خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نیاز فوری به کتاب کمک آموزشی برای هندسه 2

سلام

من به ی کتاب کمک اموزشی برای هنسه 2 نیاز دارم

اول بگم که تمرکز اصلی این کتاب روی کتاب باشه و حل همه تمرین های کتاب و اثبات قضیه ها با زبان ساده رو داشته باشه همراه با نمونه سوالای نهایی...

اینم میدونم که کتاب درسی برای هندسه مرجع اصلیه.

کتاب گاج مشکی رو دیدم خوشم نیومده پس اینو نگید....

سعی کنید که تابی بگید که کتاب محور باشه و صفحه صفحه کتاب بره جلو ، نه خلاصه.

یعنی تک تک تمرین ها و قضیه ها کتاب رو داشته باشه کامل و جامع.... + نمونه سوالات نهایی.

این کتاب رو اگه میشناسین معرفی کنید.

مرسی
      Ali 976

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alishmas نمایش پست ها
      سلام

من به ی کتاب کمک اموزشی برای هنسه 2 نیاز دارم

اول بگم که تمرکز اصلی این کتاب روی کتاب باشه و حل همه تمرین های کتاب و اثبات قضیه ها با زبان ساده رو داشته باشه همراه با نمونه سوالای نهایی...

اینم میدونم که کتاب درسی برای هندسه مرجع اصلیه.

کتاب گاج مشکی رو دیدم خوشم نیومده پس اینو نگید....

سعی کنید که تابی بگید که کتاب محور باشه و صفحه صفحه کتاب بره جلو ، نه خلاصه.

یعنی تک تک تمرین ها و قضیه ها کتاب رو داشته باشه کامل و جامع.... + نمونه سوالات نهایی.

این کتاب رو اگه میشناسین معرفی کنید.

مرسی

سلام واسه یادگیری خوب چند تا روش هست ، من خودم ترجیح میدم روش حل سوال رو بهتون پیشنهاد بدم . کتاب آبی قلم چی ، هم نمونه سوال نهایی داره .... هم فصل به فصله هم اثبات ها رو به زبان شیوا تر حل میکنه .

اگه کتاب میخوایی که خیلی پایه ای باشه میتونی از کتاب های مبتکران استفاده کنی (ولی تو تمریناتش یکم فشار میاد) و بگم که من خودم با جزوه معلممون و تدریس کلاس هندسه 2 رو خوندم ، بنده خدا همه چیز رو یک به یک توضیح میداد و اثبات میکرد و خط به خط کتاب رو انالیز میکردیم و به شما هم توصیه میکنم اگر معلمتون چیزی تو کلاس میگه اون رو محور قرار بدین (یا اگر هم نه تحت فشار بزارینش چون هیچ کتابی به اندازه توضیح حظوری تاثیر نداره)

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه سوالای سخت و جالب میخوای مبتکران رو ببین.ولی برای امتحان نهایی و افزایش معدل واقعا گاج مشکی عالیه پر از سوال خوب و مناسب هست.ولی اگه میخوای ببینی چی خوشت میاد چی خوشت نمیاد خودت بگرد دنبال منبع هندسه.ولی تو هندسه به دل خودت نگاه نکن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا نهایی که اگه بخوای همون کتاب گاج خوبه که میگی خوشت نمیاد... من خودم کتاب انرژی اتمی رو دارم،اثبات همه چیزو نداره ولی در کل کتاب خوبیه...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من گاج سفید دارم.بد نیست.خیلی سبز هندسه 1و2 هم دارم.واسه جمع بندی خوبه ولی واسه کتاب محوری نه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سپاس از همه

دوستان دیگه هم نظر بدن

up
      Ali 976

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up.......
      Ali 976

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه برای امتحان نهایی و سوالای تشریحی می خوای یه حل المسائل بگیر من خودم از اینترنت گرفتم.بعد مسائل و فعالیت های کتاب رو حل کن و با حل المسائل چک کن نیازی به کمک درسی اصلاً نداری همش کتابه و اثبات ها رو باید دقیق بلد باشی.اگه تست خواستی گاج میکرو طبقه بندی یا نشر الگو تستی.نشر الگو سخت تره یکم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile

فقط تو بازار گاج مشکی هستش که بدرد خواستت میخوره.متاسفانه اون کتابی که مد نظرت هست هنوز تو بازار نیومده.تا نمایشگاه باید صبر کنی.ولی هندسه1 الگوی سفید خوبه ولی هندسه2ش نیومده هنوز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن