خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 152
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      دوستانی که این کتاب رو دیدن----> این کتاب چقدر با تانک تست تفاوت داره؟ ارزش داره اینو بگیریم؟؟؟؟
      لطفا منطقی پاسخ بدید و پاسخ ها برای طرفداری (حالا یا بخاطر مولف یا انتشارات) نباشه
      ممنون
      تانک که اصلا صحبتشو نکن..من حاظرم تانکمو 15 تومن رد کنم بره.نو هم هست..مال 92..از بس کتابش ضعیفه
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جدای از اینکه تاحالا n تومن و n تا کتاب واسه زیست خریدم و پول واسه کتاب زیست دیگه نیست و زمان زیادی هم واسه خوندن کتاب جامع جدید نداریم ! ولی باز اگه وقت و ... هم بود باز کتابو نمیگرفتم ! چون تست زیست به تحلیلشه ! تخلیل هم پاسخ نامه کامل میخواد
      بشینی تست بزنی بعد ببین خیلی از تستایی که زدی غلطه کافیه یکی از سوالارو بدون پاسخ تشریحی نتونی بفهمی چرا غلط زدی گند میزنه به هرچی خوندی

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی که کتابو خریدن میشه یه نگاه کنن ببینن توی سوالای خارج از کشور چندتاش از شمارشی های درست و غلط بوده ؟
      امیدوارم توی کنکور امسال دیگه بیشتر نشه چون سال 91 سه تا سوال اینجوری بود 92 شد 5 تا . واقعا سوالای ریسکیی هست . نه فقط زیست ! ادبیات هم تستای واژگان و املا رو من به خاطر همین بیخیال شدم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      دوستانی که کتابو خریدن میشه یه نگاه کنن ببینن توی سوالای خارج از کشور چندتاش از شمارشی های درست و غلط بوده ؟
      امیدوارم توی کنکور امسال دیگه بیشتر نشه چون سال 91 سه تا سوال اینجوری بود 92 شد 5 تا . واقعا سوالای ریسکیی هست . نه فقط زیست ! ادبیات هم تستای واژگان و املا رو من به خاطر همین بیخیال شدم
      4تا
      میتونی سوالای زیست خارج92 رو از اینجا دانلود کنی
      http://daryaft-pub.com/wp-content/up...istshenasi.pdf

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      3تا شمارشی بوده...

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      3تا شمارشی بوده...
      سوال 161 هم باید حساب کنی درسته عددی نیست
      ولی پرسیده کدام جمله ها درسته

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا کتاب خوبیه!
      سوالاشم استاندارد هست!
      فعلا هم میتونیم با نبودن پاسخ تشریحیش کنار بیایم الکی بهونه نگیریم اگه تسلط کافی بر مطالب درسی داشته باشیم فعلا نیازی نداریم!ولی اگه باشه که دیگه عالیه!
      یاد گرفتـــــــــــــــــــم:
      1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.
      2. با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند .
      3. از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود .
      4.با کودک بحث نکنم چون مرا با دانش خویش می سنجد و هم سطح خویش میپندارد.

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا ایول گاج اینترنتی ... 2تا زیست خریدم یکی واسه دوستم با یه دی وی دی عربی شد 55 هزار خدا خیرشون بده... عملا پول دی وی دی ندادم ههه

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      سوال 161 هم باید حساب کنی درسته عددی نیست
      ولی پرسیده کدام جمله ها درسته
      ای بابا محمد جان
      ای کاش 40تا سوال بدن عین سوال 161
      خداییش خیلی ساده تر از این شمارشیاست**

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      تانک که اصلا صحبتشو نکن..من حاظرم تانکمو 15 تومن رد کنم بره.نو هم هست..مال 92..از بس کتابش ضعیفه

واقعا خوب نیس من میخواستم بخرم.چرا میگی ضعیفه؟
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin22 نمایش پست ها
      واقعا خوب نیس من میخواستم بخرم.چرا میگی ضعیفه؟
      سلام
      کتاب تانک کتاب خیلی ضعیفیه..تست ها در حد کنکور های 10 سال پیشه..تک کلمه ای و مستقیم از متن کتاب..فقط چند تا تست های کنکور جدید 91 و 90 توش میشه گفت خوبه که اونم تو همه کتاب های دیگه هست..تست های تالیفی به شدت راحت..خیلی ضعیف..کتاب تانک برای کنکوری ها دهه 80 خوبه نه برای الان..حجیم شدنشم برای پاسخ نامشه که همه چیو توضیح داده الکی..از دید من اصلا خوب نیست این کتاب.شما می تونین کتاب های دیگه ای که تو بازار هست بگیرین...در حال حاظر میکروگاج که این هفته چاپ شده رو بگیرین... بهترین و شبیه ترین کتاب تست به کنکور های جدیده که البته ضعف غیر قابل چشم پوشیش اینه که هنوز پاسخ نامه تشریحیش نیومه و گرفتنش الان به نظر من خوب نیست..8000 گاج هست...الگو هم خوبه برای پیش و دوم..کوله پشتی دوم..همایش دریافت و ... از من میشنوین دور تانک رو یه خط قرمز درشت بکشین.
      ویرایش توسط Alfredo : 14 بهمن 1392 در ساعت 21:48

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تانک رو دارم. اینقدرا هم که ازش بد میگن نیست!!! نمیدونم چرا حالا میفرمایید به درد نمیخوره
      حالا واجبه این کتابو بگیرم؟؟؟
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب تانک کتاب خیلی ضعیفیه..تست ها در حد کنکور های 10 سال پیشه..تک کلمه ای و مستقیم از متن کتاب..فقط چند تا تست های کنکور جدید 91 و 90 توش میشه گفت خوبه که اونم تو همه کتاب های دیگه هست..تست های تالیفی به شدت راحت..خیلی ضعیف..کتاب تانک برای کنکوری ها دهه 80 خوبه نه برای الان..حجیم شدنشم برای پاسخ نامشه که همه چیو توضیح داده الکی..از دید من اصلا خوب نیست این کتاب.شما می تونین کتاب های دیگه ای که تو بازار هست بگیرین...در حال حاظر میکروگاج که این هفته بهترین و شبیه ترین کتاب تست به کنکور های جدیده که البته ضعف غیر قابل چشم پوشیش اینه که هنوز اسخ نامه تشریحیش نیومه و گرفتنش الان به نظر من خوب نیست..8000 گاج هست...الگو هم خوبه برای پیش و دوم..کوله پشتی دوم..همایش دریافت...از من میشنوین دور تانک رو یه خط قرمز درشت بکشین.
      ممنون کمک بزرگی بود
      من یکی از پزشکی های93هستم

من به خودم ایــــــــــــــــــمــــ ان دارمــ

ناگفته ها... (وبلاگم)

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب تانک کتاب خیلی ضعیفیه..تست ها در حد کنکور های 10 سال پیشه..تک کلمه ای و مستقیم از متن کتاب..فقط چند تا تست های کنکور جدید 92 و 91 توش میشه گفت خوبه که اونم تو همه کتاب های دیگه هست..تست های تالیفی به شدت راحت..خیلی ضعیف..کتاب تانک برای کنکوری ها دهه 80 خوبه نه برای الان..حجیم شدنشم برای پاسخ نامشه که همه چیو توضیح داده الکی..از دید من اصلا خوب نیست این کتاب.شما می تونین کتاب های دیگه ای که تو بازار هست بگیرین...در حال حاظر میکروگاج که این هفته بهترین و شبیه ترین کتاب تست به کنکور های جدیده که البته ضعف غیر قابل چشم پوشیش اینه که هنوز اسخ نامه تشریحیش نیومه و گرفتنش الان به نظر من خوب نیست..8000 گاج هست...الگو هم خوبه برای پیش و دوم..کوله پشتی دوم..همایش دریافت...از من میشنوین دور تانک رو یه خط قرمز درشت بکشین

من با این کتاب کار کردم. خیلی هم بد نیست. از 8000 و گربه که خیلی بهتره. همایش دریافت هم که تست انچنانی نداره. نشر الگو پیش رو هم دیدم جالب نیست.
      مدافع تخته سیاه نیستم ولی کتابش بد نیست. در مورد کتابهایی که نظر دادم ، این کتاب ها رو دارم و دیدمشون. وگرنه نظر بی مورد نمیدم
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

15. Top | #75
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      من تانک رو دارم. اینقدرا هم که ازش بد میگن نیست!!! نمیدونم چرا حالا میفرمایید به درد نمیخوره
      حالا واجبه این کتابو بگیرم؟؟؟
      ولی من حاظر نیستم اصلا تانک رو نگاش کنم
      این کتاب گاج هم هنوز پاسخ نامه نداره..اگه تحلیلتون قویه و می تونین غلط یا درست بودن رو دلیل ها و نکات رو فقط از پاسخ نامه کلیدی متوجه بشین گاج خوبه..اگه نه که گرفتنش دردسر میشه براتون بیشتر

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن