خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.v نمایش پست ها
      درسته كه معدل شما زياد نيستو در اين دروس نمرات خوب كسب نكرديد اما اينو ب ياد داشته باش كه معدل سال سوم خيلي باارزشه و ب همين سادكي از نمراتت و معدل نيم سال اولت نااميد نشوواسه معدل كتبي تلاش كن كه واقعا ارزشمنده!نميخوام نااميدت كنم فقط بهترين كار اينه كه اول تشريحي خوب بخوني و بعد تستي بزني و بيشتر تلاش كن كه انشالله موفق بشي!
      ممنون
      ولی کم کاری از خودم بود کلا برای هر درسی بیشتر از 2-3 ساعت وقت نمیزاشتم اونم فقط صبحها...
      خودم هم انتظار بیشتری از خودم نداشتم حتی انتظار تشدید هم داشتم!!!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      عب نداره دادا . واسه نوبت دوم سعی کن بهترین نمره رو بگیری .

این عربی سر خیالیارو به باد داده
      ممنون.
      برای نوبت دوم تصمیم جدی گرفتم سخت درس بخونم
      اوه اوه از این درس متنفرم تا حالا نمره بالای 15 تو عربی نداشتم

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l3izar نمایش پست ها
      ممنون.
      برای نوبت دوم تصمیم جدی گرفتم سخت درس بخونم
      اوه اوه از این درس متنفرم تا حالا نمره بالای 15 تو عربی نداشتم
      همین اراده و روحیه ی قویت خیلیییی خوبه ... موفق باشی

والا من یجورایی با عربی کنار اومدم البته با تشریحیش ....... ولی تست عربی و اصلا نمیشه زد
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      همین اراده و روحیه ی قویت خیلیییی خوبه ... موفق باشی

والا من یجورایی با عربی کنار اومدم البته با تشریحیش ....... ولی تست عربی و اصلا نمیشه زد
      ممنون , تو هم موفق باشی

من کلا از پایه تو درس عربی ضعیف بودم و همچنین تنفرم از این درس بیشتر باعث میشه مطالبش رو درک نکنم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r-nazary نمایش پست ها
      من درکت میکنم و میفهمم چی میگی چون معلمای ماهم افتضاح بودن الان همه از دم تو مدارس نمونه دولتی درس میخونن از همون اول دبیرستان باهاشون تستای کنکور کارمیکنن اما تو مدرسه ی ما اصلا بچه ها به تنها چیزی که فکر نمیکردن کنکورو درس خوندن بود مدیر مدرسه مون که هیچی اصلا به فکر پیشرفت بچه ها نبود الان اکثر مدرسه ها بچه هاشونو به صورت گروهی تو ازمونا ثبت نام میکنن تونوقت مدیر ما فقط فکرش این بود ببینه کی لاک زده کی موهاشو ریخته بیرون کی گوشی اورده.....هههههههیییی حمل بر خودستایی نباشه ولی من وضعیت درسیم خیلی خوبه اگه تویه مدرسه خوب درس میخوندم یا حداقل کسی بود که منو نسبت به کنکور اشنا و راهنماییم کنه قطعا میتونست یکی از رتبه های برتر باشم اما حیف باید در ارزوش بسوزییییییم
      باباتست کجا بود من خودم نمونه دولتی درس می خونم اگه شما یه تست دیدین منم دیدم تازه به مدیرم اعتراض کردیم ولی کوگوش شنوا

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita m نمایش پست ها
      باباتست کجا بود من خودم نمونه دولتی درس می خونم اگه شما یه تست دیدین منم دیدم تازه به مدیرم اعتراض کردیم ولی کوگوش شنوا
      من کسی رو میشناسم که دومه نمونه دولتی میخونه از همین حالا باهاشون تست های کنکورو کار میکنن براشون فوق العاده میزارن از همین الان کتاب تست گرفته تست کار میکنه.من دیگه نمیدونم این مدرسه شما چرا اینکارارو نمیکنه.پول الکی بهشون میدید دیگه.....

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن