خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اونایی که میگی بهره هوشی بالایی دارن در اقلیتن یعنی خیلی کمن شاید 5 درصد افراد جامعه را هم تشکیل ندن
      ولی خیلی ها هستن که با استفاده از تلاش و پشت کار به نتیجه میرسن و بهره هوشی بالایی ندارن چون کم هوشی خودشون را با تلاش جبران کردن!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها ممنون میشم اگه این بحث هوش و اینا رو تموم کنین...اخه نیس دمدمای کنکوره همه هم خیلی روحیشون بالاس ..شمام هی تشدید میکنین خب... این کارا چیه اخه
      اصلن به ما چه که هوش اونا چن بوده
      یس بخونین واسه هدفتون یا میشه یا نه دیگه مهم اینه که شما حداکثر تلاشتون رو بکنین که بعدش افسوس نخورین
      مخصوصن اقای... دیگه اسمشو نمیبرم اینقد هوش رتبه ها رو واسه بچه ها به رخ نکشه لطفا اگه میشه
      بذارین با این روحیه ی کمی که مونده ادامه بدبم اخه واسه چی روحیه تضعیف میکنی مردم میان تاییک اختصاصی میزنن واسه امید دادن به بچه
      حالا شما هی بیا هوش هوش کن
      بسه ها دیگه تموم کنییییییییییییییییییییین لطفا

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      رتبه های تک رقمی عموما ضریب هوشی بالایی هم دارن. بالاتر از حد متوسط .

یه جاهایی هم دیگه تلاش و پشتکار هیچ جوری جواب نمیده . حتی برای یه بابایی هم مثل ادیسون در تلاش و رقابتش با یه نابغه ای مثل نیکلا تسلا.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من هوش یک چیز تقویتیِِِِه . اون هوش مادرزادی فوقش 5% تاثیر میزاره که اونم با تلاش محو میشه یکی ممکنه 2 دقیقه ای مطلب رو بگیره یکی ممکنه 10 دقیقه ای اما نکته اینه درسا به صورتی هستن که برای افراد متوسط به پایین تا باهوشا نوشته شده. یعنی فقط کسایی که ضریب هوشیشون پایینه ممکنه کم بیارن. به نظرم هوش و اینا همش بهنونس مهم تلاش و تمرکزهستش .
      مثلا خودم هندسه به زور 10 میشدم تازگیا خوندم فکر کنم تو امتحان حالا نزدیکای 17 تا 18 بشم .الان میتونم سوالای سخت الگو هم حل کنم پس ربطی به هوش نداره. مهم نمونه سوال دیدن و تمرینه

همین یارو نفر اول کنکور خودش میگفت از دی روزی 10 ساعت میخوند این یعنی چی؟؟ پشتکارش بالا بوده
      ویرایش توسط E R F A N : 21 دی 1392 در ساعت 23:34

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 010203 نمایش پست ها
      دوستان من نزدیکی 8 میلیون برای کنکور خرج کردم..هنوزم ترازام توی قلم چی 4500 هس..
      خداشاهده میرفتم ی پراید قستی میخریدم باهاش مسافر کشی میکردم خیلی برام بهتر بود ..
      تورو خدا یکی جوابمو بده..
      هرکی راه حل بهتر داره به من بگه بخدا حق ضمش رو میدم...
      خواهشا یکی جواب بده من پارسال هم توی کنکور رد شدم..
      شمارا به خدا یکی جواب بده..میترسم 5 ماه دیگس..یکی جواب بده من رو درک کنید خواهش میکنم....
      چیکار کنم حالو روزم از اینی که هس بهتر باشه..کسی مشاور خوب میشناسه یانه..هرکی میشناسه بهم بگه مممنونم ..نوکر همتون هم هستم داداشای گلم آبجیایی عزیزم یکی جواب بده .ممنوم
      دوست عزیز پیام خصوصیتون رو چک کنید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 010203 نمایش پست ها
      دوستان من نزدیکی 8 میلیون برای کنکور خرج کردم..هنوزم ترازام توی قلم چی 4500 هس..
      خداشاهده میرفتم ی پراید قستی میخریدم باهاش مسافر کشی میکردم خیلی برام بهتر بود ..
      تورو خدا یکی جوابمو بده..
      هرکی راه حل بهتر داره به من بگه بخدا حق ضمش رو میدم...
      خواهشا یکی جواب بده من پارسال هم توی کنکور رد شدم..
      شمارا به خدا یکی جواب بده..میترسم 5 ماه دیگس..یکی جواب بده من رو درک کنید خواهش میکنم....
      چیکار کنم حالو روزم از اینی که هس بهتر باشه..کسی مشاور خوب میشناسه یانه..هرکی میشناسه بهم بگه مممنونم ..نوکر همتون هم هستم داداشای گلم آبجیایی عزیزم یکی جواب بده .ممنوم

ببین داداش چرا این همه خرج کردی؟
      ببین باید خودت درس بخونی دارم بهت میگم 100 تا کلاس کنکور هم بری ولی نخونی 80 میلیون هم خرج کنی هیچی نمیشی.
      ببین برای درسای اختصاصی برو آزمون های قبلی رو که مطمعنم داری برو درست حسابی بخون البته بعد از تمرین کردن تمرین های خود کتاب و جزوه ی معلم.
      مطمعن باش تو هم میتونی موفق باشی. در ضمن نمیخواد سراغ مشاورا بری اونا فقط به فکر جیبشون تنها کسایی که میتونن کمکت کنن بچه ها همسنت هستن.
      من خودم تازه شروع کردم به خوندن و ترازم رو تونستم از 4500 به 5200 برسونم هدفم هم توی این ازمون اگه خدا بخواد 6000 .
      سوالی داشتی ایمیل بزن mrro313@gmail.com

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز احتمالاشیوه مطالعه شما اشتباهه شما باید برای قبولی عمق مطلب رو درک کنید با دوره منظم و تکرار و تکرار و با علاقه درس خوندن موفق میشید

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی شیک زیر بار لو دادن منابعش نرفت

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این تاپیک مال عهده بوقه

اینا رو نیارید بالا
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

من بالاخره متوجه نشدم هوش یا تلاش! بیشتر موثر؟
      برادر همین 100 و خورده ای شد....اونم در منطقه نه کشور
      دوستان فقط ی چیز میدونم مخ ریاضی لودم نزدیک 80 درصد کنکور...بعد دو سال از کنکور اومدم ضرب 2 رقمی در 2 رقمی انجام بدم...دیدم یادم نیست!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها

من بالاخره متوجه نشدم هوش یا تلاش! بیشتر موثر؟
      برادر همین 100 و خورده ای شد....اونم در منطقه نه کشور
      دوستان فقط ی چیز میدونم مخ ریاضی لودم نزدیک 80 درصد کنکور...بعد دو سال از کنکور اومدم ضرب 2 رقمی در 2 رقمی انجام بدم...دیدم یادم نیست!
      تو دانشگاه یه کسایی هستن که از نظر هوش ۱۰۰ تا رتبه برتر و تو جیبشون میذارن اینا فقط خر خونن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      بابا اینکه به هیچ سوالی جواب درست و درمون نداد همشو گفت بستگی به خودتون داره !!! مصاحبه باهاش وقت تلف کردن بود !

من اصلا اینو قبول ندارم که میگن رتبه های تک رقمی هم مثل بقین و هیچ فرقی نمیکنن چون اونا ضریب هوشیشون حداقل 150 هست ( از 180 ) درصورتی که یه دانش آموز خوب ریاضی حدود 110 تا 130 هست .
      خُب! ایشون حتی به داداش کوچکش هم همین جواب رو داده بود.....اونم ایران قبول شد البته فک کنم.
      خوش بحال مامانش که همچینبچه هایی داره...بعد خوشحال کسی که با این افراد ازدواج میکنند :/
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته منظور من شخص خاصی نیست!!!!بعدا شر میشه.....
      منظورم افرادی با این ویژگی‌ها ی شخصیتی هست
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)