خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

15 سوال متداول دانش آموزان کنکوری و پاسخ های دکتر توکلی

سوالات متداولی را شما دانش آموزان در رابطه با کنکور سراسری داشته اید ؛
      که پاسخ این سوالات را آقای دکتر توکلی مشاور عالی سازمان سنجش داده اند .

سوال 1) سلام من میتونم با دیپلم رشته ی انسانی کنکور ریاضی بدم؟
      بعد سوابقم چطوری محاسبه میشه؟

پاسخ از توکلی: بله می توانید و درس های اختصاصی ریاضی که برای سوابق محاسبه می شود را ندارید .

سوال2) سلام. آيا بعداز حذف كنكور معدل نهايى سال سوم مورد نظر است يا معدل ديپلم مورد نظر خواهد بود.

پاسخ از توکلی: فعلا بر اساس تصمیم گیری شورای سنجش و پذیرش دانشجو تا 5 سال دیگر همچنان کنکور هست.

سوال3)سلام خسته نباشید.میخواستم ببینم امسال تأثیر معدل چقدره؟

پاسخ از توکلی: تاثیر قطعی 25 درصد دارد

سوال4) بنده کلاس سوم دبیرستان هستم می خواهم بدانم ایا سال 94 کنکور هست یا نه ؟

پاسخ از توکلی: تا سال 97 کنکور برقرار است.

سوال5) سلام مهلت ویرایش اطلاعات چه زمانی میباشد ؟

پاسخ از توکلی: از 3 تا 6 اسفند مهلت ویرایش اطلاعات است

سوال6)می خواستم بپرسم برای ثبت نام در دانشگاه بقیه الله چه کار باید بکنم؟

پاسخ از توكلي: بايد در كنكور شركت كنيد و برابر ضوابط چنانچه متقاضي شديد بر اساس معدل براي مصاحبه طبق ضوابط عمل خواهد شد

سوال7) برای ابن که موقع انتخاب رشته بتونیم رشته های دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنیم باید چیکار کنیم؟

پاسخ از توكلي: اين جز رشته‌هاي داراي شرايط خاص است كه بعد از كنكور علاقه مندي اعلام خواهد شد.

سوال8)کسی که دیپلم ریاضی دارد میتونه در کنکور تجربی شرکت کند و اگر میشه در دانشگاه ملی میتونه انتخاب رشته کرد؟

پاسخ از توكلي: بله صد در صد ميتوانيد

سوال9)با توجه به اینکه امکان جبران نمرات امتحان نهایی وجود نداره ، اگه احیانا دانش آموزی در موقع امتحان نهایی با مشکل یا بیماری مواجه شد و نتونست نمرات خوبی بگیرد تکلیفش چیه؟

پاسخ از توکلی:بر اساس مصوبه ي شوراي سنجش و پذيرش اين تصميم گرفته شده

سوال10) باسلام.اگر کسی سال دوم دبیرستان خود را در منطقه1گذرانده باشد و سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی خود رادرمنطقه 2 گذرانده باشد در سهمیه منطقه چند به حساب میاد؟

پاسخ از دكتر توكلي:سهميه ي منطقه 1 بايد باشد

سوال11)باسلام و خسته نباشید من که معدلم 16.88است آیا تاثیر منفی دارد در کنکور؟

پاسخ از دكتر توكلي:بستگي به نتيجه ي آزمون دارد كه توصيه ميكنم حتما براي آزمون بيشتر تلاش كنيد

سوال12) با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم تکلیف کنکور ازاد امسال چی میشه یعنی مثل سالهای قبل ازمون جداگانست یا انتخاب رشتش جداگانست؟

پاسخ از دكتر توكلي:آزمون يكي است اما در انتخاب رشته ميتوانيم بعد از آزمون گزينه ي علاقه مندي به دانشگاه ها را بزنيم

سوال13) مي خواستم بدانم با توجه به اينكه در كنكور ٩٢در دوره روزانه قبول شده ام ايا مي توانم در كنكور ٩٣براي كد رشته هاي دانشگاه ازاد شركت كنم؟

پاسخ از دكتر توكلي:بر اساس ضوابط كساني كه در سال 92 در دوره روزانه قبول شدند حتي با انصراف قطعي از تحصيل هم نمي توانند در 93 ثبت نام كنند.

سوال14)کسانی که دیپلمشان را در دیماه می گیرند چطور باید در کنکور سراسری ثبت نام کنند؟

پاسخ از دكتر توكلي: چنانچه تا 31 شهريور 93 فارغ التحصيل شوند مي توانند در اين آزمون ثبت نام كنند.

سوال15)من دیپلم ریاضی دارم و فقط میخوام کنکورتجربی بدم میتونم؟

پاسخ از دكتر توكلي: بله

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا سال 97 کنکور برقرار است.

ایوللللللل البته تا سال 97 هرسال تاثیر سوابق تحصیلی بیشتر میشه درسته ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جواب سوال 9 خیلی جالیه!
      خیلی راحت به سوالات منطقی بچه ها میگه این تصمیمی است که گرفته شده !!!
      یعنی چی اخه ؟ ما رو چی فرض کرده جواب منطقی بده بابا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طوري ميگه بر اساس مصوبه ي شوراي سنجش و پذيرش اين تصميم گرفته شده است كه آدم خيال ميكنه اين شورا مشتكل از فقها و حقوقدانان و نمايندگان دانش آموزان و .... هست. خودتون اين تصميم رو گرفتين ديگه. يه شبه تصميمي گرفتين كه باعث نابودي آينده كسايي شده كه تراز كانونشون بالاي 7000 هست ! من تنها دليلي كه براي كنكور ميخونم اينه كه يه نيم درصدي اميد دارم اين قانون اجرا نشه وگرنه از همين الان با تراز 7000 كانون درس رو ول ميكنم ميرم دنبال نقاشيم. با اين نمرات نهايي كه من دارم فوق فوقش بتونم دامپزشكي قبول بشم ( تازه اونم در صورتي كه درصدهاي كنكورم بالاي 90 اختصاصي داشته باشم )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moghadam نمایش پست ها

سوال9)با توجه به اینکه امکان جبران نمرات امتحان نهایی وجود نداره ، اگه احیانا دانش آموزی در موقع امتحان نهایی با مشکل یا بیماری مواجه شد و نتونست نمرات خوبی بگیرد تکلیفش چیه؟

پاسخ از توکلی:بر اساس مصوبه ي شوراي سنجش و پذيرش اين تصميم گرفته شده

خب شما مثلا مشاور عالی سازمان سنجشیا ، برو رئیست بگو دیگه . پول میگیری مثه بوق انونجا بشینی بگی تصمیم گرفته شده!!؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حذف کنکور بدترین کار ممکن در حق دانش آموزاس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن