خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بچه های کنکوری امتحانات تشریحیو چیکار کردید ؟

سلام
      بچه های کنکوری سال 93 امتحانای بی ارزش تشریحی نوبت اولو چجوریا دادید؟! تا حالا که سابقه نشون داده هرکی این امتحانو رو خوب داده کنکورشو خراب کرده و هرکی اینارو بد داده کنکورشو بهتر داده من که همه درسارو در حد ده دوازده نوشتم .
      تو این دورانم فقط تست دروس پایه رو زدم . عمومیام بالای 15 ولی دیفرانسیل حدود 13 فیزیک حدود 15
      من دوتا درس اول تحلیلیو کلا کنار گذاشته بودم امتحانشو فک کنم به زور 80 بشم اونم 8 نمره از فصا مقاطع مخروطیه ! تازه معلم یه برگه تقلب فرمولای دوتا درس اولم ازم گرفت با یه حالت قشنگ گفت نرشو منظور میکنم !!!
      امروزم گسسته داشتیم خوشبختانه 9 نمرش از فصل گراف بود همشو نوشتم ( سوالای گرافش سطحش بالاتره کنکور بود ! ) 6 نمره اثباتی از نظریه اعداد داده بود که هیشکی هیچیشو ننوشت و 5 نمره هم از فصل احتمال که اونم رو من نخونده بودم ( معلم اول درس احتمال رو درس داد ) 1 نمره از بچه ها تقلبی گرفتم یعنی قشنگ راس 10 !
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نتونستم خودموبانمراتی درحدقبولی راضی کنم خوندمشون اماهنوز اولاشیم از این به بعد بقیه امتحانا رو کمترمیخونم ودرسای پایه رومیخونم....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عمومیام تقریبا بالای17
      اختصاصیامم بالای16
      نسبت به وقتی که گذاشتم از نمره هام راضیم.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا تستی و تشریحی دوتا مقوله ی جدا از همه . مثلا تو درس گسسته آخه مگه آدم دیوونست که وقتی که براش طلا هست بذاره و مطالب اثباتی رو یاد بگیره ؟ من خودم گسسته رو تو همه آزمونا حدود 70 زدم ولی امتحانم حدود ده یازده میشم چون کلی اثباتی بود . به جا اینکه یه روز صرف خوندن اثباتای نظریه اعداد یا حد و دنباله کنم میرم خازن و مقاومت و بقیه درسای پایه رو تستاشو کار میکنم .
      کلا این نمرات فقط برا این خوبه که نشون بابا مامان بدی بهت بگن آفرین چه پسر / دختر گلی !!! ولی تو آینده ما که تاثیری نداره .
      ( کورش کبیر )

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی جی هرکی خوب نتیجه گرفنه کنکور خراب مبکنه؟؟؟
      یعنی من خوب بوده دیگه؟؟؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جم کنین بابا!

کی همچین حرفی زده؟

بله شما تشریحی خوب ندادین میگیم هر کی خوب داده کنکور خراب میکنه! ههه چه حرفای خنده داری! عزیزم خودت یکم این حرف رو هزم کن : هر کی امتحانات تشریحی رو خوب داده کنکور خراب کرده!

ههه

اگه این امتحانات تشریحی رو جدی بگیرین وقتی میخواین تست کار کنین مطلب داغ داغه برای اینکه روش تستی رو روش کار کنین! اگه مباحث رو حتی این اثبات های گسسته رو حفظ باشین که عالیه! طراح نمیره از کتاب القانون یا هالیدانت سوال طرح کنه! نه؟ از کتابه از همین اثباتی ها!

وقتی اثابتی رو بلد باشی سوال رو دیدی میفهمی که از اون بحث طرح شده. اثابت رو روش پیاده میکنید و سوال به راحتی حل میشه!

لطفا این حرفو نزنین! یعنی چی؟ هر کی امتحانات ترم اول خوب بوده کنکور خراب کرده؟ عقل سلیم! کسی قبول میکنه خداوکیلی؟ الکی جو نده برادر عزیرم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      جم کنین بابا!

کی همچین حرفی زده؟

بله شما تشریحی خوب ندادین میگیم هر کی خوب داده کنکور خراب میکنه! ههه چه حرفای خنده داری! عزیزم خودت یکم این حرف رو هزم کن : هر کی امتحانات تشریحی رو خوب داده کنکور خراب کرده!

ههه

اگه این امتحانات تشریحی رو جدی بگیرین وقتی میخواین تست کار کنین مطلب داغ داغه برای اینکه روش تستی رو روش کار کنین! اگه مباحث رو حتی این اثبات های گسسته رو حفظ باشین که عالیه! طراح نمیره از کتاب القانون یا هالیدانت سوال طرح کنه! نه؟ از کتابه از همین اثباتی ها!

وقتی اثابتی رو بلد باشی سوال رو دیدی میفهمی که از اون بحث طرح شده. اثابت رو روش پیاده میکنید و سوال به راحتی حل میشه!

لطفا این حرفو نزنین! یعنی چی؟ هر کی امتحانات ترم اول خوب بوده کنکور خراب کرده؟ عقل سلیم! کسی قبول میکنه خداوکیلی؟ الکی جو نده برادر عزیرم.
      واقعیت تلخه ولی من معدل 20 دیدم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم معدل 20 دیدم!

کنکور هم نتیجه خوبی گرفته.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقایAmirioدلیل نمیشه که هرکی تشریحی خوب بده،تستی هم خوب بده!اگه اینطوری بود کسی که دیگه تست کار نمیکرد!!
      ممکنه خیلی ها که تشریحیشون خوب بوده تو کنکور نتیجه ی خوبی نگرفته باشن!این واضح هست!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نگفتم قانونه که هرکی تشریحیش خوب شد کنکورش بد میشه گفتم معلم شیمیمون امروز از کنکور خودشون اینطوری گفت . خودش 6 سال پیش کنکور داده الآنم دکترای شیمی داره لیسانسشم از شریف گرفته .
      امیریو عزیز حرفت اشتباهه محضه تو برو همه اثباتیا و همه مسائل تشریحی رو فول بخون من یه تست گسسته کنکور بهت میدم اگه تونسی تشریحی و با مطالب کتاب حلش کنی من اسممو عوض میکنم !
      پارسال بچه معلم عربیمون رتبه 124 تجربی شد کارنامه نمره ها پیششو نشونمون داد همش زیر 15 بود تازه زمین شناسیشم تک ماده کرده بود .
      از هر مشاوری میخوای بری بپرس با خوندن تشریحی نمیتونی تست خوب بزنی خداوکیلی عمرا اگه بشه با راهای تشریحی سوالای فیزیکو تو یه دقیقه مقررش جواب داد اصلا بعضیاشو که عمرا بشه با راه تشریحی جواب داد .
      ( کورش کبیر )

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین یکی میاد مثلا فوق برنامه زبان میخونه میگه بعدا به دردم میخوره یکی میاد برنامه نویسی کار میکنه میگه تو دانشگاه به دردم میخوره ولی در فرض اثبات اینکه اعداد اول نا متنهاهی اند به جه دردی از ما میخوره؟ حالا تو دوروزم خودتو بکشی 4 تا اثباتی یاد بگیری هم وقتت تلف شده هم مغزت بی جهت درگیر مطالب بیهوده میشه هم ذهنت خسته میشه دوروز بعدشم کل اثباتشو یادت رفته یادتم نرفته باشه تو کنکور به هیچ دردیت نمیخوره .
      یه همکلاسیای من از اول دبستان تا دوم دبیرستان معدلش 20 خالص بود امتحان نهایی هم 19/90 شد و من حدود 18 شدم حالا من تستای تخصصیارو بالای 50 میزنم اون 30 درصد هم نمیتونه بزنه کل کتابو هم از دم حفظه !
      ( کورش کبیر )

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      ببین یکی میاد مثلا فوق برنامه زبان میخونه میگه بعدا به دردم میخوره یکی میاد برنامه نویسی کار میکنه میگه تو دانشگاه به دردم میخوره ولی در فرض اثبات اینکه اعداد اول نا متنهاهی اند به جه دردی از ما میخوره؟ حالا تو دوروزم خودتو بکشی 4 تا اثباتی یاد بگیری هم وقتت تلف شده هم مغزت بی جهت درگیر مطالب بیهوده میشه هم ذهنت خسته میشه دوروز بعدشم کل اثباتشو یادت رفته یادتم نرفته باشه تو کنکور به هیچ دردیت نمیخوره .
      یه همکلاسیای من از اول دبستان تا دوم دبیرستان معدلش 20 خالص بود امتحان نهایی هم 19/90 شد و من حدود 18 شدم حالا من تستای تخصصیارو بالای 50 میزنم اون 30 درصد هم نمیتونه بزنه کل کتابو هم از دم حفظه !

کسی که قدرت خوبی داره و بتونه یک مطلب رو اثبات کنه ! یعنی از ته وجودش اثبات فرمول رو بفهمه احتمال این که یادش بره کمتره نه این که مثل این چیزا هست بچه زیر 6 سال خوندن یاد میگیره!! یک جورایی فقط عکسش میره توی ذهنش اینجوری نه ! پیش یک بدی داره اونم زمانشه !

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین اولا دوتا موضوع داریم یکی اثبات فرمولای اساسی هر مبحث که اونو منم قبول دارم اثباتشو تا یه حدی آدم بلد باشه خوبه ولی حرف من اثباتای تمارین کتابه که به هیچ دردی نمیخوره و هیچ فرمولی هم ازش استنباط نمیشه . مثلا همین که تو دیف میگه ثابت کنید اعداد اول نا متناهی اند . درضمن کلا همه با حفظ فرمولای زیاد هم مخالفن ما نمیگیم بیایم فرمولای زیادی حفظ کنیم مفهوم مطلبو باید فهمید اما نه با بلد بودن جزء به جزء مراحل اثباتش .
      ( کورش کبیر )

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من زیست احتمالا 18 بشم.فیزیک 17.شیمی 18 یا 19.زمین 18.زبان و دینی و ریاضی هم مونده.احتمالا زبان و دینی 20 بشم.ریاضی هم 18 یا 19.شما چیکار کردید؟؟همه بگن لطفا

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه عزیزم!

افرین شما اصن تشریحی نخون برو رو پایه کار کن.

موفق باشی گلم.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن