خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

خداحافظي دو ستاره ديگر استقلال

جواد نکونام نامه‌ای نوشت و گفت: خداحافظ استقلال

به‌گزارش فیفادی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، منصور پورحیدری، پس از پایان جلسه با جواد نکونام گفت:
      بعد از تصمیم هیئت‌مدیره مبنی بر اینکه شخصاً با آقای جواد نکونام صحبت کنم، جلسات متعددی را با آقای فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی و شخص جواد نکونام برگزار کردیم، اما جواد به این نتیجه رسیده بود که برود.
      وی افزود:
      حتی نکونام در جلسه امروز نامه‌ای نوشت مبنی بر خداحافظی از استقلال. با وجود اینکه همه مجموعه استقلال دوست داشتند که نکونام بماند اما او از استقلال جدا شد و برای وی در تیم جدید آرزوی موفقیت می‌کنیم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر ما نمی‌خواستیم جواد نکونام نمی‌توانست برود

۲۲ دی ۱۳۹۲

علی فتح الله زاده بعد از موافقت با جدایی جواد نکونام در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر بحثی باید از برخی دوستان مطبوعاتی که ذهنیت خودشان را در قالب واقعیت رویایی می‌نویسند و همه را دچار مشکل می‌کنند گلایه کنم.
      وی افزود: آن روزنامه‌هایی که عنوان می‌کنند حق و حقوق باشگاه چه شده بگویند که مگر ما باید به آنها جواب بدهیم یا اینکه باید پاسخگوی مسئولان خودمان باشیم؟ وقتی هم از آنها شکایت می‌کنیم خواهش می‌کنند که رضایت دهیم.
      مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: عنوان می‌کنند که زندی به قطر رفته و باشگاه چیزی نگرفته است. صراحتا اعلام می‌کنم در ترانسفر پژمان منتظری با آنکه گفتم هیچ چیز نصیب باشگاه نشده اما می‌گویم که از آن انتقال پول گرفتیم و من به همین راحتی بازیکنی را رها نمی‌کنم که برود. در مورد زندی هم بیش از حق خود گرفتیم و ۳۷، ۳۸ درصد از قرارداد او را دریافت کردیم.
      فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: در مورد نکونام مگر نمی‌گفتند اگر این اندازه پول بدهد آزاد می‌شود؟ چرا آزاد نبود و ۶ جلسه برای گرفتن رضایتنامه پیش من آمد؟ بهتر است انصاف را رعایت کنیم. البته بعضی مطبوعات و بخصوص یک روزنامه در حق ما کم لطفی کردند که امیدوارم این کار را انجام ندهند.
      وی گفت: سوال من از این روزنامه‌نگاران این است که با همه بدبختی‌هایی که تیم ما دارد بالاتر از صدر چه چیزی را باید به دست بیاوریم؟ ما صدر جدول را اشغال کرده و با همه مشکلات خود جایگاه خوبی را داریم. ۳ بازیکن طراز اول استقلال یعنی مجیدی، منتظری و اکنون نکونام که این چند بازی آخر را نبوده رفته‌اند اما تیم ما امتیازات لازم را گرفته است.
      مدیرعامل استقلال تاکید کرد: اینجا تفاوت مربی سطح بالا چون قلعه‌نویی با مربیان متوسط مشخص می‌شود که با وجود همه این فشارها تیم را جمع کرده و امتیاز گرفته است. امروز هم برای آنکه نگویند یک تنه تصمیم گرفته‌ایم همه را فراخواندیم.
      فتح‌الله‌زاده ادامه داد: پورحیدری عضو هیئت مدیره و مدیر فنی تیم، امیر قلعه‌نویی نفر اول فنی تیم به همراه نظری جویباری، امیری، ساعدی و نوری‌فر در این جلسه با نکونام حضور داشتند تا یک تصمیم جمعی گرفته شود. وقتی بازیکن اصرار می‌کند که می‌خواهد برود و علی‌رغم پافشاری من و قلعه‌نویی نکونام خواهان جدایی بود ما هم ترجیح دادیم با این موضوع مخالف نکنیم.
      وی تصریح کرد: می‌توانستیم دو انتخاب انجام دهیم؛ یا اینکه ۷۰۰،۸۰۰ میلیون به این بازیکن بدهیم و نتوانیم به خوبی هم از او استفاده کنیم و تا آخر فصل حاشیه داشته باشیم یا اینکه با رفتن او موافقت کنیم و در این میان پولی هم به دست بیاوریم بنابراین برخلاف میل باطنی خود این بازیکن را آزاد کردیم و البته قرار است تا ۲۰ درصداز مبلغ قرارداد او در اختیار باشگاه قرار بگیرد و نکونام به الغرافه قطر برود.
      مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه این مسئله هم استقلال و نکونام را جلو می‌برد، گفت: خواهشی که دارم اکنون زیاد در این باره صحبت نکنیم چون در آستانه دربی شرایط سخت است. فعلا تا همین جا بسنده کنیم و بعد از دربی مفصل در این خصوص صحبت خواهم کرد.
      فتح‌الله‌زاده گفت: سلایق فرق دارد و در تیم سرمربی تصمیم می‌گیرد چه کسی در زمین بازی کند و چه کسی بازی نکند. شاید در این بین سوءتفاهمی به وجود بیاید اما من فکر می‌کنم ما می‌توانستیم بیشتر نزدیک هم باشیم اما جواد فکر می‌کرد با توجه به سن بالا و کسوتی که دارد نمی‌تواند با ما ادامه دهد.
      وی با بیان اینکه به پیشرفت فکر می‌کنیم و فقط کار خودمان را انجام می‌دهیم اظهار داشت: تفکر ما موفقیت تیم است و با بقیه مسائل کاری نداریم. هفته گذشته روی نظری پنالتی شد اما نه من و نه قلعه‌نویی صحبتی در این باره نکردیم. شاید خیلی‌ها بگویند بازی‌های زیادی به نفع استقلال شده اما ما حاضریم بازی‌هایی که به سود ما شد برگردد و بازی‌‌هایی که به ضررمان شده است هم برگردد.
      مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه نگران جای خالی نکونام نیست، عنوان کرد: به جواد نیاز داشتیم و بودنش به استقلال قوت قلب می‌داد اما از نبود او نگرانی نداریم چون در آن پست آندرانیک تیموریان و ساموئل هستند که می‌توانند به ما کمک کنند.
      فتح‌الله‌زاده در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه گفته می‌شود منتظری و نکونام به این دلیل از استقلال رفتند که زودتر در اردوهای تیم ملی حضور یابند و قلعه‌نویی هم از این بابت ناراحت است، گفت: من از ذهن آدم‌ها خبر ندارم اما امیدوارم اینگونه که می‌گویید نباشد. آقای قلعه‌نویی هم حق دارد ناراحت باشد چون ۷ ماه برای این بازیکنان زحمت کشیده و تیم را آماده کرده است. من به هواداران هم گفتم با توجه به توانایی‌هایی که قلعه‌نویی دارد همانطور که تاکنون توانستیم پیروز شویم و در بالای جدول باشیم بعد از این هم می‌توانیم و همچنان مدعی اصلی قهرمانی استقلال است.
      وی در خصوص اینکه گفته می‌شود حرف علی امیری مبنی بر اینکه قلعه‌نویی گفته نکونام را نمی‌خواهد، باعث رفتن این بازیکن شد خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای هم که داشتیم این سوال مطرح شد. اصلا فرض می‌کنیم آقای امیری اشتباهی کرده و به نکونام گفته قلعه‌نویی شما را نمی‌خواهد اما حالا که ما خودمان رودررو نشستیم و می‌گوییم به شما نیاز داریم و موافق جدایی‌تان نیستیم. به هر حال این تصمیمی بود که نکونام گرفت و نظر او کاملا محترم است و او تحت هر شرایطی قصد رفتن داشت.
      مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می‌شود قرارداد نکونام محکم نبوده اظهار داشت: اگر ما با جدایی نکونام موافقت نمی‌کردیم او نمی‌توانست از استقلال برود. حتی اگر قصد جدایی داشت باید به باشگاه استقلال جریمه پرداخت می‌کرد اما برای از بین بردن تنش‌ها با رفتن او موافقت کردیم. قرارداد باشگاه استقلال با نکونام سفت و محکم بود اما وقتی بازیکن دلش با تیم نیست و نمی‌خواهد بازی کند نمی‌توانیم جلوی او را بگیریم.
      فتح‌الله‌زاده در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه از نکونام دلخور است، گفت: دوست نداشتم نکونام از استقلال برود چون بازی حساسی هم در پیش داریم اما با این حال به تصمیم او احترام می‌گذاریم. هر بازیکنی که برای ما زحمت کشیده برای ما قابل احترام است و باز هم می‌گویم دوست نداشتم نکونام استقلال را ترک کند.
      وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها پیش از دربی قصد رفتن به شیرخوارگاه آمنه را دارند، تصریح کرد: پیش از این به بیمارستان مسیح دانشوری رفتیم و از بیماران پیوند اعضا عیادت کردیم. خوشحالیم پرسپولیسی‌ها کارهای خوبی که ما انجام می‌دهیم را انجام می‌دهند. به هر حال کار خوب، خوب است.
      مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در آستانه دربی نمی‌خواهم برای پرسپولیسی‌ها کُری بخوانم چون چه ما در این بازی پرسپولیس را ببریم و چه نبریم، بالاتر از این تیم قرار می‌گیریم.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      جواد نکونام و آندرانیک تیموریان رفتنی شدند

۲۰ دی ۱۳۹۲

جواد نکونام بعد از اینکه با باشگاه استقلال به مشکل خورد این روزها در کنار دیگر بازیکنان تیمش تمرین می کند و ظاهرا روابط او و قلعه نویی حسنه شده است اما جالب است بدانید این بازیکن قصد دارد بعد از دربی ۷۸ استقلال را ترک کرده و راهی قطر یا ترکیه شود.
      این بازیکن برای آنکه در فاصله کمتر از یک هفته به دربی استقلال دچار مشکل نشود تصمیم خود را برای ترک استقلال به تاخیر انداخت اما وی به بازیکنان اعلام کرده بعد از دربی استقلال را ترک خواهد کرد.
      از طرف دیگر آندرانیک تیموریان هم با پیشنهاد مالی تیمی عربی رو به رو شده و به احتمال فراوان این بازیکن هم قصد ترک تیمش را دارد.
      تیموریان این موضوع را به باشگاه عنوان نکرده ولی تصمیم دارد بعد از دربی جدی در این خصوص با فتح الله زاده صحبت کند.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

ببین با چه اوضاعی! با 4 امتیاز اختلاف صدریم...
      بازیکنامون رفتن...پول نداریم...نیمکت ذخیره خالی...

حالا تیم دوم پایتخت:
      از رانت دولتی که استفاده میکنه!
      به همه چی اعتراض میکنه و داد و بیداد راه میندازه!
      پولای بابک زنجانی رو خرج میکنه!

بازم همیشه زیر سایه سرورش استقلاله...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مقصد جواد نکونام الغرافه است نه الوکره

۲۲ دی ۱۳۹۲

به گزارش فیفادی در حالی که پس از پایان جلسه امروز جواد نکونام با مسئولان استقلال علی نظری جویباری قائم مقام این باشگاه گفت که جواد نکونام به الوکره قطر می‌رود اما نوری‌فر مدیر روابط عمومی این باشگاه با تصحیح این موضوع اعلام کرد نکونام به الغرافه قطر ملحق خواهد شد.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      استقلال بهترین تیم ایران شد

۱۹ دی ۱۳۹۲

تیم فوتبال بایرن‌مونیخ، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا از سوی فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) به عنوان بهترین تیم فوتبال جهان در سال ۲۰۱۳ معرفی شد.
      از سال ۱۹۹۱ که IFFHS اقدام به رده‌بندی تیم‌های فوتبال جهان بر اساس نتایج رسمی می‌کند این اولین بار است که یک تیم آلمانی در جایگاه نخست این رده‌بندی جای می‌گیرد. باواریایی‌ها فصل گذشته با یوپ هاینکس قهرمانی در بوندس‌لیگا، جام حذفی آلمان و لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کردند.
      در بخش بهترین تیم‌های آسیایی هم استقلال با ۱۴۸ امتیاز پس از تیم‌های گوانگژو چین و اف‌سی سئول کره‌جنوبی در مکان سوم قرار دارد. شاگردان امیر قلعه‌نویی همچنین در رده‌بندی کلی بهترین تیم‌های جهان در جایگاه شصت‌و‌هفتم ایستاده‌اند.
      در رده‌بندی ۲۰۰ تیم برتر جهان به جز استقلال نامی از سایر تیم‌های ایرانی دیده نمی‌شود.
      فهرست ۱۰ تیم فوتبال برتر جهان :

۱- بایرن‌مونیخ آلمان ۳۷۰ امتیاز
      ۲- رئال‌مادرید اسپانیا ۲۹۰ امتیاز
      ۳- چلسی انگلیس ۲۷۳ امتیاز
      ۴- اتلتیکو مادرید اسپانیا ۲۵۱ امتیاز
      ۵- بارسلونا اسپانیا ۲۴۷ امتیاز
      ۶- پاری‌سن‌ژرمن فرانسه ۲۴۰ امتیاز
      ۷- اف‌سی بازل سوئیس ۲۳۹ امتیاز
      ۸- اتلتیکو مینیرو برزیل ۲۳۸ امتیاز
      ۹- تاتنهام انگلیس ۲۳۸ امتیاز
      ۱۰- بنفیکا پرتغال ۲۳۲ امتیاز
      همچنین دورتموند با ۲۱۸ امتیاز در مکان دوازدهم، منچسترسیتی انگلیس با ۲۱۲ امتیاز در رده شانزدهم، یوونتوس با ۲۰۵ امتیاز در مکان نوزدهم و منچستریونایتد با ۱۹۳ امتیاز در جایگاه بیست‌و‌ششم قرار دارند.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      استقلال رسماااا تركيد...خدا به دادمون برسه...
      "یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با کری خوندنای پرسپولیسای چه کنیم ..........واقعا هم که استقلال رسما ترکید......... با این وضع دربی رو هم می بازیم....................................
      زمین تا اسمان فاصله است بین برابری و عدالت....http://static.cloob.com//public/user...d78bf0672b-425

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      همه قطره قطره جمع ميكنن قلعه نوعيي قطره قطره بخار ميكنه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise نمایش پست ها
      همه قطره قطره جمع ميكنن قلعه نوعيي قطره قطره بخار ميكنه
      خانمی بیاد بیار وقتی آقای قلعه نویی بازوبندی کاپیتانی رو ب نکونام میداد!!! فقط واسه ی سبک کردن فرهاد مجیدی!!!! آره....
      چوب خدا بی صداست

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به قرآن بعضی از این ناظما شورشو دراوردن اراز جان 4 تا ناظم و مدیر کهنه کار بیار اینجا ناظمای اینجا هرچی برخلاف میلشون باشه به دلایل الکی پاک میکنن اصلا برا چی اینجا انقد وقت میذاریم وقتی از هر دوتا ارسالمون یکیش پاک میشه؟ امروز فک کنم 7 تا ارسال کردم 5 تا درسی و 2 تا غیر درسی 4 تاش حذف شد .
      یعنی چی اینجا تاپیک من بدون دلیل خاصی حذف شده . هیچ جا مثل این انجمن انقد ارسالام پاک نشده بوده .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا رحم کنه این فصلو...

A SONG OF ICE AND FIRE

13. Top | #13

Romantic
      نمایش مشخصات
      ایشالله همشون برن دیگه کسی نمونه تو تیم!!!!!

شنیدین ؟ امروزم حنیف ساز جدایی زده!

میخواد بره چین!

خدایا این یکی ام ببری دیگه این دربی 6 تا میزنیم
      Çoban oldum gidiyorum
      Yapayalnız bu diyardan

Kar'ın oldum eriyorum
      Güneş olma yamacımda
      Irmağın olurum senin
      Sularım önünde durma

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 23 دی 1392 در ساعت 21:01

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها
      شتردرخواب بیند پنبه دانه.....اگه بره هم به این آرزوی محالتون نمیرسید...همه که مثل پرسپولیس نمیشن
      همین لنگی هایی که هستن برا هفتاوهفت پشتمون هم زیاده...

پرسپولیس گل میخوره میگه زمین صابونیه / زمین و پاک میکنن میگه هوا بارونیه !!!

A SONG OF ICE AND FIRE

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن