خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سی دی های کنکور آسان است

سلام دوستان بنظرتون سی دی های فیزیک کنکور آسان است خوبن؟ روش هاشون برای همه ی مسائل کارسازه؟آخه من از تکنیک میز پولی برای یک سوال استفاده کردم وجواب نداد یا مثلا برای زبان روش های خوبی داره؟ خیلی فوریه ممنون میشم جوابمو بدین.....

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین یک از دوستای من ازش استفاده میکنه..
      یه روشی توی فیزک برای اینه های کروی استفاده کرده که دبیر ما که واقعا بهترین دبیر تو مشهد هستن(اقای رضا قاضی) به کلی ردش کردن!
      نمیدونم تا چه حد مفیدن ولی خیلی هم تضمین کننده نیستن..
      از اونهایی که تهیه کردن کمک بگیر...
      من فقط همینو شنیدم!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین واسه همه ی روشها کاربرد نداره.ممکنه سوالایی بیاد که اصلا نتونی با اون روشا حل کنی.من شیمیشو خریدم به درد نمیخوره.حالا دیگه خودت میدونی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام..من خودم شخصا ازش استفاده میکنم ..باورکن تکنیک هایی که دادن از100درصداگه بگم 60درصدبه دردمیخوره .ولی انصافاشیوه ی توضیح مباحثش خوبه..خیلی باعلاقه توضیح میدن
      امادرموردتکنیک های تستیش نه زیادکارامدنیست البته میشه باهاش تستهای سالهای گذشته کنکورروزدولی خودت میدونی طرح سوالات کنکورتقریباعوض شده به خاطراین تغییرات که میگم جالب نیست
      بازمــــانده ..

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دروس عمومیش زیاد خوب نیس شیمیشم خوبه ولی ریاضی و مخصوصا فیزیکش معرکست من همشو خریدم تو هر مبحثی هم بالغ بر 200 الی 300 تست زدم تا حالا به تستی برنخوردم که جواب نده دوتا تست زدم دیدم جوابش با تکنیک حل نمیشه زنگ زدم به خود مهندس دیدم اوه اوه چه بی دقتی ای کرده بودم اشتباه از تکنیک استفاده کرده بودم .
      ببین همه چی که تکنیک نیس اگه 100 درصد سوالارو با یه روش ساده میشد حل کرد که دیگه کنکور معنایی نداشت همه 100 میزدن مهم اینه که خیلی کامل و طبقه بندی شده و عالی بیان میکنه و از همه تیپ تستی مثالشو حل میکنه .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به قول داش پوریا ، به این روش های تکنیکی واسه حل تست نباید زیاد اعتماد کرد !

بهتر اینه که بریم تو هر درسی که مشکل داریم اینقد تمرین کنیم و تست بزنیم تا به حد مورد نظر برسیم
      ویرایش توسط milad65 : 23 دی 1392 در ساعت 22:01

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه یه فیلم آموزشی عالی برای فیزیک میخوای
      برو سراغ پژوهندگان مصلایی
      کامل وحرف هم نداره
      کنکور آسان است همه جا جواب نمیده

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      به قول داش پوریا ، به این روش های تکنیکی واسه حل تست نباید زیاد اعتماد کرد !

بهتر اینه که بریم تو هر درسی که مشکل داریم اینقد تمرین کنیم و تست بزنیم تا به حد مورد نظر برسیم
      منم با نظر ايشون كاملا موافقم، اشتباه ميكنيد اگر بخوايد با تكنيك خوطتونو گول بزنيد، تست زياد بزنيد مشكلتون حل ميشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فیزیکشو تازه خریدمو دارم گوش میدم توضیحاتش خیلی خوبه ولی تستی امتحان نکردم
      ولی در مورد عمومیاش مخصوصا قرابت ادبیات واقعا مسخره بود حیف پولی که دادم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread3658.html

در این باره زیاد بحث شده
      برید تو لینکی که گذاشتم همه چیزو متوجه میشید

×بسته×

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن