خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

قوی ترین جزوه ی زیست شناسی

خوب دوستان این بار یک فصل دیگه از زیست شناسی رو برای دانلود گذاشتم امیدواریم که به کارتون بیاد دقت داشته باشید که این جزوه ورژن جدید جزوه ی فصل حواس هستش. موفق باشید //فردین جوادی

دانلود جزوه

************************************************** ****************************************
      با سلام خدمت شما دوستان عزیز . با توجه به آزار و اذیت طراحان کنکور !! در طرح سوالات زیست شناسی در یکی دو سال اخیر این روزها بحث در مورد زیست شناسی خیلی داغ شده . چند تا از جزوات م رو برای دانلود رایگان(2 تا از دوم ، 2 تا از سوم و 2 تا از پیش) به مرور در این تایپیک قرار می دم . امیدوارم این جزوات بتونه حتی اگه شده باشه 1 نکته به شما یاد بده و براتون مفید واقع بشه . دوستان گلم سعی کنید در حین خوندن این جزوات به این موضوع فکر کنید که مولف چطور مطالب رو با هم دیگه ترکیب کرده . بهتون قول می دم با تمرین این کار شما پس از چند هفته خودتون اتوماتیک وار نکته بین میشید . و این هم اولین جزوه که از بخش پیوست دانلود کنید. دوستانی که عضو انجمن نیستن می تونن از لینک پایین دانلود کنن.
      موفق باشید
      download_button.png
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      ویرایش توسط fardin javadi : 20 بهمن 1392 در ساعت 15:43 دلیل: آپدیت پست

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون!
      فوق العاده بود...

A SONG OF ICE AND FIRE

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام آقای جوادی جزوه ی دوم و پیش رو هم سریعا آماده کنید ما منتظریم جزوه سوم عالی بود

4. Top | #4
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای فردین عالی بود دمت گرم واقعا گل کاشتی انشاالله این زحماتتون رو جبرران کنییییییییییییم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقاي جوادي جز بهترين جزوه هاي تركيبي بود كه تا الان ديده بودم،كلا يه جنتا فصلم ديده بودم از مجموعه ي شما واقعا زحمت كشيده شده براشون و البته واقعا با ديد خيلي كسترده اي تركيب صورت كرفته فقط يه سوال؟؟؟
      خواهشا يه زمان حدودي براي جزوه دوم و بيش بديد حقيقتشو بخواين در عالي يودن جزوه شما شكي نيست ولي بايد وقتم دريابيد،اين جزوه الان بدرد ميخوره،نه ٣ماه بعد!!!
      لطفا يه زمان حدودي بديد😏😏😏😏😏😏😏

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام جوادی نمی گم جزوتون توپ توپ هست چون نیست چرا چون اولین چیزی که من خوندم دیدم این بود که شما مثلا حرکت ماهی رو توضیح دادید بعد اومدید هر چی درمورد ماهی ها تو هر سه کتاب هر چی هست رو اوردین یه جا جمع کردین این می تونه واسه استفاده کننده خیلی مشکل ساز باشه چون مثلا کتاب جمع بندی مهروماه یا تصویری کانون اومدن جانداران رو طبقه بندی شده توضیح دادن و اونارو باید اصولا هرکسی که درصد بالایی تو زیست می خواد بدونه و اینا رو دونستن اصول خوندن کنکور هست که باید بدونیم
      شما هم اسم اینارو گذاشتین ترکیبی و مفهومی که ...... نمی دونم چی بگم
      اینو باید درنظر داشته باشیم که 80 درصد سوالای کنکور از خط بخط هر درس مربوط به آن سوال قابل برداشت هست و 20 درصد آن ترکیبی بین سه کتاب هست
      ولی بازم خوبه . مرسی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقای جوادی
      خیلی خیلی ممنون بابت کمکتون
      اجرتون باخدا
      کمک بزرگی کردین

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      اقاي جوادي جز بهترين جزوه هاي تركيبي بود كه تا الان ديده بودم،كلا يه جنتا فصلم ديده بودم از مجموعه ي شما واقعا زحمت كشيده شده براشون و البته واقعا با ديد خيلي كسترده اي تركيب صورت كرفته فقط يه سوال؟؟؟
      خواهشا يه زمان حدودي براي جزوه دوم و بيش بديد حقيقتشو بخواين در عالي يودن جزوه شما شكي نيست ولي بايد وقتم دريابيد،اين جزوه الان بدرد ميخوره،نه ٣ماه بعد!!!
      لطفا يه زمان حدودي بديد�������������� ���������������� �����������
      سلام . ممنون از نظرات همه دوستان ، جزوات تا اواسط بهمن ماه روی سایت قرار می گیره . فعلا تا اواخر دی ماه یک جزوه ی خوب دیگه از دوم یا سوم قرار می دم و تو بهمن ماه هم بقیه ی جزوات قول داده شده یعنی 2 تا از پایه و 2 تا از پیش رو قرار میدم. موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون. من همین حالا دانلود کردم. استفاده می کنم و قبل از خوندن هم تشکر می کنم.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niceintheworld نمایش پست ها
      سلام جوادی نمی گم جزوتون توپ توپ هست چون نیست چرا چون اولین چیزی که من خوندم دیدم این بود که شما مثلا حرکت ماهی رو توضیح دادید بعد اومدید هر چی درمورد ماهی ها تو هر سه کتاب هر چی هست رو اوردین یه جا جمع کردین این می تونه واسه استفاده کننده خیلی مشکل ساز باشه چون مثلا کتاب جمع بندی مهروماه یا تصویری کانون اومدن جانداران رو طبقه بندی شده توضیح دادن و اونارو باید اصولا هرکسی که درصد بالایی تو زیست می خواد بدونه و اینا رو دونستن اصول خوندن کنکور هست که باید بدونیم
      شما هم اسم اینارو گذاشتین ترکیبی و مفهومی که ...... نمی دونم چی بگم
      اینو باید درنظر داشته باشیم که 80 درصد سوالای کنکور از خط بخط هر درس مربوط به آن سوال قابل برداشت هست و 20 درصد آن ترکیبی بین سه کتاب هست
      ولی بازم خوبه . مرسی
      سلام ممنون از نظر شما . من هیچ پاسخی ندارم بابت این فرمایشات شما . فقط یه بار دیگه کامل جزوه رو مطالعه کنید. موفق باشید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      راستی دوستان الان باید برم سر کلاس فقط تا یادم نرفته بگم که قراره از عید تا دم کنکور چیزی حدود 30 ساعت فیلم آموزشی با تدریس خودم و ، دکتر قنبرزاده و استاد محجوب به صورت کاملا رایگان در سایت جناب رهبر عزیز قرار داده بشه این فیلم ها بیشتر جمع بندی هستش و بیشتر مباحثی رو جمع خواهیم کرد که بچه ها توش مشکل دارن و بیشترین سوالات از اونها طرح میشه . شاید جزواتشون رو هم برای دانلود قرار دادیم البته برای جزوات گروه باید موافقت کنه .
      دوستون دارم //موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardin javadi نمایش پست ها
      راستی دوستان الان باید برم سر کلاس فقط تا یادم نرفته بگم که قراره از عید تا دم کنکور چیزی حدود 30 ساعت فیلم آموزشی با تدریس خودم و ، دکتر قنبرزاده و استاد محجوب به صورت کاملا رایگان در سایت جناب رهبر عزیز قرار داده بشه این فیلم ها بیشتر جمع بندی هستش و بیشتر مباحثی رو جمع خواهیم کرد که بچه ها توش مشکل دارن و بیشترین سوالات از اونها طرح میشه . شاید جزواتشون رو هم برای دانلود قرار دادیم البته برای جزوات گروه باید موافقت کنه .
      دوستون دارم //موفق باشید
      واقعا ممنون
      فقط یه چیزی::::
      این جزوه ها رو میشه فروش پی دی اف هم بذارید حالا فصلی یا هر جور دیگه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط M o h a m m a d : 13 دی 1392 در ساعت 16:18

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام آقای دکتر جوادی رفتم سایتتون گشتی زدم اولش فکر کرده بودم جزوه شما هم مثل اون جزوه های چرت و پرت وقت تلف کن تو سایت هاست نگو این واسه خودش کتاب میخواد بشه چون بعضی موسسه های کلاه بردارو دورغگو های زیر بیست ثانیه تست زدنو از این حرفا هستند که اینا حالمو بهم می زنن هرکسی از جاش بلند میشه میاد خودشو استاد و دکتر معرفی میکنه طرف تو دانشگاه آزاد فلان شهرستان درس میخونه بعد میاد خودشو با عناوین و القابی مثل دکتر استاد مهندس محصولاتشو به بچه های بیچاره کنکوری میفروشه اونم با چه قیمت های میلیونی و مخصوصا شهرستانیا اینا هم اعتماد میکنن و آخرش چی هیچی . خلاصه بیخیال واقعا جزوتون واسه بقیه فصلاهم اینجوری یا این فصل خیلی ترکیبی کار شده آخه هرچی من در آورده بودم اینجا بود و خیلی بیشتر از اون هم بود من دیگه چیزایی رو که در میارم نمی نویسم فقط موقع خوندن هرسه کتاب جلومه از رو هرکدوم زود مرور میکنم میدونستم اگه بنویسم هم وقتم گرفته میشه هم این نکات تموم نمیشن
      اینو فقط باید در طول سال با یه نوشابه کوکاکولا خورد تا زیست رو 110 درصد زد مگه نه آقای دکتر
      بازم از جزوتون ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ممنون عالی بود

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه آقای جوادی. همون جزوه ای هست که مدت ها دنبالش میگشتم و شما هم همون معلم.تا اون جزوات عالی تون آماده شن اگه جزوه دیگه ای هم دارین بذارین تا استفاده کنیم. راستی اگه سوالی در رابطه با زیست داشتیم میتونیم از طریق smsبپرسیم . ممنووووون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن