خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 71
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      سلام دوستان من نزديك ١:٣٠ ساعت از فيلم هاي ايشونو ديدم و كاركردم واقعا عالي بود،فقط وقتي به خودشون زنك زدم،كوشي برداشت اول كفت عربيت تو جه سطحيه كفتم خوبه بعد بهش كفتم عربي سبز كفت اونا كلا از دم كلاهبردارن من هنون ونوس كه ٧تا دي وي ديه بهت ميدم باجزوه ١٠٠تومنم بريز به كارتم بعد كفتم مطمينين كفت اره دانش اموزم يواشكي كلاسمو برداشته،از يه طرفم همه ميكن سبز خيلي كامل تر از ونوسه و از طرفيم واااقعا نياز به كمك دارم كه بالاخره برم موشك عربي رو فول بخرمش؟؟؟ منم ازش برسيدم صداتون ،شمارتون،نمونه هاتون
      ،عكستون و كلا همه جيتون تو سايته عربي سبز هستش جوابي نداد،فقط همين قدر كفت كه بايد اين سايت فيلتر بشه بعدش كفتم اخه اقاي ازاده خوب تا الان شكايتي كاري اقدامي!!! به من كفت وقت نشده هنوز!!! بحث رو برد رو همون٧تا دي وي دي ازش برسيدم قضيه اينا جيه؟؟؟ كفتش كه همون ونوسو دارم بهت ميدم باجزوه ها!!! حالا منم سوالم اينه بالاخره من موشك عربيو بخرم يا از خودشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
      اخه حقيقتش با عقل جور درنمياد كه عربي سبز مال خودش نباشه،تورو خداااااااااا كمك كنيد خيلييييييييي فوريه.بالاخره من نفهميدم عربي سبز يا ونوس؟؟؟؟ كدومشون؟؟؟؟
      اولا بهت پیغام دادم جوابش رو بده
      دوما من که بهش زنگ زدم(من تابستون خریدم) اون موقع هم میگفت که از سایت نخرید از من بخرید
      الان یه عکس از هر چی فرستاد میزارم ببینید

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من بازم با خودش اگه بتونم امروز تا فردا تماس میگیرم و پیگیری میکنم منتظر باشید
      عکس هم میزارم الان

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      بفرمایید اینم از عکس

http://www.uplooder.net/img/image/31...__________.jpg

هر چی که فرستاده بود همینه
      بازم صبر کنید من خودم یه زنگی بزنم بهش

ویرایش توسط mohammad74 : 19 دی 1392 در ساعت 12:04

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه این همه خرج واسه عربی؟؟؟حالا فایده ای هم داره؟؟؟
      به نظرمن دی وی دی هایعربی گاجم خوبه.تازه قیتشم مناسب تره.
      میشه دقیق بگید این دی وی دی ها دقیقا چیو آموزش میده؟؟؟؟
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اخه چطور بگم!

اول از ترجمه شروع میکنه بعدش میره تحلیل صرفی بعدش میره حرکت گذاری بعدش متن رو درس میده و اخر قواعد
      توی dvdونوس 300 تا تست کنکور رو حل میکنه(فک کنم از 87تا91) و همینطوری میره جلو
      برای من که ارزش داشت من که زیاد نگاه نکردم هنوز ولی ترجمه رو که نگاه کردم الان هر چی تو قلمچی میزنم ترجمه هستش(بدون تمرین) دوستم که تا حرکت گذاری رو دیده همیشه اینا رو میزنه پس واقعا برای من که داغون بودم خیلی خوب بود
      آقا آرین عکس رو ببین

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیخوام بگم کدوم خوبه کدوم بد ولی عربی گاجم دقیقا به همین روال پیش میره خیلی هم عالیه.اگه کسی واقعا توان مالیشو نداره وعربیش ضعیفه دی وی دی های گاج گزینه ی خوبیه.
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من با استاد آزاده تماس گرفتم و اونم گفت که من میام تو سایت و همه چی رو توضیح میدم پس منتظر ایشون باشید

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موسسه ونوس همون مرده که عربی درس میده اومده بود توی شهر ما دوستام رفته بودن خیلی خیلی تعریفش رو می کردن میگفتن عالیه حالا همشون می خوان بخرن دی وی دی هاشو

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بلاخره از کجا بخریم؟من چیزی را می خواهم که بشه باهاش عربی را حداقل 70 به بالا زد ایا این مجموعه برای رسیدن به درضد بالای 70 کافی است؟

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3vil نمایش پست ها
      جالبه منم بهش زنگیدم گف اگه درصد 80 اینا میخوای عربی سبز اگه بالاتر میخوای مال خودش تازه بدون جزوه....و گف 2000 تا اینا دقیق یادم نیس تست حل کردم توش قیمتشم 160 هزار تومن 4 تا هم dvd.. اون جزوه چیز مهمی نیس ...و اینکه روزی 1.30 نگا کنم یه روز درمیون کتاب تست هم گف از گاج بزنم...ولی بعد تموم شدن dvd ها....
      ولی اصلا نگف کلاهبردارن یا همچین چیزی
      تو چی گفتی که اینو بهت گفت
      والا من زنك زدم با احترام و تشكر كامل كفتم در رابطه با عربي مزاحم شدم و كلا تعريف شمارو زياد شنيدم ،كفتم كامل ترين بكتون جيه؟؟؟ كفت عربي ونوس ١٤ دي وي دي ،بعد بهش كفتم سبزجي؟؟؟ كفت اونا كلاهبردارن و كلا دانش اموزاي قبليمن كفتم اخه صداتون اونجاس كفت نمي دونم اديت كردن فلان و بسان و بهمان كفتم قيمت ونوس فول جند كفت ١٠٠تومن باجزوه فول كفتم ازين كاملترم دارين؟؟؟ كفت نه اين ديكه اخرشه منم كفتم كفت ادرس و اينارو بده شماره كارت بدم منم دادم ديكه كلا ازش خبري نشد،زنك زدم فروش اونا ميكن ونوس كلاهبرداره؟؟؟ از رو ما كبي كرده!!!!!!!!!!! كلا ازاده در استخدام ماست و اينا و كلا دارم بهتون ميكم فقططط از ما بخريد!!!!!!!!! دوباره زنك زدم ونوس ميكه عربي سبز كلاهبرداره و دي وي دياي مارو دزديده و....
      بعدش برسيدم جند ونوس كفت ١٣٥ تومن،ازاده كفت١٠٠ تومن ،واحد مشاوره ونوس كفت١٤٠،واحد فروش سبز كفت١٢٠!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
      كلا اينا معلوم نيست باخودشون جندجندن!!!!
      تستم كفت اصلا نياز نداري كفتم كاج جطوره بخرم تستارو بعد شما بزنم كفت كلا مزخرفه كاج و تو اصلا تست نزن!!!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک نکنم یه مولف که اینقد تعریفشو همه میکنند اینجوری حرف بزنه!
      منم میخوام برم دی وی دی ونوس(همون14دی وی دی)بخرم چون یه موسسه هست و توی تلویزیون هم برنامه هاش پخش میشه و قابل اعتماد تره،توی سایت خودشم قیمت این دی وی دیشو زده110تومان.
      من یه قسمت از مال ونوس و یه قسمت از سبز رو دیدم،ویدیویی رو دیدم که دقیقا داشت یه تستو بررسی میکرد(هم ونوس هم سبز)اما توی ونوس مطلبو کاملتر توضیح میداد اما سبز توی خونش بود و توضیحاتشم خلاصه تر بود.
      من که اگه بخرم میرم ونوس رو میخرم.
      ویرایش توسط ebi18 : 19 دی 1392 در ساعت 16:36

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      فک نکنم یه مولف که اینقد تعریفشو همه میکنند اینجوری حرف بزنه!
      منم میخوام برم دی وی دی ونوس(همون14دی وی دی)بخرم چون یه موسسه هست و توی تلویزیون هم برنامه هاش پخش میشه و قابل اعتماد تره،توی سایت خودشم قیمت این دی وی دیشو زده110تومان.
      من یه قسمت از مال ونوس و یه قسمت از سبز رو دیدم،ویدیویی رو دیدم که دقیقا داشت یه تستو بررسی میکرد(هم ونوس هم سبز)اما توی ونوس مطلبو کاملتر توضیح میداد اما سبز توی خونش بود و توضیحاتشم خلاصه تر بود.
      من که اگه بخرم میرم ونوس رو میخرم.
      خانم اقيانوس عزيز،احيانا بلانسبت منم بيكار نيستم اينقدر خودمو به اب واتيش بزنم كه كلا ته و توي كار اينارو دربيارم ولي مسلمه كه اين دي وي ديا قرار نيست معجزه اي انجام بده و تلاش و بشتكار دانش اموزم خيلي مهمه،منم از خود ازاده جمع بنديشو خريدم بالاخره اينجا زياد موضع كرفته ميشه ،سبز ونوسو قبول نداره و متقابلا ونوس سبزو از يه طرف ازاده يجورايي نه سبز و نه ونوسو قبول داره !!! ميكه از خودم بخريد ولي من كلا بيشنهادم ونوسه بالاخره شناخته شده تره.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      خانم اقيانوس عزيز،احيانا بلانسبت منم بيكار نيستم اينقدر خودمو به اب واتيش بزنم كه كلا ته و توي كار اينارو دربيارم ولي مسلمه كه اين دي وي ديا قرار نيست معجزه اي انجام بده و تلاش و بشتكار دانش اموزم خيلي مهمه،منم از خود ازاده جمع بنديشو خريدم بالاخره اينجا زياد موضع كرفته ميشه ،سبز ونوسو قبول نداره و متقابلا ونوس سبزو از يه طرف ازاده يجورايي نه سبز و نه ونوسو قبول داره !!! ميكه از خودم بخريد ولي من كلا بيشنهادم ونوسه بالاخره شناخته شده تره.
      باو من پسرم،چرا همه فک میکنند اقیانوس مربوط به دختر میشه؟لازم شد که برم نام کاربریمو عوض کنم :yahoo (4):
      منم ایشونو نمیشناسم،فقط از موقعی که توی این انجمن عضو شدم تعریفشو شنیدم دیگ تبلیغات و ایناشو نمیدونم!
      اما با فیلمایی که ازش دیدم،ونوس بهتر بنظر اومد

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اغا من سفارشمو پس گرفتم رفتم سراغ فوت وفن و اصلا حاظر به ريسك نشدم،شماهم احيانا پشيمون بشين چون پرداخت درمحل داره ميتونيد كنسل كنيد. عزيزم اقيانوس اسم دختره!!! برو عوضش كن،هميشه فكرمي كردم دختري تو!!!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      قراره خود استاد آزاده بیاد تو سایت و توضیح بده پس صبر کنید

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)