خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواست كمك يه دانشجو مديريت برا كنكور مجدد انسانى بعد از دو سال!

سلام
      من دو سال پيش، پيش دانشگاهى بودم و كنكور انسانى دادم
      رتبه ام ٢٣٠٠٠ شد، البته بدون اينكه ذره اى بخونم
      هرچى ياد گرفته بودم و خونده بودم واسه امتحانام، همونا رو برا كنكور استفاده كردم
      الآن سال دوم رشته مديريت بازرگانى علوم و تحقيقاتم
      به دلايل شخصى دوباره كنكور ثبت نام كردم و ميخوام همين رشته ى الآنمو يا رشته مديريت صنعتى، دانشگاه سراسرى بخونم
      شيراز زندگى ميكنم و هدفم اول دانشگاه شيرازه بعد شهيد باهنر كرمان و بعد شهراى بزرگ ديگه...
      تا الآن درگير امتحاناى دانشگاه و كار و مسائل ديگه بودم و برنامه دارم از دوازده بهمن كه كاملا خلوت ميشم شروع كنم به خوندن
      ميخوام تا عيد همه ى جامعه شناسى ها، زبان انگليسى ها، فلسفه و منطق ها و ادبيات تخصصى ها رو بخونم و تست بزنم
      توو عيد و بعد از عيد هم بقيه درسا و البته آزمون قلم چى تا سه هفته قبل از كنكور
      سه هفته باقى مونده هم آزمون هاى سنجش

شما چه پيشنهادى برام دارين؟
      تا بتونم به موفقيتى كه مد نظرم هست دست پيدا كنم
      ميدونم ديره برا تازه شروع كردن ولى خيلى از كنكور قبليم نگذشته، يه چيزايى يادم هست از اون موقع
      خواهش ميكنم هركس چيزى ميدونه كه فك ميكنه بم كمك ميكنه بگه
      توو همين تاپيك يا پيغام شخصى

مرسى كلى كه وقت گذاشتين خوندين...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

2. Top | #2
      royan
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط isooroosh نمایش پست ها
      سلام
      من دو سال پيش، پيش دانشگاهى بودم و كنكور انسانى دادم
      رتبه ام ٢٣٠٠٠ شد، البته بدون اينكه ذره اى بخونم
      هرچى ياد گرفته بودم و خونده بودم واسه امتحانام، همونا رو برا كنكور استفاده كردم
      الآن سال دوم رشته مديريت بازرگانى علوم و تحقيقاتم
      به دلايل شخصى دوباره كنكور ثبت نام كردم و ميخوام همين رشته ى الآنمو يا رشته مديريت صنعتى، دانشگاه سراسرى بخونم
      شيراز زندگى ميكنم و هدفم اول دانشگاه شيرازه بعد شهيد باهنر كرمان و بعد شهراى بزرگ ديگه...
      تا الآن درگير امتحاناى دانشگاه و كار و مسائل ديگه بودم و برنامه دارم از دوازده بهمن كه كاملا خلوت ميشم شروع كنم به خوندن
      ميخوام تا عيد همه ى جامعه شناسى ها، زبان انگليسى ها، فلسفه و منطق ها و ادبيات تخصصى ها رو بخونم و تست بزنم
      توو عيد و بعد از عيد هم بقيه درسا و البته آزمون قلم چى تا سه هفته قبل از كنكور
      سه هفته باقى مونده هم آزمون هاى سنجش

شما چه پيشنهادى برام دارين؟
      تا بتونم به موفقيتى كه مد نظرم هست دست پيدا كنم
      ميدونم ديره برا تازه شروع كردن ولى خيلى از كنكور قبليم نگذشته، يه چيزايى يادم هست از اون موقع
      خواهش ميكنم هركس چيزى ميدونه كه فك ميكنه بم كمك ميكنه بگه
      توو همين تاپيك يا پيغام شخصى

مرسى كلى كه وقت گذاشتين خوندين...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
      شوخی میکنی دیگه؟ دیر کجا بود دوست عزیز ملت از بهمن شروع میکنن به خوندن رتبه 1 پزشکی میارند. انسانی که همون ماه آخر خوب بخونی تهران قبول میشی.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظر من که هیچوقت واسه شروع دیر نیس یا علی بوگو و شروع کن موفق میشی

4. Top | #4

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام منم رشته م انسانیه امسالم سال دومیه که کنکور میدم منم مدیریت بازرگانی لاهیجان قبول شدم ولی نرفتم حالا هم پشیمونم!!
      می شه بگید چرا میخواید دولتی حتما برید؟!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط royan نمایش پست ها
      شوخی میکنی دیگه؟ دیر کجا بود دوست عزیز ملت از بهمن شروع میکنن به خوندن رتبه 1 پزشکی میارند. انسانی که همون ماه آخر خوب بخونی تهران قبول میشی.
      بـــــــــــــــــیــــــ خیال! دیگه اینجوری هام نیست.
      بهمن ماه برای شروع کردن اصلا دیر نیست و حتما میشه نتیجه خوبی گرفت، ولی بدونید هرکس به قدر تلاش خودش نتیجه میگیره.
      آیا کسانی که تیرماه شروع کردند با کسانی که مهر ماه شروع کردند برابرند؟

بهمن برای شروع دیر نیست، اما به همین نسبت که دیرتر شروع کردید باید تلاش بیشتری هم بکنید.

6. Top | #6
      royan
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      بـــــــــــــــــیــــــ خیال! دیگه اینجوری هام نیست.
      بهمن ماه برای شروع کردن اصلا دیر نیست و حتما میشه نتیجه خوبی گرفت، ولی بدونید هرکس به قدر تلاش خودش نتیجه میگیره.
      آیا کسانی که تیرماه شروع کردند با کسانی که مهر ماه شروع کردند برابرند؟

بهمن برای شروع دیر نیست، اما به همین نسبت که دیرتر شروع کردید باید تلاش بیشتری هم بکنید.
      یک تفسیری بکنم از این کامنتم (:
      1- رستگار رحمانی تنها رتبه 1 کنکور از جوانرود کرمانشاه یکی از محرومترین مناطق کشور که حتی برای خرید کتاب هم باید حدودا 100 کیلومتر میرفت تا کرمانشاه! تونست رتبه 1 بیاره و تازه بعد از سربازیش و از بهمن ما با روزی 8 ساعت و بعد از عید روزی 10-12 ساعت رتبه1 توجه کنید قبولی هیچی بلکه رتبه "1" طرف هم هست دو سه سال میخونه باهوشم هست و خیلی چیزای دیگه نهایتا 2000!!! میاره میره علوم آز !
      من یکی رو میشناسم پارسال 8 صبح کتابخونه تا 8 شب بدون کوچکترین وقت تلفی نهایتا شد 4000!!!
      2- در بین اطرافیان و دوستان و غیر دوستانو و غیر آشنایان به غایت مواردی رو میبینم که همون سالی که پیش دانشگاهی بودن با روزی 6-7 ساعت داروسازی شهید بهشتی قبول شدند .
      یکی از فامیلهای خودمون 4 سال خوند آخرش شد علوم آز یکی دیگه از دوستای خودم دانشگاه آزاد!!!! مهندسی میخوند اونم شهر پرت و دورافتاده از بهمن شروع کرد خوندن داروسازی قبول شد کرمان. میگفت یکی دیگه از همکلاساشونم دقیقا همینطور بوده اونم قبول شد ولی اون انصراف نداده بود و کلاسها رو چند تا یکی میرفت.
      پس از بهمن وقت کاملا زیاد هم هست . فکر نمیکنم روزی 8-10 ساعت به صورت کلی برای 5-6 ماه زمان کمی باشه که نشه توش رشته های تاپ مثل پزشکی و .... قبول شد. فقط یک مقدار عامل هوش هم تاثیر میگذاره روی این مسئله دیگه. من خودم خیلی قبول ندارم اینکه 99% تلاشه و 1% هوش و این حرفا حالا تلاش خیلی مهمه ولی نه دیگه 99% (:

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعله که میشه چرا نشه
      فقط بخون و امیدت به خد اباشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن