خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      ممنون از همگی

سوال اول درسته ولی یه رابطه ای داریم که میگه :
      ولی برای این مسئله جواب نادرست هم درمیاد() و من این سوالات عاد کردنی را که دیدم هربار هرجایی که دلش میخواد جواب ها رو چک میکنه!!!اما همیشه اینکار را نمیکنند و فقط گاهی اینکار را میکنند. تکلیف چیه؟؟همیشه چک کنیم؟؟؟اصلا چرا جواب نادرست درمیاد؟؟؟

و سوال دوم هم فقط یک جواب داره.این سوال رو هم بعد بدست آوردن اومده جوابارو چک کرده.
      :yahoo (19):
      سوال دوم یه نکته ی ریزی هم داشت که دوستمون mk.meydani بهش دقت کردن ولی من حواسم بهش نبود
      a فرد است پس از بین اون 3 تا جواب آخر ، فقط 1 باقی میمونه
      راجه به اینسوالی هم که پرسیدین منظورتونو دقیق متوجه نشدم ))

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.Shokouhi نمایش پست ها
      سوال دوم یه نکته ی ریزی هم داشت که دوستمون mk.meydani بهش دقت کردن ولی من حواسم بهش نبود
      a فرد است پس از بین اون 3 تا جواب آخر ، فقط 1 باقی میمونه
      راجه به اینسوالی هم که پرسیدین منظورتونو دقیق متوجه نشدم ))
      منظورم اینه که پس مجبوریم همیشه جوابهامون را امتحان کنیم چون ممکن است جوابی که مثلا طبیعی است،درست نباشه،مثل سوال دوم.و اینکه چرا اینطوری میشه که جواب اضافی در میاد؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      ما که تو کنکور وقت نمیکنیم همه سوالارو بخونیم و جواب بدیم ناخواسته یه سریشو باید یه سریشو رها کنیم من شخصا تصمیم گرفتم مباحثی که مسلط شدن بهش خیلی وقت می بره رو رها کنم و تو کنکورم ازشون رد بشم و وقتمو رو سوالای دیگه مخصوصا رو سوالای فیزیک و شیمی بذارم . مثلا تستای دوسه تا فصل اول تحلیلی رو چه بخونیم و چه نخونیم نمیتونیم سوالای به اون سنگینیش رو تو کنکور جواب بدیم پس بهتره اصلا وقت روشون نذاریم و وقتمونو رو مسلط تر شدن مباحث دیگه بذاریم .
      البته این نظر منه و چیزی که من فهمیدم برا خودم بهتره هرکسی باید پتانسیل خودشو ببینه و بفهمه که چه چیزی براش بهتره .
      فصل سوم تحلیلی که خیلی سادس چیز خاصی اصن نداره!فصل دوم رو هم اگه خوب بخونی(توی یه هفته میشه خوبِ خوب خوند) مفهومش کامل میره تو ذهنت و بیرون نمیره چون حفظی نیس مفهومیه.فقط باید یه200-300تا تست ازش بزنی تا فول شی(200تا تست رو میشه تو دو روز زد اما یه کمی(!) فشار میاد به ادم!مث من که توی دو روز کل تستای موج گاج رو زدم )
      فصل اول چیزی نداره اما سوالای سخت زیاد میشه ازش طرح کرد منم زیاد روش کار نکردم.
      تو سینماتیک به اون سختی رو حل میکنی اونوخت میگی هندسه تحلیلی سخته؟
      تنها چیزی که با حذف کردنش موافقم نظریه اعداده(البته کنارِ کنارم نه،تمرکزم روش کمتره)
      ویرایش توسط ebi18 : 11 بهمن 1392 در ساعت 22:48

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره فصل 3 تحلیلی آسونتره ولی خب اونم اگه بخوان بپیچونن خیلی پیچیده میشه درضمن خیلی فرمول هم زیاد داره ادم قاطی میکنه . راستش از تحلیلی خیلی بدم میاد برا همین زیادم رو دوتا فصل اولش وقت نذاشتم ولی خدایی سوالایی که تو کنکور از این دوتا فصل میدن یا خیلی سخته یا خیلی وقتگیر .
      من تو یه روز میتونم 200 تا تست فیزیک ( حتی دینامیک و سینماتیک ) بزنم ولی تحلیلی اصلا نمیتونم 50 تا هم بزنم .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      منظورم اینه که پس مجبوریم همیشه جوابهامون را امتحان کنیم چون ممکن است جوابی که مثلا طبیعی است،درست نباشه،مثل سوال دوم.و اینکه چرا اینطوری میشه که جواب اضافی در میاد؟؟
      اگه به داده های مسئله دقیق توجه کنین و مسئله رو درست حل کنین اجباری برای امتحان کردن وجود نداره
      ولی خب به هر حال امتحان کردن ارزشش رو داره به نظرم، چون هیشکی کامل نیست و هر کسی ممکنه اشتباه کنه ))

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن