خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگما مجید دادا من با عمومیا مشکل ندارم، اما این دیف.....تو بگو چطوری دیفو بالا زدی؟! مرسی
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط majidarts نمایش پست ها
      زدن تست های قلمچی ی قبلی نتیجرو کاذب میکنه ؟!

عجب
      بله ، سوال بايد برات تازه باشه ، بايد اين قدر تو شرايط سخت تر از كنكور قرار گرفته باشي. كه تو كنكور وقتي سوال سخت ديدي ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      لطفا درباره ریاضیات خودت مثل دیفرانسیل بیشتر توضیح بده که چطوری اینقدر میزنی!!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خوب الان باید مفصل توضیح بدم و تک تک جوب !

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::
      دیفراسیلم ::::

خوب تو پست اول گفتم باید 1 الی 3 درسو قوی کنید تا بالا 80 بزنید

منم همه درسارو میخونم طوری که بالا تر از میانگین بزنم ولی دیف + ادبیاتو بیشتر میخونم

برای دیف اول جزوه ی معلمو خوندم (به قول معلم :: جزوه منو به مرده بدی زنده میشه) بعد نشتم همه تست های یک کتاب 2 جلدی (1 کتاب کامل) رو زدم

نه شب آزمونا (کلا متداول زدم ) بعد که کامل مسلط شدم (رفتم یه مدرسه ی خاص(برای دیدن مشاور مون) دیدم داره نمونه سوال میده (قلمچی ها قبلی)) رو زدم

بعدم دیگه خدا خواست 90 زدیم :

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::

گفتید ::::
      بله ، سوال بايد برات تازه باشه ، بايد اين قدر تو شرايط سخت تر از كنكور قرار گرفته باشي. كه تو كنكور وقتي سوال سخت ديدي ...::::

مشاورمون که برکس میگه . میگه باید آنقدر تست بزنید تا سوالو دیدن براتون آشنا باشه

بهد میگه دلیل اینکه شما تو آزمون خسته میشید و برای شیمی و فیزیک حال ندارید اینه که سوالا رو قبلن ندیدین مجبور میشین فکر کنید و خشته میشید

و دلیل کم آوردن وقتم همینو میگه

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::
      و اینه :::
      هیچکس هم نمیتونه با فقط با تمرین سوالای آزمون پارسال بیاد مثلا زیست رو بزنه 80 !!! اما قطعا تمرین کردنش مفیده همونطور تمرین سوالات کنکور برای کنکور سال بعد بسیار مفیده!:::::

دقیقا حرف درستیه
      من یک کتابو تموم کردم کامل مسلط شدم بعد با تمرین سوالات قبل 90 زدم

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حالا من فقط 2 تا درسو بالا زدم

مدرسمون 7800 هم داشتیم

فیزیکو عربی و شیمی رو 100 زده بود

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دلم نیومد جواب ندم. دوست عزیز کی گفته طراحان کنکور سوالای تکراری نمیدن؟ چند نمونشو میخای بگم ک سال بعد یا سال های بعد تکرار شدن. ولو با تغییر جزئی.
      بعدشم اگه از یه دید دیگه ای به این موضوع نگاه کنیم. بیشتر از 50 درصد سوالای کنکور هر سال تکراریه. چطوری؟
      هر سال از هر مبحث دارن سوال میدن اما اکثرا فقط مجهولاتشون فرق میکنه. در کل تسلط به یه مبحث و حل سوالاتش نشون میده ک به نوعی سوالا دارن تکراری میشن اما هر سال با یه ترفند جدید ک باعث میشه فکر کنید سوالا تکراری نیستن! (البته لازم به ذکره ک بگم این فقط نظر من بود)

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      طراحان کنکور انقدر عقل تو کله شون هست که از سال های قبل سوال ندن!
      طراح های قلمچی حتی زحمت جا به جا کردن گزینه ها رو هم به خودشون نمیدن، چه برسه تغییر اعداد و فرضیات مسئله!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      دلم نیومد جواب ندم. دوست عزیز کی گفته طراحان کنکور سوالای تکراری نمیدن؟ چند نمونشو میخای بگم ک سال بعد یا سال های بعد تکرار شدن. ولو با تغییر جزئی.
      بعدشم اگه از یه دید دیگه ای به این موضوع نگاه کنیم. بیشتر از 50 درصد سوالای کنکور هر سال تکراریه. چطوری؟
      هر سال از هر مبحث دارن سوال میدن اما اکثرا فقط مجهولاتشون فرق میکنه. در کل تسلط به یه مبحث و حل سوالاتش نشون میده ک به نوعی سوالا دارن تکراری میشن اما هر سال با یه ترفند جدید ک باعث میشه فکر کنید سوالا تکراری نیستن! (البته لازم به ذکره ک بگم این فقط نظر من بود)

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lesseducated نمایش پست ها
      اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم، بیش از 80% سوالات کنکور تکراریه.
      چون از هر مبحث سوالات مشابهی میاد. تیپ سوالات مشخصه، فقط یه دستی به سر و گوش سوال میکشن و قیافه اش رو عوض میکنند، اما با همون نکته و مفاهیم قبلی قابل حله.

من نسبت به قلمچی میگم که سوال رو عیناً از سال پیش، یا کتاب های آبی، یا کتاب های دو سالانه میاد میزاره تو امتحانش. حتی زحمت جا به جا کردن گزینه ها هم به خودش نمیده، بعضی وقت ها پیش خودم فکر میکنم نمیتونستن عددهای این سوال رو عوض کنند؟
      اگر طراحان کنکور رو با طراحان قلمچی مقایسه کنیم میتونیم بگیم طراحای کنکور سوالات جدید میدن!

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببينيد دوستان، نكته ي اصلي كه فراموش كرديد اينه كه توي قلم چي، رقيب هاي شما آزموناي سال قبل رو ندارن كه بزنن، ولي شما داريد و چون سوالاش عينا تكرار ميشه بدون تغيير گزينه ها، باعث ميشه نتيجه ي شما كاذب بشه، ولي كنكور فرق داره چون سوالاي كنكورو همه دارن

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من زبان لغت هاش اشکال دارم و معنی بسیاری از لغات رو نمیدونم ممنون میشم یه کتاب مناسب معرفی کنید.
      تو عربی هم معنی اشکال دارم
      زیستم درصدم 65 این رو چطور افزایش بدم(کاش به توصیه بقیه گوش میکردم و ریاضی میخوندم...)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم، بیش از 80% سوالات کنکور تکراریه.
      چون از هر مبحث سوالات مشابهی میاد. تیپ سوالات مشخصه، فقط یه دستی به سر و گوش سوال میکشن و قیافه اش رو عوض میکنند، اما با همون نکته و مفاهیم قبلی قابل حله.

من نسبت به قلمچی میگم که سوال رو عیناً از سال پیش، یا کتاب های آبی، یا کتاب های دو سالانه میاد میزاره تو امتحانش. حتی زحمت جا به جا کردن گزینه ها هم به خودش نمیده، بعضی وقت ها پیش خودم فکر میکنم نمیتونستن عددهای این سوال رو عوض کنند؟
      اگر طراحان کنکور رو با طراحان قلمچی مقایسه کنیم میتونیم بگیم طراحای کنکور سوالات جدید میدن!
      ببینید به نظر من قلم چی یکی از سیاست هاش اینه ک میخواد به دانش آموزا بفهمونه ک برادر من به خدا اگه سوال های سال های قبل تر رو یه نگاه بندازید،بد نیست،نشون به این نشون ک تا حالا چند مرتبه شده سوال های کنکور خارج از کشور تو کنکور سال بعد هم اومده. به طور مثال تو درسی مثل هندسه ک هر سوالش حدود دو درصد میشه،به نظرتون بده ک سوالش ک هر از گاهی تکراری یا مشابه میاد رو زد و دو درصد به درصد درست زده ها اضافه کرد؟ والاه به خدا کسی بدش نمیاد از این که دو درصد بره رو درصدش!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام
      من زبان لغت هاش اشکال دارم و معنی بسیاری از لغات رو نمیدونم ممنون میشم یه کتاب مناسب معرفی کنید.
      زیستم درصدم 65 این رو چطور افزایش بدم(کاش به توصیه بقیه گوش میکردم و ریاضی میخوندم...)
      بهت اطمینان صد درصد میدم که تا اینجای کار چیزی رو از دست ندادی،این ک نگران آینده ت هستی خودش کلی میرزه.
      اما در مورد افزایش دایره لغتت قبل پیدا کردن منبع بدون ک بهتره هر شب فقط نیم ساعت (نه بیشتر) لغت بخونی و حفظ کنی . اگه خواستی یاد بگیریش.
      اما کتاب میتونی از کتاب تیک ءایت استفاده کنی ک تمام لغات دبیرستان رو شامل میشه. و مهمتر از اون لغات خارج از کتاب کنکور های اخیر رو هم دانلود کن و بخون. مطمئن باش پیشرفت شایانی میکنی. موفق باشی

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      ببينيد دوستان، نكته ي اصلي كه فراموش كرديد اينه كه توي قلم چي، رقيب هاي شما آزموناي سال قبل رو ندارن كه بزنن، ولي شما داريد و چون سوالاش عينا تكرار ميشه بدون تغيير گزينه ها، باعث ميشه نتيجه ي شما كاذب بشه، ولي كنكور فرق داره چون سوالاي كنكورو همه دارن
      همین آزمون غیر حضوری که بعد از هر آزمون میدن، همون آزمون سال قبلشونه.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام

پس به حرف ما رسیدی
      صبوادلا ما خودمونو کشتیم گفیم بیا ریاضی بابا ما تورو گذاشته بودید زیر100 ریاضی تو تجربی3000 بیاری خدامونو شکر میکنیم
      حالا هی بخون که3000تجربی بیاری

برای عربی قواعد ترجمه بخون
      زبان تیک ایت
      زیست خیلی سبز

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال؛
      من چطوری میتونم یه تاپیک جدید ایجاد کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم ازتون اگه جوابمو بدید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)