خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک فوری در انتخاب منابع

سلام دوستان چندتا سوال داشتم که شک بین انتخاب کتاباس:
      1.برای فیزیک بین دوتا ناشر شک دارم یکی جامع خیلی سبز برا جمع بندیشم هفت چیز خیلی سبز ویا مهروماه کتاب فیزیک پایش باپیش 1و2(میشه 2جلد)براجمع بندیشم گنجیه مهروماه
      2.زیست تمام خیلی سبزا یا جامع تخته سیاه
      3.ودین و زندگی با توجه به تغییرات کدوم بهتره جامع گاج یا خیلی سبز یا انرژی اتمی وآیا لازمه برم کتاب درسی جدید دین و زندگی رو هم بگیرم چون کتابای دینیم برا کنکور پارساله
      4.برا ریدینگ که پارسال لطمه زد بهم با توجه به این که زبانم خوبه 50درصد زدم فقط(توآزاد90درصد) از متن نترسیم شبقره یا ریدینگ خیلی سبز
      باتشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1919ss نمایش پست ها
      1.برای فیزیک بین دوتا ناشر شک دارم یکی جامع خیلی سبز برا جمع بندیشم هفت چیز خیلی سبز ویا مهروماه کتاب فیزیک پایش باپیش 1و2(میشه 2جلد)براجمع بندیشم گنجیه مهروماه
      3.ودین و زندگی با توجه به تغییرات کدوم بهتره جامع گاج یا خیلی سبز یا انرژی اتمی وآیا لازمه برم کتاب درسی جدید دین و زندگی رو هم بگیرم چون کتابای دینیم برا کنکور پارساله
      4.برا ریدینگ که پارسال لطمه زد بهم با توجه به این که زبانم خوبه 50درصد زدم فقط(توآزاد90درصد) از متن نترسیم شبقره یا ریدینگ خیلی سبز
      باتشکر
      کسی نبوووووود؟؟!!!!!!!!!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1919ss نمایش پست ها
      باتشکر
      سلام
      1. نشر دریافت آقای ذهبی خوبه که البته فقط پیش رو داره برای بقیه پایه ها خیلی سبز
      2.زیست تمام خیلی سبزا
      3.دین و زندگی جامع گاج
      4.و نترسیم از متن
      موفق باشید
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ویرایش توسط shjafari92 : 07 دی 1392 در ساعت 23:12

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب زیست کنکور از نظر من همایش نشر دریافت من خودم کنکور 91 از روی این 88 زدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن