خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 232
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      درود
      منظورتون پدرام فرهادیانه؟
      اگه آره زیست پیش دانشگاهی تخته سیاه تالیف ایشونه**
      به نظرم شما فرزاد صادقیان رو میگین که یه کتاب 108 صفحه ای برای زیست پیش نوشته.من ندیدم دکتر پدرام فرهادیان زیست پیش داشته باشن.اگه شما دیدن خبر بدین.ممنون
      البته چند تا کتاب مبحثی با عناوین آشتی داره تخته سیاه.مثل آشتی با گردش مواد و.... .

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      جالبه کتابه اقای دلیران وخودم معرفی کردم اما فکرنمیکردم کسی بخره
      من خودم با اقای دلیران ژنتیکو تو مدرسه باش کلاس داشتم خیلی اقای محترم و فانی هستن
      کاملترین جزوه رودارن...و خوشبختانه جزوشونو همه کسی نداره
      و امار جالبتر اینه کسایی که باش کلاس میرفتن تو کنکور زیر40 درصد نزدن و بالاترین درصد هم فکرکنم 89 یا 92 درصد بود
      به نظر من برای ژنتیک کاملترین کتابه موجوده
      ممنون از پستتون.من این کتاب رو 2 سال پیش تو نمایشگاه تهران خریدم.خیلی دنبال کتاب زیست ایشون گشتم دیدم همچین تالیفی ندارن.واقعا دستشون درد نکنه.اگه ایشون بیاد برای زیست شناسی کتاب تالیف کنه به نظرم خیلی از دکون های زیست باید جمع بشه.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام. برای مرور زیست به نظرتون چه کتابی خوبه؟ نشر الگو یا مهروماه که نموداریه؟ نشر الگو زیست سال سومش کی میاد؟ سوال آخر هم اینکه آیا قرار هست که جلد اول کتاب همایش نشر دریافت آقای عمارلو مثل جلد دوم ویرایش بشه؟ اگه بله کی نسخه جدیدش به بازار میاد؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      شما لطف داری
      ممنون
      درسته فار فقط پیش1داره
      1مدت صبر کن تا درباره ی فار یه توضیحاتی اینجا بدم بعدش اگر خواستی بخرش---(هرچند که قرار بود درباره منابعی که از این به بعد میان صحبت کنیم:::ولی خب عیبی نداره)
      الگو هم واسه پیش هست(هم پیش1هم2)
      میشه نحوه خوندن زیستتو هم بگی

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      جالبه کتابه اقای دلیران وخودم معرفی کردم اما فکرنمیکردم کسی بخره
      من خودم با اقای دلیران ژنتیکو تو مدرسه باش کلاس داشتم خیلی اقای محترم و فانی هستن
      کاملترین جزوه رودارن...و خوشبختانه جزوشونو همه کسی نداره
      و امار جالبتر اینه کسایی که باش کلاس میرفتن تو کنکور زیر40 درصد نزدن و بالاترین درصد هم فکرکنم 89 یا 92 درصد بود
      به نظر من برای ژنتیک کاملترین کتابه موجوده
      آقای دلیران توشهر ما هستن.جزوشونو داشتم.جزوشون ولی چندان جالب نیست.همون خود کتابه یکمی خودش اضافه کرده یکمی هم از جزوه عمارلو.

دانش آموزاش هم (رفیقای خودم) بیشترشون میگن که همون کتابش خوبه و جزوش اصلا تاثیری روشون نذاشته.درصدهاشونم مختلف بوده حتی زیر 20 درصد.

ولی درکل همون کتابش بد نیست.قسمت گیاهیش خوبه.
      ویرایش توسط hamid95 : 05 بهمن 1392 در ساعت 11:54

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      درود
      منظورتون پدرام فرهادیانه؟
      اگه آره زیست پیش دانشگاهی تخته سیاه تالیف ایشونه**
      تا اونجایی که من میدونم تخته سیاه 2تا زیست پیش داره
      که یکیش گویا پیش1هست::::آرامفر
      اون یکیش هم آموزش زیست پیش هست و مولفش صادقیان هست
      که این کتاب آموزش زیستش اصلا خوب نیست به نظر من
      این کتاب فقط به درد امتحانای تشریحی میخوره و نه تستی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
      سلام. برای مرور زیست به نظرتون چه کتابی خوبه؟ نشر الگو یا مهروماه که نموداریه؟ نشر الگو زیست سال سومش کی میاد؟ سوال آخر هم اینکه آیا قرار هست که جلد اول کتاب همایش نشر دریافت آقای عمارلو مثل جلد دوم ویرایش بشه؟ اگه بله کی نسخه جدیدش به بازار میاد؟
      سلام
      اول در مورد مرور
      کتابایی مثل مهروماه سال به سال نمیشه بهشون گفت کتاب جمع بندی یا مرور هر چند که شیوه ی نموداریش واسه مرور واقعا خوبه (ولی میتونی از کتابای کم حجم تری واسه مرور استفاده کنی)
      من کلا واسه مرور میگم یا همایش نشر دریافت یا مهر و ماه جمع بندی
      اگر همایش نشر دریافت رو داری و واسه منبع مطالعه ی بعد کتاب درسی ازش استفاده میکنی به نظر من واسه مرور هم بازم همونو بخون بازم خوندی خواستی بدونی چی بخونی بازم همونو بخون
      واقعا مطمئن باش ضرر نمیکنی
      ونهایتش اینه که در کنارش جمع بندی مهر و ماه هم بخونی

الگو کتاب سومش رو قرار بود تا الان چاپ کرده باشن ولی حدود1ماه پیش که تماس گرفتن گفتن هنوز معلوم نیست

جلد اول همایش هم حرفی ازش نزدن و بدون شک من مطمئنم که اگر هم بخوان ویرایش کنن واسه سال بعد
      چون امسال نمیشه(کارای فنی از جمله تایپ و ویراستاری و ... خیلی وقت گیرن)

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

.:::نحوه خوندن زیست:::.

یکی از دوستان گفت نحوه ی خوندن زیستم رو بگم منم میگم چشم

خب اول از همه میرم سراغ کتاب درسی و خوب میخورمش(((مثلا دور کلمه های کلیدی(از جمله قیدها) خط میکشم دور نکته هایی که حدس میزنم زود فراموش میکنم مارکر میشکم)))این نکته هایی که مارکر میکشید نباید زیاد باشه ها(مثلا من واسه فصل 5سوم 6تا خط هست که مارکر کشیدم
      علاوه بر این واسه چند تا از چیزای زیست سرواژه سازی کردم تا یادم بمونه(تعداد اینا خیلی کمه چون برخلاف درسای دیگه توی زیست کاربردش به نظرم زیاد نیست)
      مثلا واسه گلبول های سفید سرواژش بال من هست(دیگه خودت میدونی هر حرفش یعنی چی
      واسه بعضی فصلا نقاشی میکشم
      مثل فصل6دوم
      اینم یه نمونش
      http://forum.konkur.in/thread6389.html

ازاونجایی که جزوه ی عمارلو هم دارم بعداز اون میرم سراغ جزوه و میخونمش و به قیدایی هم که داخل اونه باز خیلی توجه میکنم
      به کلمه های مثل برخلاف -همانند-جانور-جاندار و چند تای دیگه توجه ویجه() میکنم
      دوستان به نظر من نیازی به خرید جزوه عمالو نیست کتاب همایش +کتاب درسی کامل و کافیه(چند تا نکته هم تو تستایی که کار میکنید هست که کافیه
      حالا دو صورت داره اگه اون فصل حل تمرین داشت مثل ژنتیک و پروتئین سازی و میتوز و میوز و ماده ژنتیک

توی این فصلای مفهومی یه وایت برد دارم اونو زدم به دیوار اتاقم
      میشینم اونو با صدای بلند درس میدم تا خوب یادش بگیرم:خخخخ

اگرم اون مبحث فقط خوندنی باشه که دیگه یا تست میزنم یا اصلا کاری نمیکنم

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid95 نمایش پست ها
      آقای دلیران توشهر ما هستن.جزوشونو داشتم.جزوشون ولی چندان جالب نیست.همون خود کتابه یکمی خودش اضافه کرده یکمی هم از جزوه عمارلو.

دانش آموزاش هم (رفیقای خودم) بیشترشون میگن که همون کتابش خوبه و جزوش اصلا تاثیری روشون نذاشته.درصدهاشونم مختلف بوده حتی زیر 20 درصد.

كتابشو تو نمايشكاه كتاب تهران ديدم،اصلا جالب نبود،بي روح و خشك،از لحاظ برتري خيلي سبز خيلي سرتر از كتاب اين اقا هستش و خيلي روون تره،بااينكه من براي زنتيك از هيج كتابي استفاده نمي كنم ولي اسن ٣تا واقعا عالي كار كردن:
      ١-خيلي سبز
      ٢-به زبان ادميزاد مهروماه
      ٣-تخته سياه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      سلام
      اول در مورد مرور
      کتابایی مثل مهروماه سال به سال نمیشه بهشون گفت کتاب جمع بندی یا مرور هر چند که شیوه ی نموداریش واسه مرور واقعا خوبه (ولی میتونی از کتابای کم حجم تری واسه مرور استفاده کنی)
      من کلا واسه مرور میگم یا همایش نشر دریافت یا مهر و ماه جمع بندی
      اگر همایش نشر دریافت رو داری و واسه منبع مطالعه ی بعد کتاب درسی ازش استفاده میکنی به نظر من واسه مرور هم بازم همونو بخون بازم خوندی خواستی بدونی چی بخونی بازم همونو بخون
      واقعا مطمئن باش ضرر نمیکنی
      ونهایتش اینه که در کنارش جمع بندی مهر و ماه هم بخونی

الگو کتاب سومش رو قرار بود تا الان چاپ کرده باشن ولی حدود1ماه پیش که تماس گرفتن گفتن هنوز معلوم نیست

جلد اول همایش هم حرفی ازش نزدن و بدون شک من مطمئنم که اگر هم بخوان ویرایش کنن واسه سال بعد
      چون امسال نمیشه(کارای فنی از جمله تایپ و ویراستاری و ... خیلی وقت گیرن)
      منظورم این نیست که برای مرور کتاب مهروماه رو از اول تا آخر بخونی که! فقط نکات مهمش یا نکاتی یادم میره رو سریع از روش مرور کنم.
      الگو هم سال دومش رو دیدی تو پاسخ نامه اومده خلاصه نکات رو گفته و مهم ها رو پوشش داده، با اون میشه مرور کرد؟ یعنی اینکه مطالبی که اورده به درد مرور می خوره دیگه؟
      کتاب های لقمه چی؟ شنیدم بعضی کتاب هاش مثل قارچ خیلی غلط علمی داره!!
      جمع بندی مهروماه برا زیست نموداری یا جور دیگه ای؟
      جزوه های عمارلو رو که میگن خیلی نکات رو به دانش آموزاش سر کلاس میگه تا وارد کنند، کتاب همایش به کاملی جزوه هست؟ خیلی دو دلم کتاب همایش بگیرم یا جزوه اش رو!؟ یه در مورد کتاب همایش توضیح بده مثلا اینکه فقط نکات ترکیبی رو گفته یا نکات مهم کتاب رو هم اورده و ..!
      برای ژنتیک و گیاهی بین تخته سیاه و مهروماه موندم! خیلی هم میگن تخته خیلی هم میگن مهروماه مفهومی تر و روون تر درس داده! یه توضیحاتی در مورد این چهارتا کتاب بده و بگو خودت کدوم رو داری!
      من زیست گیاهی رو اصلا حوصله ام نمی کشه بخونم بر عکس جانوری! به نظرت چی کار کنم؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی در مورد ژنتیک مندلی خیلی سبز هم توضیح بده! خوب درس داده؟ ارزش خریدن داره؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
      منظورم این نیست که برای مرور کتاب مهروماه رو از اول تا آخر بخونی که! فقط نکات مهمش یا نکاتی یادم میره رو سریع از روش مرور کنم.
      الگو هم سال دومش رو دیدی تو پاسخ نامه اومده خلاصه نکات رو گفته و مهم ها رو پوشش داده، با اون میشه مرور کرد؟ یعنی اینکه مطالبی که اورده به درد مرور می خوره دیگه؟
      کتاب های لقمه چی؟ شنیدم بعضی کتاب هاش مثل قارچ خیلی غلط علمی داره!!
      جمع بندی مهروماه برا زیست نموداری یا جور دیگه ای؟
      جزوه های عمارلو رو که میگن خیلی نکات رو به دانش آموزاش سر کلاس میگه تا وارد کنند، کتاب همایش به کاملی جزوه هست؟ خیلی دو دلم کتاب همایش بگیرم یا جزوه اش رو!؟ یه در مورد کتاب همایش توضیح بده مثلا اینکه فقط نکات ترکیبی رو گفته یا نکات مهم کتاب رو هم اورده و ..!
      برای ژنتیک و گیاهی بین تخته سیاه و مهروماه موندم! خیلی هم میگن تخته خیلی هم میگن مهروماه مفهومی تر و روون تر درس داده! یه توضیحاتی در مورد این چهارتا کتاب بده و بگو خودت کدوم رو داری!
      من زیست گیاهی رو اصلا حوصله ام نمی کشه بخونم بر عکس جانوری! به نظرت چی کار کنم؟
      بعله
      من الان همه ی این کتابایی که گفتیو دارم بجز لقمه های مهرماه که اصلن فکرشونم نکن
      _____
      درسنامه های الگو رو دیدم ولی همایش رو بخونی کاملتره یه سری نکات هست که لازمه موقع مرور بدونی ولی الگو توی پاسخ تستا گفته واسه همین میگم همایش
      اینکه من میگم کتابای نموداری سال به سالشو نخر واسه اینه که خرج اضافی میکنی و لازم نیست
      کتاب جمع بندی هم که گفتم اینه:زیست جمع بندی � انتشارات مهروماه
      البته بعضی جاهاش غلط علمی داره که احتمالا تا حالا ویرایش شده
      اولا که جزوه ی پیش عمارلو کامل شده جلد2همایش نشر دریافت این از پیش خیالت راحت
      حالا زیست دوم و سوم:
      جزوه ی عمارلو
      متن کتاب هم آورده به خاطر همین حجم جزوش بیشتره
      تو کتاب درسی و کتاب همایش رو خوب بخونی نیازی نیست جزوشو بخری
      یه چند تا نکته هم هست که جاخالی گذاشته ولی تعدادشون خیییییییلی کمه(مثلا فصل1پیش فقط یه نکته رو جاخالی گذاشته)
      اکثر جاهایی هم که میگن سر کلاس میگه درحد اینه که جمله ای که تو جزوه هست رو کامل میکنه که اگه درس رو خوب بلد باشی میتونی خودت نکته هاشو کامل کنی
      ولی من خودم وقتی از کتاب پیش الگو تست میزدم نکته هایی رو که توی اون جزوه بعضیاش جاخالی بود رو میتونستم با اون بفهمم پس نگران نباش تو تستا اون نکته ها هم یاد میگیری

کلا از نظر من واسه ژنتیک یا مهر و ماه بخر یا خیلی سبز تخته سیاه خیلی قاعده ای پیش رفته خوب نیست(هر مسئله ای یه قانون داره)
      _______
      واسه گیاهی الان آزمونا به این بحث نرسیدن که
      ولی به زودی دارم یه متن واسه گیاهی آماده میکنم که بذارم اینجا(انتخابم مهروماهه::::دلیلم بمونه واسه موقع معرفیش::به زودی)

13. Top | #43
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستـآن شمـآ حدودا یه فصل زیست ُ چند سـآعته میحونیــن ؟؟

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid95 نمایش پست ها

شما اصلا کتابشو خوندین؟
      ژنتیکه همش نمیدونم شما گیاهیشو از کجا اوردین
      اصلا میدونی دلیران چندسال سابقه کار داره؟ میدونی کجاها تدریس داشته؟لابد شما میخواین بقیه دبیرارو هم زیر سوال ببرید؟ اونوقت با عمارلو یکیش هم میکنی؟
      درضمن قرار نیست جزوه وکتاب تست معجزه کنه مهم اینه که خودتون یا اونایی که زیر20% زدن چجوری خوندین وتلاش کردین
      امثال شما ست که اول میگین فلان دبیر خوب نیست چون شما ازش نتیجه ی خوبی نگرفتین
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      كتابشو تو نمايشكاه كتاب تهران ديدم،اصلا جالب نبود،بي روح و خشك،از لحاظ برتري خيلي سبز خيلي سرتر از كتاب اين اقا هستش و خيلي روون تره،بااينكه من براي زنتيك از هيج كتابي استفاده نمي كنم ولي اسن ٣تا واقعا عالي كار كردن:
      ١-خيلي سبز
      ٢-به زبان ادميزاد مهروماه
      ٣-تخته سياه
      من نگفتم بهترین کتابه موجوده گفتم کامل ترین کتاب موجوده
      اره یکم خشکه (چون یکم نامنظمه) اما اینطوری نیست که قرار باشه زیر سوال ببرینش....
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن