خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122
    نمایش نتایج: از 316 به 329 از 329
    1. Top | #316
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      مرسی از توضیحاتتون من جوری نگفتم که بگم شما نمیدونید من میدونم که... شما پدرتون داروسازه به هرحال قطعا در جریانید کامل.منم به هرحال صرفا از اطلاعاتی که داشتم گفتم. چون از نزدیک درارتباطم.

بله دو شیفت ۱۲ تومن...
      ولی واقعا ۱۳ ساعت کار تو روز بی وقفه مگه امکان پذیره؟! ینی از ۹ صبح به قول شما تا حدود ۱۰ شب اونم بدون توقف !
      من شنیدم یچیزی مثل لانگ شیفت پیراها تو بیمارستان دارن که حدود یک و نیم برابر حقوق یه شیفت میشه... مثلا از حدود ۹ صبح تا ۶ ۷ عصر ماهی ۹ تومن میشه حدودا. منطقی تر به نظرمباد ساعت کاریش. ندیدم دو شیعت مسئول فنی وایسه کسی...
      دوستاییم که تو داروخونن اینقد ساعت کار نمیکنن و همون الان ساعتی ۳۰ ۳۵ تومن میگیرن... حالا این اسمشه دیگه واقعا ساعتی چند در میاد نمیدونم.
      شما همچین میگی انگار داروساز مسئول فنی میخواد ۱۳ ساعت رو کوه بکنه!!!
      دقیقا چه کاره سختی انجام میده؟؟؟
      داروسازی رشته ایه که کاره خیلیییی سبکی در برابر درآمد خوب و قابل قبول تو جامعه ما داره
      یه پزشک تو بیمارستان هیچوقت نمیتونه ۱۳ ساعت کار کنه
      یا یه دندون پزشک اگه بخواد ۱۳ ساعت کار کنه ارتوروز رو گرفته
      ولی داروساز لم داده تو داروخانه اگه یه وقتی یه نفری راجب داروهای نسخش سوال داشته باشه میره پیش داروساز میپرسه
      این داروساز داروخانه نزدیک ما همیشه لم داده یه گوشه اگه سوالی داشته باشی میری میپرسی
      در ضمن درآمدهایی که میگن واسه داروخانه عادیه
      برای داروخانه بیمارستان ها و شرکت های واردات صادرات دارو و شرکت های آرایشی بهداشتی که تو تهران ماشالا زیادم داره میشه بسیار بیشتر این حرفاست!
      اگرم داروساز خودش داروخانه بزنه که درآمدش در این مقال نمیگنجه

2. Top | #317
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      اصلا برای داروسازی مگه کار پیدا میشه؟
      اگه نداشت وزارت بهداشت جذب نمیکرد

3. Top | #318
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      اگه نتونی داروخونه بزنی که باید مسئول فنی وایسی ! طبق قانون جدید که 40 روز قبل تصویب شد حقوق مسئول فنی بر اساس 44 ساعت ...
      والا من یه چیزی رو نفهمیدم شما میگی میانگین درامد یه مسوول فنی بالای ده میلیونه در صورتی که برای پزشک عمومی نصف اینه. خوب زمان درس خوندن و خوده شغل پزشکی هم سخت تره. پس دلیل هجوم به پزشکی و این که شما میگید دارو کار مزخرفیه ای چیه؟

4. Top | #319
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia Afzali نمایش پست ها
      والا من یه چیزی رو نفهمیدم شما میگی میانگین درامد یه مسوول فنی بالای ده میلیونه در صورتی که برای پزشک عمومی نصف اینه. خوب زمان درس خوندن و خوده شغل پزشکی هم سخت تره. پس دلیل هجوم به پزشکی و این که شما میگید دارو کار مزخرفیه ای چیه؟
      خیلی سادس .. اونایی که هجوم میبرن به پزشکی درآمد متخصص و فوق متخصص رو در نظر میگیرن نه عمومی رو ! البته عمومی داریم تا عمومی .. یه سری از عمومی ها زدن تو کار پوست و مو و داخلی و با هزار تا تبلیغ تونستن یه بساطی برا خودشون دست و پا کنن ، یه سری ها هم که تو اورژانس و جاهای دیگه کار میکنن و خداشون رو شکر میکنن ..

ببین همه چیز که پول نیست ( البته داخل پارانتز بگم که الان هزینه ساعتی یه مسئول فنی هم نسبت به اون موقع زیاد شده ) .. اره واسه مسئول فنی خوبه که میشینه رو صندلی و هیچ کاری نمیکنه ولی واسه صاحب امتیاز داروخانه خیلی از سختی ها وجود داره .. حالا بگذریم که طرف میتونه هزینه اولیه اجاره یا خرید یه مکان واسه داروخونه + هزینه دارو ها رو تامین کنه یا نه .. ما فرض میکنیم که تونسته !

1 - مهمترینش اینه که کارکنان چیزی از اونجا بلند نکنن ! چه پول چه دارو که البته الان با یه سری سیستم ها اینجور چیزها به حداقل رسیده ولی هیچوقت صفر نمیشه .. البته بعضی وقتا با ویزیتور و تحویل دهنده دارو هم زد و بند میکنن که اینا بحثش مفصله .. بحث داروهایی که تاریخشون منقضی میشه یا میشکنه یا به هر دلیل غیر قابل استفاده میشه هم هست .. مخصوصا کرم های گرون قیمت .. ولی تو پزشکی یه میز و یه خودکاره همین .. باورت میشه چندین بار از مشاور پوست و مو کرم های انچنانی که برداشته بود گرفتیم ؟؟ شاید خیلی هاشم اصلا متوجه نشدیم ..

2 - ساعت کاری یه داروساز باید با دکتر تنظیم بشه .. فرض کن دکتر ساعت 10 صبح بیاد داروساز مجبوره ساعت 10 باز کنه تا نسخه های این دکتر جای دیگه نرن !! یا ممکنه دکتر تا ساعت 12 شب هم مریض ببینه در این صورت داروخونه مجبوره که تا 12 شب حتی دیر تر هم باز بمونه !! به هر حال درآمد داروخونه از نسخه های دکترهای مجاور یا داخل ساختمونه خود داروخونست ... حالا بگذریم که باید دم منشی دکتر و نگهبان ساختمون رو هم ببینی تا نسخه ها رو منحرف نکنن !! .. در حالی که تو پزشکی تو هر وقت دلت بخواد میتونی بری سر کارت و هیچ تعهدی هم نداری و تو فکر این نیستی که مریضات از کدوم داروخونه داروهاشون رو میگیرن ..

3 - داروساز باید تو تحویل نسخه ، درستی دارو و تاریخ دارو ها رو چک کنه تا مشکلی پیش نیاد .. اگه به کارکنان باشه که هیچوقت چکش نمیکنن !! اگه یه دارو اشتباه به مریض داده بشه جریمه سنگینی واسه داروساز اعمال میشه ولی تو پزشکی با خطای پزشکی رفع میشه !

4 - و دو مسئله خیلی مهمتر .. اول اینکه همیشه باید نگران این باشی که اون دکتر از اونجا نره !! اگه اون بره داروخونه میمونه و حوضش .. دوم اینکه حریم داروخونه رو برداشتن و ممکنه تو یه ساختموم دو تا داروخونه وجود داشته باشه !! پس تو همچین مواردی یکی از داروخونه ها ****** میره ولی تو پزشکی این دغدغه ها اصلا وجود نداره ..

5- در کل بخوام بهت بگم تو داروسازی اگه بالا سر کارت نباشی کلا باختی .. نباید بشینی و به امید کارکنات دل خوش کنی .. خودت باس سفارش بدی و دارو تحویل بگیری و به فکر پاس کردن چک هات باشی و ... ولی تو پزشکی اینجور مواردی وجود نداره .. اره پزشکی هم سخته تعهد داره ولی خب داروسازی یکم مورد دار تره ..

ویرایش توسط FaaRshD : 27 مرداد 1398 در ساعت 16:00

5. Top | #320
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درامد و اینده گفتار درمانی چطوره

6. Top | #321
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      درامد و اینده گفتار درمانی چطوره
      سلام
      رشته خوبیه هنوز بطور کامل اشباع نشده، تو ایران هنوز چندان شناخته شده نیست در صورتی که تو کشورهای توسعه یافته یه رشته تخصصی محسوب میشه ،میتونید تو بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز توانبخشی، آسایشگاه ها و بخش های خصوصی مشغول به کار بشید و حتی با داشتن یکسری شرایط که من دقیق اطلاع ندارم میتونید مطب بزنید که درآمد خوبی داره
      تا اونجایی که من خبر دارم تو بخش دولتی تعداد استخدامی آنچنان زیاد بالا نیست، در رابطه با تعرفه های ویزیت هم خیلی اطلاع ندارم نمیخوام اطلاعات غلط بدم ایشالا دوستان دیگه اگه اطلاع داشته باشن کمکتون میکنن
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

7. Top | #322
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بین دو شغل پرستاری و دبیری، کدومش درآمد بیشتر و بهتری داره؟
      در مقایسه شغل دبیری با میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی چی؟ کدوم یک درآمد بیشتری داره؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

8. Top | #323
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      در مقایسه شغل دبیری با میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی چی؟ کدوم یک درآمد بیشتری داره؟
      میکروبیولوژی از رشته های علوم پایه اس میشه گفت چون از زیست مشتق شده . بنابر این رسالتش جداس اصن

تمام مشاغلی هم که فرمودی نسبیه ، اما پرستاری مث دبیری به اون حجم تعهد خدمت نداره و خوبه ، اما به جهتی شیفت و استهلاک بیشتری نسبت به دبیری داره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #324
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      درامد پرستاری و موقعیت شغلی برای پرستار از همه بهتره ( البته دبیری تعهد خدمت داری و استخدامی و مشکلی بابت پیدا کردن شغل نیست)
      اما خب پرستاری از لحاظ سختی از هر سه رشته دیگه که فرمودید سختتره و باید واقعا علاقمند باشی . صرفا بخاطر پول بری دووم نمیاری
      دبیری خب بین همه کم چالش تره . یعنی شغلت مشخصه ، یه روتین بدون بالاپایین داری ، استخدامی و خب جای پیشرفت آنچنانم نداره مگر اینکه دبیر خیلی خفن و مطرح کنکور شی !
      میکروبیولوژی و علوم ازمایشگاهی متاسفانه تو ایران خیلی توجه نشده ، معمولا به سختی جذب بازار کار میشن و خب ریسک دارن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

10. Top | #325
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه صرفا درآمد در نظر باشه پرستاری،
      ولی به طور کلی دبیری بهتر و اصلا از لحاظ مسئولیت و فرسودگی قابل مقایسه با پرستاری نیست...روزی 6-7 ساعت کار میکنی پنج شنبه جمعه تعطیلی 3 ماه تابستون تعطیلی بعد از ظهر ها هم کلا تعطیلی
      به راحتی میتونی کنارش یه شغل دوم هم داشته باشی که درآمدت از پرستاری بیشتر بشه.

11. Top | #326
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه صرفا درآمد در نظر باشه پرستاری،
      ولی به طور کلی دبیری بهتر و اصلا از لحاظ مسئولیت و فرسودگی قابل مقایسه با پرستاری نیست...روزی 6-7 ساعت کار میکنی پنج شنبه جمعه تعطیلی 3 ماه تابستون تعطیلی بعد از ظهر ها هم کلا تعطیلی
      به راحتی میتونی کنارش یه شغل دوم هم داشته باشی که درآمدت از پرستاری بیشتر بشه.
      احسنت اقا رضا
      مثلا یه دبیر معمولی وزارت با حقوق مشخص که عصر ها هم برنامه نویسی میکنه میتونم بگم اگر برای شغل دومش خوب عملکرد داشته باشه ماهی 15 و 20 سر جمع میتونه درامد داشته باشه میترسم بگم بیشتر ولی جا داره

اما قضیه اینه که ادم میتونه به این روال خطی قانع باشه یانه مثلا 30 سال فقط دبیر بودم و...
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #327
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

احسنت اقا رضا
      مثلا یه دبیر معمولی وزارت با حقوق مشخص که عصر ها هم برنامه نویسی میکنه میتونم بگم اگر برای شغل دومش خوب عملکرد داشته باشه ماهی 15 و 20 سر جمع میتونه درامد داشته باشه میترسم بگم بیشتر ولی جا داره

اما قضیه اینه که ادم میتونه به این روال خطی قانع باشه یانه مثلا 30 سال فقط دبیر بودم و...
      دقیقا جمله آخرت
      حداقل من این زندگی یکنواخت چیزی نیست که بخوام

13. Top | #328
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      پرستاری بهتره ولی از خون و بخیه و این جور چیزا نباید بترسی.
      بحث شعار و اینا نیست، تو الان بگی با خودت که من که از خون نمیترسم و اینا..فرق داره. یه سر به اورژانس بزن قسمت تروما. ببین چجور بیمارایی میان، اگه دیدی تحمل کردی که همین پرستاری بهتره. بورسش هم خوبه.
      میکروبیولوژی هم که فک نکنم درامد زیادی توی ایران داشته باشه مگر اینکه پلنت مهاجرت باشه که اون خیلی خوبه. و از پرستاری بهتره.
      درمورد دبیری هم که بچه ها گفتن، یه جورایی روتینه و شغل خوب و محترمیه ولی افزایش حقوق چندانی نخواهی داشت و خلاصه روتینه. مث کارمندیه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

14. Top | #329
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم دبیری رو انتخاب میکنم ولی نه دبیری فرهنگیان .
      میرم رشته ای که دوست دارم رو میخونم و خودم کار تدریس میکنم . مثل خیلی از دبیرهایی که الان هستن . چون هم تدریس جذاب و دوست داشتنیه و هم اینه رشته مورد علاقه ات رو خوندی و هم اینکه تعهدی نداری
      بین بقیه رشته ها هم پرستاری خیلی بهتره / هم درامد و حقوقش بیشتره و هم میتونی توش پیشرفت کنی ولی واقعا پرستاری سخته خدایی / خیلی سخته واقعا پرستار بودن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن