خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Wink منم هستم آقا!

سلام ، فكر كنم من پيشكسوتم اينجا! من 30 سالمه، رشته ديپلمم رياضي بوده و آخرين رتبه ام! 26000 بود ، 5-6 سال پيش دقيق يادم نيس! خلاصه اينكه امسال هوسِ كنكور دوباره زد به سرم و از اونجاييكه امسال قراره موفق شم ان شاالله... رشته تجربي و انتخاب كردم ،ولي خداييش اين زيست هم سخته ها!
      كتاباي سبز و دارم مي خونم،كتاباي عتيقه هم دارم مالِ جوونيام! اونا رو هم يه مروري مي كنم بد نيستن ... آره ديگه
      سايت خوبي هست اينجا ، اميدوارم بتونيم از تجربياتِ هم استفاده لازم و ببريم، و همه بچه هاي اين فروم سال ديگه اين موقع شاد و راضي باشن از تلاششون ان شاا...
      موفق باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــيــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.alireza نمایش پست ها
      سلام ، فكر كنم من پيشكسوتم اينجا! من 30 سالمه، رشته ديپلمم رياضي بوده و آخرين رتبه ام! 26000 بود ، 5-6 سال پيش دقيق يادم نيس! خلاصه اينكه امسال هوسِ كنكور دوباره زد به سرم و از اونجاييكه امسال قراره موفق شم ان شاالله... رشته تجربي و انتخاب كردم ،ولي خداييش اين زيست هم سخته ها!
      كتاباي سبز و دارم مي خونم،كتاباي عتيقه هم دارم مالِ جوونيام! اونا رو هم يه مروري مي كنم بد نيستن ... آره ديگه
      سايت خوبي هست اينجا ، اميدوارم بتونيم از تجربياتِ هم استفاده لازم و ببريم، و همه بچه هاي اين فروم سال ديگه اين موقع شاد و راضي باشن از تلاششون ان شاا...
      موفق باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــيــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــم
      سلام خوش اومدید و تبریییییییییییییک بخاطر این انگیزه
      اما بزرگوار اون کتابای به قول خودتون عتیقه !!رو دیگه کلا بگذارید کنار روش طراحی سوالا و همچنین کتابها تغییر کردن....
      با آرزوی موفقیت برای همه
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بله کتاب ها هر سال با سال پیش فرق می کنن چه برسه به 10 سال پیش...

در هر حال موفق باشید دوست با انگیزه من

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن