ها با همین ابزار نمیسازن!

با کل فیزیک مشکل داری یا یه مبحث خاص؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      منم تا 3ماه قبل از فیزیک میترسیدم اما یکی از بچه ها از بس به من گفت فیزیک آسونه باورم شد اگه شما بگید سخته حتما سخت خواهد بود علت اینکه شما تمام سوالات جزوه تون جواب میدید به خاطر اینکه اون سوالات رو حل کردید براتون آشنا هستن بهتره یه سری سوال تشریحی جدید بزنید اگه درست حلشون کنید که خوب معلوم میشه خوب یاد گرفتید و مشکلتون تو تست زنی هست(اونم علتش ترستون هست از جواب دادن به هشون نترسید سعی کنید اونایی که جواب ندادید یادبگیرید و فردا همون ها رو دوباره حل کنید و تا راه حل اون نوع سوال ها تو دهنتون نقش ببنده)اما اگه نتونستید به اون سوالا تشریحی جواب بدید باید دوباره فیزیک برای یادگیری بخونید و تشریحی کارکنید و سپس تست هاشو بزنید.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اول ببين كدوم فرمول و تكنيك رو خوب ياد گرفتي بعد 10يا15 تست بزن كه ترست بريزه.اون10يا15تا اموزشي اند. بزن و بلافاصله جوابشو نگاه كن و پاسخ نامه تشريحيشو بخون. چه درست زدي چه غلط مراجعه كن به پاسخ تشريحي.همزمان كه داري مطلبي كه ميخواي ياد بگيري بخوني يه تست بزار جلوت جمله به جملشو كه تو تكنيك ياد گرفتي رو تست پياده كن.يعني ببين تو جزوه هر جمله ي تست چه معني داره (به راحتي تستو اينجوري ميفهمي).بعد با فرمول و تكنيك راحت تست حل ميشه.اصلا از تست نترس .از تعداد كم شروع كن از همون 30 يا 20تا.اميدوارم كمكت كرده باشم.موفق باشين

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      اقا م با این فیزیک چیکار کنم؟؟؟؟؟
      جزوه رو میخونم تقریبا همه سوالات رو خودم حل میکنم ولی وقتی میام سر تست اصلا جام میکنم!!
      سوالات سراسری ریاضی رو که اصلا نمیشه حل کرد تجربی ها هم از هر دو تا یکیشو حل میکنم

کسی که رتبه زیر 2000 میخواد حداقل باید فیزیکو 50 تا60 بزنه
      تو ازمونا 30 تا40 میزنم تو روخدا یه کاری بکیند من یه کم بهتر بشم

سلام کاربر گرامی
      تلقین نکنید شما اگه بخوای میتونی... همه توانایی اینکه بتونن ازچی بهره مند بشن رو دارن اما به علاقه بستگی داره
      و الکی به حرف من دو دل نباشین به این حرف اطمینان داشته باشین
      همین!
      موفق باشین
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نتررررررررررررررسسسسسسسسس سسس...من هستم!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا دم همتون گرم بخدا ادم بعیض وقتا زمانی که یه تاپیک میزاره و ناامیده چنان امد و انگیزه ای به ادم میدین که زیر و رو میشه
      خدا به همتون کمک کنه!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب تا اینجا شد تلقین نکنم دستتون درد نکنه اقا من میتونم فیزیکو بزنم و باید بزنم
      ولی جواب اون رفیقمون رفیق من حرکت شناسی و دینامیک که همه میگن سخته به نظرم سخت نیست
      ولی سراسری تجربی رو میتونم بزنم تقریبا ولی امان از سوالات ریاضی ها خیلی س خ ت ن
      ولی سوالم اینه اگه تستی رو نتونستم حل کنم چیکارش کنم ؟؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب تا اینجا شد تلقین نکنم دستتون درد نکنه اقا من میتونم فیزیکو بزنم و باید بزنم
      ولی جواب اون رفیقمون رفیق من حرکت شناسی و دینامیک که همه میگن سخته به نظرم سخت نیست
      ولی سراسری تجربی رو میتونم بزنم تقریبا ولی امان از سوالات ریاضی ها خیلی س خ ت ن
      ولی سوالم اینه اگه تستی رو نتونستم حل کنم چیکارش کنم ؟؟
      سوال های تجربی و ریاضی فرق زیادی با هم ندارند.
      فکر کنم مشکلش اینه که، وقتی میبینی جلوش نوشته کنکور ریاضی، به خودت تلقین میکنی که نمیتونی حلش کنی. همین
      Math & Physics are fun

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خداییش ریاضی ها سخت تر نیستن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن