خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تا الان ک خوب بوده خداروشکر

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شک نکن بقیه اشم به خاطر همین خداروشکری که گفتی به بهترین شکل پیش میره.....

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      جم کنین بابا!

کی همچین حرفی زده؟

بله شما تشریحی خوب ندادین میگیم هر کی خوب داده کنکور خراب میکنه! ههه چه حرفای خنده داری! عزیزم خودت یکم این حرف رو هزم کن : هر کی امتحانات تشریحی رو خوب داده کنکور خراب کرده!

ههه

اگه این امتحانات تشریحی رو جدی بگیرین وقتی میخواین تست کار کنین مطلب داغ داغه برای اینکه روش تستی رو روش کار کنین! اگه مباحث رو حتی این اثبات های گسسته رو حفظ باشین که عالیه! طراح نمیره از کتاب القانون یا هالیدانت سوال طرح کنه! نه؟ از کتابه از همین اثباتی ها!

وقتی اثابتی رو بلد باشی سوال رو دیدی میفهمی که از اون بحث طرح شده. اثابت رو روش پیاده میکنید و سوال به راحتی حل میشه!

لطفا این حرفو نزنین! یعنی چی؟ هر کی امتحانات ترم اول خوب بوده کنکور خراب کرده؟ عقل سلیم! کسی قبول میکنه خداوکیلی؟ الکی جو نده برادر عزیرم.
      کاملا موافقم نظرخوبی دادی
      همه نظرات محترمه..ولی من به شخصه با شما موافقم وواقعاعقل سلیم من این گفته اغازکننده تاپیک روقبول نداره
      بازمــــانده ..

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این مطلبی بود ک خوندم گفتم بزارم برا بچه هایی ک اشتباه میکنن و میگن تشریحی مهم نیس.یا شاید گول بقیه بچه ها میخورن ک میگن ما فقط برا پاس شدن میخونیم.همونایی ک میگن ما برا پاس شدن میخونیم بعد از امتحان میان میگن وای 1 نمره غلط داریم و اون لحظه حالت سکته دارن.همونایی ک میگفتن فقط پاس بشیم.بچه هاجون گول دوستاتون نخورین
      با تلاش بسیار در ایام امتحانات گام هایی موثر جهت موفقیت خصوصاً در کنکور بردارید:1- در زمان امتحان معمولاً مدارس تعطیل است و فرصت بیش تری برای یادگیری وجود دارد.2- در ایام امتحان انگیزه ی دانش آموزان برای درس خواندن بیش تر است ، پس بیش تر تلاش می کنند.3- در ایام امتحان ، خود برنامه امتحان یک برنامه ی متمرکز آموزش در اختیار دانش آموزان قرار می دهد پس دانش آموزان متمرکزتر درس می خوانند.4- درسال های اخیر تغییرات زیادی در کنکور اتفاق افتاده و توجه ویژه ای به یادگیری مفاهیم از طریق کتاب های درسی به عنوان مهم ترین منبع طرح سوالات کنکور شده است لذا تشریحی خواندن دانش آموزان از طریق کتاب های درسی تاثیر شگرفی در بهبود یادگیری آن ها داشته ، در ایام امتحان خوب درس خواندن و تشریحی خواندن از کتاب درسی نتیجه کار در کنکور را بهبود می بخشد5- در دفتر برنامه ریزی یادگیری مراحل را در بخش دوم یادگیری یعنی تثبیت (فهم عمیق تر مفاهیم با کمک حل نمونه سوالات تشریحی)می باشد در ایام امتحان توجه دانش آموزان به این مرحله یادگیری کیفیت آموزش را در ایشان افزایش می دهد.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تقریبا همه رو گند زدم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      عیب نداره داداش هنو وقت برا جبرانه

7. Top | #22
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بالای 19 میشم
      البته سطح اکثرشون پایین بود

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شاید برا بعضیا تشریحی بهتر جواب بده نمیدونم ولی برا من یکی که اگه تشریحی بخوام بخونم بعد یه ساعت خسته میشم و کلا احساس رضایت برا ترک تحصیل بم دست میده ولی وقتی تستی میخونم مفهومو خوب میفهمم ولی سوالارو به سبک تستی حل میکنم و هم از درس خوندنم لذت میبرم هم درصدای خیلی خوب کسب میکنم . اصلنم به خاطر از دست دادن نمره خودمو به آب و آتیش نمیزنم من تا اول دبیرستان معدلم همیشه 20 بوده ولی وقتی فهمیدم این نمرات هیچ تاثیری تو آیندم نداره با اشتیاق رفتم سراغ تستی و علی رغم اینکه نمرات تشریحیم زیر 15 هست تستیام اکثرا بالای 50 درصده .
      تو منطقه ماهم تقریبا همه همینطورن مثلا معلم شیمی ما میگفت معدل تشریحی سال پیش من 13 شد ولی رتبه زیر 1000 شد . یا رتبه 125 تجربی پسر معلم عربیمون بود معدل پیشش 15 شده بود ولی رتبه 125 تجربی شده بود . از پارسالیاهم اونایی که تشریحیاشون بالا بود امسال پیام نورن همشون !!!

تجربه به من اینو ثابت کرده و این نظر منه بازم نظر هرکس محترمه شاید یکی با تشریحی خوندن بیشتر حال کنه و بهتر نتیجه بگیره ولی خب مثلا من یه تست مشتق کنکور سراغ دارم با روند تشریحی به جواب درست میرسه ولی تو گزینه ها صورت جواب تشریحی اصلا نیست و صورت جواب به راه تستی هست ( گزینه ها به صورت پارامتری بودن )
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      از ما امتحان گرفتن یعنی واقعا امتحان اشک همه رو درآوردن
      من فقط فیزیک و دینی رو خوب دادم زیان که مزخرف سوال داده بود ریدینگش از کنکور هم سخت تر بود

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیفرانسیل و فیزیک و تحلیلی گسسته 17 بقیه 19 البته دین و زندگی مونده

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      این مطلبی بود ک خوندم گفتم بزارم برا بچه هایی ک اشتباه میکنن و میگن تشریحی مهم نیس.یا شاید گول بقیه بچه ها میخورن ک میگن ما فقط برا پاس شدن میخونیم.همونایی ک میگن ما برا پاس شدن میخونیم بعد از امتحان میان میگن وای 1 نمره غلط داریم و اون لحظه حالت سکته دارن.همونایی ک میگفتن فقط پاس بشیم.بچه هاجون گول دوستاتون نخورین
      با تلاش بسیار در ایام امتحانات گام هایی موثر جهت موفقیت خصوصاً در کنکور بردارید:1- در زمان امتحان معمولاً مدارس تعطیل است و فرصت بیش تری برای یادگیری وجود دارد.2- در ایام امتحان انگیزه ی دانش آموزان برای درس خواندن بیش تر است ، پس بیش تر تلاش می کنند.3- در ایام امتحان ، خود برنامه امتحان یک برنامه ی متمرکز آموزش در اختیار دانش آموزان قرار می دهد پس دانش آموزان متمرکزتر درس می خوانند.4- درسال های اخیر تغییرات زیادی در کنکور اتفاق افتاده و توجه ویژه ای به یادگیری مفاهیم از طریق کتاب های درسی به عنوان مهم ترین منبع طرح سوالات کنکور شده است لذا تشریحی خواندن دانش آموزان از طریق کتاب های درسی تاثیر شگرفی در بهبود یادگیری آن ها داشته ، در ایام امتحان خوب درس خواندن و تشریحی خواندن از کتاب درسی نتیجه کار در کنکور را بهبود می بخشد5- در دفتر برنامه ریزی یادگیری مراحل را در بخش دوم یادگیری یعنی تثبیت (فهم عمیق تر مفاهیم با کمک حل نمونه سوالات تشریحی)می باشد در ایام امتحان توجه دانش آموزان به این مرحله یادگیری کیفیت آموزش را در ایشان افزایش می دهد.
      تشریحی واقعا هم مهم نیس،اما این که میگی گول حرف بقیه ی بچه هارو میخورن و نمره کم میارن مشکل خودشونه،درسته که امتحانای تشریحی مهم نیس اما دلیل نمیشه که هیچی نخونیم،اونایی هم که نمره کم میارن ملومه توی ایام امتحانات هیچی نخوندن که اشتباه محضه،درسته که نمره ی تشریحی تاثیری نداره اما بالاخره درستو واسه کنکور که باید بخونی؟خیلی از دوستای من توی این 20روزی که امتحانات بود میگفتن نمره تاثیری تو کنکور نمیذاره و کلا توی این بیس روز هیچی نخوندن!خب این کارم اشتباهه.
      من خودم واسه تشریحی چیز زیادی نخوندم و امروز سه تا از نمره هام اومد که دوتا19شد یکیش15.5.از دونسته هایی که داشتم استفاده کردم بدون هیچ قبل امتحان تشریحی کار کردنی!

12. Top | #27

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا اينجاش خوب بووووووووووووووده...
      هنو سه تا مونده...
      اخراش ديگ واقعا حوصله ندارم... خسته شدم در حد بوندسليگاااااااااااا
      قُلهـ اے کهـ چَنـב بآر فَتحـــ شَوَב ؛

بےشَکـ روزے تَفریحگآهـ عُموُمـــ×ـــے میشَوَב!

موُآظِبـ دِلِتـ بآشـ !..

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز تموم شد خداروشکر
      بیشترشون سطح پایین بودن
      یعنی شیمی و زبان انقدر آسون بودن که من اعتراض کردم

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخ آخ امروز امتحان زبان داشتیم دیدم دارم میرم سرجلسه همه دارن تحویل میگیرن گفتم چی شده وقتی امتحان شروع شدم از ده طرف صدا میومد سعید یک چن میشه سعید سه چن میشه سعید .... ؟!!! آقا من تو 20 دقیقه برگه خودمو نوشتم تا یه ساعت بعدش یه 15 الی 20 نفری رو 20 کردم و بقیه سالن هم یه هفت هشت نمره ای مستفیض شدن ! امتحان زبانو همه به امید ما بلن شده بودن سر جلسه !!!!
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      تا الان ک خوب بوده خداروشکر
      من که اول گفتم همه بیست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن